Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καλημερα!!!

Σημερα, 15/10

Αγ. Μελετιου 37 Κατερινα-?- Βαλεντινα

Δροσοπουλου 95 Αννα- Ειρινη- ΖΛατα

Χαλκιδικης 83 Νταρια- Δεσποινα

Φιλακια :-*

Η 3η βαρδια στο Χαλκιδικης καταργηθηκε ?

:think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

assosi

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1

Βριλησου 60(κατω): Μελινα - Λαουρα - Κατερινα
Βριλησου 60(πανω): Νινα - Βικυ - Κλαουντια


κυρια λιτσα, η ΜΑΝΤΟΝΑ ?? - διακοπες ?
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
εχω δει κορινα μελαγχροινη απο φυλης 80 και κεφαλληνιας
καρμεν, επισης μελαγχροινη με μαυρα μαλια
ξενια ξανθια ρωσιδα,υπαρχει κριτικη
αλικη λεπτο ψηλο ξανθο κοριτσι
μονικα νομιζω τυπικη λεπτη μελαγχροινη παρουσια
Γενικα δυσκολα βρισκεις κατι εντυπωσιακο εκει μ ελαχιστες εξαιρεσεις

Ευχαριστώ πολύ. Σε ποια Ξένια αναφέρεσε, το ξυλάγγουρο μήπως;
 

vrilissou57

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα!Σημερα σασ περιμενουνε ΙΟΥΛΗ-ΟΛΙΒΙΑ-ΒΙΚΤΟΡΙΑ
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
507
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
Η 3η βαρδια στο Χαλκιδικης καταργηθηκε ?

:think: :think: :think: :think: :think: :think:
μάλον από την πολή δουληά που είχε το βράδη εκεί. όταν τάλεγα ότη αφτή με τα μυαλά που κουβαλα θα βαράη μύγες σε λίγο καιρό πέσατε να με φάτε και μένα και το άλλο το παιδί που τά λεγε. ο κόσμος δεν είναι χαζός και δεν έχει και λεφτά για πέταμα. κυρία μου πληρώνο θα με κάνεις να περάσω άρχοντας τέλος.δε θέλω ούτε σουξουμού ούτε παρακάλια ούτε να μου το πάιζης ιστορία και νε με δουλέβης όχι μόνο αφτή αλλά και άλλες  που νομίζουνε οτι είναι έξυπνες. διάβασα και ένα άλλο παιδί που λέει ότι πήγε με μία μαντόνα λέει και μέσα στο δωμάτιο του εκοβε έξτρα τιμοκατάλογο και του ζήταγε 10 ευρώ για να κάνει αφτό και άλλα 10 για να κάνε το άλλο. λές και είναι τζουκμπόξ ναπούμε και άμα δε βάλεις λεφτά δε πάιζει άλλος δίσκος. και λέω εγώ και τόχα πεί και πρίν? γιατί δε βάζουνε τις τιμές έξω στο σαλόνι να ξέρω τι θα κάνω και πόσο παει? εδώ πάς και της λές της άλλης πόσο και σου λέει 60 και της λές μα στο ίντερνετ λεει 50 και σου λέει μετά δε με νοιάζει τι λέει το ίντερνετ λεει εγώ τι λέω. άντε βρές άκρη τώρα.Εγώ λέω ότι μα΄ς έχουνε βρεί πολύ μαλάκες και μας πέζουνε πάνω στις κάβλες μας και μας τα τρώνε στην υγειά του κορόηδου. Για να μη πάει κανένας σε τέτοιες έξυπνες για ένα μήνα να δείς για πότε τη γυρνάη τη πλάκα και σου τα κάνει όλα μετά και κουβέντα για παραπάνω λεφτά. αλλά σιγά μη κάτσουνε τώρα οι άλλοι να ρίξουνε μάβρο σε καμία λίγο να τους κουνηθεί λίγο να τους πεί γειά σου μέ το όνομά τους νομίζουνε ότι την έχουνε βγάλει γκόμενα και ότι άμα δε τη βοηθήσουνε θα τους χωρίσει. έχει πλάκα το πράμα τελικά αλλά εγώ στενοχοριέμαι που τη πατάνε τα παιδιά και βάζω και μένα μέσα γιατί και εγώ έχω φάει φόλες και έχω τσακοθή και έχω κλάψει και το πενηντάρικο αλλά τουλάχιστο έρχομαι και το λέω να μη τη πατήσουνε οι άλλοι που θα πάνε μετά απο μένα. και μένα μου έτυχε μία τέτοια φάση με μια στη φυλής που μέσα ζήταγε παραπάνω αλλά πήρε τα τέτηα μου είναι σα να πά να πιής κα΄φε και σου λέει κάνει 3 ευρώ και να του πείς καλά καλαμάκι δε θα φέρεις κατι να σου λέει ε τοτε κάνει 4. εκέι θα τουφερνες τον καφέ στο κεφάλι ναι ή όχι?να με συμπαθάτε που τα λέω πολλές φορ΄ές τα ίδια αλλά τα πράματα είναι αλησίδα εδώ και άμα κάνει ένας μία βλακεία πέρνει μετά η μπάλα και τους άλλους. και δε λέω ότι είναι βλάκας κανένας αλλά λέω ότι η πουτανιά δε είναι χόμπυ είναι δουλεία και η άλλη στη δουλειά κοιτά πως θα τα πάρει έυκολα και χωρις να κουραστεί και εκεί άμα δε τη βάλουνε στη θέση της να καταλάβει ότι δε μπορεί να λέει άλλα και να κάνει άλλα ή να ζητά παραπάνω πάει χάθηκε η μπάλα και αυτή τη βλέπει μετά πριγκηπέσα που άμα της πείς να γυρίσει να τη γαμήσεις και από την άλλη σου λέει ότι θέλει και άλλα λεφτα πάνω που εσύ είσαι στ ντουζένια σου και ξέρει ότι για να μη ξενερώσεις θα της τα δώσεις. αφτό είναι μεγάλη πουστιά που κάνουνε και κανονικά θάπρεπε όποια κάνει τέτοιο π΄ράμα να σηκωθεί ο άλλος να φύγει απο το δωμάτιο και να κάνει και φασαρία νατον ακούσουνε και οι άλλοι που κάθονται απέξω να φυγουνε κιαφτοί. ξέρω ότι αφτά που΄λέω από τη μία μπένουνε και απο την άλλη βγένουνε αλλά άμα δε κάνουμε κάτι κι εμείς που τα σκάμε μια ζωή θα μας έχουνε στο δούλεμα να το ξέρετε.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
... διάβασα και ένα άλλο παιδί που λέει ότι πήγε με μία μαντόνα λέει και μέσα στο δωμάτιο του εκοβε έξτρα τιμοκατάλογο και του ζήταγε 10 ευρώ για να κάνει αφτό και άλλα 10 για να κάνε το άλλο. λές και είναι τζουκμπόξ ναπούμε και άμα δε βάλεις λεφτά δε πάιζει άλλος δίσκος. και λέω εγώ και τόχα πεί και πρίν? γιατί δε βάζουνε τις τιμές έξω στο σαλόνι να ξέρω τι θα κάνω και πόσο παει? εδώ πάς και της λές της άλλης πόσο και σου λέει 60 και της λές μα στο ίντερνετ λεει 50 και σου λέει μετά δε με νοιάζει τι λέει το ίντερνετ λεει εγώ τι λέω. άντε βρές άκρη τώρα....

και μένα μου έτυχε μία τέτοια φάση με μια στη φυλής που μέσα ζήταγε παραπάνω αλλά πήρε τα τέτηα μου είναι σα να πά να πιής κα΄φε και σου λέει κάνει 3 ευρώ και να του πείς καλά καλαμάκι δε θα φέρεις κατι να σου λέει ε τοτε κάνει 4. εκέι θα τουφερνες τον καφέ στο κεφάλι ναι ή όχι?...

άμα δε τη βάλουνε στη θέση της να καταλάβει ότι δε μπορεί να λέει άλλα και να κάνει άλλα ή να ζητά παραπάνω πάει χάθηκε η μπάλα και αυτή τη βλέπει μετά πριγκηπέσα που άμα της πείς να γυρίσει να τη γαμήσεις και από την άλλη σου λέει ότι θέλει και άλλα λεφτα πάνω που εσύ είσαι στ ντουζένια σου και ξέρει ότι για να μη ξενερώσεις θα της τα δώσεις. αφτό είναι μεγάλη πουστιά που κάνουνε και κανονικά θάπρεπε όποια κάνει τέτοιο π΄ράμα να σηκωθεί ο άλλος να φύγει απο το δωμάτιο και να κάνει και φασαρία νατον ακούσουνε και οι άλλοι που κάθονται απέξω να φυγουνε κιαφτοί. ξέρω ότι αφτά που΄λέω από τη μία μπένουνε και απο την άλλη βγένουνε αλλά άμα δε κάνουμε κάτι κι εμείς που τα σκάμε μια ζωή θα μας έχουνε στο δούλεμα να το ξέρετε.

1ον. Δεν φταίει η κοπέλα ή το στούντιο αν ο φίλος προφανώς δεν κατάλαβε οτι το 69 ειναι εξτρα και μετα το ζήτησε στο δωμάτιο απο την κοπέλα.
2ον. Οταν λες να γυρίσει να την γαμησεις και απο την αλλη, εννοεις απο τον κωλο;
Δεν το κανουν ολες οι κοπελες απο οσο γνωρίζεις. Εκτος αυτου το προγραμμα οταν το λενε στο σαλονι σου εξηγουνε οτι το πρωκτικο ειναι εξτρα. Αρα το πληρωνεις παραπανω.

Δεν καταλαβαινω τον συλλογισμο σου!
 

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
507
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
1ον. Δεν φταίει η κοπέλα ή το στούντιο αν ο φίλος προφανώς δεν κατάλαβε οτι το 69 ειναι εξτρα και μετα το ζήτησε στο δωμάτιο απο την κοπέλα.
2ον. Οταν λες να γυρίσει να την γαμησεις και απο την αλλη, εννοεις απο τον κωλο;
Δεν το κανουν ολες οι κοπελες απο οσο γνωρίζεις. Εκτος αυτου το προγραμμα οταν το λενε στο σαλονι σου εξηγουνε οτι το πρωκτικο ειναι εξτρα. Αρα το πληρωνεις παραπανω.

Δεν καταλαβαινω τον συλλογισμο σου!
1 τοχω ξαναπέι πιο παλιά ότι αφτά με τις τιμές είναι βλακείες. τι θα επεί +10 ευρώ άμα τη γλύψω κι εγώ ρε φίλε? θα περάσει καλύτερα και αφτή ναι ή όχι?εσύ άμα πάς στα μπυζούκια και περάσεις καλά σου δίνουνε πισω λεφτά? όχι. τότε πως η άλλη ζητά παραπάνω για κάτη που θα περάσει και αφτή πιο καλά? εσύ μπορεί να μη συμφωνής αλλά εγώ το βλέπω ότι η δουλειά της πουτάνας είναι να κάνει για 5 λεπτά τη γκόμενά σου. μπορεί να τα βλέπω εγώ λάθος τα πράματα δε λέω αλλά να ξέρεις ότι άμα αφτά μείνουνε σε λίγο θα σου βγάζουνε τιμοκατάλογο ξεχωριστό για το άμα θα της πιάσης τα βυζηά άλλη τιμή το δεξί άλλη το αριστερό και ΄πάει λέγοντας.τόχουνε κάνει ταβέρνα το μπουρδέλο και το στούντιο και έρχεται η άλλη και σου λέει 5 λεπτά κατάλογο προτού γαμήσεις λές και δεν είναι όλα αυτά που λεει μέσα στο γαμήσι αλλά διαφορετικά.να σου πώ εγώ τι γίνεται? τό χουνε πάρει πρέφα ότι περνάνε και πιάνουνε τον κάθε ένα που έχει ένα βίτσιο ή γουστάρει να γλυφει και τον κοπανάνε στο κεφάλι.Εγω αυτό λέω.
2 δε λέω για πρωκτικό λέω να της πείς να κάνει κάτι άλλο από το να ανοίξει τα πόδια μια άλλη στάση ξερω γω
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
1 τοχω ξαναπέι πιο παλιά ότι αφτά με τις τιμές είναι βλακείες. τι θα επεί +10 ευρώ άμα τη γλύψω κι εγώ ρε φίλε? θα περάσει καλύτερα και αφτή ναι ή όχι?εσύ άμα πάς στα μπυζούκια και περάσεις καλά σου δίνουνε πισω λεφτά? όχι. τότε πως η άλλη ζητά παραπάνω για κάτη που θα περάσει και αφτή πιο καλά? εσύ μπορεί να μη συμφωνής αλλά εγώ το βλέπω ότι η δουλειά της πουτάνας είναι να κάνει για 5 λεπτά τη γκόμενά σου. μπορεί να τα βλέπω εγώ λάθος τα πράματα δε λέω αλλά να ξέρεις ότι άμα αφτά μείνουνε σε λίγο θα σου βγάζουνε τιμοκατάλογο ξεχωριστό για το άμα θα της πιάσης τα βυζηά άλλη τιμή το δεξί άλλη το αριστερό και ΄πάει λέγοντας.τόχουνε κάνει ταβέρνα το μπουρδέλο και το στούντιο και έρχεται η άλλη και σου λέει 5 λεπτά κατάλογο προτού γαμήσεις λές και δεν είναι όλα αυτά που λεει μέσα στο γαμήσι αλλά διαφορετικά.να σου πώ εγώ τι γίνεται? τό χουνε πάρει πρέφα ότι περνάνε και πιάνουνε τον κάθε ένα που έχει ένα βίτσιο ή γουστάρει να γλυφει και τον κοπανάνε στο κεφάλι.Εγω αυτό λέω.
2 δε λέω για πρωκτικό λέω να της πείς να κάνει κάτι άλλο από το να ανοίξει τα πόδια μια άλλη στάση ξερω γω
Για το 1ο φίλε μου η κάθε κοπέλα αξιολογεί διαφορετικά το τι προσφέρει.

Για το 2ο δεν μου εχει τύχει ΠΟΤΕ μα ποτέ να μου φέρει κοπέλα αντίρηση για εναλλαγη στάσης. Όσες και αν έχω αλλάξει. Το γεγονός για εξτρα λεφτά για αλλαγη στασης δεν το συζητω ΚΑΝ διοτι μου φαινετε αδιανοητο!
Εκτος απο το Ιακχου 7 που υπήρχε "προγραμμα", ο θεος να το κανει, με 40 ευρω για μια στάση! Αλλα και παλι το ελεγαν στο σαλονι!
  :2funny:
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
1. θα περάσει καλύτερα και αφτή ναι ή όχι?εσύ άμα πάς στα μπυζούκια και περάσεις καλά σου δίνουνε πισω λεφτά? όχι. τότε πως η άλλη ζητά παραπάνω για κάτη που θα περάσει και αφτή πιο καλά

2. εσύ μπορεί να μη συμφωνής αλλά εγώ το βλέπω ότι η δουλειά της πουτάνας είναι να κάνει για 5 λεπτά τη γκόμενά σου.
λάθος 1ον  μην είσαι σίγουρος πως περνά καλά μια ιερόδουλος όταν της γλύφουν το μουνι , γιατί δεν μιλάμε για οικειοθελή συνεύρεση αλλά επί πληρωμή επομένως μην ξεγράφεις τον παράγοντα της σιχαμάρας

λάθος 2ον δε νομίζω πως πληρώνεις πουθενά για να έχεις γκόμενα, απλά για μια σεξουαλική συνεύρεση. Το εάν θα αρέσεις στην κοπέλα κ στο κάνει σαν να είσαι με την γκόμενα σου  είναι καθαρά δικό τησ θέμα.
Υ.Γ. κατά την υποκειμενική μου γνώμη
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
λάθος 1ον  μην είσαι σίγουρος πως περνά καλά μια ιερόδουλος όταν της γλύφουν το μουνι , γιατί δεν μιλάμε για οικειοθελή συνεύρεση αλλά επί πληρωμή επομένως μην ξεγράφεις τον παράγοντα της σιχαμάρας

λάθος 2ον δε νομίζω πως πληρώνεις πουθενά για να έχεις γκόμενα, απλά για μια σεξουαλική συνεύρεση. Το εάν θα αρέσεις στην κοπέλα κ στο κάνει σαν να είσαι με την γκόμενα σου  είναι καθαρά δικό τησ θέμα.
Υ.Γ. κατά την υποκειμενική μου γνώμη
Πολυ σωστος! Αν πας με την ψυχολογια οτι θα πηδηξω μια πουτανα και νιωθω ενοχος γιαυτο με κατεβασμενο κεφαλι και μουτρα σαν να κανεις αγγαρεια και με την αρρωστημενη πρακτικη να της θυμιζεις καθε στιγμη οτι ειναι ιεροδουλη, αλλο τοσο και αυτη θα σε βλεπει ξερα ως ενα ακομα πελατη. Αν πας ομως με θετικη διαθεση, με τη προοπτικη και τη θεληση να περασεις καλα τοτε θα περασεις καλα. Η λογικη σε αγοραζω με τα λεφτα μου και θα κανεις οτι θελω εγω στο τελος θα σου βγει ξινο. Αυτο νομιζω εγω. Συμφωνω παντως οτι πολλες εχουν καβαλησει το καλαμι και οτι υπαρχει κοροιδια απλα το διατυπωνει με λαθος τροπο. Ετσι κι αλλιως το ξερουμε οτι ειναι πεταμενα λεφτα. Απλα αν καποιος δυσκολευεται να τα βγαλει καλο ειναι να μην πηγαινει.
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
 Συμφωνω παντως οτι πολλες εχουν καβαλησει το καλαμι και οτι υπαρχει κοροιδια απλα το διατυπωνει με λαθος τροπο.  

Εδώ συμφωνώ κ εγώ με τον ανεξέλεγκτο  είναι γενικό φαινόμενο πως μερικές καβαλήσανε το καλάμι. Αυτό δεν σημαίνει πως πρέπει να έχουμε κ παράλογες απαιτήσεις.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom