Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Δουλευει και στο Αριστοτελους 6 αλλα δεν θυμαμαι με ποιο ονομα!!!
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
καμμιά γνώμη για το στούντιο στην παππαδοπούλου 2 στη λαχαναγορά?τα τρανσάκια που δουλεύουν εκεί αξίζουν τίποτα?
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Επειδή εγώ έγραψα την κριτική για τη Μαντόνα θέλω να διευκρινίσω κάποια πράγματα για να μη δημιουργούνται παρανοήσεις...
1ον. μου ζήτησε 10 ευρώ επιπλέον αν ήθελα να τη γλείψω και εγώ γιατί όπως είπε δεν περιλαμβάνονταν στο πρόγραμμα που είχα ζητήσει (δηλ. ελεύθερο στοματικό)
2ον. η υπηρεσία μου είχε πει πως κάθε επόμενο πρόγραμμα δε συμπεριλαμβάνει το προηγούμενο, αλλά μόνο αν δώσω και 10ε επιπλέον (επομένως έκανα λάθος γιατί αν ήθελα να με γλείψει και αυτή και να τη γλείψω και εγώ θα έπρεπε να πάρω το ελευθ. στοματικό + στάση 69 πιθανόν απ'ότι καταλαβαίνω από τα γραφόμενα των συναγωνιστών)
3ον. αυτό που με ξενέρωσε ήταν ο τρόπος που έγινε (δηλ.δώσε 10 ευρώ και γλείψε...), ήταν απότομη, και επίσης η τσατσα λέει μπερδεμένο το πρόγραμμα. Κάτι άλλο που θέλω να πώ είναι πως ποτέ δεν έχω πάρει το πρόγραμμα με στάση 69 αλλά οι κοπέλες αφήνουν να τις γλείψεις (όσες γούσταρα να το κάνω)
5ον. (και σπουδαιότερον) με 80ευρώ που έσκασα ε είναι και γυφτιά να ζητάς από τον άλλο 10+ για ένα απλό γλειψιματάκι (σιγά το μεγάλο πράγμα) Βέβαια δεν είναι κοινωφελή ιδρύματα. Αλλά πάνω στο γαμήσι να σου ζητάνε λεφτά... ξενερώνεις (έτσι το βλέπω εγώ)
6ον. η τσατσα χτύπησε τη πόρτα στο 10λεπτο! (με τα 80ευρώ ζεστά ακόμα στο χέρι της)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
7ον. Γιά κάθε χτύπημα στη πόρτα πρέπει να  επιστρέφει 10 ευρά !

Ασ τα διάλα ,.....μη πω κι άλλα ,....
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Πολυ σωστος! Αν πας με την ψυχολογια οτι θα πηδηξω μια πουτανα και νιωθω ενοχος γιαυτο με κατεβασμενο κεφαλι και μουτρα σαν να κανεις αγγαρεια και με την αρρωστημενη πρακτικη να της θυμιζεις καθε στιγμη οτι ειναι ιεροδουλη, αλλο τοσο και αυτη θα σε βλεπει ξερα ως ενα ακομα πελατη. Αν πας ομως με θετικη διαθεση, με τη προοπτικη και τη θεληση να περασεις καλα τοτε θα περασεις καλα. Η λογικη σε αγοραζω με τα λεφτα μου και θα κανεις οτι θελω εγω στο τελος θα σου βγει ξινο. Αυτο νομιζω εγω. Συμφωνω παντως οτι πολλες εχουν καβαλησει το καλαμι και οτι υπαρχει κοροιδια απλα το διατυπωνει με λαθος τροπο. Ετσι κι αλλιως το ξερουμε οτι ειναι πεταμενα λεφτα. Απλα αν καποιος δυσκολευεται να τα βγαλει καλο ειναι να μην πηγαινει.

Για μένα η πιο σωστή άποψη που διατυπώθηκε! :thumbsup:

3ον. αυτό που με ξενέρωσε ήταν ο τρόπος που έγινε (δηλ.δώσε 10 ευρώ και γλείψε...), ήταν απότομη, και επίσης η τσατσα λέει μπερδεμένο το πρόγραμμα. Κάτι άλλο που θέλω να πώ είναι πως ποτέ δεν έχω πάρει το πρόγραμμα με στάση 69 αλλά οι κοπέλες αφήνουν να τις γλείψεις (όσες γούσταρα να το κάνω)

Μπορείς να διευκρινίσεις σε ποιες περιπτώσεις έγινε αυτό; Μιλάς για 69 τη στιγμή που τέτοιο πρόγραμμα πιο πριν αναηέρεις ότι δεν έχεις πάρει ποτέ. Καθαρά προς αποφυγή παρεξηγήσεων. Επίσης, έχεις ξεχάσει το 4ον ή μου φαίνεται; :grin:

Ασ τα διάλα ,.....μη πω κι άλλα ,....

Ποιηματάκι; :think:
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
450
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
ρε παιδια μια παολα που εγκωμιαζοταν συνεχως απο εσας τι απεγινε?ελληνιδα ηταν νομιζω...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Πηγα ανκα πιπινου για καταθεση που εγινε και περασα απο κασσανδρας
Στο κασσανδρας 3 κατω ειδα την αννα μια μελαγχροινη κορμαρα
Ειδα όμως  και ολες τις υπολοιπες οι οποιες ηταν μουναρες και κατηγοριας στριπερ σαν κορμια
Στο κασσανδρας 3 πανω,μια τσεχα ξανθια η λιντα
Στο 6 δυο μουναρες,μια ξανθια λιζα ελληνιδα,πολύ ωραιο μωρο και μια μελαγχροινη η ιρενα με αγριο προσωπο,δεν τα παω καλα με αυτές,ειμαι πιο τρυφερος
Τελος στο 4 πανω μια λεπτη με ωραιο σωματακι η ρωξανη,ένα επιπεδο λιγο πιο κατω απ τις υπολοιπες,στο 4 κατω ε3ιχε κοσμο και εφυγα
Πιο πολυ μου αρεσε η λιζα η ελληνιδα και η αννα
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
Και η ΠΑΟΛΑ δηλωνε ελληνιδα, αλλα δεν ηταν.

και να μην είναι ελληνίδα τί έγινε? και αλβανίδα να είναι το κορίτσι μαλλον μεγάλωσε εδώ και αυτό φαινόταν...
επίσης σε γενικές γραμμές ήταν το πιο καλό κορίτσι από όλα του χωρου, ευγενική, αυθεντική και χαβαλές και στη δουλειά της εξαιρετική!
οπότε ότι εθνικότητας και να είναι μαλλον σταρχίδια μας...με το συμπάθειο ;)
 

clan

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες μια κοπέλα Σαρα αν θυμάμαι καλά, ξανθιά ψηλή από Μεγ. Αλεξάνδρου ξερετε που είναι αυτή την εποχή? Αξίζει (αν ξερει κάποιος)? γιατί εμφανησιακά ήταν πολύ όμορφη.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Κάτι άλλο που θέλω να πώ είναι πως ποτέ δεν έχω πάρει το πρόγραμμα με στάση 69 αλλά οι κοπέλες αφήνουν να τις γλείψεις (όσες γούσταρα να το κάνω)
5ον. (και σπουδαιότερον) με 80ευρώ που έσκασα ε είναι και γυφτιά να ζητάς από τον άλλο 10+ για ένα απλό γλειψιματάκι (σιγά το μεγάλο πράγμα) Βέβαια δεν είναι κοινωφελή ιδρύματα. Αλλά πάνω στο γαμήσι να σου ζητάνε λεφτά... ξενερώνεις (έτσι το βλέπω εγώ)
6ον. η τσατσα χτύπησε τη πόρτα στο 10λεπτο! (με τα 80ευρώ ζεστά ακόμα στο χέρι της)
όταν ΔΕΝ  παίρνεις 69, ΔΕΝ σε αφήνουνε να γλείψεις...Κακώς μεν, (γιατί το 69 είναι συγκεκριμένη στάση), αλλά θεωρούν πως το 69 ισοδυναμεί με γλείψιμο της κοπέλας

2. για το 5 και 6 συμφωνώ
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Παίδες μια κοπέλα Σαρα αν θυμάμαι καλά, ξανθιά ψηλή από Μεγ. Αλεξάνδρου ξερετε που είναι αυτή την εποχή? Αξίζει (αν ξερει κάποιος)? γιατί εμφανησιακά ήταν πολύ όμορφη.
Εχει σταματησει αυτο τον καιρο.
Αγνωστο αν θα επιστρεωει.

Προσωπικα περασα αρκετα καλα μαζι της.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Για Σάρα από Αθανασίας 3 γνωρίζουμε λεπτομέρειες; :think: :think:
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
παιδια καλημερα!ξερει κανεις αν η σονια ειναι κανονικα στο ποστο της στο λελας σημερα;
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Δέκα ευρώ για να στον πιάσει
κι άλλα πέντε να στον φτιάξει !
Είκοσι να στον σηκώσει
κι άλλα δέκα να πιπώσει

Αν της πιάσεις το βυζί
θα πληρώσεις κατι τι
κι άμα θες ισπανική
κόψε μιά επιταγή

Δέκα ευρώ για να τη γλύψεις
και τριάντα να γαμίσεις
είκοσι  το δαχτυλάκι
τριάντα για το κωλαράκι

Κοίτα όμως μην αργήσεις
να προλάβεις να γαμίσεις
γιατί η πόρτα θα χτυπήσει
κι η τσατσά θα σου θυμίσει

πως σε έχουν για μαλάκα
και μαζί σου σπάνε πλάκα
και πως όσο εσύ πληρώνεις
το πουγκί τους μεγαλώνεις.


ΥΓ : Υπήρξαν (υπάρχουν ???) και εξαιρέσεις


:grin:


 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
εγραψε παλι ο μπουρδελοποιητης μας...μπραβο πολυ καλο
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom