Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (5 μέλη και 49 επισκέπτες)

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
φιλε δεν ειναι απλως ευγενεστατη αλλα σε σκλαβωνει με την ευγενεια της. Μια φορα ειχε καθυστερησει λογο αλλων συναγωνιστων κανα μισαωρο και μπηκε μεσα και μου ζητησε δεν ξερω ποσες φορες συγνωμη. φιλακι στο μαγουλο πριν αρχησουμε αλλα και στο τελος. Ειναι γλυκητατη και παντα στο τελος εχει και ορεξη για κουβεντουλα. Αλλα στη διαρκεια της πραξης καπου το χανει γι'αυτο και εχω καιρο να την τιμησω. αλλα η κωλαρα, κωλαρα!

Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο σε όλα! Κι εγώ την ίδια άποψη έχω! Είναι πολύ σημαντικό (κυρίως εάν είσαι πιο πολύ gfe τύπος) να είναι η κοπέλα ευγενική και γλυκειά. Μόλις γύρισα κι από τη Φρίντα στο Βριλησσού 42 και η άποψή μου ενισχύθηκε!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
καλα ποσες εχει μεσα το εν λογω ιδρυμα...;
Παρεα ειμασταν με τον Ρitsiriko1.

Aνοιξε η υπηρεσια, μας κοιταζει και μας λεει δεν εχουμε κοπελες.
Και εσυ τι κανεις εδω ? της ειπαμε με μια φωνη.
Τις περιμενω απαντησε....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Απο μαρτυριες αλλων συναγωνιστων φερνει 2 με 3 κοπελες.
 

diomides1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
35
Like
2
Πόντοι
26
Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο σε όλα! Κι εγώ την ίδια άποψη έχω! Είναι πολύ σημαντικό (κυρίως εάν είσαι πιο πολύ gfe τύπος) να είναι η κοπέλα ευγενική και γλυκειά. Μόλις γύρισα κι από τη Φρίντα στο Βριλησσού 42 και η άποψή μου ενισχύθηκε!

Ισως επειδη δεν ειμαι του gfe γι'αυτο δεν την εχω ξανατιμησει. Αλλα γι'αυτη την φριντα μονο καλα εχω ακουσει αλλα δεν την εχω τιμησει ποτε. Λες να το επισπευσω;
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Ισως επειδη δεν ειμαι του gfe γι'αυτο δεν την εχω ξανατιμησει. Αλλα γι'αυτη την φριντα μονο καλα εχω ακουσει αλλα δεν την εχω τιμησει ποτε. Λες να το επισπευσω;

Λέω να μην το αναβάλλεις όποτε μπορέσεις ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σε χθεσινή βόλτα...

Κηφισού 60...
angelwings.gif
angelwings.gif
angelwings.gif





... και είναι μόλις μερικών ημερών studio...

Τζαμπα τραβηχτηκαμε μεχρι εκει, για να το δουμε........

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Το "κουφο" ηταν οτι η κατω πορτα ηταν ανοιχτη και η ροζ επιγραφη "STUDIO" αναμενη............

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ισως επειδη δεν ειμαι του gfe γι'αυτο δεν την εχω ξανατιμησει. Αλλα γι'αυτη την φριντα μονο καλα εχω ακουσει αλλα δεν την εχω τιμησει ποτε. Λες να το επισπευσω;
Οντως η Φριντα ειναι μια αξιολογη κοπελα με καλες υπηρεσιες και τιμαει τα χρηματα που απιρνει.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Παρεα ειμασταν με τον Ρitsiriko1.

Aνοιξε η υπηρεσια, μας κοιταζει και μας λεει δεν εχουμε κοπελες.
Και εσυ τι κανεις εδω ? της ειπαμε με μια φωνη.
Τις περιμενω απαντησε....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Απο μαρτυριες αλλων συναγωνιστων φερνει 2 με 3 κοπελες.
αρχικα αυτο πηγα να απαντησω και εγω
"τοτε τι γυρευε αυτη εκει?"
αλλα μετα σκεφτηκα οτι ισως ειχε μονο μια και εννοουσε πως δεν ειχε περισσοτερες κοπελες για εκεινη την βαρδια!

:2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ ΠΆΛΙ ΚΑΛΑ που δεν ημουν μαζί γιατι θα μου την ελεγες παλι!   :grin:
 

diomides1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
35
Like
2
Πόντοι
26
Οντως η Φριντα ειναι μια αξιολογη κοπελα με καλες υπηρεσιες και τιμαει τα χρηματα που απιρνει.

δεν ξερω αλλα σαν εμφανιση(για σωμα εννοω) απο τις φωτο που ειχα δει δεν μου ειχε κανει καμμια τρελλη εντυπωση.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
δεν ξερω αλλα σαν εμφανιση(για σωμα εννοω) απο τις φωτο που ειχα δει δεν μου ειχε κανει καμμια τρελλη εντυπωση.

Καλό σώμα έχει, όχι υπερβολικά αδύνατο, αλλά παχουλό δεν το λες σίγουρα, ψηλή είναι, όμορφα χαρακτηριστικά, αλλά αυτά πάντα έγκεινται στο προσωπικό γούστο του καθενός, οπότε, όπως νομίζεις :grin:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Παιζουν τωρα.....

Βουλιαγμενης 68: Λιζα!!!

Βριλησσου 46: Μινι!!!

Κων/λεως 61: Εμμανουελα!!! :lheel:

Κων/λεως 94: Το κινητο δεν δουλευει(εδω και μερες) και το σταθερο δεν το σηκωνουν!!! :-

Βουλιαγμενης 83: Λιντα!!! :zfuck:

Βριλισσου 55: Ζλατα!!!

Βριλησσου 42: Μαργκο!!!

Θησεως 35: Τανια!!!

Ισμηνης 2: Μαρια Τσεχα!!!

Λελας Καραγιαννη 35: Αλινα!!!

Πιπινου 118:Ευα!!!



 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Έχεις δοκιμάσει αυτόν κώλο η ακόμα?
Μιλάμε ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΩΛΟ....
Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χαρούμενη γίνεται!!!!
Και με το καβλι μου αλλα και με τα 10 δαχτυλα των χεριων μου!!! :2funny:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Ρε παιδιά θέλω να σας κάνω μια ερώτηση.Απο καιρό έχω βάλει στο μάτι την Εμανουέλα και σήμερα είπα πως θα πάω να τη δοκιμάσω.Όμως μόλις είδα μια κριτική απο το Κωνσταντινουπόλεως 61 που λέει εν ολίγοις ότι είναι Τρανσ και βλέπω πως κάποιοι συμφωνούν με αυτή τη κριτική.Επειδή δεν έχω δει αυτό το θέμα να έχει συζητηθεί όπως για παράδειγμα της Βίκυς που ξέρουμε οτι είναι μπορεί κάποιος να μου πει ,μην κατέβω μέχρι εκεί και φάω τη φόλα της ζωής μου....
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ρε παιδιά θέλω να σας κάνω μια ερώτηση.Απο καιρό έχω βάλει στο μάτι την Εμανουέλα και σήμερα είπα πως θα πάω να τη δοκιμάσω.Όμως μόλις είδα μια κριτική απο το Κωνσταντινουπόλεως 61 που λέει εν ολίγοις ότι είναι Τρανσ και βλέπω πως κάποιοι συμφωνούν με αυτή τη κριτική.Επειδή δεν έχω δει αυτό το θέμα να έχει συζητηθεί όπως για παράδειγμα της Βίκυς που ξέρουμε οτι είναι μπορεί κάποιος να μου πει ,μην κατέβω μέχρι εκεί και φάω τη φόλα της ζωής μου....
Το ειπαμε 100 φορες οτι δεν ειναι τρανς η Εμμανουελα!!!
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Οραία ,και κάτι άλλο τώρα που θα ξέρεις σίγουρα spoon.Προσφέρει πρωκτικό και με πόσο??..Επείσης η Τζίνα προσφέρει και αυτή κωλαράκι απ ότι είδα σε μια κριτική σου αλλά με πόσο και αυτή????

Υ.Γ. Μια Λαρίσσα Ουγγαρέζα απο Τριγγέτα 3 την έχει πάρει κανείς???
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Οραία ,και κάτι άλλο τώρα που θα ξέρεις σίγουρα spoon.Προσφέρει πρωκτικό και με πόσο??..Επείσης η Τζίνα προσφέρει και αυτή κωλαράκι απ ότι είδα σε μια κριτική σου αλλά με πόσο και αυτή????
Με 100 η Εμμανουελα!!!!

Με την Τζινα τα κανονιζεις μεσα στο δωματιο τα εξτρα της!!! :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom