Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ο ορισμος του κοντοπουτανου......καυλα!!!!
Μονο που απο χτες ειναι καστανη!!! ;)
Τωρα για ποσο θα το κρατησει ειναι αλλο θεμα!!!
Εσυ εχεις φρεσκα νεα βλεπω!
Εχει περασει λιγος καιρος απο τοτε που την ειδα!  :grin:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εσυ εχεις φρεσκα νεα βλεπω!
Εχει περασει λιγος καιρος απο τοτε που την ειδα!  :grin:
Γιατι νομιζεις οτι την εχω δει εγω? :2funny:


Το ΣΚ που την ειδα ηταν ξανθια με ακρως πουτανιστικο καρε!!! :kissass:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Συναγωνιστές....Κανά δυνατό κομμάτι για σήμερα βραδυνή βάρδια έχετε να προτείνετε ?....Η Τζίνα απο Καρέα δουλεύει ακόμα ?
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Συναγωνιστές....Κανά δυνατό κομμάτι για σήμερα βραδυνή βάρδια έχετε να προτείνετε ?....Η Τζίνα απο Καρέα δουλεύει ακόμα ?
Ναι δουλεύει ακόμα.Φυσιολογικά σήμερα θα είναι εκεί.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Φίλε Τσε σε παρακολουθώ με προσοχή αν και σιωπηλά τόσο καιρό εδώ μέσα και μάλλον είσαι ο πιο μάχιμος στην πράξη του στουντιάζειν. Απλά ρε συ αναρωτιέμαι ...ειλικρινά αναρωτιέμαι όλος αυτός ο κόσμος που το επιδιώκει και το ακάποτο και τα γλωσσόφιλα δεν φοβάται ή ξερει κάτι?Εγώ πριν από μερικούς μήνες είχα πλακωθεί σε κάτι γλωσσόφιλα με μία τριπερ (που σαι ρε womanlover να σε αποθεώσω...) και ενώ εκείνη την ώρα γούσταρα με τρέλα μετά αναρωτιόμουν πόσο μαλάκς είμαι ....ειλικρινά ρε παιδιά υπάρχει κανένα κόλπο ή είναι απλή ανευθυνότητα?
Κατ΄αρχην ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
Όμως δεν είμαι εγώ ο «καλύτερος». Ο Pitsirikos1. o  PIATSAS και o spoon είναι κατά πολύ καλύτεροι μου. Απλά ίσως δεν γράφουν τόσο πολύ. Απλά για ενημέρωση

Επί του θέματος :
Παραδέχομαι πως νεώτερος ήμουν fun  του «ακά».  Δόξα τον Θεό δεν κόλλησα ποτέ το παραμικρό στην τριαντάχρονη «καριέρα μου». Εδώ και δυο χρόνια όμως τα έχω σταματήσει ανεπιστρεπτί.
Και ποτέ δεν έκανα 69 με ιερόδουλη. Όχι ότι δεν μου άρεσε, αλλά επικρατούσε η λογική.

Θα συμφωνήσω όμως απόλυτα μαζί σου, ότι πάνω στο πάθος της στιγμής, μπορεί να παρεκτραπούμε.
Και σε εμένα έχει  τύχει, ομολογώ, να ρίξω κάποιο γλωσσοφιλο με κοπέλες που έχω οικειότητα και φυσικά ανταποκρινόντουσαν. Ελάχιστες όμως οι περιπτώσεις αυτές.
Και να τονίσω ότι ειδικά το γλωσοφιλο είναι κάτι το οποίο δεν προφέρεται σε ΚΑΝΕΝΑ πρόγραμμα, και δεν μπορούμε να το απαιτούμε.

Γεγονός είναι ότι καλό είναι να αποφεύγουμε τα «ακραία σπορ». Στο μέτρο του δυνατού τουλάχιστον, μιας και ο πειρασμός ειναι όντως μεγάλος. Τόσο για μας, όσο για τις κοπέλες αλλά και για τους επόμενους που θα ακολουθήσουν.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
καλημερα!
Απο οσο γνωριζω εδω απο τα παιδια η συγκεκριμενη δουλέυει-δουλευε και στην φυλης ως ντανιελα(?)
Περισσοτερα δεν γνωρίζω καθως δεν εχω παρει!
Οντως,

Ντανιελα στο Φυλης 92
Ψηλη, αδυνατη, μελαχρινη με μακρυά μαλλιά.
Με φουλ προγραμματα.
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Ναι δουλεύει ακόμα.Φυσιολογικά σήμερα θα είναι εκεί.

Απο καθαριότητα έχει αλλάξει τίποτα στο εν λόγο μαγαζί ? Γιατί απ ότι έχω διαβάσει είναι χειρότερα και απο μπουρδέλου και γι αυτό δεν το έχω επισκεφτεί ποτέ...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
ρε παιδια η ΖΙΝΑ απο τις γοργονες εχει καμποσες βδομαδες να εμφανιστει,εχει φυγει μηπως δουλευει σε κανα αλλο??
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
ρε παιδια η ΖΙΝΑ απο τις γοργονες εχει καμποσες βδομαδες να εμφανιστει,εχει φυγει μηπως δουλευει σε κανα αλλο??

πρέπει να φαγε πούλο γτ υπήρξαν πολλοί συναγωνιστές με παράπονα :think:
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
παραπονα?για ποιο λογο δηλαδης?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom