Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μεταμεσονύχτα βολτα-αστραπη, οπως τελικά προέκυψε:

Καρέα 30: Βίκυ, Νεαρη ξανθή με ίσια μαλλιά. μετριο σωμα, προς το αδυνατο, χωρις καποιο ιδιεταιρο χαρακτηριστικο και θηλυκότητα.

Βουλιαγμενης 68: Τζουλη, οπως αλλωστε εγραψε και ο spoon. Ευτραφης, ξαθή με πλουσιο φυσικό στήθος.

Βουρβαχη 19: Βαλέρια. Η τσαρκα τελέιωσε εδω, μιας και εγινε κατάθεση.

Ακολουθησε συνάντηση για μακαρονάδα με τον Pitsiriko1, οποτε συνεχίζω με τηλε-scοuting :

Βριλησσου 55: Εβελίνα (Η Αλεξια που σωστα γραφει ο jockerx ειχε μολις αποχωρησει)

Βριλησσου 57: Ελενη

Βριλησσου 42: Νανσυ

Αγιου Μελετίου 37: Κατερίνα

Δροσοπούλου 95 : Ειρηνη

Σπυρου Πατση 40: Ιζαμπέλλα

Σπυρου Πατση 27 : Αμαντα !!!!

Κωνσταντινουπόλεως 61: Τερεζα

Μεγαλου Αλεξανδρου 133: Σαρα

Φραντζη 47: Σαρα (σαφως αλλη απο αυτη του Μεγ. Αλεξανδρυ 133)

Ισμηνης 2: Νατασσα η Σερβα

Κροκεων 6: Σιλβια

Κηφισου 30: Παμελα

Πειραιως 193 : Βανεσσα

Τριγγετα 3 : Τινα


Περισσότερα αυριο............

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:



 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Μεταμεσονύχτα βολτα-αστραπη, οπως τελικά προέκυψε:

Καρέα 30: Βίκυ, Νεαρη ξανθή με ίσια μαλλιά. μετριο σωμα, προς το αδυνατο, χωρις καποιο ιδιεταιρο χαρακτηριστικο και θηλυκότητα.

μονο αυτη ειχε?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Ναι.
Εμενα τουλαχιστον μονο αυτη μου παρουσιασε η ευγενεστατη υπηρεσια.
Απο εκει περασα συγκεκριμενα 23:50. Ισως μετα τις 00:00 "ενισχυθει" η βαρδια

λογικα θα κατεβουν οι τσεχες
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ποιος συναγωνιστης πηγε χτες στο Σπ.Πατση 40 στις 10.30 και πηρε φουλ με τη Λιντα? 
2η φορα που παω και τρωω ακυρο στη Λιντα!!!! :s&m_3: 
Μετα περασμα απο Κασσανδρας 3 κατω μπας και βρω τη Βικυ αλλα ηταν πρωι και δεν το θυμομουν!!!Ηταν η Λαουρα με το τελειο στηθος!!!Φευγω και απο εκει και οπως προχωραγα για γκαζι κανω και μια σταση στο
Κων/λεως 80 οπου ειχε μια Λουιζα,ενα αχαρο ξανθο κοριτσακι!!!
Οποτε παω για ποτο με δυο αλλους συναγωνιστες, μας βγαινουν τα ματια εξω με τα ξεκωλα που ειδαμε στο δρομο και επιστροφη παλι Κασσανδρας, μονο στο 6 να δουμε την τσοντα τη Νικολ!!!
Μπαινουμε μεσα και τι βλεπουμε?16 ατομα στο σαλονι και τα δωματια γεματα!!!  Μονο στην Αννα τη Σερβα και στην Πενυ γινονται αυτα!!!!!Βγαινει η τσοντα μενουμε και οι 16 μαλακες και δεν σηκωνεται κανεις να φυγει  :2funny:
Τον πουλο και απο εκει και σφαιρα για Καρεα 30 οπου παιζανε οι αλλες 2 τσοντες Σαρα και Τζινα!!!Πηρα Τζινα για 2η φορα και ηταν ακομα καλυτερη και απο την 1η!!! :pipa2: :pipa3:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
εχει τιμηθει πριν αρκετο καιρο σε αλλη...αλυσιδα :grin:

ρουμανα,καμια 25αρια χρονων,αρκετα εως πολυ ομορφη κοπελα,πααααρα πολυ καλος πατος-ειδικα στα 4,αηδιαστικη σιλικονη για στηθος(οπως παντα σχεδον),καλουτσικη τεχνικη,μετριο σερβις,ελαφρως ξεπετα(ελαφρως ειπαμε :sunglasses:).αδιαφορη περιπτωση...

υ.γ. εχουμε τηλ απο πιπινου 107 ?

α ρε πενυ πεναρα θα γιομισουν τα βουνα παλλι σημερις...τις ερημωσες τις πεδιαδες κοριτσαρα :cheesy:
Thanks!!! :)


Υ.Γ. Παρε στο τηλ του Κων/λεως 94!!! ;)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Μολις γυρισα απο Βουλιαγμενης 83 οπου τελικα πηρα την Λιντα που εψαχνα μια εβδομαδα τωρα!!!
Τι να λεμε τωρα η γυναικα κανει ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ!!!Δεν μασαει πουθενα η τρελη!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Στο δρομο εκανα και μια σταση στο Αριστομενους οπου ηταν η Σαντρα!!!Ξανθια μετρια κοπελα αλλα δειχνει να το κατεχει το αθλημα!!!Να τονισω οτι το προγραμμα ξεκιναει στα 40ευρω!!!
Επισης περασα και απο το Κων/λεως 80..............Πενυ.............δεν χρειαζεται να πω τιποτα αλλο!!! :rockon:
Ακολουθησε βεβαια η καθιερωμενη ερωτηση που της κανω καθε μερα  :kissass: αλλα παλι σταθηκα ατυχος!!! :tooth:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Επειδη μπορει να μην περασει η κριτικη που εγραψα για το ΒΟΥΡΒΑΧΗ 19
ΧΤΕΣ στην ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ την παραθετω κι εδω προς πληροφοριση των συναγωνιστων.....

[glow=red,2,300]100 ευρω η μαλακια σε 15 μολις λεπτα !!!!![/glow]
Κυριακη 27/6/2010 Δευτερη απογευματινη βαρδια Βουρβαχη 19 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

Εχοντας δει φωτογραφιες της εν λογω κοπελας η οποια ειναι εντυπωσιακα πληθωρικη
Και παιρνωντας πληροφοριες απο τον Τσεγγιεν εδω, ειπα να δοκιμασω για δευτερη φορα στην ζωη μου σε στουντιο....
Ειναι και η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ομως και θα εξηγησω το γιατι....
Μπαινω στο εν λογω μαγαζι και συναντω την ευγενεστατη τσατσα (δεν ρωτησα ονομα)ειδα και την κοπελα μου αρεσε και μπηκα
στο δωματιο ρωταω την τσατσα τι προγραμματα διαθετει η κοπελα και παιρνω των 100 ευρω με εξτρα χρονο σοου 69 ισπανικο κτλ
Μπαινει η κοπελα λοιπονκαι εγω απο περιεργια ενεργοποιω τον χρονογραφο του ρολογιου με τροπο ....
Η διαθεση της κοπελας αν και πολυ ευγενικη ηταν απολυτα ''φτιαχτη'' σε σημειο που σε ξενερωνει
Παμε στο ζουμι μετα τις χαιρετουρες και τις συστασεις....
Πιπα μετρια.... Γλυψιμο πολυ καλο παντου, ομως δεν ρουφαει μπαλες... Το γλυψιμο ειδικα στο αυτι και λαιμο με ξετρελανε...
Συμμετοχη πολυ ΨΕΥΤΙΚΗ και φαινοταν....
Στασεις μολις 3 και στα γρηγορα ενω το 69 ηταν για γελια ουτε δακτυλο δεν αφηνε να βαλεις ΜΟΝΟ ΤΟ ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΑΞΙΖΕ ΛΙΓΟ...
Εφοσον ξενερωσα δεν εκανε και τιποτα να με φτιαξει...
Ποιος εξτρα χρονος και σοου ? αυτα ουδολως εγιναν και ας πληρωθηκαν
Απλα με τελειωσε με ΕΝΔΟΠΑΛΑΜΙΚΗ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΙΣΗ που μπορουσα να την κανω και σπιτι μου τζαμπα !!!!! ΚΑΤΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΓΙΑ 100 ΕΥΡΩ...
Πληροφορω τους συνναγωνιστες οτι η συννευρεση αυτη ....
Μολις εκλεισα τον χρονογραφο του ρολογιου μου και αφου η κοπελα αποχωρησε απο το δωματιο......
ΕΙΧΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΜΟΛΙΣ 15 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΚΟΣΤΟΣ 100 ΕΥΡΩ !!!!!
Ειναι κριμα και αδικο να δουλευουν τον κοσμο ετσι, διοτι με 100 ευρω θα μπορουσα να παω σε 5 διαφορετικες επαγγελματιες
και να ευχαριστηθω το ιδιο η και καλυτερα ..... Χ5 ομως !!!!!
Οι προπληρωμενες υπηρεσιες δεν τηρηθηκαν ολες ΣΟΟΥ ΚΑΙ ΕΧΤΡΑ ΧΡΟΝΟΣ....
Το ντουζ ειχε πλακα αφου κανενας δεν το χρησημοποιει μαλλον αφου ειχε ξεχασμενο ενα σφουγγαρι σαμπουαν κτλ και δεν υπηρχε ΠΕΤΣΕΤΑ  !!!

[glow=red,2,300]ΝΩΝΤΑ[/glow] ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ ΗΤΑΝ ΞΕΠΕΤΑ ΤΕΛΙΚΑ !!!!!

[glow=red,2,300]ΤΣΕΓΓΙΕΝ[/glow] [b]ΑΜΑ ΛΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ
ΤΟΤΕ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΑΡΑΠΛΑΝΩΝΤΑΣ ΤΟΝ.......
[/b]
 

vrilissou57

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
ΣΗΜΕΡΑ____  ΤΖΑΝΙΝ    :-*  ΕΒΕΛΙΝΑ      :-*  ΕΥΑ    :-*
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
[glow=red,2,300]ΝΩΝΤΑ[/glow] ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ ΗΤΑΝ ΞΕΠΕΤΑ ΤΕΛΙΚΑ !!!!!

[glow=red,2,300]ΤΣΕΓΓΙΕΝ[/glow] [b]ΑΜΑ ΛΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ
ΤΟΤΕ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΑΡΑΠΛΑΝΩΝΤΑΣ ΤΟΝ.......
[/b]

Εγω το μονο που σου ειπα ειναι οτι περασα και τις 4 φορες που εχω παει μαζι της καλά.
Δεν σου ειπα να πας οπωσδηποτε. Καισου ειπα την αληθεια γιατι πραγματικα ολες τις φορες που εχω παει περασα καλα και μαλιστα με το προγραμμα των 50 ευρω.Τιποτα παραπανω.
Γνωριζόμαστε και προσωπικα και δεν ειχα κανενα λογο να σου πω ψέματα.
Η αποφαση να πας ηταν δική σου.
Θεωρω τον χαρακτηρισμο "ΠΑΡΑΠΛΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ " προσβλητικό.

Γι΄αυτο τον λογο αλλωστε απο τον τελευταιο μηνα τελειώνω τις κριτικές μου με την φράση :
"Αυτά για την εμπειρία μου με την...... , που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….",
ακριβως για να μην δεχομαι αναλογα σχολια σαν αυτα που εχεις υπογραμίσει.
Ειτε εχω περασει καλα, είτε ασχημα.



ΥΓ: Και δεν λεω μονο καλά λογια. Οποτε εχω περασει ασχημα το εχω γράψει.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Δίνεις βοήθεια και σου τη λένε κι απο πάνω. Τι να πει κανείς για τους σακατεμένους
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Δίνεις βοήθεια και σου τη λένε κι απο πάνω. Τι να πει κανείς για τους σακατεμένους
Δεν βαριέσαι, συνιθισα πιά. :grin:
Παρακαλώ να μην χρησιμοποιούμαι τέτοιες εκφράσεις.....
Δεν χρειαζεται.

Ευχαριστω για την συμπαρασταση. :cool2:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
65.223
Πόντοι
12.056
Εγω το μονο που σου ειπα ειναι οτι περασα και τις 4 φορες που εχω παει μαζι της καλά.
Δεν σου ειπα να πας οπωσδηποτε. Καισου ειπα την αληθεια γιατι πραγματικα ολες τις φορες που εχω παει περασα καλα και μαλιστα με το προγραμμα των 50 ευρω.Τιποτα παραπανω.
Γνωριζόμαστε και προσωπικα και δεν ειχα κανενα λογο να σου πω ψέματα.
Η αποθαση αν πας ηταν δική σου.
Θεωρω τον χαρακτηρισμο "ΠΑΡΑΠΛΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ " προσβλητικό.

ΥΓ: Και δεν λεω μονο καλά λογια. Οποτε εχω περασει ασχημα το εχω γράψει.


Mην καθεσαι και ασχολησε ρε συ...
Αυτος θα περιμενε μεχρι και προταση γαμου να του κανει η κοπελα με 100 ευρω  :uglystupid:

Να γαμησετε πατε κυριοι και οχι να βρειτε συμπαραστατες στα ψυχολογικα σας προβληματα...
Οσοι δεν αντεχουν το σπορ στο κλαμμα θα μεινουν.
 

Fon_Karagian

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.565
Like
20
Πόντοι
16
Ρε μάγκες, μια ξανθούλα ονόματι Κλαούντια που δουλεύει στα στούντιο Κασσάνδρας, τι ιστορία είναι?
Την έχει τιμήσει κανείς?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Επειδη μπορει να μην περασει η κριτικη που εγραψα για το ΒΟΥΡΒΑΧΗ 19
ΧΤΕΣ στην ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ την παραθετω κι εδω προς πληροφοριση των συναγωνιστων.....

[glow=red,2,300]100 ευρω η μαλακια σε 15 μολις λεπτα !!!!![/glow]
Κυριακη 27/6/2010 Δευτερη απογευματινη βαρδια Βουρβαχη 19 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

Εχοντας δει φωτογραφιες της εν λογω κοπελας η οποια ειναι εντυπωσιακα πληθωρικη
Και παιρνωντας πληροφοριες απο τον Τσεγγιεν εδω, ειπα να δοκιμασω για δευτερη φορα στην ζωη μου σε στουντιο....
Ειναι και η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ομως και θα εξηγησω το γιατι....
Μπαινω στο εν λογω μαγαζι και συναντω την ευγενεστατη τσατσα (δεν ρωτησα ονομα)ειδα και την κοπελα μου αρεσε και μπηκα
στο δωματιο ρωταω την τσατσα τι προγραμματα διαθετει η κοπελα και παιρνω των 100 ευρω με εξτρα χρονο σοου 69 ισπανικο κτλ
Μπαινει η κοπελα λοιπονκαι εγω απο περιεργια ενεργοποιω τον χρονογραφο του ρολογιου με τροπο ....
Η διαθεση της κοπελας αν και πολυ ευγενικη ηταν απολυτα ''φτιαχτη'' σε σημειο που σε ξενερωνει
Παμε στο ζουμι μετα τις χαιρετουρες και τις συστασεις....
Πιπα μετρια.... Γλυψιμο πολυ καλο παντου, ομως δεν ρουφαει μπαλες... Το γλυψιμο ειδικα στο αυτι και λαιμο με ξετρελανε...
Συμμετοχη πολυ ΨΕΥΤΙΚΗ και φαινοταν....
Στασεις μολις 3 και στα γρηγορα ενω το 69 ηταν για γελια ουτε δακτυλο δεν αφηνε να βαλεις ΜΟΝΟ ΤΟ ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΑΞΙΖΕ ΛΙΓΟ...
Εφοσον ξενερωσα δεν εκανε και τιποτα να με φτιαξει...
Ποιος εξτρα χρονος και σοου ? αυτα ουδολως εγιναν και ας πληρωθηκαν
Απλα με τελειωσε με ΕΝΔΟΠΑΛΑΜΙΚΗ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΙΣΗ που μπορουσα να την κανω και σπιτι μου τζαμπα !!!!! ΚΑΤΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΓΙΑ 100 ΕΥΡΩ...
Πληροφορω τους συνναγωνιστες οτι η συννευρεση αυτη ....
Μολις εκλεισα τον χρονογραφο του ρολογιου μου και αφου η κοπελα αποχωρησε απο το δωματιο......
ΕΙΧΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΜΟΛΙΣ 15 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΚΟΣΤΟΣ 100 ΕΥΡΩ !!!!!
Ειναι κριμα και αδικο να δουλευουν τον κοσμο ετσι, διοτι με 100 ευρω θα μπορουσα να παω σε 5 διαφορετικες επαγγελματιες
και να ευχαριστηθω το ιδιο η και καλυτερα ..... Χ5 ομως !!!!!
Οι προπληρωμενες υπηρεσιες δεν τηρηθηκαν ολες ΣΟΟΥ ΚΑΙ ΕΧΤΡΑ ΧΡΟΝΟΣ....
Το ντουζ ειχε πλακα αφου κανενας δεν το χρησημοποιει μαλλον αφου ειχε ξεχασμενο ενα σφουγγαρι σαμπουαν κτλ και δεν υπηρχε ΠΕΤΣΕΤΑ  !!!

[glow=red,2,300]ΝΩΝΤΑ[/glow] ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ ΗΤΑΝ ΞΕΠΕΤΑ ΤΕΛΙΚΑ !!!!!

[glow=red,2,300]ΤΣΕΓΓΙΕΝ[/glow] [b]ΑΜΑ ΛΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ
ΤΟΤΕ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΑΡΑΠΛΑΝΩΝΤΑΣ ΤΟΝ.......
[/b]

Τωρα που ξαναδιαβαζω την κριτικη σου εχω μερικες απορίες:

1. Πως συμβιβαζεται : "Πιπα μετρια."  με "Γλυψιμο πολυ καλο παντου, ομως δεν ρουφαει μπαλες... Το γλυψιμο ειδικα στο αυτι και λαιμο με ξετρελανε..." το οποιο σε ξετρελανε ?
ΥΓ. Εμενα μου τις εχει ρουφηξει και τις 4 φορες που εχω παει μαζι της.

2.ουτε δακτυλο δεν αφηνε να βαλεις  ποιος σου εχει πει οτι ειναι συνηθες οι κοπελες να δεχονατι δακτυλο ?

3. ΜΟΝΟ ΤΟ ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΑΞΙΖΕ ΛΙΓΟ... Χωρις σχόλιο.

4.ΕΙΧΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΜΟΛΙΣ 15 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΚΟΣΤΟΣ 100 ΕΥΡΩ !!!!! εαν εσυ τελειωσες στα 15 λεπτα, τοτε πιο το νοημα να κατσει επιπλεον η κοπελα μαζι σου στο δωματιο?

Ενδεχομενως η απειρια σου στα studio (μιας και οπως λες εχεις παει μονο 2 φορες)να σε ειχε προιδεασει για κατι διαφορετικο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom