Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

mikri_poutsa

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
ρε μεγαλε δε σε αναγκασε κανεις να τα δωσεις....


Μα φυσικά και δεν με αναγκάζει κανείς να τα δώσω αλλά δεν γίνετε να μου ζητάει 100 ευρώ για μισή ώρα, γιατί εμενα με συμφέρει το studio αλλά μου τα χαλάει στο χρόνο

Είναι καθίκια και κερδοσκοπούν από τους μαλακες συν το ότι φοροδιαφεύγουν, τουλάχιστον απόδειξη δίνουν? το είχε πει άλλωστε και οι κυβέρνηση ότι θα κόβουν, μακάρι τα μουνόπανα να πληρώνουν τουλάχιστον ΦΠΑ
 

mikri_poutsa

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητό τσουτσουνάκι,

σε πειράζουμε λιγουλάκι και μας συγχωρείς (ίσως) !


-Απο την άλλη, θα σου πώ ένα μυστικό (μεταξύ μας) : Η μονάδα μέτρησης της κάβλας και της απόλαυσης δεν είναι ο χρόνος ! ;)

- και τέλος άμα δεν βρέξεις κώλο, δεν τρως ψάρι (όπως λέει και ο πρόεδρας) !


αυτό είναι απλά η άποψη σου για εμενα ο χρόνος έινια πολύ σημαντικός
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Μα φυσικά και δεν με αναγκάζει κανείς να τα δώσω αλλά δεν γίνετε να μου ζητάει 100 ευρώ για μισή ώρα, γιατί εμενα με συμφέρει το studio αλλά μου τα χαλάει στο χρόνο

Είναι καθίκια και κερδοσκοπούν από τους μαλακες συν το ότι φοροδιαφεύγουν, τουλάχιστον απόδειξη δίνουν? το είχε πει άλλωστε και οι κυβέρνηση ότι θα κόβουν, μακάρι τα μουνόπανα να πληρώνουν τουλάχιστον ΦΠΑ
Να πληρωνουν ΦΠΑ κλιμακωτα. Δηλαδη αναλογως το μεγεθος της πουτσας που τρωνε. 18 ποντους πουτσα, 18% ΦΠΑ... :grin:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε τσουτσουνάκι, μας έπρηξες το μπούτσο ! :2funny:


ΥΓ : Υπάρχει άλλο θρεντάκι, για την τιμολογιακή πολιτική των στούντιώνε,...!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Μα φυσικά και δεν με αναγκάζει κανείς να τα δώσω αλλά δεν γίνετε να μου ζητάει 100 ευρώ για μισή ώρα, γιατί εμενα με συμφέρει το studio αλλά μου τα χαλάει στο χρόνο

Είναι καθίκια και κερδοσκοπούν από τους μαλακες συν το ότι φοροδιαφεύγουν, τουλάχιστον απόδειξη δίνουν? το είχε πει άλλωστε και οι κυβέρνηση ότι θα κόβουν, μακάρι τα μουνόπανα να πληρώνουν τουλάχιστον ΦΠΑ

tsoutsunaki
δυο λογια και απο μενα.
1)εισαι εργενης και ελευθερος;αν ναι εχεις δικιο και γω θα ηθελα αποδειξεις....αν οχι χεσε μεσα...
2)τι να τον κανεις τον χρονο αμα η αλλη σου βγει κομοδινο;και δεκα ωρες να κατσεις μεσα πατατα θα ειναι...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Επιτρέψτε μου να συνταχθω και εγω στο κινημα των στουντιακιδων μιας και σημερα υστερα απο την ΥΠΕΡΦΟΛΑ που εφαγα αποχώρησα οριστικα απο τα μπουρδέλα....
 

mikri_poutsa

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
tsoutsunaki
δυο λογια και απο μενα.
1)εισαι εργενης και ελευθερος;αν ναι εχεις δικιο και γω θα ηθελα αποδειξεις....αν οχι χεσε μεσα...
2)τι να τον κανεις τον χρονο αμα η αλλη σου βγει κομοδινο;και δεκα ωρες να κατσεις μεσα πατατα θα ειναι...


Ελεύθερος είμαι, για το αν θα βγει κομοδίνο είναι άλλο θέμα.

Εμένα μου αρέσει να κάθομαι και να μου κάνει μασάζ στα αρχίδια να συζητάμε για διάφορες μαλακίες και σιγά σιγά γαμάμε.
 

mikri_poutsa

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ελεύθερος είμαι, για το αν θα βγει κομοδίνο είναι άλλο θέμα.

Εμένα μου αρέσει να κάθομαι και να μου κάνει μασάζ στα αρχίδια να συζητάμε για διάφορες μαλακίες και σιγά σιγά γαμάμε.
αρα με παραπεμπεις στο αρθρο στην πρωτη σελιδα του σαιτ



2. Οι άντρες πηγαίνουν στις πόρνες μόνο για σεξ

Συχνά τις πληρώνουν και για να μιλήσουν. Έχω ήδη μελετήσει πόρνες πολυτελείας (και εννοώ αυτές που κερδίζουν περισσότερα από 200€ ανά «ραντεβού») στη Νέα Υόρκη, το Σικάγο και το Παρίσι για περισσότερο από μια δεκαετία, και μια από τις πιο εντυπωσιακές διαπιστώσεις μου είναι ότι πολλοί άνδρες πληρώνουν τις γυναίκες για να μην κάνουν σεξ. Δηλαδή πληρώνουν για σεξ, αλλά στη συνέχεια καταλήγουν να συζητούν ή να τρώνε, και ποτέ δεν έρχονται σε σωματική επαφή. Περίπου το 40% των συναλλαγών που κάνουν οι πόρνες πολυτελείας καταλήγουν να είναι χωρίς σεξ. Αλλά ακόμα και στις πόρνες που αμείβονται με λιγότερα χρήματα περίπου το 20% των συναλλαγών δεν καταλήγει σε σεξ.

Η παρατήρηση μιας πόρνης από’τη Νέα Υόρκη είναι χαρακτηριστική: «Στους άντρες αρέσει να τους ακούς... το έμαθα εδώ και πολύ καιρό. Σε πληρώνουν για τους ακούς – και να τους λες πόσο σπουδαίοι είναι». Πράγματι οι πόρνες πολυτελείας που έχω μελετήσει συνήθως θεωρούν τους εαυτούς τους ότι ενεργούν σαν θεραπεύτριες ή σύμβουλοι γάμου. Λένε ότι δουλειά τους είναι να ικανοποιούν την ανάγκη των αντρών για φιλία χωρίς κριτική και κατά καιρούς να τους βοηθούν να αποκαταστήσουν την κλονισμένη τους σχέση.
 

mikri_poutsa

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Μόνο με αυτή την απεργία ψωλής όλοι, θα βοηθήσετε και εμένα τον tsoutsounakis να γίνει tsoutsounaros
δον κιχώτης
 

mikri_poutsa

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
αρα με παραπεμπεις στο αρθρο στην πρωτη σελιδα του σαιτ



2. Οι άντρες πηγαίνουν στις πόρνες μόνο για σεξ

Συχνά τις πληρώνουν και για να μιλήσουν. Έχω ήδη μελετήσει πόρνες πολυτελείας (και εννοώ αυτές που κερδίζουν περισσότερα από 200€ ανά «ραντεβού») στη Νέα Υόρκη, το Σικάγο και το Παρίσι για περισσότερο από μια δεκαετία, και μια από τις πιο εντυπωσιακές διαπιστώσεις μου είναι ότι πολλοί άνδρες πληρώνουν τις γυναίκες για να μην κάνουν σεξ. Δηλαδή πληρώνουν για σεξ, αλλά στη συνέχεια καταλήγουν να συζητούν ή να τρώνε, και ποτέ δεν έρχονται σε σωματική επαφή. Περίπου το 40% των συναλλαγών που κάνουν οι πόρνες πολυτελείας καταλήγουν να είναι χωρίς σεξ. Αλλά ακόμα και στις πόρνες που αμείβονται με λιγότερα χρήματα περίπου το 20% των συναλλαγών δεν καταλήγει σε σεξ.

Η παρατήρηση μιας πόρνης από’τη Νέα Υόρκη είναι χαρακτηριστική: «Στους άντρες αρέσει να τους ακούς... το έμαθα εδώ και πολύ καιρό. Σε πληρώνουν για τους ακούς – και να τους λες πόσο σπουδαίοι είναι». Πράγματι οι πόρνες πολυτελείας που έχω μελετήσει συνήθως θεωρούν τους εαυτούς τους ότι ενεργούν σαν θεραπεύτριες ή σύμβουλοι γάμου. Λένε ότι δουλειά τους είναι να ικανοποιούν την ανάγκη των αντρών για φιλία χωρίς κριτική και κατά καιρούς να τους βοηθούν να αποκαταστήσουν την κλονισμένη τους σχέση.


Δεν αντιλέγω σε αυτό που λες, εγώ δεν είπα ότι θέλω πάντα να κάνω sex, είναι ανάλογα με την περίσταση αν μου έρθει η καύλα γαμάω αν όχι κουβεντούλα η μασαζάκη δεν είναι κακό.
 

mikri_poutsa

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Την κάνω μάγκες, τα λέμε την επομενη φορά, πάω να ρίξω ένα :cum: στην τουαλέτα.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Κεφαλλήνιας  75 Εμμανουελα. Εντυπωσιάστηκα. Μελαχρινή με έντονα Ασιατικά χαρακτηριστικά. Πεταχτό κωλαράκι, προστυχοφατσα. Αν δεν ήταν το πρώτο ίδρυμα που επισκεφτήκαμε θα περνούσα. Στα υπ΄οψην.
Εντυπωσιακη παρουσια οντως :thumbsup:
Προσωπικα πιο ομορφη καζακα δεν εχω δει!
Και το καλο με τις καζακστανες ειναι οτι συνηθως το εχουν...ειναι γλυκες,φιλοτιμες,εργατικες κλπ βλ.Ελβιρα,Κλαρα-Λειλα,Ηρα etc!
Στα πολυ υποψιν!


 

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
417
Κριτικές
3
Like
85
Πόντοι
1
στη τριγγετας αυτη την ωρα ειναι η λαρισσα! ξερει κανεις τιποτα να με ενημερωσει????
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom