Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Ε, καλα μην το δενουμε και κομπο, η ζωη ειναι γεματη ανατροπες. Το βραδυ της πρωτοχρονιας ολο και καποια κοπελλα θα ξεχαστει σε καμια τσοχα, ας μην την κακιζουμε.

Εγω θα δωσω τις ευχες μου σε ολες και σε αυτες που μου χαρισαν λιγη ωρα παραμυθιου και καλοπερασης, και σε αυτες που μου χαρισαν λιγο απο το χαμογελο και τη διαθεση τους, και σε αυτες που απετυχαν ειτε γιατι δεν μπορουσαν ειτε γιατι δεν ηθελαν. Σε αυτες ευχομαι να μπορεσουν στο μελλον να δωσουν ο,τι καλλυτερο εχουν και τοτε θα ανταμοιφθουν!
Ο,τι δινεις παιρνεις...  ας ειμαστε μεγαλοψυχοι και γενναιοδωροι, η μιζερια κανει γκελ και γυριζει πανω μας, κι αυτο αφορα ολους μας.

υ/γ. παρτε και κανενα δωρακι-κερασμα ρε σεις στις κοπελλες οσοι πατε σημερα, σας θελω λαρτζ!

Μπορεί να γίνει και το θαύμα της Πρωτοχρονιάς κιόλας και να'ναι όλες στις θέσεις τους :grin:

παιδες χθες βραδυ εκανα την πρωτη μου επισκεψη στο  κηφισσου 30  , ηταν η  Αντζελινα .πηρα το προγραμμα των 60 με sexshow  , καλα η κοπελα αξιζει πολλα .... 

 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Καλη χρονια  :) :) :)[/move]

[move] :) :) :) Σημερα 01/01  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Κλειστο - Ρανια - Μελεκ
Κασσανδρας 4Β(κατω): Κλειστο - Παολα - Βικτωρια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Κλειστο - Αλεξανδρα - Κατια
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Λινα - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: Κλειστο - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Κλειστο - Δεσποινα - Ιρενα
Βριλησου 60(πανω): Κλειστο - Μιρελα - Κατια
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Επίσκεψη την Πέμπτη το βράδυ στο Studio Φ104. Η Μαρίνα είναι άλογο... Άλογο για τρελλή ιππασία! Έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Οι κρητικές που έχουν γίνει στο αντίστοιχο thread με βρίσκουν απόλυτα σύμφωνο. Γενικά ο χώρος, η ατμόσφαιρα και η συμπεριφορά είναι υψηλού επιπέδου. Άντζελα έχετε κάνει καλή δουλειά.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Βολτιτσα για ανταλλαγή ευχών παρέα με τους Pitisirko1, Lex80, SPEED και του px75 στην «παρθενική εμφάνιση» του σε τσάρκα μαζί μας.

Κασσάνδρας 3 (κάτω) : Μαριάννα. Αρκετα γνωστή πλέον. Δεν χρειάζονται πολλά λόγια.

Κασσάνδρας 3 (πάνω): Ράνια. Μελαχρινή με ίσια μαλλιά, Ωραίο κωλο τον οποίο κουνούσε επιδεικτικά στο σαλόνι, όμως η όλη της παρουσία εμένα τουλάχιστον δεν με εμπνέει για το πέρασμα στα ενδότερα.

Κασσάνδρας 6 : Λίζα. Η ξανθή Ελληνίδα, ντυμένη σήμερα με λευκό σετ εσωρούχων, αρκετα γελαστή και γοητευτική. Επίσης και η Ιρένα, με μαύρα μακριά μαλλιά, πλούσιο φυσικό στήθος, από τις πλέον γελαστές και ευδιάθετες κοπέλες που κυκλοφορούν αυτό τον καιρό στα studio. Φουλ πρόγραμμα.

Κασσάνδρας 4Γ : Γκαμπριέλλα. Νεαρή καστανή πρόσχαρη κοπέλα, Χωρίς να είναι κούκλα, έχει το κάτι που μπορεί να σε γοητέψει. Φουλ πρόγραμμα. Μαζί της η Αλεξάνδρα, μελαχρινή με μακριά σπαστά μαλλιά.

Κασσάνδρας 4Β : Κάτια. Εντυπωσιακή ξανθιά κοπέλα με πλούσιο στήθος σιλικόνης. Ωραίο σώμα, ωραία περιφέρεια. Εμένα όμως μου φαίνεται λίγο ψυχρή στο σαλονάρισμα της, γεγονός που με κάνει να μην αποφασίζω το κάτι παραπάνω.

Κασσάνδρας 4 (πάνω): Μιχαέλλα. Η όμορφη νεαρή ρουμάνα. Αρκετα ναζιάρα και sexy στο σαλόνι. Αδυνατισμένη σχετικά με την τελευταία φορά που την είδα. Αν βελτιώσει τις αποδόσεις της στο δωμάτιο, μπορεί να χαρακτηριστεί αξιόλογη επιλογή.

Σουβλάκια στον «Πειναλέο», μπύρες στο Γκάζι και μετά ........πήρα μόνος τα βουνά μιας και άλλαξε η βάρδια………

Βριλησσού  24 : Κλειστόν

Βριλησσού  60: (πάνω) : Κάτια. Τα είπαμε στο Κασσάνδρας 4Β

Βριλησσού 60 (κάτω) : Ιρένα. Τα είπαμε στο Κασσάνδρας 6.

Βριλησσού 46: Χριστίνα. Ξανθή με γαλάζια μάτια, έντονα χαρακτηριστικά, στήθος σιλικόνης το πιθανότερο, όσο μπόρεσα να διακρίνω από το γρήγορο πέρασμα της στο σαλόνι.. Η περιφέρεια της, το δυνατό σημείο της.

Βριλησσού  42: Μαργκώ. Όμορφη ξανθιά, γνωστή πλέον παρουσία στο βουνό.

Βριλησσού 55: Εμιλυ. Γλυκιά και sexy σετ εσωρούχων που την κολάκευε αρκετά.

Βριλησσού 57: Σόνια  Μελαχρινή αδιάφορη δεσποσύνη με κανονικές αναλογίες και φουλ προγράμματα

Βριλησσού 36Α : Τζοβάνα. Νεαρή μελαχρινή, πρόσχαρη στο σαλόνι, αρκετα βελτιωμένη σε performance συγκριτικά με τις τελευταίες φόρες που την είδα. Χαρακτηριστικό της, ο ελαφρύς προγναθισμός.

Βριλησσού  36 : Πένυ. Η πρώτη τσάρκα της χρονιάς τελείωσε εδώ………..
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 02/01  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Παολα - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ρανια - Ραμονα - Μελεκ
Κασσανδρας 4Β(κατω): Καρμεν - Ρανια - www.kassandras4-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Αλεξανδρα - Ιρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - Βικτωρια - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Δεσποινα - Δεσποινα - Μιρελα
Βριλησου 60(πανω): Λουση - Γαβριελα - Κατερινα

Θησεως 40(κατω): Αλινα - Λουση - Ανκα
Θησεως 40(πανω): www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
να ρωτησω κατι? η ναταλι εχει σταματησει?
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Θα σε γελασω Παιχτη !!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Θα σε γελασω Παιχτη !!!
Αρχηγέ καλή χρονιά! (αν και ο προϋπολογισμός έχει ήδη ψηφισθεί όπως λέει κάποιος γνωστός μου)
Ποιά γαργαλο-κορασίδα "παίζει" στο αβατάρ σου;
Άν θέλεις πόσταρε την σε λαρτζ μέγεθος για να την... "μελετήσουμε"
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Καλη Χρονια Μonsier farkeli   !!!
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
951
Κριτικές
65
Like
1.206
Πόντοι
3.067
ρε παιδια φωτογραφιες της πενυς απο βριλλησου 36 που μπορω να δω???? :idiot:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αρχηγέ καλή χρονιά! (αν και ο προϋπολογισμός έχει ήδη ψηφισθεί όπως λέει κάποιος γνωστός μου)
Ποιά γαργαλο-κορασίδα "παίζει" στο αβατάρ σου;
Άν θέλεις πόσταρε την σε λαρτζ μέγεθος για να την... "μελετήσουμε"

:2funny: :2funny: :2funny:
αυτο του ειπα και εγω δικιε μου
η τυπισσα ειναι μεγαλη καυλιαρογατα
αρχηγος ο τρεσουρ
 

kotsos81

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
112
Κριτικές
11
Like
4
Πόντοι
11
Καλη χρονια συναγωνιστες!
Ξερετε αν η Σαρα απο Κηφισου 30 και Πειραιως 193 ειναι η ιδια με αυτη απο Ισμηνης 2 και Ηρωων Πολυτεχνειου 37;
Για να μην τραβιεμαι στην αλλη μερια της Αθηνας..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom