Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Χτες βράδυ Βριλλησού 46 η Κιμ!!!!!
Τι να γράψω....μπήκα, είδα, έφυγα!!!!
Σαλονάρισμα φοβισμένης γατούλας....μας είδε και πολλούς ίσως και φοβήθηκε...!!!!! :grin: :grin:
Νταξ, είπαμε....αλλά αυτό που είδα δεν το πήδηγα μάγκες!!!!!....σορρρρρρρρρρρ!!!!! :- :-
Κατέβασμα Κ3 ισόγειο με την βάρκα μου!!!!
Ρωξάνη-Σάντρα!!!
Αεράτο σαλονάρισμα από Σάντρα και λιγότερο η Ρωξάνη!!!!
Προτίμησα Ρωξάνη....ομορφούλα, με καλό κορμί και υπάκουη!!!!
Μεχρί εκεί μάγκες.... άλλα άμα περιμένετε εσείς κάτι, θα πάρετε τα @@ μου!!!!
Άμα γράψω ότι αντέχει το σφυροκόπημα θα σας πω ναι....άμα η άλλη κάθεται στα 4 σαν κομοδίνο και έχει ρίξει άγκυρα!!!! :helpplea: :helpplea:
...τότε αντέχω και εγώ το σφυροκόπημα!!!!!! :grin: :grin: :grin:
Πρόβλεψη......με βάση τα χαρακτηριστικά προσώπου, άτυχος ο νέος που θα την αποκαταστήσει!!!!!
Στα 30 της θα είναι σαν μπαλόνι λέμεεεεεεεεεε!!!!! :rockon: :rockon:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Φταιμε εμεις ρε Αλεπουδακι που δεν ακους και κανεις του κεφαλιου σου !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
στα λόγια μου έρχεσαι κούτσα κούτσα
δλδ για να καταλαβεις. Την τσατσα την συμφερει να κανει πολλα 30ρια παρα λιγα 50ρια. Κερδιζει πιο πολυ οποτε γι'αυτο σου λεω οτι δεν μπορω να καταλαβω γιατι τα κανουν αυτα.....
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
καλα ρε παιδι μου η τσατσα δεν κερδιζει τπτ απο αυτο.... οποτε δεν μπορω να καταλαβω γιατι τα κανουν....

Γιατι εχετε καλο προμοταρισμα ισως??

Διαβασα και εγω για την κουκλα βικυ που τα κανει ολα και αρχιζει απο 30 ευρα...

Αυτο που ειδα εμφανισιακα δεν υπηρχε ρε πουστη μου. Στο χειροτερο πορδελο του μεταξουργειου δεν βλεπεις τετοιες καταστασεις, δεν αξιζει καν να αναφερω λεπτομερειες...

Επιπλεον η τσατσα μου ειπε οτι το μαγαζι λειτουργει υπο νεα διοικηση και ολες οι κοπελες ειναι καινουριες στη δουλεια και αλλες μαλακιες και οτι η τιμη αρχιζει απο 50 μεχρι 150 ...

Συνεχιστε τις καλες κριτικες λοιπον, τωρα ΞΕΡΩ  :2funny: :2funny:

Απο Βριλ.36 να υποθεσω οτι παλια δεν περναγες? :2funny:
Ε δεν τα εχω γυρισει κι ολα τα στεκια βεβαια. Δεν ειμαι και ο σπουν  :grin:
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
δλδ για να καταλαβεις. Την τσατσα την συμφερει να κανει πολλα 30ρια παρα λιγα 50ρια. Κερδιζει πιο πολυ οποτε γι'αυτο σου λεω οτι δεν μπορω να καταλαβω γιατι τα κανουν αυτα.....

κάνουν συμφωνία με την κοπέλα ντάρια μου και τα μοιράζονται. επίσης έχει σκεφτεί το ενδεχόμενο να στα τρώνε?
να σου λένε μπήκαν 10 και να έχουν μπει 20?
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Γιατι εχετε καλο προμοταρισμα ισως??

Διαβασα και εγω για την κουκλα βικυ που τα κανει ολα και αρχιζει απο 30 ευρα...

Αυτο που ειδα εμφανισιακα δεν υπηρχε ρε πουστη μου. Στο χειροτερο πορδελο του μεταξουργειου δεν βλεπεις τετοιες καταστασεις, δεν αξιζει καν να αναφερω λεπτομερειες...

Επιπλεον η τσατσα μου ειπε οτι το μαγαζι λειτουργει υπο νεα διοικηση και ολες οι κοπελες ειναι καινουριες στη δουλεια και αλλες μαλακιες και οτι η τιμη αρχιζει απο 50 μεχρι 150 ...

Συνεχιστε τις καλες κριτικες λοιπον, τωρα ΞΕΡΩ  :2funny: :2funny:
Ε δεν τα εχω γυρισει κι ολα τα στεκια βεβαια. Δεν ειμαι και ο σπουν  :grin:
για την εμφανιση σε παρακαλω να προσεχεις τα λογια σου.. γουστα ειναι αυτα....
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
κάνουν συμφωνία με την κοπέλα ντάρια μου και τα μοιράζονται. επίσης έχει σκεφτεί το ενδεχόμενο να στα τρώνε?
να σου λένε μπήκαν 10 και να έχουν μπει 20?
αυτο δεν μπορουν να το κανουν και δεν μπορω να σου πω το γιατι.... αλλα ενας απο τους λογους που τους εχω εμπιστισινη ειναι οτι δουλευα και εγω μαζι τις πριν παρω στουντιο... και καμμια απο αυτες που εχω δεν μου εχουν προτεινει ποτε να κρυψουμε κανα ραντεβου...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Γιατι υπαρχουν και οι καμερες που καπου γραφουν ολη την βαρδυα και ευκολα καθεσε και μετρας τους μπαινοντες και τους βγαινοντες και τον χρονο μεταξυ μπασιματος και εξοδου !! ;)
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
αυτο δεν μπορουν να το κανουν και δεν μπορω να σου πω το γιατι.... αλλα ενας απο τους λογους που τους εχω εμπιστισινη ειναι οτι δουλευα και εγω μαζι τις πριν παρω στουντιο... και καμμια απο αυτες που εχω δεν μου εχουν προτεινει ποτε να κρυψουμε κανα ραντεβου...

γιατί δεν μας λες το γιατι να μάθουμε και εμεις? το μυστικο του κράτους είναι??
όσο για τις τσατσάδες όλοι αλλάζουν μπροστά στο χρήμα ειδικά στις μέρες μας......
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
για την εμφανιση σε παρακαλω να προσεχεις τα λογια σου.. γουστα ειναι αυτα....
Προσεξα ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ τα λογια μου, ημουν αρκετα επιεικης...

Για το προμοταρισμα εχω το ελευθερο ή να προσεχω τί λεω?
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Γιατι υπαρχουν και οι καμερες που καπου γραφουν ολη την βαρδυα και ευκολα καθεσε και μετρας τους μπαινοντες και τους βγαινοντες και τον χρονο μεταξυ μπασιματος και εξοδου !! ;)
καλα με σενα δεν μπορει να μεινει τπτ μυστικο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Προσεξα ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ τα λογια μου, ημουν αρκετα επιεικης...

Για το προμοταρισμα εχω το ελευθερο ή να προσεχω τί λεω?

ακο αδερφέ τι νέα απο την πατρίδα. ελα ρε συ στο λονδίνο να κάνουμε παρτούζα με 3 γομενάρες. 100 λίρες θα μας πάει. τι κάθεστε και σκορπάτε τα λεφτά στο ελλαδιστάν?
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
θα πρέπει να σημειώσω ότι όταν΄έρχομαι την ντάρια και την νίκη την επισκέπτομαι. τι να κάνουμε αδυναμίες......
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλα ειμαι ρε καβλιλα, εσυ χυστη?
Αντε μαζεψες αρκετα φραγκα να επαναπατριστεις?
Παμε να ανοιξουμε κανα πορδελο και εμεις, εχει καλα λεφτα  :zfuck: :grin: :grin:

Θα κανουμε και τσαρκα στο εξωτερικο παντως, ελπιζω αρκετα συντομα  :grin: :grin: .
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Καλα ειμαι ρε καβλιλα, εσυ χυστη?
Αντε μαζεψες αρκετα φραγκα να επαναπατριστεις?
Παμε να ανοιξουμε κανα πορδελο και εμεις, εχει καλα λεφτα  :zfuck: :grin: :grin:

Θα κανουμε και τσαρκα στο εξωτερικο παντως, ελπιζω αρκετα συντομα  :grin: :grin: .

ρε φίλε δεν γυρίζω πίσω. στην ελλαδάρα μου φέρθηκαν πούστικα στο θέμα δουλειά. να πάνε να γαμηθούν λονδίνο προς το παρόν. μαγκόνι έλα!!!!!!! χτες έκανα παρτούζα 5 πουτάνες 8 άντρες 140 λίρες. οι γκόμενες μουνάρες και όχι τα μπάζα που σερβίρουν στην πατρίδα και σου λένε γάμα για 10 λεπτά. η παρτούζα κράτησε 3 ώρες. παντού πίσω είμαστε ρε πούστι μου.
ρε ακο πρέπει να ανοίξουμε κανένα στούντιο να τα οικονομήσουμε στην ιδιαίτερη πατρίδα!!!!!!!!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ρε φίλε δεν γυρίζω πίσω. στην ελλαδάρα μου φέρθηκαν πούστικα στο θέμα δουλειά. να πάνε να γαμηθούν λονδίνο προς το παρόν. μαγκόνι έλα!!!!!!! χτες έκανα παρτούζα 5 πουτάνες 8 άντρες 140 λίρες. οι γκόμενες μουνάρες και όχι τα μπάζα που σερβίρουν στην πατρίδα και σου λένε γάμα για 10 λεπτά. η παρτούζα κράτησε 3 ώρες. παντού πίσω είμαστε ρε πούστι μου.
ρε ακο πρέπει να ανοίξουμε κανένα στούντιο να τα οικονομήσουμε στην ιδιαίτερη πατρίδα!!!!!!!!!!

λιγα τους πηρατε

κριση ε?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom