Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (4 μέλη και 10 επισκέπτες)

Nikiforos_

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
81
Κριτικές
33
Like
0
Πόντοι
10
Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει που μπορώ να βρω πρωινή βάρδια τη Λάουρα που δούλευε Κροκεών 6.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει που μπορώ να βρω πρωινή βάρδια τη Λάουρα που δούλευε Κροκεών 6.

Είναι εδώ αυτόν τον καιρό; Ίσως έχει άδεια. Απ'ό,τι βλέπω στο Κροκεών 6 δεν είναι καθόλου αυτή την εβδομάδα, στο Βριλησσού 55 επίσης δεν τη βλέπω, και σε άλλο site δε γράφει καθόλου βάρδιες. Οπότε, υπομονή μέχρι νεωτέρας!
 

Nikiforos_

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
81
Κριτικές
33
Like
0
Πόντοι
10
Είναι εδώ αυτόν τον καιρό; Ίσως έχει άδεια. Απ'ό,τι βλέπω στο Κροκεών 6 δεν είναι καθόλου αυτή την εβδομάδα, στο Βριλησσού 55 επίσης δεν τη βλέπω, και σε άλλο site δε γράφει καθόλου βάρδιες. Οπότε, υπομονή μέχρι νεωτέρας!
Ούτε εγώ την είδα και γι'αυτό η απορία.Κάποιος πιο έμπειρος αν ήξερε.Πάντως δεν θέλω να πιστεύω ότι σταμάτησε γιατί ήταν από τις καλές! :smitten:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Ούτε εγώ την είδα και γι'αυτό η απορία.Κάποιος πιο έμπειρος αν ήξερε.Πάντως δεν θέλω να πιστεύω ότι σταμάτησε γιατί ήταν από τις καλές! :smitten:

Μωρέ, από τις καλές είναι, αλλά αν σταμάτησε ή όχι θα το δείξει ο χρόνος. Πάντως πιο πιθανό θεωρώ να πήγε διακοπές. Υπομονή (κι ο ουρανός θα γίνει πιο γαλανός) :)
 

Nikiforos_

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
81
Κριτικές
33
Like
0
Πόντοι
10
Μωρέ, από τις καλές είναι, αλλά αν σταμάτησε ή όχι θα το δείξει ο χρόνος. Πάντως πιο πιθανό θεωρώ να πήγε διακοπές. Υπομονή (κι ο ουρανός θα γίνει πιο γαλανός) :)
Όπως λες.Ο χρόνος θα δείξει  :)
 

lm

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2010
Μηνύματα
6
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
10
για τη λαουρα τη ξανθια ρωσσιδα με τις βυζαρες λετε?
στο κροκαιων ειναι?
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Aφήστε την ρε παίδες να ξεκουραστεί λιγουλάκι!!!!
Θα μας έρθει και πιο φρέσκια άρα θα την φχαριστηθούμε και περισσότερο!!!!
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
64
Like
65
Πόντοι
1.316
Στο συννημένο αρχείο pdf φαίνεται το δρομολόγιο, το οποίο τελικά ακολούθησα, καθώς και οι παρατηρήσεις μου. Τελικά κατέληξα στο στούντιο στην οδό Φυλής 104. Η συγκεκριμένη στουντιότσαρκα ήταν πολύ περιπετειώδης με πολύ γέλιο. Τώρα θα αποθηκεύσω στον Η/Υ τις φωτογραφίες και τα βίντεο που έβγαλα με τον Γύπα στις 09-01-2011 στα Mall. Αύριο γύρω στις 21:00 θα συντάξω την κριτική με την οποία θα γελάσει και το ποικιλόχρωμον ερίφιον. Έκανα και ερωτική εξομολόγηση στην τσατσά. Αύριο οι λεπτομέρειες.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Τελικά κατέληξα στο στούντιο στην οδό Φυλής 104. Έκανα και ερωτική εξομολόγηση στην τσατσά.

εσυ εισουνα μωρο αυτος που το πρωι εκανε κορτε στην Πετρα την υπηρεσια μας?  :cheesy:
εκανες συγουρα εντυπωση αφου με πηραν τηλ και μου τοπαν ;)
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
εσυ εισουνα μωρο αυτος που το πρωι εκανε κορτε στην Πετρα την υπηρεσια μας?  :cheesy:
εκανες συγουρα εντυπωση αφου με πηραν τηλ και μου τοπαν ;)
Η ρουφιάνααααα.....
Αμέσως τον έδωσε τον παίχτη!!!! :grin: :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
εσυ εισουνα μωρο αυτος που το πρωι εκανε κορτε στην Πετρα την υπηρεσια μας?  :cheesy:
εκανες συγουρα εντυπωση αφου με πηραν τηλ και μου τοπαν ;)
Εαν σας ξανατυχει μπορει να ειναι και ο SPEED.

Ολο και πιοο πλλες υπηρεσιες του αρεσουν τωρα τελευταια......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει που μπορώ να βρω πρωινή βάρδια τη Λάουρα που δούλευε Κροκεών 6.
πεταξου μια ματια και δες στο αριστοτελους 6 στην συγγρου. επαιζε και εκει βαρδιες...
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 11/01  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ρανια - Γαβριελα - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): Δεσποινα - www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras4-kato.com/katia]Κατια[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ελενα - Ελπιδα - Ραμονα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - Ρανια - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικο
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Εαν σας ξανατυχει μπορει να ειναι και ο SPEED.

Ολο και πιοο πλλες υπηρεσιες του αρεσουν τωρα τελευταια......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.

Αυτο εννοειται!

Το κακο ειναι πως καμια υπηρεσια δεν θα δεχτει το κατι παραπανω αν το προτεινω!  :'(

ΔΥΣΤΥΧΩΣ!  :-
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
Καλησπέρα Παιδιά.

Μενω θεσσαλονικη και Θα έρθω αθήνα για ταξίδι. Θα ήθελα τη γνώμη σας σχετικά με το ποιο σπιτάκι να πάω. θα κανω τσαρκα κυριακη πρωι 11-1
στη φυλης. θελω καποια οχι πολυ λεπτη να εχει καλα βυζια και να ειναι ανετη στο δωματιο. οχι κοντη . ανω του 1.65.
σε ποιο θα με συμβουλευατε να παω?

ευχαριστώ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom