Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
ειναι εγγυημενη τουλαχιστον αντεχει :zfuck: :fuck1: :pipa3:
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
η κατερινα που ηταν και αγιου μελετιου;
Γιατι αλλαζουν συνεχεια ονοματα?
Δεν τους ενδιαφερει η σταθερη πελατεια?
Δεν εχω καταλαβει?
Εκτος κι αν δουλευουν διπλοβαρδιες σε διαφορετικα στουντιο.
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Γιατι αλλαζουν συνεχεια ονοματα?
Δεν τους ενδιαφερει η σταθερη πελατεια?
Δεν εχω καταλαβει?
Εκτος κι αν δουλευουν διπλοβαρδιες σε διαφορετικα στουντιο.
μεσα εισαι και τριπλοβαρδιες θα βαρανε σε λιγο :zombie: :zombie:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σε mini επιλεκτική τσάρκα

Σπύρου Πάτση 40 : Λίντα. Η γνωστή pse Ρωσίδα. Από τα δυνατά ονόματα στο χώρο, πρώην Λελας Καραγιαννη 35, Κωνσταντινουπόλεως 94.

Ιεροφάντων 9 :Το νέο ίδρυμα της περιοχής. Ωραίος χώρος, ευγενέστατη υπηρεσία. Εργαζόμενο κορίτσι η Αμαντα. Νεαρή, ψηλή και  στρουμπουλή. Όλα τα προγράμματα εκτός πρωκτικού. Στα 130 τζακούζι με την κοπέλα.Kαμία σχεση με την Αμάντα απο Σπυρου Πατση 40.

Συγγρού 144 : Ζόρα. Νεαρή αδύνατη ξανθιά με κοντά μαλλιά. Μια από τα ιδία με την Αμαντα όσον αφόρα τα προγράμματα. (εκτός από τζακούζι)

Αριστοτελους 6 : Σίλβια. Αδύνατη μελαχρινή με μακριά μαλλιά. Ντυμένη με λευκές ψηλές μπότες και μπικίνι, Πρόκειται για την κοπέλα που εργάζεται επίσης και Πειραιώς 193, Κηφισού 30 (PIATSAS ευχαριστώ – ξέρει αυτός)

Τριγγετα 3 : Μαντυ. Η Γερμανίδα με το όμορφο πρόσωπο, και τα κοντά καστανά μαλλιά. Αδυνατη με πλούσιο στήθος σιλικόνης.
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Να σωσω κανενα που θα παει να κανει την ιδια μαλακια με μενα...
Η δεσποινιδα Ξενια απο Θησεως 35 και Αχαρνων 106, θα μου μεινει αξεχαστη, παιρνει βραβειο ξενερωματος 2010. Πρωτη μαλακια μου, δεν εδωσα σημασια στα λεγομενα απερχομενου μπουρδελιαρη. Ειπα μεσα μου, εμπιστεψου το ενστικτο και την τυχη σου. (ουτε στον ληγοντα δεν κερδιζω στα λαχεια, ποια τυχη?)
Η Ξενια που προωθειται με μερικες ωραιες φωτο και βιντεο, στην πραγματικοτητα εχει πιο αγαρμπο κορμι και προσωπο αντιερωτικο Γιατσεκγμοχοειδες, με εκδηλη την αυρα ανατολικοευρωπαικης επαρχιας. Η φωνη ειναι δυνατη, ωστε να ακουγεται απο τον απεναντι λοφο του χωριου και το περπατημα αναδυει μια τραχυτητα υψομετρου. Η τραχυτητα αυτη διαπιστωνεται και στην αφη, ειδικα η αισθηση των ποδιων της ειναι αισθηση που εχουν τα γενια 2 ημερων!
Αυτα ομως ειναι πταισματα. Ακολουθουν αλλα, που με ξενερωσαν οσο τιποτε αλλο. Κουβεντα αλλα αντ αλλων, αδιαφορη και ταυτοχρονο γδυσιμο με διαδικαστικο τροπο, οπως κανει οταν γυριζει αργα σπιτι της πριν πεσει για υπνο. Ψευτικες ανασες και ξεφυσηματα στα προκαταρκτικα (βιαστικα), που δεν πειθουν ουτε 18αρη ασφαιρο επι 3 μηνο. Αρνηση σε οποιαδηποτε προτροπη μου να ξαπλωσει, να ανεβει, να γυρισει κλπ.! Μαχη! Φανταζομαι οτι πισω στην πατριδα ηταν η μεγαλη αδελφη που ελεγε στα 3 μικρα γουρουνακια -συγνωμη, αδερφακια, τι να κανουν...
Επιμονη στο να κανει το δικο της προγραμμα οπως αυτη ηθελε! τι διαλα, μπερδευεται αλλιως? Η πιπα ευθεως αναλογη ολων των αλλων, βιαστικη, δεν αλλαζε ρυθμο ο.τι κι αν ελεγα, αγαρμπη, με χερι -που δεν ξεκολλαγε οσο και να το τραβαγα, ποσο γυμναστηριο να κανω ακομα? Στην πραξη, βαζει ορους, μη τα ποδια ψηλα, μη εκει γαργαλιεμαι, ελα τωρα αλλαξε κλπ. Κι ολα αυτα, συνοδευομενα απο επιφωνηματα υπερβολικα, αρυθμα, αποσυντονιστικα με αντιθετο απο το επιδιωκωμενο αποτελεσμα.
Καταστροφη!
Αυτα για την εμπειρια μου με την Ξενια, που σαφως φοβαμαι οτι και η δικη σας μπορει να ειναι αναλογη...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Να σωσω κανενα που θα παει να κανει την ιδια μαλακια με μενα...
Η δεσποινιδα Ξενια απο Θησεως 35 και Αχαρνων 106, θα μου μεινει αξεχαστη, παιρνει βραβειο ξενερωματος 2010. Πρωτη μαλακια μου, δεν εδωσα σημασια στα λεγομενα απερχομενου μπουρδελιαρη. Ειπα μεσα μου, εμπιστεψου το ενστικτο και την τυχη σου. (ουτε στον ληγοντα δεν κερδιζω στα λαχεια, ποια τυχη?)..............

.............Καταστροφη!
Αυτα για την εμπειρια μου με την Ξενια, που σαφως φοβαμαι οτι και η δικη σας μπορει να ειναι αναλογη...
Προκειται για την κοπελα που δουλεψε ενα φεγγαρι και στο Κασσανδρας group.
Απο τοτε δεν ειχα ακουσει τα καλυτερα...........

Την ειχα πετυχει μετεπειτα σε τσαρκα στο Αχαρνων 106.
Χαρακτηριστικος διαλογος:

-Ξενια(με πολυ μαγκια και τουπέ) : Απο που σε ξερω εσένα ?
-Cheyenne (χαμογελώντας): Απο τα Κασσανδρας.
-Ξένια : Ωωωωωχ.
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Απορω πως στεκεται στην πιατσα ακομα, με τετοιες υπηρεσιες. Συγνωμη για την παραφραση της τελικης ατακας σου, αλλα χωρις υπερβολη, ειμαι σιγουρος οτι ετσι ειναι παντα, δεν ετυχε.
Και το ξενεροσκαρ 2010 για α γυναικειο ρολο.............παει στην Ξενιααααααααααα! συγχαρητηρια...σνιφ ευχαριστω ολους οσους με πληρωσαν και δεν ειπαν κουβεντα, ολα τα μαγαζια που με φιλοξενησαν και ολες τις υπηρεσιες που ορκιστηκαν οτι ειμαι σουπερ!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 31/12  :) :) :)[/move]

[move] :) :) :) Οι βαρδιες θα ειναι δυο 10:00-17:00 και 17:00-22:00 θα υπαξει και τριτη απο 2:00 μεχρι το πρωι που θα ανακοινωθει πιο μετα  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ρανια - Μελεκ
Κασσανδρας 4Β(κατω): Λουση - Παολα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Καρμεν - Αλεξανδρα
Κασσανδρας 4(πανω): Δεσποινα - Βικτωρια
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Μαντονα
Βριλησου 60(πανω): Νταιανα - Δεσποινα

Θησεως 40(κατω): Αλινα - www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url]
Θησεως 40(πανω): Ανκα - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Kαλημέρα :cheesy:

απο τωρα και μέχρι τις 23:00 στο studio η www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=47]Paris[/url] :smitten:

και το βράδυ μία ώρα μετά την αλλαγή του νέου έτους στις 01:00 στην πρώτη βάρδια του 2011 και μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες στο studio ρεβεγιόν μπορείτε να κάνετε με τη www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=7]Μαρίνα[/url] :smitten:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Τι διάολο, τράκα της έκανες και σε πήρε με κακό μάτι;
:2funny:
Τιποτα δεν της εκανα.

Απλα καταλαβε οτι ηξερα την "λαμπρη της πορεια" :2funny: στα Κασσανδρας και λεει δεν με παιρνει για πολλα πολλα.......
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 31/12  :) :) :)[/move]

[move] :) :) :) Οι βαρδιες θα ειναι δυο 10:00-17:00 και 17:00-22:00 θα υπαξει και τριτη απο 2:00 μεχρι το πρωι που θα ανακοινωθει πιο μετα  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ρανια - Ραμονα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Λουση - Παολα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Καρμεν - Αλεξανδρα
Κασσανδρας 4(πανω): Δεσποινα - Βικτωρια
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Μαντονα
Βριλησου 60(πανω): Νταιανα - Δεσποινα

Θησεως 40(κατω): Αλινα - www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url]
Θησεως 40(πανω): Ανκα - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]

Τριτη βαρδια απο 2:00 μεχρι πρωι

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ραμονα
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Βικτωρια
Κασσανδρας 4(πανω): www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/katia]Κατια[/url]

Βριλησου 60(κατω): Γαβριελα
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ας δωσουμε ιδιεταιρες ευχες στα συγκεκριμενα κοριτσια, οπως και σε αυτα που θα εργαστουν αύριο, που τέτοιες μερες θα ειναι στις επάλξεις για την καλοπέραση μας......
Και φυσικα οχι μονο στα κοριτσια του ομιολου Κασσανδρας, αλλα σε ολα τα στοντιοκοριτσα........

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Τριτη βαρδια απο 2:00 μεχρι πρωι

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ραμονα
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Βικτωρια
Κασσανδρας 4(πανω): www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/katia]Κατια[/url]

Βριλησου 60(κατω): Γαβριελα
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]

Κυρία Λίτσα, έτσι θα'ναι σίγουρα; Μην έρθει κανείς και βρει λάθος κοπέλα. Όχι τίποτ'άλλο, αλλά μην μπει με το αριστερό ο χρόνος στους πελάτες. Καλή χρονιά!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Αριστοτελους 6 : Σίλβια. Αδύνατη μελαχρινή με μακριά μαλλιά. Ντυμένη με λευκές ψηλές μπότες και μπικίνι, Πρόκειται για την κοπέλα που εργάζεται επίσης και Πειραιώς 193, Κηφισού 30 (PIATSAS ευχαριστώ – ξέρει αυτός)
Για την ιδια λεμε ε? :thumbsup:

 

Συνημμένα

  • 04.jpg
    04.jpg
    56,8 KB · Εμφανίσεις: 15

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26

Kαλημέρα :cheesy:

απο τωρα και μέχρι τις 23:00 στο studio η www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=47]Paris[/url] :smitten:

και το βράδυ μία ώρα μετά την αλλαγή του νέου έτους στις 01:00 στην πρώτη βάρδια του 2011 και μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες στο studio ρεβεγιόν μπορείτε να κάνετε με τη www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=7]Μαρίνα[/url] :smitten:


Θα τολμήσω να κάνω μια πρόβλεψη: αναμένεται συνωστισμός! Πάρτε νουμεράκια όπως στις τράπεζες!
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Κυρία Λίτσα, έτσι θα'ναι σίγουρα; Μην έρθει κανείς και βρει λάθος κοπέλα. Όχι τίποτ'άλλο, αλλά μην μπει με το αριστερό ο χρόνος στους πελάτες. Καλή χρονιά!

Ε, καλα μην το δενουμε και κομπο, η ζωη ειναι γεματη ανατροπες. Το βραδυ της πρωτοχρονιας ολο και καποια κοπελλα θα ξεχαστει σε καμια τσοχα, ας μην την κακιζουμε.

Εγω θα δωσω τις ευχες μου σε ολες και σε αυτες που μου χαρισαν λιγη ωρα παραμυθιου και καλοπερασης, και σε αυτες που μου χαρισαν λιγο απο το χαμογελο και τη διαθεση τους, και σε αυτες που απετυχαν ειτε γιατι δεν μπορουσαν ειτε γιατι δεν ηθελαν. Σε αυτες ευχομαι να μπορεσουν στο μελλον να δωσουν ο,τι καλλυτερο εχουν και τοτε θα ανταμοιφθουν!
Ο,τι δινεις παιρνεις...  ας ειμαστε μεγαλοψυχοι και γενναιοδωροι, η μιζερια κανει γκελ και γυριζει πανω μας, κι αυτο αφορα ολους μας.

υ/γ. παρτε και κανενα δωρακι-κερασμα ρε σεις στις κοπελλες οσοι πατε σημερα, σας θελω λαρτζ!
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
748
Like
6
Πόντοι
6
παιδες χθες βραδυ εκανα την πρωτη μου επισκεψη στο  κηφισσου 30  , ηταν η  Αντζελινα .πηρα το προγραμμα των 60 με sexshow  , καλα η κοπελα αξιζει πολλα .... 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom