Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

mikri_poutsa

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
κανα μισάωρο,...με το ζόρι,...

Τώρα άμα σου πω οτι έχω κατσει και 1,5 ώρα (με όχι φούλ πρόγραμμα),....δεν θα με πιστέψεις,...και καλά θα κάνεις,...! :grin:

Ένα λεπτό ρε παιδιά, μισή ώρα είναι ένα τίποτα, δεν προλαβαίνεις ούτε να κλάσης, 100 ευρώ είναι πάρα πολλά για μισή ώρα, με συμφέρει περισσότερο να βγω με μια γκομενάρα από τις αγγελίες που ζητα 150 και σου προσφέρει 2 ολόκληρες ώρες, παρά 100 ευρώ για μισή ώρα. Σε μπουρδέλο έχω κάτσει και 10 λεπτά με 20 ευρώ.
 

kerasi

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
88
Κριτικές
5
Like
36
Πόντοι
0
Ένα λεπτό ρε παιδιά, μισή ώρα είναι ένα τίποτα, δεν προλαβαίνεις ούτε να κλάσης, 100 ευρώ είναι πάρα πολλά για μισή ώρα, με συμφέρει περισσότερο να βγω με μια γκομενάρα από τις αγγελίες που ζητα 150 και σου προσφέρει 2 ολόκληρες ώρες, παρά 100 ευρώ για μισή ώρα. Σε μπουρδέλο έχω κάτσει και 10 λεπτά με 20 ευρώ.
κανεις δε σου στερησε το δικαιωμα της επιλογης φιλε μου.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ένα λεπτό ρε παιδιά, μισή ώρα είναι ένα τίποτα, δεν προλαβαίνεις ούτε να κλάσης, 100 ευρώ είναι πάρα πολλά για μισή ώρα, με συμφέρει περισσότερο να βγω με μια γκομενάρα από τις αγγελίες που ζητα 150 και σου προσφέρει 2 ολόκληρες ώρες, παρά 100 ευρώ για μισή ώρα. Σε μπουρδέλο έχω κάτσει και 10 λεπτά με 20 ευρώ.

Καλά τα λες,...!
Παίρνεις μία των 150, και κλάνεις όση ώρα θες ! :2funny:
ή πάς στο μπουρδέλο, με 20 και κλάνεις μετά όση ώρα θες ! :2funny:


Συμφέρει ! :2funny:
 

mikri_poutsa

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
κανεις δε σου στερησε το δικαιωμα της επιλογης φιλε μου.

Θα μου άρεσε περισσότερο σε studio από το να τρέχω σε ξενοδοχεία αλλά 100 ευρώ για μισή ώρα είναι κλεψιά δεν μπορεί να μην το καταλαβαίνετε.
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127

mikri_poutsa

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Καλά τα λες,...!
Παίρνεις μία των 150, και κλάνεις όση ώρα θες ! :2funny:
ή πάς στο μπουρδέλο, με 20 και κλάνεις μετά όση ώρα θες ! :2funny:


Συμφέρει ! :2funny:

Φίλε tsiboukios το σημαντικό είναι  η απόλαυση και 100 ευρώ για μισή ώρα δεν είναι απόλαυση είναι προσβολή, αν εσένα σου αρέσει να πηγαίνεις και να σκας 100-150 ευρώ σε studio για μισή ώρα, συγγνώμη αλλα καλό κορόιδο είσαι με τα συγχωρησεως.
 

kerasi

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
88
Κριτικές
5
Like
36
Πόντοι
0
Φίλε tsiboukios το σημαντικό είναι  η απόλαυση και 100 ευρώ για μισή ώρα δεν είναι απόλαυση είναι προσβολή, αν εσένα σου αρέσει να πηγαίνεις και να σκας 100-150 ευρώ σε studio για μισή ώρα, συγγνώμη αλλα καλό κορόιδο είσαι με τα συγχωρησεως.
ρε μεγαλε δε σε αναγκασε κανεις να τα δωσεις....
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Αγαπητό τσουτσουνάκι,

σε πειράζουμε λιγουλάκι και μας συγχωρείς (ίσως) !


-Απο την άλλη, θα σου πώ ένα μυστικό (μεταξύ μας) : Η μονάδα μέτρησης της κάβλας και της απόλαυσης δεν είναι ο χρόνος ! ;)

- και τέλος άμα δεν βρέξεις κώλο, δεν τρως ψάρι (όπως λέει και ο πρόεδρας) !

Φιλικά με αγωνιστικούς χαιρετισμούς !
Ελπίζω να σε δώ στο μέλλον εδώ μέσα και να προσθέτεις κάτι, στην καβλοπεριπέτεια, που όλοι κυνηγάμε,...
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
με τα συγχωρησεως LION7 γράφω χωρίς να κοιτάω το πληκτρολόγιο.

tsoutounaki το νικ σου σημαίνει κάτι ή απλά τυχαίο. Πάντως θα χε πού πλάκα μια ονειρική μάχη μεταξή "τσουτσουνάκι και πουτσαράς"  :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
κανεις δε σου στερησε το δικαιωμα της επιλογης φιλε μου.

μωρε τι μας λές?όταν σχεδόν παντού έχουμε είτε τριτοτέταρτες επιλογές σε καλούς χωρους με μαλακισμένες τσατσές είτε έχουμε μούνους σωστούς σε μάπα χώρους όπου παντού γύρω σου είναι από σομαλοί μέχρι τανζανοί και μπαγκλαντεσιανοί και πρεπει να γαμησεις σε ξεροχυμενα σεντονια αγχωμένα εντός πενταλέπτου είτε σου αμολάνε ένα κάρο μαλακισμένα προγράμματα για να δικαιολογήσουν και ένα δεκάρικο επιπλέον για κάθε επιπλέον προσφερόμενη υπηρεσία(σε λίγο θα ΜΑς χρεωνουν ως εξτρα υπηρεσια και το μπανιο ή το κατούρημα στη τουαλέτα τα λαμόγια) είτε τα κώλ γκέρλ που σου προσφέρονται είναι τρίτης διαλογής είτε από θέμα εμφάνισης είτε από θέμα υπηρεσιών(βάσει ποσόστωσης μιλάω),τότε έχουμε επιλογές ρε μεγάλε?
 

kerasi

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
88
Κριτικές
5
Like
36
Πόντοι
0
μωρε τι μας λές?όταν σχεδόν παντού έχουμε είτε τριτοτέταρτες επιλογές σε καλούς χωρους με μαλακισμένες τσατσές είτε έχουμε μούνους σωστούς σε μάπα χώρους όπου παντού γύρω σου είναι από σομαλοί μέχρι τανζανοί και μπαγκλαντεσιανοί και πρεπει να γαμησεις σε ξεροχυμενα σεντονια αγχωμένα εντός πενταλέπτου είτε σου αμολάνε ένα κάρο μαλακισμένα προγράμματα για να δικαιολογήσουν και ένα δεκάρικο επιπλέον για κάθε επιπλέον προσφερόμενη υπηρεσία(σε λίγο θα ΜΑς χρεωνουν ως εξτρα υπηρεσια και το μπανιο ή το κατούρημα στη τουαλέτα τα λαμόγια) είτε τα κώλ γκέρλ που σου προσφέρονται είναι τρίτης διαλογής είτε από θέμα εμφάνισης είτε από θέμα υπηρεσιών(βάσει ποσόστωσης μιλάω),τότε έχουμε επιλογές ρε μεγάλε?
εξακολουθεις να εχεις το δικαιωμα της αποχης φιλε μου
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε πάθος,

καλά και άγια τα λες, αλλά <<ου παντός πλειν ες Κόρινθον>>,...τι να κάνουμε δηλαδής !?

Απο την άλλη, κατά καιρούς (αραιά και που) σκάνε και κάτι πραγματικά καλά έως έξαιρετικά τεμάχια (απο κάθε άποψη), στα στούντια ,...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom