Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 12/12  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - Βιλη - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Ρανια - Τερεζα - Βικτωρια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Λαουρα - Λαουρα
Κασσσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - Ρανια - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url]

Βριλησου 60(κατω): Αλινα - Λουση - Βιλη
Βριλησου 60(πανω): Λουση - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - Ανκα

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/despoina]Δεσποινα[/url]
Θησεως 40(πανω): www.thiseos40.com/despoina]Δεσποινα[/url] - Αντριανα
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

petran69

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
15
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
10
εχετε δικιο σε όλα και εσυ και ο Cheyenne για το Λουκιανου 20
ΑΛΛΑ!
αν το δειτε με αλλο ματι ειναι και ρεσπεκτ σπίτι!
γιατι με τα μωσαικα, τα έπιλα του '50 που εχει μέσα, και τις φωνες που ακους απο το πεζοδρομιο το καλοκαιρι (το σπιτι ειναι ημιυπογειο) υπαρχει μια καλτιλα και μια ρετρο κατασταση άλλων εποχων που απο αλλα σπιτια πλεον εχει εκλειψει!
οποτε αυτο το σπιτι ειναι κατι σαν μουσειακο ειδος να μας θυμιζει πως ηταν τα σπιτια πριν 20,30 χρόνια... :2funny:

:2funny:
ακουγεται καλη φαση ετσι και μονο να πας για την εμπειρια θα κοιταξω να το τσεκαρω και απο κοντα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σε επιλεκτική μεσημεριανή στουντιότσαρκα με συνοδοιπόρο τον Pitsiriko1 :

Ιωαννίνων 3 : Δυο Λατίνες. Η Σακίρα, από την Ισπανία κατά τα λεγόμενα. Γελαστή μετρίου αναστήματος και διαστάσεων, με σγουρά κοντά μαλλιά με ξανθές ανταύγειες, και η Παλομα από την Κούβα (κατά τα λεγόμενα επίσης), Ψηλή, με ωραίο σώμα, μαύρα μαλλιά πιασμένα σε κότσι. Ντυμένη σε λευκό διαφανές κορμάκι, που τόνιζε την αντίθεση με το σοκολατί δέρμα της.

Συγγρού 144 : Σουζι. Νεαρή ξανθιά με ίσια μακριά μαλλιά. Από την Πολωνία. Όλα τα προγράμματα συμπεριλαμβανομένου και ελεύθερου στοματικού και πρωκτικού. Ωραίο κορίτσι, αλλά με μηδενικό sex appeal.

Αριστοτέλους 6 : Αλεξία. Η χειρότερη παρουσία που είδαμε. Ξερακιανή με γαμψή μύτη, αντισεξουαλικά καρό εσώρουχα. Μελαχρινή με καρέ μαλλιά.

Τριγγετα 3 : Σάρα. Αξιόλογη καστανή κοπέλα. Ίσια μαλλιά κάτω από τους ώμους, γλυκό πρόσωπο. Όμως δεν είχε την τσαχπινιά που χρειάζεται για να σε πείσει πως θα περάσεις καλά μαζί της στο δωμάτιο.

Θησέως 365 : Αλεξάνδρα. Η πιο εντυπωσιακή παρουσία της τσάρκας. Ξανθή νεαρή με ισια μακρυά μαλλιά, πλούσιο (ενισχυμένο μάλλον) στήθος, όσο μπορέσαμε να διακρίνουμε κατ από το baby doll που φορούσε.. Πρόκειται για την κοπέλα που εργάζεται και Βριλησσού 42.

Ελευθερίου Βενιζέλου 79 : Νταιάνα . Πρόσχαρη μελαχρινή, αδύνατη κοπελίτσα. Ισια σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους, ντυμένη με μαύρο κομπινεζόν.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
η δε Συλβια (πρωην Περγαμου 1) εχει όντως τεραστιες φυσικες βυζαρες νο 5+, αλλα και μια κοιλουμπα επισης άλλο πραγμα! Για τα βυζια και μονο όμως αξιζει μια δοκιμη , δεν ειναι κακή, ειδικά αν της φερθεις τρυφερα! :rolleyes:
Φαινόταν ΠΟΛΥ ευδιαθετη στο σαλόνι και ψηνόμουνα να περάσω.
Θα περναγα 100% εαν δεν ζητουσαν πενηνταρικο.

Δεν ειναι οτι το τσιγκουνευτηκα, μιας και δεν ειναι λιγα αυτα που  εχω δώσει.
Ομως οπως εγραψα κα ι στην ενημερωση, θεώρησα κοροιδια να δωσω πενηντα ευρψ σε ενα τετοι χώρο.

Παντως οπως λέει σωστά και ο Zero για τους λάτρεις των cult καταστάσεων (βλέπε SPEED) το μέρος ειναι ιδανικό.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.237
Κριτικές
14
Like
4.619
Πόντοι
3.715
H Ελένη που είναι τώρα στις Γοργόνες είναι η Αιγύπτια;
Ξέρει κανείς;;;
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Σε επιλεκτική μεσημεριανή στουντιότσαρκα με συνοδοιπόρο τον Pitsiriko1 :

Τριγγετα 3 : Σάρα. Αξιόλογη καστανή κοπέλα. Ίσια μαλλιά κάτω από τους ώμους, γλυκό πρόσωπο. Όμως δεν είχε την τσαχπινιά που χρειάζεται για να σε πείσει πως θα περάσεις καλά μαζί της στο δωμάτιο.

Θησέως 365 : Αλεξάνδρα. Η πιο εντυπωσιακή παρουσία της τσάρκας. Ξανθή νεαρή με ισια μακρυά μαλλιά, πλούσιο (ενισχυμένο μάλλον) στήθος, όσο μπορέσαμε να διακρίνουμε κατ από το baby doll που φορούσε.. Πρόκειται για την κοπέλα που εργάζεται και Βριλησσού 42.

[

ΣΑΡΑ : Οπως τα λένε τα αρχηγόπουλα ! (Καλά θα περάσεις δηλαδή, αλλά όχι αξέχαστα   ;))
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ : Επίσης όπως τα λένε τα αρχηγόπουλα, με την εξής επισήμανση : Η ΒΥζάρα είναι φυσικότατη !

Και για τις δύο, σας μιλάω εκ μπύρας ! :grin:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
468
Πόντοι
4.195
ρε φιλαράκια καμια ενημέρωση για αριστοτέλους 177 έχουμε???έχω χάσει το χριστινάκι...ξέρει κανείς μήπως πήγε πουθενά αλλού???
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Βριλησσου 36 Α (χειμώνας μέσα στο χιονιά)

Τις πρώτες ώρες του Σαββάτου
βγήκα απ του βαρελιού τον πάτο
και με στομάχι, τίγκα μπύρα
το δρόμο του βουνού επήρα

πρώτες νιφάδες του χιονιού
κι εγώ στο δρόμο του μουνιού
πάνω στη ράχη του βουνού
στα μαγαζά της Βριλησσού

είδα πολλά γνωστά κορίτσα
μα με φρενάρισε η μπυρίτσα
είπα πως τώρα άμα γαμίσω
μάλλον θα τα ταλαιπωρήσω
(γιατί δεν πρόκειται να χύσω
ή άμα χύσω τελοσπάντων
μπυροπαγάκια θε να βγάλω)

Απ όλα όμως τα μαγαζά
στάθηκα στο τριανταέξι Α !
Με κέρασαν κι ένα γλυκάκι
ζεστάθηκα και λιγουλάκι
ήταν μιά Λάουρα ξανθιά
και μιά τσατσά ευγενικιά
μεσ στο χαμόγελο κι οι δύο
συνήλθα κάπως κι απ το κρύο.

Ητανε τόσο ευγενικές
συνέχεια χαμογελαστές
που άμα δεν είχα πιεί τά άντερά μου
θα ΄βγαζα αμέσως, τα βρακιά μου !

η Λάουρα ωραία είναι και ψηλή
έχει κοντό ξανθό μαλί
κορμί στητό, πόδι μακρί
μικρό όμως είναι το βυζί

Πάντως, στο στόχαστρο έχει μπεί
να δω και μέσα τι θα πεί
γιατί καλό δε λέω το μαγαζί
μα πρώτα απ όλα το μουνί !

:grin:
 



 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Μιά παρατήρηση (καλοπροαίρετη)

Το Μπάνερ του στούντιο Fantasy, είναι λίγο κάπως

τρομακτικό ?
underground ?
υπερβολικό?
θρίλερ, ένα πράμα ?

Εμένα πάντως μου θυμίζει το κοριτσάκι στον Εξορκιστή και ανατριχίαζω,..... :S
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26


Εμένα μου θυμίζει λιγάκι (όσο πατάει η γάτα) την Ρωξάνα απ' το Lido!
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
Μιά παρατήρηση (καλοπροαίρετη)

Το Μπάνερ του στούντιο Fantasy, είναι λίγο κάπως

τρομακτικό ?
underground ?
υπερβολικό?
θρίλερ, ένα πράμα ?

Εμένα πάντως μου θυμίζει το κοριτσάκι στον Εξορκιστή και ανατριχίαζω,..... :S
γραφτο σε ποιημα  ;)
 

Μύλος

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Πηγα απο δω και απο κει στο Γκαζι για να βρω καμια χοντρη σε στουντιο αλλα δεν βρηκα κατι.Στο τελος και ενω ο μυλος ηταν ετοιμος να τα παρατησει βρηκε κατι καλο σε ωριμη φαση.Στεφανια με βυζαρες και κωλαρα οπως πρεπει να ειναι ο γυανικειος κωλος αφρατος και με πιασιματα.Γεματος και μεστος!
Αλλα πειτε μου ρε παιδια καμια 100 της 100 δεδομενη χοντρη δεν υπαρχει σε στουντιο μην γυριζω ασκοπα σαν αστεγος μεσα στο κρυο?Θα εκτιμουσα τη βοηθεια σας.ΗΓ ηλικια της πουτανας δεν με ενδιαφερει απλα να ειναι χοντρη.Μετα θα δοκιμασω και καμια στεγνη απο κρεας για να δω ποιες ειναι πιο θερμες και καλεσ στο κρεβατι  :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom