Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16

Εγώ άλλη τουμπανάτη milf που να τη λένε Μαντόνα δεν ξέρω, να σου πω την αλήθεια :2funny: Αν και πλέον κατατάσσεται ηλικιακά στα gilf :) Βέβαια μετά τη σημερινή πατάτα και τις "Νίκες" στα studio δε νομίζω ότι μπορώ να αποτελέσω ιδιαίτερα έγκυρη πηγή :cheesy: Εάν πας απόψε θα το διαπιστώσεις ιδίοις όμμασι, ο καιρός γαρ εγγύς :)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αν δεν κανω λαθος μεχρι τις 23.00 στο Βριλ.57 ειναι η Εμμανουελα!!! :lheel:
Γιατι δεν φτιαχνετε το προγραμμα!!!
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Αν δεν κανω λαθος μεχρι τις 23.00 στο Βριλ.57 ειναι η Εμμανουελα!!! :lheel:
Γιατι δεν φτιαχνετε το προγραμμα!!!

Οι καλύτεροι είναι οι του Δροσοπούλου 95 όπου βάρδια έχει η "καινούρια" :2funny: :2funny:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Μινι ενημερωση απο το βουνο νωριτερα οπου ξεκινησα για Εμμανουελα αλλα δεν την προλαβα.....ισως αργοτερα να κατεβω στο Κων/λεως 61 οπου ειναι τωρα!!!
Απεναντι στο 36 η Πενυ!!!Τι φορας σημερα μωρη καβλα? :bigdick: :bigdick: :bigdick:
Πως τα καταφερνει παντα αυτη η κοπελα και μου τον σηκωνει με το που την αντικρυζω μονο αυτη ξερει!!! :kissass:
:grin: :grin: :grin:
Στο 46 η Ευα....νεα για το συγκεκριμενο στουντιο, αλλα οχι για το χωρο καθως ειναι η γνωστη Ευα απο το Ισμηνης!!!Μελαχρινη χαμογελαστη ομορφη κοπελα με κορμαρα και φοβερο πατο!!!Αυριο η Κιμ!!!!!!!!!! :knockinb:
Στο 42 (μετα τις 12) το κοντοπουτανο η Λολα.........αλλη καβλα και αυτη!!! :kissass2: :cum: :cum: :cum: Αψεγαδιαστη κοπελα και με φουλ προγραμμα!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Η καινούργια κινέζα στο έρως το απόγευμα είναι η Μάιρα από Ηλία Ηλιού;
Για διαφωτίστε μας παρακαλώ

χηλόβερ, η "καινούργια" λέγεται Μέι και είναι η Μάιρα από Ηλία Ηλιού. Κινέζα δεν είναι ακριβώς
μισή κινέζα μισή ρωσίδα είπε η σερβιτόρα, οπότε βγάλτε συμπέρασμα.
θα βάλω κριτική αλλά για τους βιαστικούς έχω να πω ότι πέραν της ενδιαφέρουσας πίπας
μετριότης.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Μισή Κινέζα, μισή Ρωσίδα
μισή αστακός, μισή γαρίδα
εξωτική η γεύση να υποθέσω
ή γιά αλλού να αποπλεύσω ?
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Από σχιστομάτες πιστεύω ότι σαν την Σοφία-Μπέτυ δεν υπάρχει καμία. Πολύ πρόστυχη και Kinky  :rockon:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Από σχιστομάτες πιστεύω ότι σαν την Σοφία-Μπέτυ δεν υπάρχει καμία. Πολύ πρόστυχη και Kinky  :rockon:
Συμφωνω και εγω!!!Φοβερο κρεββατι η Σοφια-Μπετυ...... :zfuck:
Αλλα ποτε δεν ξερεις!!Παλιοτερα υπηρχε μια σχιστοματα στο Λιοσιων 278 Κλαρα-Λέιλα!!!Κορμι θανατηφορο και γαμησι απιστευτο!!!! :knockinb: Δυστυχως για εμας σταματησε πριν καιρο!!! :(
Καποιοι κλαιμε τωρα  :grin: :grin: :grin:



Υ.Γ.1 Η Ευα που ειναι τωρα δεν ειναι η Ευα που ειδα χτες στο Βριλ.46? :kissass:
Υ.Γ.2 Κυρα Λιτσα αντε χρυση μου γυναικα βγαλε τα προγραμματα να δουμε που θα γαμησουμε σημερα!!! :tits2: :fuck1:
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.061
Κριτικές
27
Like
1.931
Πόντοι
5.235
Υ.Γ.2 Κυρα Λιτσα αντε χρυση μου γυναικα βγαλε τα προγραμματα να δουμε που θα γαμησουμε σημερα!!! :tits2: :fuck1:
δυστυχως η Κυρια Λιτσα παντα καθυστερει την ενημερωση... :headbang: :headbang:
δεν καταλαβαινω ρε γαμωτο , 1 ωρα πριν ανοιξει τα μαγαζια δεν ξερει ποιες κοπελες θα δουλεψουν? :think: :headbang:
οι βαρδιες βγαινουν στο παρα 5 με κληρωση... :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom