Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Γνωρίζει κανείς την Μικαελα απο βρ 60 κάτω?  :hmm:
 

kaulias20

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα φιλοι μου θελω απεγνωσμενα να βρω ενα studio i ντελο ποθ να δοθλευει κοπελα απο αλβανια!εχετε κατι στα υποψιν σας???ευχαριστω!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
μια γρηγορη ενημερωση απο σκορπιες(μερες και βαρδιες) τσαρκες των τελευταιων ημερων :

παπαδοπουλου 2...μισελ...καπου 20-25 χρονων,καμια σχεση με τις φοτος οπως συνηθως :bottom:....παχουλο μετριοτατο προς μπαζακι,καλο σαλοναρισμα ,βλεμμα υποσχομενο,αλλα... :badair:

θησεως35...τανια...καμια 20αρια χρονων,απο ρουμανια,μελαχροινο κοντο μπαζακι με μεγαλο στηθος... :badair:
σε αλλη τσαρκα ηταν η λορι(επανηλθε),γνωστη και ως αφροδιτη σε αλλα στουντιο της πρωην αλυσιδας,ρουμανα ψηλη λεπτη μοντελ σταυλ,ομορφη κοπελα.ειχε δοκιμαστει στο παρελθον μερικες φορες,απο οσο θυμαμαι κρυα μεσα και τυπικοτατη,για αυτο και διακοψαμε διπλωματικες επαφες >:(

παιωνιου10...τζουλια(μις χαρμολυπη)μελαχροινη ρουμανα 1.65 λεπτη,εχει παρει κιλακια και της παει,ομορφυνε.στα υποψιν,θα δοκιμαστει με το νεο της κορμι :grin: γλυκια κοπελα μεσα,πολυ καλο απολαυστικο τρομπονι,στα υπολοιπα μετρια.
ετερο τεμαχιο η πηνελοπη. η πηνελοπη ειναι η τανια του θησεως35,οποτε ξερετε... :badair:

λελας...καινουρια κοπελα ειπε η υπηρεσια,μαρια απο.... τσεχια νομιζω.ξανθια μετριοτατη :badair:

βουλιαγμενης68...η ουγγαρεζα λιζα.μια χαρα φοτος ειχε,ουγγαρεζα ειπαν κιολας στο τηλ...ετρεξα σα μαλακας(ουγγαρεζες δε σκανε στη πιατσα ευκολα και εχουν παραδοση δεκαετιων στη πορνεια).ξανθια μετριοτατη μη πω τιποτα παραπανω >:( οπως πηγα τρεχοντας ετσι και εφυγα :badair:

αριστομενους72...δε θυμαμαι ονομα,νεα κοπελα απο ρωσσια,πετιτ πιπινι,μελαχροινη κοντουλα λεπτη,με δασκαλιστικα γυαλια,συμπαθητικης εμφανισης,πολυ ωραιο σαλοναρισμα με μπολικο ναζι,στο τσακ δε μπηκα.

κασσανδρας4...αλλη ειχε το προγραμμα ,αλλη βρηκα,αλλα οκ δε πειραζει.μαριαννα,ρωσσιδα νομιζω....καμια 30-35 ετων,ομορφουλα και αρκετα σεξυ!δοκιμαστηκε με καλες εντυπωσεις.ευχαριστη,γελαστη,καλη επαγγελματιας,παιζει καλη μπαλλιτσα ,το κατεχει:grin: καλα προκαταρκτικα,καλο μαμησακι γενικα. εντυπωση μου εκαναν α) ρογα κρεμαστρα :-* β) πολυ καλο τρομπονι. τον εξαφανιζει για πλακα μιλαμε :o κριτικη απο αυριο και μετα, οταν βρω χρονο.

κεφαλληνιας75...νεα κοπελα ,η βερονικα(ισως ειναι η ιδια με του θησεως79).αδυνατο μελαχροινο πιπινι,μετριο-συμπαθητικο,με καπως περιεργη φατσουλα και αρκετα περιεργο σαλοναρισμα.βγηκε με κατι 20ποντα που δε τα πηγαινε,τη πηγαινανε ! στη στροφη,η οποια ηταν πολυ αεροπλανικη,παραλιγο να φυγει απο τους ντακους και να προσγειωθει στο καναπε με το κουτελο. ειδα next top model live παιχτες μου :cheesy:

 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Κατ αρχάς να κάνω μια ετεροχρονισμένη κριτική για την Έυα την Ελληνίδα απο Βουρβάχη....Τιμήθηκε πριν καμιά βδομάδα.....Μέτρια εμφανισιακά..Αυτό που με έκανε να μπώ ήταν το προχωρημένο της ώρας και οτι δεν είχα όρεξη για ψάξιμο (5 το πρωί)...Στη πράξη θα έλεγα οτι ήταν διεκπαιρεωτική...Το μόνο καλό σημείο οι πραγματικά ωραίοι βύζοι της...Δεν κλαίω τα 50 αλλα δε θα την ξανατημήσω...
Υ.Γ. (στο τέλος μου έκανε και παράπονο γιατι τελείωσα σχετικά σύντομα....οχι οτι τη χάλασε δηλαδή...)
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Και πάμε τώρα στα σημερινά...Ρώτησα χθές αν δουλεύει η Τζίνα την οποία ποτέ δεν έχω πάρει και ένας συναγωνιστής μου είπε ναι....Δεν πήγα όμως χθες.. :headbang:...Ξεκίνησα λοιπόν σήμερα τα μεσάνυχτα με στόχο να πάω στην Εμανουέλλα απο Κωνσταντινουπόλεος...Παιρνόντας απο Γκάζι είδα πολύ κόσμο στη περιοχή παρ ότι Τετάρτη και δυστηχώς δεν το τόλμησα να σταματήσω και να μπώ μην έχω καμιά άτυχη συνάντηση...Έτσι κινήθηκα προς Καρέα για να πάρω επιτέλους τη Τζίνα...Φτάνοντας στο μαγαζί ψαχνόμουν αρκετά καθ ότι ουτε φως είχε στο 30 ούτε τίποτα...Με τα πολλά με το που πάω απ έξω και κοντοστέκομαι ακούω τη πόρτα να ανοίγει...Μπουκάρω και περιμένω...Βγαίνει ο τσάτσος και μου παρουσιάζει τις 2 κοπέλες....Όλια και Σάρα..ΠΟΥ ειναι η Τζινα του λέω...Σήμερα και αύριο δεν δουλεύει λέει...(γαμώ τη γκαντεμιά μου)...Τρώω τη ξενέρα μου αλλά είμουν αποφασισμένος να περάσω....Διαλέγω τη Σάρα μια ξανθιά καυλόφατσα με οραίο σώμα για την οποία κάτι είχα διαβάσει..Το στούντιο άδειο και μου λέει ο τσάτσος πήγαινε σε όποιο δωμάτιο θέλεις...Μετα απο αυτοψία καταλήγω στο λιγότερο βρόμικο (και όχι καθαρό)..Στην πράξη μπαίνει η Σάρα ,ξαπλώνει δίπλα μου γλύφει μια τα @@ ,κάνει 2 χειρομαλάξεις στο πεσμένο μόριο και φοράει καπότα...1 φάουλ...καπότα σε πεσμένη τσουτσού ?? ΕΛΕΟΟΟΟΟΣ...Μετά τη σχετική ανόρθωση συνέχισε για κάποια ώρα το στοματικό γλύφωντας και λίγο τα μπαλάκια...Γενικά το στοματικό της ήταν καλό...Μετά απο κανά 5λεπτο σταματάει και μου αλλάζει καπότα επειδή είχε πάρει αέρα..(αφού μου τη φόρεσε σε πεσμένη..),πράγμα που δείχνει επαγγελματισμό και είναι στα + της...Ανεβαίνει απο πάνω μετά απο δική μου προτροπή οπύ κουνήθηκε για κανα δυο λεπτά και μετα στήνεται στα 4 επειδή δεν βολευόταν !!..Στα 4 η θέα είναι πραγματικά θεσπέσια όπου εκεί μετά απο κανα 5λεπτο σφηροκόπημα της έδωσα το υγρό πυρ μου...Συνοψίζοντας τα 60 θεωρώ πως είναι υπερτιμημένα και ειδικά για αυτόν τον όχι και τόσο καθαρό χώρο...Γενικά μου άρεσε η Σάρα αλλά δεν ξέρω αν θα ξαναπάω...Κάποια στιγμή θα δοκιμάσω την Τζίνα για να μπορέσω να συγκρίνω...
Υ.Γ. Γιατι χύνω κάθε φορά στο 7 λεπτο..???...Αυτη τη φορά με τα προκαταρτκικά κράτησα κανα 15λεπτο έχοντας ρίξει όμως και 2  :cum: στο σπίτι...Έχω πρόβλημα..???..
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Εγώ τελικά πήγα για αυτοψία στο Παπαδοπούλου 2. Πόρτες ,φώτα ,όλα κανονικά ανοιχτά,ανεβαίνω τα σκαλιά,χτυπάω....τίποτα,περιμένω λίγο...και ακούω να τρώγονται 2 γυναίκες ,μάλλον τσατσά με Μισέλ....οκ λέω....μεγάλη επιτυχία, στροφή και κατέβασμα σκάλας......
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 14/10  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Δεσποινα - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - Κατερινα
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Βιλη - Ναταλι
Κασσανδρας 4(κατω): Χριστινα - www.kassandras4-kato.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url]
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - Δεσποινα - Τζενη
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Αντζη - www.kassandras6.com/mixaela]Μιχαελα[/url]

Βριλησου 60(κατω): Ιρενα - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Βριλησου 60(πανω): Αλινα - www.vrilissou60.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - www.vrilissou60.com/roxani]Ρωξανη[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
Θησεως 40(πανω): www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url]
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Γνωρίζει κανείς την Μικαελα απο βρ 60 κάτω?   :hmm:
Ειναι η νεαρη Ρουμανα που δουλευει και στα κασσανδρας.
Ομορφη κοπελα, μελαχρινή με ωραιο σωμα και φουλ προγραμματα.

Οι γνωμες για αυτην διχάζονται:
Αλλοι εχουν μεινει κατενθουσιασμενοι και αλλοι την θεωρουν ξεπετα.
εγω τεινω περισσοτερο στην δευτερη αποψη.

Αρκετες κριτικες γι΄αυτην μπορεις να διαβασεις εαν δεν βαριεσαι στα ισρυματα της οδου Κασσανδρας.
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
στη στροφη,η οποια ηταν πολυ αεροπλανικη,παραλιγο να φυγει απο τους ντακους και να προσγειωθει στο καναπε με το κουτελο. ειδα next top model live παιχτες μου :cheesy:



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μάλλον όμως δεν είπες "Πω πω τι μεσοτοιχεία είναι αυτή"

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Εγώ τελικά πήγα για αυτοψία στο Παπαδοπούλου 2. Πόρτες ,φώτα ,όλα κανονικά ανοιχτά,ανεβαίνω τα σκαλιά,χτυπάω....τίποτα,περιμένω λίγο...και ακούω να τρώγονται 2 γυναίκες ,μάλλον τσατσά με Μισέλ....οκ λέω....μεγάλη επιτυχία, στροφή και κατέβασμα σκάλας......


Γιατί δεν περίμενες λίγο τους  :ak: :ak: :ak: :ak:
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
μετά θέλουν πελατία .....να προσθέσω και την ώρα άφιξης...12 τα μεσάνυχτα....εδώ η Μισέλ ,εκεί η Μισέλ.....σιγά μην ξαναπάω...

Τώρα βλέπω μια άλλη στο Συγγρου 144 ,ονόματι Σύντι ,αυτή την θυμάμαι και πιο παλιά στις "Αθ. Κυρίες" αλλά σε διαφορετικά μαγαζιά.
Κανείς συναθλητής έχει παίξει μπάλα με την εν λόγω κορασίδα?
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
μετά θέλουν πελατία .....να προσθέσω και την ώρα άφιξης...12 τα μεσάνυχτα....εδώ η Μισέλ ,εκεί η Μισέλ.....σιγά μην ξαναπάω...

Τώρα βλέπω μια άλλη στο Συγγρου 144 ,ονόματι Σύντι ,αυτή την θυμάμαι και πιο παλιά στις "Αθ. Κυρίες" αλλά σε διαφορετικά μαγαζιά.
Κανείς συναθλητής έχει παίξει μπάλα με την εν λόγω κορασίδα?


Αν είναι μια μελαχροινή βραζιλιάνα εχει πολύ ωραίο σώμα  :2on1:
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Mercy κύριοι.....
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Φαντάζομαι αν γίνει ποτέ κάνα σόου τύπου Masterchef για ιερόδουλες, τον CHEYENNE στην κριτική επιτροπή σε ρόλο Λαζάρου. :2funny:

Για τις δύο άλλες θέσεις στο πάνελ θα γίνει σκληρή μάχη μεταξύ Πιάτσα, Πιτσιρίκου και Κουτάλα. :rockon:
Reality με πουτανες??  :2funny: :2funny: :2funny:

τρεχα να το πατενταρεις γιατι με την πεινα που πεφτει στα καναλια και μας εχουν φλομωσει στο ριαλιτυ, ποτε δεν ξερεις  :grin: :grin: :grin:

τερμα τα σηριαλ, οι ηθοποιοι θα τη βγαλουν με στραγαλια φετος
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Φαντάζομαι αν γίνει ποτέ κάνα σόου τύπου Masterchef για ιερόδουλες, τον CHEYENNE στην κριτική επιτροπή σε ρόλο Λαζάρου. :2funny:

Για τις δύο άλλες θέσεις στο πάνελ θα γίνει σκληρή μάχη μεταξύ Πιάτσα, Πιτσιρίκου και Κουτάλα. :rockon:


Έγραψες  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom