Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αχαρνών 85: Εμμανουέλα! Η ξανθιά προ-μιλφ (κατά τη γνώμη μου μίλφ) γνωστή και από τα Βουλιαγμένης 68, Δροσοπούλου 95 κτλ... η "υπηρεσία" η πλέον αντιπαθής κυρία που εργαζόταν στον οίκο και στο παρελθόν...!
Pitsirikos1, ποια είναι η τιμή εκκίνησης της κυρίας Εμμανουέλας στο Αχαρνών 85;
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Pitsirikos1, ποια είναι η τιμή εκκίνησης της κυρίας Εμμανουέλας στο Αχαρνών 85;
H σπαστική και άκρως αγενής τσατσά είπε κάτι για 30 ευρώ... 
053.gif
...

Πάντως όταν πήγα, επειδή δεν μπήκα στο δωμάτιο μου την έπεσαν και οι δύο!
- "Τι δεν σου αρέσει η κοπέλα?"
-"Ωραία είναι η κοπέλα, απλά δεν είναι του γούστου μου"
Τότε κλείνοντας η θύρα του "ιδρύματος" ("ίδρυμα" υπό μία ευρεία έννοια) άκουσα και κάποια @#$%!!!
617.gif
  :2funny: :2funny: :2funny:

Βαρούσαν όχι μύγες, ούτε κουνούπια δεν υπήρχαν!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
καλησπερα παιδες,εχει παρει κανεις την μεντι ή μαντυ (γερμανιδα απο την γνωστη αλυσιδα)που δουλευει σημερα στο ισμηνης?βρηκα μονο μια-δυο κρτικες,οποιος μπορει ας βοηθησει γιατι λεω να μην τραβηχτω μεχρι το γκαζι και την θεα πεννυ
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
καλησπερα παιδες,εχει παρει κανεις την μεντι ή μαντυ (γερμανιδα απο την γνωστη αλυσιδα)που δουλευει σημερα στο ισμηνης?βρηκα μονο μια-δυο κρτικες,οποιος μπορει ας βοηθησει γιατι λεω να μην τραβηχτω μεχρι το γκαζι και την θεα πεννυ
Tην εχω γνωρισει σε επισκεψη μου στην Θεσσαλονικη τα Χριστουγεννα οταν εργαζοταν τοτε εκει.

Εμπειρια του μεσου ορου, οχι κατι το αξιολογο.
Ωραια κοπελα με λαμπρο παρελθόν, πολλοι συναγωνιστες ομως εχουν παραπονα απο αυτην πλεον............
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
οποτε καλυτερα να γευτω τη αγαπημενη πεννυ...οχι τιποτα αλλο αλλα ειναι και μακρια το γκαζι
 

Gus37

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους!
Πήγα χθες στο Θησέως 79 και μιας και δεν είναι καταχωρημένο στα Στούντιο! Γράφω εδώ!
Λοιπόν το κορίτσι ήταν η Λολίτα, καρέ μαλάκι από Ουκρανία, πολύ ωραίο μωρό, ωραίο πρόσωπο, ωραίο σώμα το δέρμα της πολύ απαλό και καλοξυρισμένη παντού!
Ένα τατού πάνω από το μουνάκι της, πεταλουδίτσα αν θυμάμαι καλά!
50 ευρώ και στο δωμάτιο! Πολύ καλά προκαταρκτικά με χάδια φιλιά, ωραίο στοματικό και γλύψιμο @@!
Στο γαμήσι αλλάξαμε 3 στάσεις σε όλες είχα ωραία θέα, ήταν πολύ καλή και πρόθυμη! Χωρίς υπερβολές στα βογγητά και με συμμετοχή!
Γενικά ένα πολύ ωραίο κορίτσι με πολύ καλή απόδοση! Μάλλον θα την ξαναεπισκεφτώ! Προτείνεται!!!!
Να περνάτε καλά!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Καλημέρα σε όλους!
Πήγα χθες στο Θησέως 79 και μιας και δεν είναι καταχωρημένο στα Στούντιο! Γράφω εδώ!
Λοιπόν το κορίτσι ήταν η Λολίτα, καρέ μαλάκι από Ουκρανία, πολύ ωραίο μωρό, ωραίο πρόσωπο, ωραίο σώμα το δέρμα της πολύ απαλό και καλοξυρισμένη παντού!
Ένα τατού πάνω από το μουνάκι της, πεταλουδίτσα αν θυμάμαι καλά!
50 ευρώ και στο δωμάτιο! Πολύ καλά προκαταρκτικά με χάδια φιλιά, ωραίο στοματικό και γλύψιμο @@!
Στο γαμήσι αλλάξαμε 3 στάσεις σε όλες είχα ωραία θέα, ήταν πολύ καλή και πρόθυμη! Χωρίς υπερβολές στα βογγητά και με συμμετοχή!
Γενικά ένα πολύ ωραίο κορίτσι με πολύ καλή απόδοση! Μάλλον θα την ξαναεπισκεφτώ! Προτείνεται!!!!
Να περνάτε καλά!
Είναι καταχωρήμενο! Δες www.bourdela.com/stountio/athina/el-venizelou-thhsews-79/]Θησέως 79[/url] 
1263.gif
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
χθες τεταρτη 7/7 βραδακι :

κεφαλληνιας75 ....η λορη και η κορινα

παιωνιου 10 ....η ξανθια λολιτα

αχαρνων85 κλειστο

αχαρνων 106....η αννα η βουλγαρα,καστανη μετριο υψος,γνωστη απο τα φ134,φ84-86 κλπ.απο οσο θυμαμαι ειναι σχετικα απαραδεκτη και δε μπηκα.

θησεως35...κοντουλι γλυκουλι μελαχροινο πιπινι,νομιζω αννα την ειπαν. οτι πιο μινιον εχω δει σε στουντιο και δε τολμησα να δοκιμασω :rolleyes:
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
ξερει κανεις τιποτα για τη λιντα που ειναι τωρα στο Βουλιαγμενης 83 ?
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Το Βριλησσού 42 δεν έχει ανανεωμένες βάρδιες μέσω του site. Γνωρίζουμε τίποτα επ'αυτού; Έχει κλείσει; :think:
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Νυχτοπερπατήματα με τον Pitsiriko1 και τον SPEED

Σπύρου Πάτση 27: Αγάπη. Γνωστή και μη εξαιρεταια. Ξανθή πλέον, ωραίο σώμα.

Σπύρου Πάτση 40: Η γλυκιά και sexy Αμάντα

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133: Σάρα. Ψηλή Ξανθιά με την περιφέρεια της δυνατότερο σημείο της. Πάρα πολλά τατουάζ και piercing. Γνωστή παλιότερα από τον όμιλο Κασσάνδρας και Κροκεών σαν Αθηνά.

Κωνσταντινουπόλεως  80: Έλενα. Μελαχρινή με μακριά μαλλιά μέχρι τον ώμο. Ωραίο σώμα, εργάζεται και σε άλλο studio με άλλο όνομα……

Κωνσταντινουπόλεως 61: Εμμανουελλα, η γνωστή πλέον Ουκρανή milf αδυναμία αγαπημένου μας συναγωνιστή.

Ευνειδών 5: Κλειστόν

Κασσάνδρας  4Β: Δυο κοπέλες Μαρία η Σέρβα αρκετα «πλαστική» Ξανθιά κοπέλα με πολύ καλές συστάσεις όμως για τις επιδόσεις της στο δωμάτιο, προσωπικά δεν μου αρέσει, και η Τζούλια, όχι η Αλεξανδράτου, αλλά μια ψηλή αδύνατη κοπέλα με μαύρα μακριά μαλλιά, αρκετα προκλητική στο σαλόνι.

Κασσάνδρας 4Α: Λαουρα. Η γνωστή μελαχρινή καλλονή με το εξαιρετικό φυσικό στήθος.

Κασσάνδρας  6 : «Σας έχω μια έκπληξη» μας είπε η υπηρεσία. Και η έκπληξη ήταν η Κάτια η οποία επέστρεψε μετά από κάποιο διάστημα, Ξανθιά με στήθος από σιλικόνη, σκύλε πρόσωπο,  και η Νικολ, η μελαχρινή μακρομάλλα, ντυμένη στα κόκκινα, που την κολάκευαν αρκετα. Έκφυλο βλέμμα, τατουάζ κατά μηκος της σπονδυλικής στήλης.

Κασσάνδρας 3Α: Σάντρα. Αρκετά γνωστή πλέον, έχει χάσει κάποια κιλά, που εμένα προσωπικά με χαλάει, γιατί αρχίζει να χάνει τις καμπύλες της που την είχαν καθιερώσει…..

Κασσάνδρας  3Β: Ναταλι. Όπως πάντα έτοιμη για πλακίτσα και χαβαλέ στο σαλόνι. Ξανθιά με ίσια μακριά μαλλιά, Ο ορισμός της έμπειρης γυναίκας.

Κροκεων 6 : Άλικη, Νεαρή ξανθή κοπέλα, με ωραίο πρόσωπο.

Βουλιαγμένης 68 :Τζουλη Ευτραφής Ξανθιά δεσποσύνη, ιδιεταιρα πρόσχαρη στο σαλόνι.

Βουλιαγμένης 83 : Τι να πει κανείς για την Ρομίνα. Ανανεωμένη σε λευκό fish net, σε πλήρη αντίθεση με τα μαύρα μακριά μαλλιά της και το μαύρισμα του κορμιού της από τα πρώτα μπάνια.

Βούρβαχη 19: Βαλέρια. Μια από τις πιο γλυκείες κοπέλες που έχω συναντήσει κατά την ταπεινή μου άποψη. Ξανθιά με ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, χυμώδεις αναλογίες.

Φραντζή 47: Πωλίνα. Η νεαρή συμπαθέστατη Ρουμάνα, με το ωραίο χαμόγελο. Μαλλιά με ανταύγειες , ωραίο κορμάκι.

Ιππόνακτος 14 :Δεν ανταποκρίθηκαν στα συνεχή καλέσματα μας……..

Ηλία Ηλιου 82 : Κλειστόν

Ελευθερίου Βενιζέλου 35: Κλειστόν

Ελευθερίου Βενιζέλου 40: Αντριαννα. Νερά αδιάφορη κατ΄εμε σγουρομάλλα. Στον SPEED άρεσε περισσότερο η υπηρεσία………. :dunno: :headbang:

Βριλησσού 55: Αλεξια. Από τις πλέον γνωστές κοπέλες στον χώρο, Κοκκινομάλλα με ίσια μαλλιά, και ωραίο σώμα. Τα μάτια της όλα τα λεφτά……

Βριλησσού 57: Εμιλυ. Επίσης γνωστή παρουσία στο βουνό. Ξανθιά μικροκαμωμένη κοπέλα, ντυμένη σε λευκό σύνολα.

Βριλησσού 36: Τέσσερα γράμματα είναι αρκετα: Πενυ.

Βριλησσού 42: Νανσυ, η Ελληνοσουηδεζα κατά δήλωση, γνωστή και από το Φραντζή 47.

Βριλησσού 46: Δεν μας έκαναν την τιμή να ανοίξουν

Βριλησσού 60: Άννα. Η τσάρκα σταμάτησε εδώ. Λεπτομέρειες στην κριτική μου.
 

xadiaris

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φυλης 104 ποια Εύα ειναι :think: λέει τίποτα ????
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom