Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (6 μέλη και 49 επισκέπτες)

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά θέλω να σας κάνω μια ερώτηση.Απο καιρό έχω βάλει στο μάτι την Εμανουέλα και σήμερα είπα πως θα πάω να τη δοκιμάσω.Όμως μόλις είδα μια κριτική απο το Κωνσταντινουπόλεως 61 που λέει εν ολίγοις ότι είναι Τρανσ και βλέπω πως κάποιοι συμφωνούν με αυτή τη κριτική.Επειδή δεν έχω δει αυτό το θέμα να έχει συζητηθεί όπως για παράδειγμα της Βίκυς που ξέρουμε οτι είναι μπορεί κάποιος να μου πει ,μην κατέβω μέχρι εκεί και φάω τη φόλα της ζωής μου....

τελικά ρε συναγωνιστές η βίκυ είναι όντως τρανσ?
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Αν και απ΄ ότι έχω διαβάσει το έχει δηλώσει και η ίδια η Βίκυ ,η φωνή της έτσι κι αλλιώς δε σου αφήνει κανένα περιθώριο αμφιβολίας.....

Ευχαριστώ PIATSAS και Spoon...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αν και απ΄ ότι έχω διαβάσει το έχει δηλώσει και η ίδια η Βίκυ ,η φωνή της έτσι κι αλλιώς δε σου αφήνει κανένα περιθώριο αμφιβολίας.....

Ευχαριστώ PIATSAS και Spoon...
Εμας γιατι μας ευχαριστεις? :think:
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Που απαντήσατε....
 

SkyKing

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Συμφουρειτες καλημερα σας....Για την Ναταλι στο στουντιο Βριλλησου 60 ποια ειναι η γνωμη σας???
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 13/09  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αντριανα - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Ναταλι
Κασσανδρας 4(κατω): Αλινα - Μιχαελα - www.kassandras4-kato.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 4(πανω): www.kassandras4.com/fiona]Φιονα[/url] - www.kassandras4.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/katia]Κατια[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - [size=13pt]?[/size] - Καρολινα
Βριλησου 60(πανω): Βαλεντινα - www.vrilissou60.com/sandra]Σαντρα[/url] - Κατερινα
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολους :dancing:

Σημερα παιζουν:

Αγ. Μελετιου 37 Ντιανα- Αννα- Γιαννα :tits:

Δροσοπουλου 95 Βερονικα- Λαουρα- Ειρινη :kissass2:

Χαλκιδικης 83 Δεσπινα- Γιουλι- Αννα :fuck1:

Φιλακια :-* :-* :-* :-* :-*
 

Ne0s

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
10
Γιουυυυυπιιιι!Μετα απο καιρο καθησιου μπορω και παλι να χαιρομαι τις αγαπημενες πουτανες.Χθες με φιλο φανταρο καναμε τσαρκα Βριλησσου και ειδαμε πολλα και πολλες αλλαγες.Σε μερικα μας κανανε προσφορες αλλα το φοβηθηκαμε μηπως και η τανα μας φτησει στο 5λεπτο.Δωσαμε ενα 50αρικακι ο καθενας σε πουτανες και περασαμε τζετ!
πετυχα τη Μαριζα που ειχα πολυ καιρο τωρα απωθημενο. γαμω τα βυζια και κωλαρααααα η τανα αλλα ηταν μετρια στα αλλα χωρις να ειναι εντελως κακη.

Για πειτε καμια καλη τανα να παμε και να μην πεταξουμε λεφτα στα σκουπιδια? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
χαχαχαχαχα, θα προσπαθήσω αγαπητέ, αν και περνάω δύσκολα τελευταίως (αφραγκιά)

λοιπόν πέρασα πριν από λίγο (12μμ) από Δροσοπούλου 97 αλλά ήταν κλειστά
κλειστό επίσης το Royal στην Αχαρνών 143
στην κεφαληνίας 75 μια ωραία ξανθιά γυναίκα η Άννα
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
λοιπόν πέρασα πριν από λίγο (12μμ) από Δροσοπούλου 97 αλλά ήταν κλειστά
κλειστό επίσης το Royal στην Αχαρνών 143
στην κεφαληνίας 75 μια ωραία ξανθιά γυναίκα η Άννα
Δεν πειράζει. Αξίζει η προσπάθεια  :grin:
 

Ne0s

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
10
Ρε παιδια πειτε κανενα καλο ονομα να παμε σημερα το βραδυ? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom