Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Αποσπασματική χθεσινή (ή σημερινή πολλή πρωινή) "βόλτα" με συνοδοιπόρο τον ακούραστο CHEYENNE... Ώρα: περί τις 1:00...

Βριλησσού 60: Σάντρα... Αχχχχ...
114.gif
114.gif
114.gif
Ψηλή, με μαύρα ίσια μαλλιά, εντυπωσιακό πίσω σύστημα και ωραίο φυσικό στήθος!

Σπύρου Πάτση 40: Εκεί μάλλον οι "υπηρεσίες" δεν λένε να βάλουν μυαλό! Πότε θα μάθετε να μιλάτε σωστά στους πελάτες? Τεςπα. Το κορίτσι ήταν η Ιζαμπέλα... Μαύρα μαλλιά, εντυπωσιακό κωλαράκι, μικρό στήθος...

Κροκεών 6: Η Σιλβή... Συμπαθέστατη και γλυκιά παρουσία...Ψηλή κοπέλα, με καστανόξανθο μαλλί, γεμάτο κωλαράκι αλλά αντιστρόφως ανάλογο στήθος!

Κωνσταντινουπόλεως 80: Η Πένυ! Δεν χρειάζεται συστάσεις νομίζω...
179.gif


Κωνσταντινουπόλεως και Κασσάνδρας (γωνία): Ακούραστος ο σουβλατζής έψηνε τα καλαμάκια του!
1076.gif


 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Η καταρα της Σονιας....
Προσπαθω να τη γαμησω εδω και χρονια,και συνεχως κατι γινεται και δεν τα καταφερνω! Ουτε κανονικη γκομενα να ηταν δεν θα με ειχε ταλαιπωρησει τοσο
Τη μια λειπει,την αλλη το 94 εχει αλλαξει το προγραμμα κι εχει φερει αλλη,την αλλη το 94 ειναι κλειστο....κλπ κλπ
Τωρα στην Πιπινου:
Σηκωνομαι πρωινιατικα και με την τσιμπλα στο ματι ξεκιναω απο του διαολου το κερατο που μενω για Πιπινου...Κανω κανα μισαωρο-40Λεπτα να φτασω,περναω μεσα απο κατι λαικες,τρωω τη φρικη του παρκαρισματος, φτανω τελικα απεξω απο το 107 και βλεπω...ΚΛΕΙΣΤΑ! Οχι ρε πουστη μου λεω! Στεκομαι,χτυπαω το κουδουνι (μεσα δεν ηταν αδειο-ακουγοταν να παιζει μια τηλεοραση),αλλα δε μου ανοιγουν...Στο μεταξυ περναγαν κατι γριες και με ειδαν να χτυπζω το κουδουνι-ρομπα εγινα! Εν ολιγοις, ταλαιπωρια,ξεφτιλα, και αποτελεσμα:Πηγα σπιτακι για χειρογλυκανο!!!

ΥΓ Εχει κανεις το τηλεφωνο του 107 για να μην ξαναφαω τετοια φρικη αδικα? Σονια,μεγαλη η χαρη σου...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αποσπασματική χθεσινή (ή σημερινή πολλή πρωινή) "βόλτα" με συνοδοιπόρο τον ακούραστο CHEYENNE... Ώρα: περί τις 1:00...

Κωνσταντινουπόλεως και Κασσάνδρας (γωνία): Ακούραστος ο σουβλατζής έψηνε τα καλαμάκια του!
1076.gif

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ελοιωσααααααααααααααα
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Παιδια,μηπως ξερει  κανεις αν και που δουλευει  η  Αθηνα  η Τσεχα (20 ετων),για την οποια διαβασα διθυραμβικη κριτικη  απο Φεβρ. 2010,οταν ηταν στο στουντιο Κροκεων ?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Παιδια,μηπως ξερει  κανεις αν και που δουλευει  η  Αθηνα  η Τσεχα (20 ετων),για την οποια διαβασα διθυραμβικη κριτικη  απο Φεβρ. 2010,οταν ηταν στο στουντιο Κροκεων ?
Εχω παρα πολυ καιρο να την δω.

:think: :think: :think: :think: :think:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Παιδια,μηπως ξερει  κανεις αν και που δουλευει  η  Αθηνα  η Τσεχα (20 ετων),για την οποια διαβασα διθυραμβικη κριτικη  απο Φεβρ. 2010,οταν ηταν στο στουντιο Κροκεων ?
Θα την βρεις σαν Σαρα σημερα το βραδυ στο Μ.Αλεξανδρου 133
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
λοιπόν μόλις γύρισα από τον εν λόγω οίκο.Η γνωστή πρωταγωνίστρια δεν είναι άλλη από την κρεμαντία σουγλάκογλου(πρώην μπούμαν του παλιού new channel..επί εποχής λεωτσάκου)

Ρε παιδια δεν εχω ιδεα ποια ειναι αυτη! Για δωστε πληροφοριες
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Ρε παιδια δεν εχω ιδεα ποια ειναι αυτη! Για δωστε πληροφοριες

ελα ρε φιλε.συγκεντρωσου

ειναι του μητσο-φουντα και της κυρα φωφως η κορη απο την κατω περδικουλα ευρυτανιας.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Η κορη του θυρωρου στην Πολυκατοικια δεν ειναι koko ?
 

ax9

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
Σπύρου Πάτση 40: Εκεί μάλλον οι "υπηρεσίες" δεν λένε να βάλουν μυαλό! Πότε θα μάθετε να μιλάτε σωστά στους πελάτες? Τεςπα. Το κορίτσι ήταν η Ιζαμπέλα... Μαύρα μαλλιά, εντυπωσιακό κωλαράκι, μικρό στήθος...

:rockon: :rockon: :rockon:
Για τις 'υπηρεσίες'
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Η καταρα της Σονιας....
Προσπαθω να τη γαμησω εδω και χρονια,και συνεχως κατι γινεται και δεν τα καταφερνω! Ουτε κανονικη γκομενα να ηταν δεν θα με ειχε ταλαιπωρησει τοσο
Τη μια λειπει,την αλλη το 94 εχει αλλαξει το προγραμμα κι εχει φερει αλλη,την αλλη το 94 ειναι κλειστο....κλπ κλπ
Τωρα στην Πιπινου:
Σηκωνομαι πρωινιατικα και με την τσιμπλα στο ματι ξεκιναω απο του διαολου το κερατο που μενω για Πιπινου...Κανω κανα μισαωρο-40Λεπτα να φτασω,περναω μεσα απο κατι λαικες,τρωω τη φρικη του παρκαρισματος, φτανω τελικα απεξω απο το 107 και βλεπω...ΚΛΕΙΣΤΑ! Οχι ρε πουστη μου λεω! Στεκομαι,χτυπαω το κουδουνι (μεσα δεν ηταν αδειο-ακουγοταν να παιζει μια τηλεοραση),αλλα δε μου ανοιγουν...Στο μεταξυ περναγαν κατι γριες και με ειδαν να χτυπζω το κουδουνι-ρομπα εγινα! Εν ολιγοις, ταλαιπωρια,ξεφτιλα, και αποτελεσμα:Πηγα σπιτακι για χειρογλυκανο!!!

ΥΓ Εχει κανεις το τηλεφωνο του 107 για να μην ξαναφαω τετοια φρικη αδικα? Σονια,μεγαλη η χαρη σου...

Φίλε και εγώ τα ίδια έπαθα. Πήγα την Τρίτη γύρω στις 11 περίμενα..τίποτα. Πάω πάλι σήμερα γύρω στις 2, πάλι λουκέτο, χτύπησα και εγώ το κουδούνι, δεν άνοιξε κανένας και με κοιτούσαν και κάποιοι πιο κάτω...
Μετά πάω στο Πιπίνου 118 να βρω την Εύα...τρώω την ξενέρα ήταν η Αφροδίτη... έ ασταδιαλα.. :tickedoff:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
ελα ρε φιλε.συγκεντρωσου

ειναι του μητσο-φουντα και της κυρα φωφως η κορη απο την κατω περδικουλα ευρυτανιας.
Τώρα ειλικρινά...η Ευρυτανία και γαμώ τους νομούς δεν είναι?
:rockon: :rockon: :rockon:
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
Καλημερα σε ολους και σε σενα αγνωστε φιλε μου.....δεν ειναι θεμα τσιγγουνιας....απλα βαρεθηκα να υποτιμουν πλεον την νοημοσυνη μου και να μου την βγαινουν απο πανω οτι μας παιρνουν σαραντα αντι για πενηντα και μας το λενε με τροπο ωστε να ειμαστε υποχρεωμενοι απεναντι τους, σε εποχη που οι ανεξαρτητες πουτανες πολλαπλασιαζονται ραγδαιως λογω οικονομικης κρισης και καποιες εργαζομενες Ρωσσιδες κ.λ.π εθνικοτητων, στα στουντιο νομιζουν οτι το πραγμα τους, ειναι απο χρυσαφι!!!!!......ρε ουστ απο εδω που ηλθατε ξεβρακωτες στην Πατριδα μου και σας καναμε ανθρωπους και μας την βγαινετε!!!!!!!.......Αλλα δεν φταει κανεις αλλος παρα εμεις οι χαζοι!!!!!.....Αυτες τις μερες θα παω στο Βουρβαχη που ειδα οτι επεστρεψε η Αλινα....η εργαζομενη αυτη αν και παιρνει μετα χαρας 40 ευρω.....εγω θα δωσω 50 ευρω....γιατι η γυναικα αυτη ειναι μακραν η κορυφαια σε ολα τα στουντιο....Οχι ομως κατι αλλες.... να μου το παιζουν θεογκομενες και να βαζουν τους κλωνους και διαφορους αλλους.... να διαφημιζονται και οταν τους δινουμε σαραντα να σου λενε αντε περασε....ρε ουστ και παλι!!!!!!Δεν αντιλαμβανονται οτι πολλα ιδρυματα διωχνουν πλεον μυγες....μην παω στις μαυρουκες που στο Γαλατσι δια μεσου ενος φιλου ανακαλυψα...ανεξαρτητες αξιολογες με τριαντα ευρουλακια.....οποτε και τα σαραντα ευρω στα στουντιο που πηγαινουμε για μια ξεπετα στην ουσια (γιατι εγω χυνω σχεδον αμεσως...ενα δεκαλεπτο ειναι ο μεσος ορος που καθομαι στο δωματιο) τα θεωρω πολυτελεια!!!!!

πάρα πολύ σωστός
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Γύρω στις 1:00...

Αχαρνών 106: Ξέχασα το όνομα της κορασίδος  :( ...  :headbang: Μελαχρινή κοπελίτσα, με συμπαθητικό σώμα... με τιμή εκκίνησης προγράμματος στα 30 ευρώ!

Αχαρνών 85: Εμμανουέλα! Η ξανθιά προ-μιλφ (κατά τη γνώμη μου μίλφ) γνωστή και από τα Βουλιαγμένης 68, Δροσοπούλου 95 κτλ... η "υπηρεσία" η πλέον αντιπαθής κυρία που εργαζόταν στον οίκο και στο παρελθόν...!

Βριλησσού 55: Η Κατερίνα με τα συλικονάτα πλέον  :tits:

Βριλησσού 57: Η Σαμπρίνα! Ξανθιά, με επίσης συλικονάτα  :tits2: ... γνωστή παρουσία στη Βριλησσού!  :grin: :grin: :grin:

... αυτά...
moped_mazeguy.gif
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Γύρω στις 1:00...

Αχαρνών 106: Ξέχασα το όνομα της κορασίδος  :( ...  :headbang: Μελαχρινή κοπελίτσα, με συμπαθητικό σώμα... με τιμή εκκίνησης προγράμματος στα 30 ευρώ!
Να υποθεσω πως ηταν η ΙΝΑ αγαπητε συνοδοιπορε ?

Εκει με παραπεμπει η περιγραφ'η σου.........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.174
Κριτικές
14
Like
4.430
Πόντοι
3.715
Με τίίίίίποτααααααα

(ρε που να με πληρώνουν και να κάνει κόλπα αλά Μάϊκλ Λαμάρ)

URL]]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom