Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Δεν το δινουν!!!Αυτο το θυμαμαι χαρακτηριστικα!!! :2funny:

Η Κλεοπατρα ειναι ψηλη μελαχρινη με πολυ ωραιο σωμα και κατι ματαρες ΝΑ!!! :rockon:
Την αλλη δεν τη θυμαμαι!!! :-
Μαλλον χειροτερευει η κατασταση μου!!! :headbang:
εισαι μεγαλος! :grin:

ασχετο. το πμ το πηρες ε;
 

clan

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Ξέρει κανείς την Κλεοπάτρα καλύτερα στο Β57? Είναι όντως πολύ όμορφη αλλά μου φάνηκε λίγο ψυχρούλα στο σαλόνι και για αυτό και δεν μπήκα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Βγήκα να πάρω λίγο αέρα μετά την δουλειά…

Ιωαννίνων 3 (Latin House) : Έλενα. Ατσούμπαλο ξανθό Milf με μαυρο κομπινεζόν και χαρακτηριστικά παχουλές γάμπες. Πρόγραμμα 30 ευρώ απλό. 50 ευρώ κουλούρι. Στην προσπάθεια μου να αποχωρήσω η ξινή υπηρεσία άρχισε την ¨ανάκριση¨ του είδους :"φεύγεις, δεν σου αρέσει η κοπέλα, βόλτα βρήκες , σου φαίνεται ακριβά, κάτσε να το συζητήσουμε» και άλλα παρεμφερή ξενέρωτα.

Κωνσταντινουπόλεως 130 (Brasil House) : Μπαίνοντας στην φωτισμένη είσοδο αντίκρισα την υπηρεσία με την κοπέλα που αποχωρούσαν και ευγενικά μου είπαν «κλείσαμε, από το πρωί δουλεύει η κοπέλα. Η οποία κοπέλα με μια πρόχειρη ματιά Λατινα με σγουρά μακριά μαλλιά, με κοίταξε και μου χαμογέλασε με νάζι. Ωραίο σώμα διαγραφόταν κάτω από το τζιν με το κόκκινο t-shirt

Δοξατου 2Α : Ναταλι. Αδύνατο μελαχρινό milf με κοντό αγορίστικο κούρεμα. Σπασμένο πρόσωπο, έκατσε δίπλα μου με πολύ νάζι στο σαλόνι, προσπαθώντας να με «ψήσει» αλλά δεν……….

Σερβιων 26: Άντζελα. Ξανθό milf με άσχημο οδοντοστοιχία και χαμόγελο. Ευτραφής, ξανθή με σγουρά μαλλιά μέχρι τον ώμο.

Σπύρου Πάτση 27 : Αγάπη. Γνωστή παρουσία. Με ξανθό κοντό σχετικά μαλλί, χαμογελαστή και πρόσχαρη.

Σπύρου Πάτση 40 : Η γλυκιά κα sexy  Αμαντα. Με νέο Look στα μαλλιά της, κοντά καρέ πιστεύω πως της πάνε πολύ. Ντυμένη σε ροζ fish net ήταν σκέτος πειρασμός.

Χαλκιδικής 83: Νατάσσα η Ξανθιά.  Milf με κάποια επιπλέον κιλά, ντυμένη σε μαύρο bay doll, με συνοδεύστε μέχρι την εξοδο χαμογελαστή, παρόλο που δεν πέρασα στο δωμάτιο.

Κωνσταντινουπόλεως 61: Τερεζα. Νεαρή , προς το μελαχρινό κορασίδα με καλό σώμα και ωραία περιφέρεια.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 : Ελένη. Μια εξαιρετική παρουσία.  Νεαρή, ψηλή μελαχρινή με σπαστά μαλλιά μέχρι τον ώμο. Πολύ καλές αναλογίες, κεφάτη και πολύ sexy στο σαλόνι, έκατσε λίγο δίπλα μου για την πρωτη γνωριμία. Το πιθανότερο να επανέλθω κάποια στιγμή……..

Κωνσταντινουπόλεως 80: Λίζα. Καστανοξανθη αδιάφορη κορασίδα. Λίγα πιασίματα, ντυμένη σε μαύρο δικτυωτό σύνολο.. Εντός ολίγου έκανε την εμφάνιση της η Βανέσσα που αναλάμβανε καθήκοντα. Γνωστή στην αλυσίδα, ξανθή με σγουρά μαλλιά, ωραία γυναίκα, κρίμα που η υπηρεσίες  της δεν ειναι ανάλογες της εμφάνισης της

Κωνσταντινουπόλεως 94: Κλειστόν

Ευνειδων 5: Η μεγάλη φωτεινή επιγραφή έλαμπε όσο ήμουν στην διασταύρωση της
Κωνσταντινουπόλεως με την ιερά οδό. Πλησιάζοντας έσβησε και ετσι δεν έμαθα ποτέ τι επαιζε…….

Κασσάνδρας 3Α : Δυο κοπέλες. Σαντρα γνωστή και μη εξαιρετέα  και Τζούλια. Νεαρή. Ψηλή με σπαστά μαλλιά, ωραίο πρόσωπο, λίγο πιο αδύνατη από την Σαντρα. Από προγράμματα, μέχρι ελεύθερο στοματικό στα 80. Πρωκτικό δεν……….

Κασσάνδρας 3Β: Ναταλι. Το αστέρι της Κασσάνδρας, όπως είπε χαρακτηριστικά η ευγενική υπηρεσία. Ξανθή, με μακριά μαλλιά, ωραίο σώμα, μια έμπειρη γυναίκα σε γενικές γραμμές. Φουλ προγράμματα.

Κασσάνδρας 4Α : Λάουρα. Η μελαχρινή καλλονή με το υπέροχο φυσικό στήθος.

Κασσάνδρας 4Β: Δυο κοπέλες επίσης. Μονικα. Αδυνατη μελαχρινή με πλούσιο στήθος σιλικόνης. Αρκετα συμπαθητικό πρόσωπο, έχει πάρει κάποια κιλά που της πάνε πολύ, μιας και μέχρι τώρα θεωρώ ότι ήταν αρκετα αδύνατη. Κλαουντια. Νεαρή Ξανθιά με ίσια μακριά μαλλιά Αδύνατη με μικρό στήθος και φουλ προγράμματα.

Κασσάνδρας 6: Νικολ. Μελαχρινη με ίσια μακριά μαλλιά και τατουάζ κατά μήκος της σπονδυλικής στήλης. Η περιφέρεια της το δυνατό της σημείο. Επαναλαμβάνω για μια ακόμα φορά ότι πρόκειται για την Έλλη από το Φ80.

Πειραιώς 109 : Αλεξία. Ξανθή νεαρή δροσερή κοπελίτσα. Μικροκαμωμένη, ίσια μακριά μαλλιά, Ντυμένη σε ροζ fish  net μου θύμισε έντονα την Αλίσα (καλή της ώρα,,,)

Πειραιώς 193 : Κωνσταντίνα.  Η τσάρκα τελείωσε εδώ. Ακολουθεί κριτική…..
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μόλις γύρισα από Ιρένα στο Κασσάνδρας 4 κάτω. Εξαιρετική και η δεύτερη εμπειρία με το τσέχικο μελανούρι. :rockon:

Αλλά ρε παιδιά, ποιός μαλάκας της έχει βάλει την ιδέα ότι έχει μικρά βυζιά και μικρό κώλο;
Ινδιάνε, σου αναθέτω την επιχείρηση ανύψωσης του ηθικού της κοπέλας.
Ξέρω ότι θα είναι σκληρή κι'επίπονη δουλειά αλλά επειδή είμαι καλή ψυχή θα σε βοηθήσω με όλες μου τις δυνάμεις. :2funny:
Δουλευω πριν απο σας για σας...... :grin: :grin: :grin:

Οταν την συνατησα το πρωτο μου κοπλιμεντο ηταν οτι εχει πολυ ωραιο στηθος. Και το εννοω.

Θεωρω την Ιρενα μια πολυ γλυκιά κοπέλα, με μονιμα το χαμογελο ζωγραφισμενο στο προσωπο της.
Και οι υοηρεσιες της ειναι αρκετα καλου επιπεδου, κατα την αποψη μου παντα.

Περα απο την πλακα πιστευω πως ειναι αρκετα αξιποιστη επιλογη.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.759
Πόντοι
19.505
Μια μικρή πρωινή ενημέρωσις:
-Βριλησσού 46 η Μίνι, όμορφη μελαχρινή κοπέλα
-Βριλησσού 36 η δροσερή και αεράτη τσέχα Στέλλα
-Βριλησσού 57 η Αλέξια
-Βριλησσού 55 η μελαμψή Ελένη
-Δροσοπούλου 97 κλειστόν

τα μπουρδέλα είναι σε άλλο νήμα αλλά να αναφέρω ότι πέρασα από Φωκαίας 19 όπου εργάζεται η μακρυμαλλούσα και ποδομαλακίζουσα Μαρίνα και το μπουρδελάκι έχει ανακαινιστεί ωσάν στούντιο.
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
καμια κριτικη για παμελα απο αθανασιας υπαρχει πουθενα??
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Δουλευω πριν απο σας για σας...... :grin: :grin: :grin:

Οταν την συνατησα το πρωτο μου κοπλιμεντο ηταν οτι εχει πολυ ωραιο στηθος. Και το εννοω.

Θεωρω την Ιρενα μια πολυ γλυκιά κοπέλα, με μονιμα το χαμογελο ζωγραφισμενο στο προσωπο της.
Και οι υοηρεσιες της ειναι αρκετα καλου επιπεδου, κατα την αποψη μου παντα.

Περα απο την πλακα πιστευω πως ειναι αρκετα αξιποιστη επιλογη.

έτσι ακριβώς ειναι.Επικροτώ και εγω με τη σειρά μου για αυτό το κορίτσι με την ημιμέτρια φάτσούλα και το ωραίο κορμάκι.
 

KANONI TV

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2010
Μηνύματα
402
Like
8
Πόντοι
1
Γνωστή ηθοποιός σε οίκο ανοχής!

Μιλάμε για ένα πραγματικά πολύ αναγνωρίσιμο πρόσωπο. Μια εντυπωσιακή γυναίκα που υπήρξε ιδιαίτερα πετυχημένη και καλοαμοιβόμενη για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα. Οι συνθήκες όμως άλλαξαν και πλέον αντιμετωπίζει σοβαρά προβλήματα διαβίωσης. Η showbiz που άλλοτε σε κάνει Θεό και άλλοτε σε στέλνει στα αζήτητα τα έχει αυτά και η όμορφη και γνωστή ηθοποιός προσπάθησε καιρό να βγάλει τα προς το ζειν κάνοντας διάφορα επαγγέλματα. Δυστυχώς για εκείνη τίποτα δεν πήγε καλά. Και πριν από λίγο καιρό συνειδητοποίησε πως η κατηφόρα για εκείνη δεν έχει τέλος και πως πλέον όχι μόνο δεν μπορούσε να εξασφαλίσει τα βασικά για να ζήσει αλλά τα χρέη της αυξάνονταν μέρα με την ημέρα και περισσότερο. Έφτασε στην απόγνωση. Έτσι πήρε την απόφαση να βγει στο...
αρχαιότερο των επαγγελμάτων και μάλιστα σε οίκο ανοχής της Αθήνας. Ήταν λογικό να υπάρξουν και άνθρωποι που την αναγνώρισαν. Αυτά τα πράγματα δεν μένουν κρυφά για πολύ.

[URL unfurl="true"]http://kanonitv.blogspot.com/2010/07/blog-post_02.html[/url]

Γνωριζει κανενα τσακαλι αν ισχύει? και αν ναι ποια είναι?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Γνωστή ηθοποιός σε οίκο ανοχής!

Μιλάμε για ένα πραγματικά πολύ αναγνωρίσιμο πρόσωπο. Μια εντυπωσιακή γυναίκα που υπήρξε ιδιαίτερα πετυχημένη και καλοαμοιβόμενη για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα. Οι συνθήκες όμως άλλαξαν και πλέον αντιμετωπίζει σοβαρά προβλήματα διαβίωσης. Η showbiz που άλλοτε σε κάνει Θεό και άλλοτε σε στέλνει στα αζήτητα τα έχει αυτά και η όμορφη και γνωστή ηθοποιός προσπάθησε καιρό να βγάλει τα προς το ζειν κάνοντας διάφορα επαγγέλματα. Δυστυχώς για εκείνη τίποτα δεν πήγε καλά. Και πριν από λίγο καιρό συνειδητοποίησε πως η κατηφόρα για εκείνη δεν έχει τέλος και πως πλέον όχι μόνο δεν μπορούσε να εξασφαλίσει τα βασικά για να ζήσει αλλά τα χρέη της αυξάνονταν μέρα με την ημέρα και περισσότερο. Έφτασε στην απόγνωση. Έτσι πήρε την απόφαση να βγει στο...
αρχαιότερο των επαγγελμάτων και μάλιστα σε οίκο ανοχής της Αθήνας. Ήταν λογικό να υπάρξουν και άνθρωποι που την αναγνώρισαν. Αυτά τα πράγματα δεν μένουν κρυφά για πολύ.

[URL unfurl="true"]http://kanonitv.blogspot.com/2010/07/blog-post_02.html[/url]

Γνωριζει κανενα τσακαλι αν ισχύει? και αν ναι ποια είναι?

λοιπόν μόλις γύρισα από τον εν λόγω οίκο.Η γνωστή πρωταγωνίστρια δεν είναι άλλη από την κρεμαντία σουγλάκογλου(πρώην μπούμαν του παλιού new channel..επί εποχής λεωτσάκου)
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
ρε μαγκες θα πει κανενας ποιο ειναι το τεμαχιο και που θα το βρουμε?
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
λοιπόν μόλις γύρισα από τον εν λόγω οίκο.Η γνωστή πρωταγωνίστρια δεν είναι άλλη από την κρεμαντία σουγλάκογλου(πρώην μπούμαν του παλιού new channel..επί εποχής λεωτσάκου)

και πιος ειναι ο εν λογο οικος?
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Χτες το πρωι επισκεφτηκα το στουντιο στην Αχαρνων 106....Τριαντα ευρω το απλο προγραμμα...χωρις να εχει διαφορα με τα 50αρια που δινουμε σε αλλα στουντιο....επακολουθει αναλυτικη κριτικη μου.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.462
Κριτικές
61
Like
42.654
Πόντοι
22.785
Χτες το πρωι επισκεφτηκα το στουντιο στην Αχαρνων 106....Τριαντα ευρω το απλο προγραμμα...χωρις να εχει διαφορα με τα 50αρια που δινουμε σε αλλα στουντιο....επακολουθει αναλυτικη κριτικη μου.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

Θά κεράσης ένα κωλαράκι ???????
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Χτες το πρωι επισκεφτηκα το στουντιο στην Αχαρνων 106....Τριαντα ευρω το απλο προγραμμα...χωρις να εχει διαφορα με τα 50αρια που δινουμε σε αλλα στουντιο....επακολουθει αναλυτικη κριτικη μου.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

Α, ρε Παίχτουρα! Η τσιγκουνιά είναι μαγκιά! :2funny: :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Α, ρε Παίχτουρα! Η τσιγκουνιά είναι μαγκιά! :2funny: :2funny:
Καλημερα σε ολους και σε σενα αγνωστε φιλε μου.....δεν ειναι θεμα τσιγγουνιας....απλα βαρεθηκα να υποτιμουν πλεον την νοημοσυνη μου και να μου την βγαινουν απο πανω οτι μας παιρνουν σαραντα αντι για πενηντα και μας το λενε με τροπο ωστε να ειμαστε υποχρεωμενοι απεναντι τους, σε εποχη που οι ανεξαρτητες πουτανες πολλαπλασιαζονται ραγδαιως λογω οικονομικης κρισης και καποιες εργαζομενες Ρωσσιδες κ.λ.π εθνικοτητων, στα στουντιο νομιζουν οτι το πραγμα τους, ειναι απο χρυσαφι!!!!!......ρε ουστ απο εδω που ηλθατε ξεβρακωτες στην Πατριδα μου και σας καναμε ανθρωπους και μας την βγαινετε!!!!!!!.......Αλλα δεν φταει κανεις αλλος παρα εμεις οι χαζοι!!!!!.....Αυτες τις μερες θα παω στο Βουρβαχη που ειδα οτι επεστρεψε η Αλινα....η εργαζομενη αυτη αν και παιρνει μετα χαρας 40 ευρω.....εγω θα δωσω 50 ευρω....γιατι η γυναικα αυτη ειναι μακραν η κορυφαια σε ολα τα στουντιο....Οχι ομως κατι αλλες.... να μου το παιζουν θεογκομενες και να βαζουν τους κλωνους και διαφορους αλλους.... να διαφημιζονται και οταν τους δινουμε σαραντα να σου λενε αντε περασε....ρε ουστ και παλι!!!!!!Δεν αντιλαμβανονται οτι πολλα ιδρυματα διωχνουν πλεον μυγες....μην παω στις μαυρουκες που στο Γαλατσι δια μεσου ενος φιλου ανακαλυψα...ανεξαρτητες αξιολογες με τριαντα ευρουλακια.....οποτε και τα σαραντα ευρω στα στουντιο που πηγαινουμε για μια ξεπετα στην ουσια (γιατι εγω χυνω σχεδον αμεσως...ενα δεκαλεπτο ειναι ο μεσος ορος που καθομαι στο δωματιο) τα θεωρω πολυτελεια!!!!!
 

Nikiforos_

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
81
Κριτικές
33
Like
0
Πόντοι
10
Μιας και είχα λίγο χρόνο χθες περπάτησα τη Βριλησσού.Πρωινή ώρα.

Διαπίστωσα μετά από κάποιους μήνες απουσίας μου στο εξωτερικό πως άλλαξαν κάποια πράγματα.Το 60 άλλαξε διεύθυνση μου είπε η κυρία επί της υποδοχής.Η κοπέλα καλή ήταν και ακολουθούν εντυπώσεις γραπτώς.
Το 46 είχε μια μικρή κοπέλα μελαχρινή.Όνομα δεν συγκράτησα.Το 42 ενώ χτύπησα επίμονα κουδούνι δεν ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμά μου.Στο 36 είχε μια Στέλλα αν θυμάμαι καλά και στο 57 ήταν η Αλέξια ενώ στο 55 μια Ελένη.

Καιρός ήταν να ανανεωθεί το roster της Βριλησσού αλλά η νοσταλγία παραμένει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom