Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μία κοπέλα ονόματι Λόλα (αν μου το μετέφεραν σωστά) στο Βριλησσού 46, προσφέρει πολύ καλό πρόγραμμα.

Έτσι ακριβώς είναι? Έχει κάποιος συναγωνιστής να προσθέσει κάτι επ'αυτού?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Μία κοπέλα ονόματι Λόλα (αν μου το μετέφεραν σωστά) στο Βριλησσού 46, προσφέρει πολύ καλό πρόγραμμα.

Έτσι ακριβώς είναι? Έχει κάποιος συναγωνιστής να προσθέσει κάτι επ'αυτού?
Μαλλον τη Λολα απο το 42 και 57 θα λες!!!
Κοντοπουτανο με τα ολα του και φουλ προγραμμα!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Περασε κανεις μηπως χτες απο το Ισμηνης να πει αν αυτη η Ζωρα λεει τιποτα?

URL]]
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Καλημερα :grin:

Σημερα, 12/10

Αγ. Μελετιου Ζλατα- Σοφια- Κατερινα :kissass:

Δροσοπουλου 95 Εμανουελα- Νταρια- Αννα :dancing:

Χαλκιδικης 83 Αλικη- Τζουλη- Ειρινη :kissass2:

η Τζουλη ειναι μια καινουρια κοπελιτσα απο την Λετονια. Μικρη και ομορφη :grin:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Νταρια ποτε ειναι απογευμα η Εμμανουελα!!! :rolleyes:
:lheel: :lheel: :lheel:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 12/10  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - Κατερινα
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Ναταλι
Κασσανδρας 4(κατω): Χριστινα - www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - Βιλη
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Αντζη - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Βριλησου 60(κατω): Ανκα - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/laura]Λαουρα[/url]
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Κυρα Λιτσα φωτο της Αντζης θα δουμε? :)
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Φίλε Τσε σε παρακολουθώ με προσοχή αν και σιωπηλά τόσο καιρό εδώ μέσα και μάλλον είσαι ο πιο μάχιμος στην πράξη του στουντιάζειν. Απλά ρε συ αναρωτιέμαι ...ειλικρινά αναρωτιέμαι όλος αυτός ο κόσμος που το επιδιώκει και το ακάποτο και τα γλωσσόφιλα δεν φοβάται ή ξερει κάτι?Εγώ πριν από μερικούς μήνες είχα πλακωθεί σε κάτι γλωσσόφιλα με μία τριπερ (που σαι ρε womanlover να σε αποθεώσω...) και ενώ εκείνη την ώρα γούσταρα με τρέλα μετά αναρωτιόμουν πόσο μαλάκς είμαι ....ειλικρινά ρε παιδιά υπάρχει κανένα κόλπο ή είναι απλή ανευθυνότητα?

Αν κι είμαστε μάλλον οφ τοπικ, υπάρχει άλλο σχετικό θρεντ στα θέματα σχετικά με την υγεία.. Σίγουρα υπάρχει κάποιος κίνδυνος, όπως υπάρχει σ' όλα σχεδόν τα πράγματα..
Πολλοί δεν το συνειδητοποιούμε,αλλά ακόμη κι όταν οδηγούμε μέσα στην πόλη υπάρχει κίνδυνος, πόσο μάλλον αν έχουμε δίκυκλο.. Αλλά κ πεζοί αν περπατούμε πάλι κινδυνεύουμε, ειδικά αν δεν περνάμε τους δρόμους απ' τις διαβάσεις κτλ.. Για να μην αναφέρω, αλκοολ, κάπνισμα κτλ..
Τώρα όσον αφορά το στοματικό σεξ με ιερόδουλες νομίζω ότι είναι πιο ασφαλές απ' το σεξ με κάποια τυχαία γκόμενα έξω, ακόμα κ με τη σταθερή μας γκόμενα γιατί ποτέ δεν ξέρεις αν έχει κολλήσει κάτι, ενώ οι ιερόδουλες υποτίθεται ότι περναν από εξετάσεις αρκετά συχνά.. Κίνδυνος υπάρχει, αλλά είναι μικρότερος για τους πελάτες απ' ότι για τα κορίτσια.. Καθώς είναι ευκολότερο για έναν άνδρα να μεταδώσει κάτι σε μια γυναίκα, λόγω του σπέρματος κτλ, αλλά κ λόγω της συχνότητας των σεξουαλικών επαφών..
Μ' άλλα λόγια ο κίνδυνος του ελεύθερου στοματικού έρωτα είναι αμελητέος στην πρώτη φορά, αλλά αυξάνεται πολλαπλασιαστικά με κάθε ερωτική επαφή.. Άλλος είναι ο κίνδυνος για τον πελάτη που παει μια φορά τη βδομάδα ή το μήνα με μια ιερόδουλο, κι άλλος ο κινδυνος για μια ιερόδουλο, που κάθε μέρα πάει με 30-40 πελάτες, μπορεί κ παραπάνω..!
Ακόμη κ κάθε μέρα να πηγαίνει στα μπουρδέλα-στούντιο κάποιος, ο κίνδυνος είναι μικρότερος απ' ότι για τα κορίτσια, αλλά σίγουρα μεγαλύτερος από έναν περιστασιακό επισκέπτη των οίκων ανοχής.. Γι' αυτό καλά κάνει ο Τσε κ φυλάγεται..!
Βέβαια, αν είσαι πολύ γκαντέμης κ μια φορά αρκεί για να κολλήσεις..!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Πάντως για μένα μια καλή λύση για να μην κολλήσεις κάτι μετά από γλυφομούνι, έιναι να κανεις πλύση στόματος κ γαργάρες με Betadine αμέσως μετά ή κάτι άλλο αντίστοιχο..
Υπάρχουν πάλι κ κάποια αντισηπτικά σπρέϊ που ψεκάζεις την επίμαχη περιοχή πριν την πράξη..
Δεν τα 'χω δει ποτέ σε σπίτι, αλλά μου τα δειξε η Black Angelika, όταν την είδα σε σιτυτουρ, η οποία είναι πολλή μανιακή με την καθαριότητα, επειδή φοβάται μην κολλήσει κάτι κ δεν μπορεί να παίξει σε ταινίες..!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μία κοπέλα ονόματι Λόλα (αν μου το μετέφεραν σωστά) στο Βριλησσού 46, προσφέρει πολύ καλό πρόγραμμα.

Έτσι ακριβώς είναι? Έχει κάποιος συναγωνιστής να προσθέσει κάτι επ'αυτού?
Κατ΄αρχην η Λολα, (εαν παντα μιλαμε για την ιδια κοπελα) εργαζεται στο 42 και οχι στο 46.

Την εχω τιμησει δυακις.

Νεαρη, ξανθη προσχαρη κοπελα, με πολυ καλες υπηρεσιες.

Προσωπικα εχω μεινει απολυτα ευχαριστημενος.

Εκτος απο το Βριλησσου 42, εργαζεται και στο Βριλησσου 57.  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom