Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αυριο λεει το απογευμα θα ειναι η Δαφνη,πρωην Τζινα απο Καλυμνου 36, στο Μ.Αλεξανδρου!!!Λεω να παω......πως ειναι μεσα ξερει κανεις? :think:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Aν ρωτας για το 133 μεσα ειναι γαμω τα μαγαζια !!
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
Αυριο λεει το απογευμα θα ειναι η Δαφνη,πρωην Τζινα απο Καλυμνου 36, στο Μ.Αλεξανδρου!!!Λεω να παω......πως ειναι μεσα ξερει κανεις? :think:
Αν ρωτας για την Δαφνη κανει ακαποτο πολλα προκαταρτικα γλωσοφυλλα ενιοτε και πρωκτικο αν και τελευταια το ειχε σταματηση.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Eλα ντε!!!Και στο σαλονι ησουνα? :grin: ή μηπως στο δωματιο? :2funny:

Να το παρει το ποταμι...

Ειπαμε συμπασχοντες ημασταν οταν αναφερθηκε το μισαωρο   :grin: :grin::2on1: :2on1: :2on1: :zfuck: :zfuck:

Το Τζινακι γιατι το κλασατε??
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
:grin: :grin: :grin:

Ειχαμε και αλλου να παμε!!!Τελικα τον ριξαμε σε αλλο μαγαζι!!! :zfuck:
Το πολυ το Τζιν-Ελεησον το βαριεται κι ο παπας :priest: :priest: .Τοσες φορες που την εχω παρει εψαχνα κι εγω κατι για αλλαγη :P.

Εχτες το μεσημερι σε ποια τον ριξατε στη φυλης?
happy-144.gif
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Το πολυ το Τζιν-Ελεησον το βαριεται κι ο παπας :priest: :priest: .Τοσες φορες που την εχω παρει εψαχνα κι εγω κατι για αλλαγη :P.

Εχτες το μεσημερι σε ποια τον ριξατε στη φυλης?
happy-144.gif
Οχι στη Φυλης!!!Απλα περασμα καναμε καθως κατεβαιναμε Βοτανικο!!!
Εγω κατεθεσα στην Νταϊανα στο Κασσανδρας!!!! :fuck2: :2on1:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Οχι στη Φυλης!!!Απλα περασμα καναμε καθως κατεβαιναμε Βοτανικο!!!
Εγω κατεθεσα στην Νταϊανα στο Κασσανδρας!!!! :fuck2: :2on1:
Μου εριξες μαχαιριά τωρα  :2funny: :2funny:

Και εμενα μου αρεσε η νταιανα αλλά δεν ειχα διαβασει τπτ,φοβηθηκα ξεπετα κι εφυγα
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Μου εριξες μαχαιριά τωρα  :2funny: :2funny:

Και εμενα μου αρεσε η νταιανα αλλά δεν ειχα διαβασει τπτ,φοβηθηκα ξεπετα κι εφυγα
Καθε αλλο παρα ξεπετα ειναι!!!Οπως τα γραφει ο Τres και μαλλον την διαβασε την κριτικη γιατι ολο κουβεντα ηταν χτες!!! :2funny:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Δυστηχως 4-5 Κασσανδροκοπελες που εχω παρει ηταν ξεπετες, οποτε ειχα ριξει ακυρο και πηγα μονο για βολτα. Για αυτο ακριβως δεν διαβασα και καθολου κριτικες οπότε...την επομενη φορα διαβασμενος!

Ειδα και την τσατσα με τα ματομπουκαλα στο διπλα στουντιο, την χειροτερη τσατσα που εχει περασει απο στεκι αγοραιου ερωτα, οπότε μου ειχανε γυρισει τα αντερα απο απεχθεια και εφυγε καθε διαθεση...
Για την ιστορια την μαλάκω την εχω πετυχει φυλης όπου στα 5 λεπτα ΤΟ ΠΟΛΥ χτυπαει πορτες
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Δυστηχως 4-5 Κασσανδροκοπελες που εχω παρει ηταν ξεπετες, οποτε ειχα ριξει ακυρο και πηγα μονο για βολτα. Για αυτο ακριβως δεν διαβασα και καθολου κριτικες οπότε...την επομενη φορα διαβασμενος!

Ειδα και την τσατσα με τα ματομπουκαλα στο διπλα στουντιο, [size=20pt]την χειροτερη τσατσα που εχει περασει απο στεκι αγοραιου ερωτα[/size], οπότε μου ειχανε γυρισει τα αντερα απο απεχθεια και εφυγε καθε διαθεση...
Για την ιστορια την μαλάκω την εχω πετυχει φυλης όπου στα 5 λεπτα ΤΟ ΠΟΛΥ χτυπαει πορτες

Απο Βριλ.36 να υποθεσω οτι παλια δεν περναγες? :2funny:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
χθες βραδυ :

  κεφαλληνιας75 η κορινα και η αγνη.

  τηλεφωνικο...θησεως35 μια καινουρια ειπαν.υπεθεσα θα βρηκανε κανα νεο μπαζακι και δε μπηκα στο κοπο ουτε να δω :headbang:

  παιωνιου10...η μελαχροινη ολιγον ζουμερη ρουμανα ελενη,μετριοτατη εμφανιση για τα γουστα μου.βογγαγε πολυ δυνατα η ρουφιανα...ισως δοκιμασθει μονο και μονο για αυτο :grin:
  ετερη κοπελα η μελαχροινη ρουμανα νικολετα(καινουρια-πρωτη μερα στη δουλεια)ντυμενη ως σεξυ νοσοκομα :bigdick:.το πολυ 25 χρονων,ομορφο προσωπο,σχετικα καλο "πιασαρικο" σωμα,μεγαλα βυζακια ελαφρως πεσμενα.μετρια σε τεχνικη καταρτιση(φαινεται οτι ειναι νεουδι),προθυμη,πολυ ηρεμη και δε βιαζεται.κατι σαν πιπινακι γαλακτος φανταστειτε...αν και δεν ειναι 18χρονο.

  :bigdick: :bigdick: :bigdick:  η εμιλυ-ζιζελ γυρισε??? :o(μεχρι και το ονομα της ειναι καυλα αυτης της κοπελας..και το πρωτο...αλλα.... και το δευτερο ονομα). τωρα θα χρεωκοπησουμε σιγουρα!!! να παει να γαμηθει το δ.ν.τ. :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 
 

milf-fan

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
28
Like
0
Πόντοι
11
προσοχή τις πονηρές τσατσες!
Εις Αγ μελετίου paradise η πονηρή υπηρέτρια ζητησε 50 για Γιαννα που το σάιτ διαφημίζει για 30!!!
Οταν της ειπα ότι 30 γραφει για Γιαννα κ Βικυ, ειπε "α, σε βαζουμε και με τριαντα!"

Ουστ!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
προσοχή τις πονηρές τσατσες!
Εις Αγ μελετίου paradise η πονηρή υπηρέτρια ζητησε 50 για Γιαννα που το σάιτ διαφημίζει για 30!!!
Οταν της ειπα ότι 30 γραφει για Γιαννα κ Βικυ, ειπε "α, σε βαζουμε και με τριαντα!"

Ουστ!
Καλα εκανες και το εγραψες για να το εχουμε υποψη μας... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
προσοχή τις πονηρές τσατσες!
Εις Αγ μελετίου paradise η πονηρή υπηρέτρια ζητησε 50 για Γιαννα που το σάιτ διαφημίζει για 30!!!
Οταν της ειπα ότι 30 γραφει για Γιαννα κ Βικυ, ειπε "α, σε βαζουμε και με τριαντα!"

Ουστ!
ρε γμτ :headbang: :headbang: :headbang: και τις τα λεω συνεχεια και δεν ακουνε οι μαλακισμενες :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: σορυ :'(
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom