Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ρε μάγκες, μια ξανθούλα ονόματι Κλαούντια που δουλεύει στα στούντιο Κασσάνδρας, τι ιστορία είναι?
Την έχει τιμήσει κανείς?
Την τιμησα στην περασμενη Παρασκευη. Απο τις χειροτερες εμπειριες μου.
Για λεπτομεριες μπορεις να διαβασεις την κριτικη μου :


Επαναλαμβανω οτι αυτο δεν σημαινει οτι κάποιος αλλος συναγωνιστης δεν μπορει να περάσει καλά.
Καταθετω απλα ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ εμπειρια.
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Επειδη μπορει να μην περασει η κριτικη που εγραψα για το ΒΟΥΡΒΑΧΗ 19
ΧΤΕΣ στην ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ την παραθετω κι εδω προς πληροφοριση των συναγωνιστων.....

[glow=red,2,300]100 ευρω η μαλακια σε 15 μολις λεπτα !!!!![/glow]
Κυριακη 27/6/2010 Δευτερη απογευματινη βαρδια Βουρβαχη 19 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

Εχοντας δει φωτογραφιες της εν λογω κοπελας η οποια ειναι εντυπωσιακα πληθωρικη
Και παιρνωντας πληροφοριες απο τον Τσεγγιεν εδω, ειπα να δοκιμασω για δευτερη φορα στην ζωη μου σε στουντιο....
Ειναι και η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ομως και θα εξηγησω το γιατι....
Μπαινω στο εν λογω μαγαζι και συναντω την ευγενεστατη τσατσα (δεν ρωτησα ονομα)ειδα και την κοπελα μου αρεσε και μπηκα
στο δωματιο ρωταω την τσατσα τι προγραμματα διαθετει η κοπελα και παιρνω των 100 ευρω με εξτρα χρονο σοου 69 ισπανικο κτλ
Μπαινει η κοπελα λοιπονκαι εγω απο περιεργια ενεργοποιω τον χρονογραφο του ρολογιου με τροπο ....
Η διαθεση της κοπελας αν και πολυ ευγενικη ηταν απολυτα ''φτιαχτη'' σε σημειο που σε ξενερωνει
Παμε στο ζουμι μετα τις χαιρετουρες και τις συστασεις....
Πιπα μετρια.... Γλυψιμο πολυ καλο παντου, ομως δεν ρουφαει μπαλες... Το γλυψιμο ειδικα στο αυτι και λαιμο με ξετρελανε...
Συμμετοχη πολυ ΨΕΥΤΙΚΗ και φαινοταν....
Στασεις μολις 3 και στα γρηγορα ενω το 69 ηταν για γελια ουτε δακτυλο δεν αφηνε να βαλεις ΜΟΝΟ ΤΟ ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΑΞΙΖΕ ΛΙΓΟ...
Εφοσον ξενερωσα δεν εκανε και τιποτα να με φτιαξει...
Ποιος εξτρα χρονος και σοου ? αυτα ουδολως εγιναν και ας πληρωθηκαν
Απλα με τελειωσε με ΕΝΔΟΠΑΛΑΜΙΚΗ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΙΣΗ που μπορουσα να την κανω και σπιτι μου τζαμπα !!!!! ΚΑΤΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΓΙΑ 100 ΕΥΡΩ...
Πληροφορω τους συνναγωνιστες οτι η συννευρεση αυτη ....
Μολις εκλεισα τον χρονογραφο του ρολογιου μου και αφου η κοπελα αποχωρησε απο το δωματιο......
ΕΙΧΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΜΟΛΙΣ 15 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΚΟΣΤΟΣ 100 ΕΥΡΩ !!!!!
Ειναι κριμα και αδικο να δουλευουν τον κοσμο ετσι, διοτι με 100 ευρω θα μπορουσα να παω σε 5 διαφορετικες επαγγελματιες
και να ευχαριστηθω το ιδιο η και καλυτερα ..... Χ5 ομως !!!!!
Οι προπληρωμενες υπηρεσιες δεν τηρηθηκαν ολες ΣΟΟΥ ΚΑΙ ΕΧΤΡΑ ΧΡΟΝΟΣ....
Το ντουζ ειχε πλακα αφου κανενας δεν το χρησημοποιει μαλλον αφου ειχε ξεχασμενο ενα σφουγγαρι σαμπουαν κτλ και δεν υπηρχε ΠΕΤΣΕΤΑ  !!!

[glow=red,2,300]ΝΩΝΤΑ[/glow] ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ ΗΤΑΝ ΞΕΠΕΤΑ ΤΕΛΙΚΑ !!!!!

[glow=red,2,300]ΤΣΕΓΓΙΕΝ[/glow] [b]ΑΜΑ ΛΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ
ΤΟΤΕ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΑΡΑΠΛΑΝΩΝΤΑΣ ΤΟΝ.......
[/b]

Φίλε, ο jockerx έχει δίκιο. 100στάρι δύσκολα σκάς σε studio αν δεν ξέρεις την κοπέλα από άλλες συνεδρίες ή εκτός αν είσαι μερακλής και κάνεις παρτούζα.

Και δεν νομίζω να σου φταίει κανένας Cheyenne. Και εγώ την έχω δοκιμάσει την συγκεκριμένη. Και ευχαριστημένος έμεινα και η διάρκεια ήταν τουλάχιστον 15 λεπτά στο βασικό πρόγραμμα. Εσύ τώρα αν πλήρωσες για έξτρα χρόνο 100 Ευρω αλλά έχυσες στο 15λεπτο τι ζητάς παραπάνω? Οταν πέρνεις τέτοιο πρόγραμμα θέλει ρέγουλα η όλη φάση. Διαφορετικά, όπως και εσύ λες πας 5 φορές φυλης, ή πάς 1 φορά φυλής για τα χοντρά και τα υπόλοιπα τα τρως σε μπριζόλα σε μασατζίδικο.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Oλα ειναι σχετικα Ινδιανε οποτε δεν χρειαζεται να πολυ ασχολησε !!!
Σε λιγο θα φταιμε επειδη τους ενημερωνουμε κιολας !!
Ασε να βγαλουνε τα ματια τους μονοι τους και να αδιασει η πορτοφολα τους !!!
Και τοτε τα λεμε !!
Την Καλημερα μου !!
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
4.ΕΙΧΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΜΟΛΙΣ 15 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΚΟΣΤΟΣ 100 ΕΥΡΩ !!!!! εαν εσυ τελειωσες στα 15 λεπτα, τοτε πιο το νοημα να κατσει επιπλεον η κοπελα μαζι σου στο δωματιο?
ναι θα μπορουσε να κατσει να του κανει κανα μασαζακι (αν το ηθελε ο ιδιος βεβαια). Με 100ευ ενα τεταρτο στο δωματιο δεν ειναι σωστο......
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εγω λεω να ανοιξουμε ενα θρεντ για την καθε κοπελα ποσο καθεται στο δωματιο!!! :2funny:



Υ.Γ. Μας εχετε σπασει τα αρχιδια με τον Cheyenne!!!Ο ανθρωπος το μονο του μελημα με τις κριτικες του ειναι η ενημερωση και τιποτα αλλο!!!
Οποιος παιρναει χειροτερα απ'οτι γραφει εκεινος ή καποιος αλλος ας αναφερει απλα την εμπειρια του και μεχρι εκει!!!
Υ.Γ. 2 Αυτο αποτελει πλεον ασεβεια, ετσι το θεωρω εγω, γιατι για να φτασει ενας ανθρωπος να εχει τοσες γνωσεις στο αντικειμενο εχει ξοδεψει μια περιουσια!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ναι θα μπορουσε να κατσει να του κανει κανα μασαζακι (αν το ηθελε ο ιδιος βεβαια). Με 100ευ ενα τεταρτο στο δωματιο δεν ειναι σωστο......
Σε αυτο οπως βλεπω διαφωνουμε.
(Αν και σε τετοια περιπτωση θα μιλαγαμε για μασατζιδικο, οχι studio)

Για τα υπολοιπα τι εχεις να πεις?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εγω λεω να ανοιξουμε ενα θρεντ για την καθε κοπελα ποσο καθεται στο δωματιο!!! :2funny:



Υ.Γ. Μας εχετε σπασει τα αρχιδια με τον Cheyenne!!!Ο ανθρωπος το μονο του μελημα με τις κριτικες του ειναι η ενημερωση και τιποτα αλλο!!!
Οποιος παιρναει χειροτερα απ'οτι γραφει εκεινος ή καποιος αλλος ας αναφερει απλα την εμπειρια του και μεχρι εκει!!!
Υ.Γ. 2 Αυτο αποτελει πλεον ασεβεια, ετσι το θεωρω εγω, γιατι για να φτασει ενας ανθρωπος να εχει τοσες γνωσεις στο αντικειμενο εχει ξοδεψει μια περιουσια!!!
Σε λιγο καιρο για οτι γινεται στο δωματιο, θα "φταιω" εγω.........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Σε αυτο οπως βλεπω διαφωνουμε.
(Αν και σε τετοια περιπτωση θα μιλαγαμε για μασατζιδικο, οχι studio)

Για τα υπολοιπα τι εχεις να πεις?
Τσεγιενακο μου εσυ παντα παιρνεις το προγραμμα 50ευ και μαλλον εχεις δικιο σε αυτο που κανεις. Ενω ο αλλος οταν δινει 100 θελει κατι παραπανω απο το κοριτσι.

Για τα υπολιπα που εγραψες δεν εχω τπτ να πω, εχεις απολιτο δικιο.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.462
Κριτικές
61
Like
42.654
Πόντοι
22.785
Επειδη μπορει να μην περασει η κριτικη που εγραψα για το ΒΟΥΡΒΑΧΗ 19
ΧΤΕΣ στην ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ την παραθετω κι εδω προς πληροφοριση των συναγωνιστων.....

[glow=red,2,300]100 ευρω η μαλακια σε 15 μολις λεπτα !!!!![/glow]
Κυριακη 27/6/2010 Δευτερη απογευματινη βαρδια Βουρβαχη 19 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

Εχοντας δει φωτογραφιες της εν λογω κοπελας η οποια ειναι εντυπωσιακα πληθωρικη
Και παιρνωντας πληροφοριες απο τον Τσεγγιεν εδω, ειπα να δοκιμασω για δευτερη φορα στην ζωη μου σε στουντιο....
Ειναι και η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ομως και θα εξηγησω το γιατι....
Μπαινω στο εν λογω μαγαζι και συναντω την ευγενεστατη τσατσα (δεν ρωτησα ονομα)ειδα και την κοπελα μου αρεσε και μπηκα
στο δωματιο ρωταω την τσατσα τι προγραμματα διαθετει η κοπελα και παιρνω των 100 ευρω με εξτρα χρονο σοου 69 ισπανικο κτλ
Μπαινει η κοπελα λοιπονκαι εγω απο περιεργια ενεργοποιω τον χρονογραφο του ρολογιου με τροπο ....
Η διαθεση της κοπελας αν και πολυ ευγενικη ηταν απολυτα ''φτιαχτη'' σε σημειο που σε ξενερωνει
Παμε στο ζουμι μετα τις χαιρετουρες και τις συστασεις....
Πιπα μετρια.... Γλυψιμο πολυ καλο παντου, ομως δεν ρουφαει μπαλες... Το γλυψιμο ειδικα στο αυτι και λαιμο με ξετρελανε...
Συμμετοχη πολυ ΨΕΥΤΙΚΗ και φαινοταν....
Στασεις μολις 3 και στα γρηγορα ενω το 69 ηταν για γελια ουτε δακτυλο δεν αφηνε να βαλεις ΜΟΝΟ ΤΟ ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΑΞΙΖΕ ΛΙΓΟ...
Εφοσον ξενερωσα δεν εκανε και τιποτα να με φτιαξει...
Ποιος εξτρα χρονος και σοου ? αυτα ουδολως εγιναν και ας πληρωθηκαν
Απλα με τελειωσε με ΕΝΔΟΠΑΛΑΜΙΚΗ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΙΣΗ που μπορουσα να την κανω και σπιτι μου τζαμπα !!!!! ΚΑΤΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΓΙΑ 100 ΕΥΡΩ...
Πληροφορω τους συνναγωνιστες οτι η συννευρεση αυτη ....
Μολις εκλεισα τον χρονογραφο του ρολογιου μου και αφου η κοπελα αποχωρησε απο το δωματιο......
ΕΙΧΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΜΟΛΙΣ 15 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΚΟΣΤΟΣ 100 ΕΥΡΩ !!!!!
Ειναι κριμα και αδικο να δουλευουν τον κοσμο ετσι, διοτι με 100 ευρω θα μπορουσα να παω σε 5 διαφορετικες επαγγελματιες
και να ευχαριστηθω το ιδιο η και καλυτερα ..... Χ5 ομως !!!!!
Οι προπληρωμενες υπηρεσιες δεν τηρηθηκαν ολες ΣΟΟΥ ΚΑΙ ΕΧΤΡΑ ΧΡΟΝΟΣ....
Το ντουζ ειχε πλακα αφου κανενας δεν το χρησημοποιει μαλλον αφου ειχε ξεχασμενο ενα σφουγγαρι σαμπουαν κτλ και δεν υπηρχε ΠΕΤΣΕΤΑ  !!!

[glow=red,2,300]ΝΩΝΤΑ[/glow] ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ ΗΤΑΝ ΞΕΠΕΤΑ ΤΕΛΙΚΑ !!!!!

[glow=red,2,300]ΤΣΕΓΓΙΕΝ[/glow] [b]ΑΜΑ ΛΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ
ΤΟΤΕ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΑΡΑΠΛΑΝΩΝΤΑΣ ΤΟΝ.......
[/b]

Πάντως, μην άγνοείς το πρόβλημα  :helpplea: :helpplea:και μην άναζητάς εύκολες λύσεις.
Η αρνητική σκέψη είναι ένας εχθρός που πρέπει να πολεμήσεις.
Η ζωη είναι υπέροχη.
Είμαι σίγουρος ότι αν την κοιτάξεις διαφορετικά, θα το καταλάβεις..............
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
65.223
Πόντοι
12.056
Τσεγιενακο μου εσυ παντα παιρνεις το προγραμμα 50ευ και μαλλον εχεις δικιο σε αυτο που κανεις. Ενω ο αλλος οταν δινει 100 θελει κατι παραπανω απο το κοριτσι.

Για τα υπολιπα που εγραψες δεν εχω τπτ να πω, εχεις απολιτο δικιο.

Οταν ο πελατης εχει παθητικη σταση μεσα στο δωματιο λογικο ο κοπελα να παρει το εκατομπαλο και να φυγει μολις τελειωσει ο πελατης.
Δεν ειναι φιλοπτωχα ταμεια τα μπουρδελα να κρατουν συντροφια σε μοναχικους πελατες.

Θεωρητικα μιλαμε παντα  :rolleyes:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Τσεγιενακο μου εσυ παντα παιρνεις το προγραμμα 50ευ και μαλλον εχεις δικιο σε αυτο που κανεις. Ενω ο αλλος οταν δινει 100 θελει κατι παραπανω απο το κοριτσι.

Για τα υπολιπα που εγραψες δεν εχω τπτ να πω, εχεις απολιτο δικιο.
Δηλαδη εαν στο 50αρικο τελειωσω στο διλεπτο η κοπελα θα κατσει παραπανω στο δωματιο μαζι μου, μιας και ειναι κριμα 50 ευρω για δυο λεπτα ?
Μακαρι να ειναι ετσι........

Εγω ξερω οτι αμα "τελειωσω" δεν εχω πλεον καμια απαίτηση απο την κοπελα.
Ειδικα στο studio.

Eκτος εαν εχει γινει απο πριν καποια αλλη συμφωνια, πραγμα που δεν νομιζω να ισχυει στην προκειμενη περιπτωση.


ΥΓ: Δεν τσακονομαστε, το ξερεις οτι σε συμπαθω. Κουβεντα κανουμε. ;)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Οταν ο πελατης εχει παθητικη σταση μεσα στο δωματιο λογικο ο κοπελα να παρει το εκατομπαλο και να φυγει μολις τελειωσει ο πελατης.
Δεν ειναι φιλοπτωχα ταμεια τα μπουρδελα να κρατουν συντροφια σε μοναχικους πελατες.

Θεωρητικα μιλαμε παντα  :rolleyes:
Απλα οποιος δεν μπορει να κοντρολαρει το καβλι του ας δινει 50αρικακι !!!
Η αν δινει 100μπαλο να λεει για δυο χυσιματα οποτε να ξερει τι του γινετε !!
Εγω οσαν κωλογρια δεν μπορω να το κανω δυστηχως πια το δευτερο!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Οταν ο πελατης εχει παθητικη σταση μεσα στο δωματιο λογικο ο κοπελα να παρει το εκατομπαλο και να φυγει μολις τελειωσει ο πελατης.
Δεν ειναι φιλοπτωχα ταμεια τα μπουρδελα να κρατουν συντροφια σε μοναχικους πελατες.

Θεωρητικα μιλαμε παντα  :rolleyes:
:thumbsup:

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Απλα οποιος δεν μπορει να κοντρολαρει το καβλι του ας δινει 50αρικακι !!!
Η αν δινει 100μπαλο να λεει για δυο χυσιματα οποτε να ξερει τι του γινετε !!
Εγω οσαν κωλογρια δεν μπορω να το κανω δυστηχως πια το δευτερο!! :2funny: :2funny: :2funny:
"Σειρα" ,μαλλον ειμαστε.
Περασμενα μεγαλεία και θυμωντας τα να κλαις......

laugh2.jpg
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εχω διαρκεια ομως πια !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.462
Κριτικές
61
Like
42.654
Πόντοι
22.785
Αγαπητε Μήτσουλα , γενικά κουράγιο ρε παιδί μου.  :headbang: :headbang: :headbang: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Βρες κάτι να σε παθιάσει μέχρι να το κατακτήσεις.

Και όταν το κατακτήσεις τρέχα γιά τό  άλλο..........

Ο άνθρωπος όταν κυνηγάει μένει ζωντανός.

Είτε κυνηγάει να άγοράσει αμάξι, είτε να ρίξει γκόμενα, είτε να βρει ένα σπάνιο cd του άγαπημένου του συγκροτήματος.....................

Πούλα γενικώς λίγο τρέλα , καί άσε τά κλάματα ρε μήτσο !!!!!!!!!!!!!!!
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Δηλαδη εαν στο 50αρικο τελειωσω στο διλεπτο η κοπελα θα κατσει παραπανω στο δωματιο μαζι μου, μιας και ειναι κριμα 50 ευρω για δυο λεπτα ?
Μακαρι να ειναι ετσι........

Εγω ξερω οτι αμα "τελειωσω" δεν εχω πλεον καμια απαίτηση απο την κοπελα.
Ειδικα στο studio.

Eκτος εαν εχει γινει απο πριν καποια αλλη συμφωνια, πραγμα που δεν νομιζω να ισχυει στην προκειμενη περιπτωση.


ΥΓ: Δεν τσακονομαστε, το ξερεις οτι σε συμπαθω. Κουβεντα κανουμε. ;)
καλα η καθε κοπελα δουλευει με το τροπο της.... εγω που δεν κατεβαινω συχνα- μ'αρεσει να κατσω με το πελατη μετα για μπυρα, σηζητηση κτλ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom