Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Καλο σου απογευμα...χαρηκα που τα ειπαμε....παντα στον καθε ανθρωπο και σε μας(τους πελατες) και στις εργαζομενες υπαρχει το στοιχειο της υποκειμενικοτητας!!!!!!!....απλα την διαβασα την κριτικη σου και μου προκαλεσε εντυπωση...γιατι στην ουσια αδειαζεις την συγκεκριμενη εργαζομενη...οταν μαλιστα εχουμε παει σχεδον ολοι μας στην κοπελλα αυτη.... και μαλιστα ο αλλος συναγωνιστης την ιδια μερα(απο τις συνεχομενες κριτικες σας, το βγαζω αυτο το συμπερασμα)...οποτε ισως..λεω ισως....... επρεπε πριν γραψεις κατι, να αποτανθεις στην ιδιοκτητρια του μαγαζιου.. την Αντζελα, που ειναι και μελος στο site, να τις εκανες το παραπονο σου..απο το να εγραφες κριτικη καταδικαστικη!!!!!...τουλαχιστον εγω ετσι θα εκανα....για να μην εδινα την εντυπωση οτι εγραψα μια κριτικη... καθοτι δεν περασα καλα, για να παρω μια μικρη εκδικηση...Μετα τιμης, ενας αγνος αναζητητης.... αγριας ηδονης στον προσωρινο αυτο κοσμο επονομαζομενος Παιχτουρας στην ηδονη που του προσφερουν τα διαφορα Πουτανιδια και εργολαβος παιχτικων κηδειων του ποδοσφαιρικου στοιχηματος του Ο.Π.Α.Π.

Δεκτο, συναγωνιστη...ο χρονος στο απλο ειναι περιπου στο 15-20λεπτο...ισως την πετυχες σε ασχημη φαση...ειτε σε θεμα χημειας να μην κολλαγε...σε καθε περιπτωση  καλα εκανες και εγραψες κριτικη!!!!!!!!

μας τα γυρνας τωρα....
δεν σου την λεω. απλα μου χτυπησε λιγο στο ματι.
και γενικα εγω πιστευω οτι και να το ελεγε στην αντζελα η κριτικη πρεπει να ειναι κριτικη. δηλαδη η αντζελα τι θα μπορουσε να του κανει αφου εχει γινει ολο το σκηνικο; απλα να κανει καμια κουβεντα με την κοπελα. δεν θα αλλαζε αυτο την εμπειρια του συναγωνιστη!

Υ.Γ. βγαινω και εγω τωρα  :offtopic:  :headbang:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
μας τα γυρνας τωρα....
δεν σου την λεω. απλα μου χτυπησε λιγο στο ματι.
και γενικα εγω πιστευω οτι και να το ελεγε στην αντζελα η κριτικη πρεπει να ειναι κριτικη. δηλαδη η αντζελα τι θα μπορουσε να του κανει αφου εχει γινει ολο το σκηνικο; απλα να κανει καμια κουβεντα με την κοπελα. δεν θα αλλαζε αυτο την εμπειρια του συναγωνιστη!

Υ.Γ. βγαινω και εγω τωρα  :offtopic:  :headbang:
Δεν γυρναω τιποτα..... και μπες στο κοπο και διαβασε ολα οτι εχω γραψει......δεν ειναι του στυλ μου, να γραψω μια κριτικη ασχημη για καμια εργαζομενη...που πηγαινω σε πολλα στουντιο...αν δεν περασω καλα...προτιμω να το κρατησω για τον εαυτο μου...απο το να γραψω κατι εδω μεσα και να παραξηγηθω απο τον καθενα που θα μου λεει το κοντο του και το μακρυ του...γι αυτο ειπα στο σεβαστο συναγωνιστη αν ηταν καλυτερα να το εξεφραζε στην ιδιοκτητρια, που ειναι και αυτη μελος εδω μεσα..προσωπικα εγω ουτε κριτικη θα εγραφα, ουτε στην Αντζελα(που δεν την ξερω φυσικα, ουτε καν σαν εργαζομενη μεχρι σημερα δεν την εχω τιμησει) θα εξεφραζα κατι..........απλα θα το προσπερνουσα σαν Παιχτουρας που ειμαι...ο καθενας εχει την δικη του αντιμετωπιση των οποιων καταστασεων!!!!!...και φυσικα ο συναγωνιστης εχει την δικη του ιδιοσυγκρασια, γι αυτο και του εγραψα προηγουμενως οτι καλα εκανε που το εγραψε, ο ανθρωπος.
 

CHRATH

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Παιδες, συγγνωμη για την παρεμβαση... μηπως το κουρασατε; Κριμα ειναι
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Γραφω και αυτο και τελειωσα....νομιζετε οτι με το να γραψουμε μια κριτικη ασχημη..... οτι βλαπτουμε την καθε εργαζομενη???....ειτε οτι θα την διαβασει ενα αλλο μελος και θα την λαβει υποψη του, αν ειναι ασχημη???...Απαντω συντομα και στα δυο σκελη....παω στο πρωτο...η καθε εργαζομενη(ποσο μαλλον μια που ειναι πολυ καλη)εχει την δικη της πελατεια..οποτε οι κριτικες μας, ειναι για μας εδω μεσα τα μελη....παω στο δευτερο.... εμενα και πολλα αλλα μελη μια κριτικη ασχημη για μια κοπελλα που εχω παει ηδη...δεν μου αλλαζει την προσωπικη μου αποψη, αφου εχω παει στην ιδια και ξερω απο πρωτο χερι οτι αξιζει τουλαχιστον στα δικα μου ματια!!!!!!!!!!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καλησπέρα,θέλω να μου προτείνει κάποιος έμπειρος.....πιπίνι το πολύ μέχρι 23 χρ. σε στούντιο για κατάθεση.ευχαριστώ...
Με μια πρωτη σκεψη μου ερχονται στο μυαλο:

Νινα, Κλαουντια, Σαντρα, Λινα, Αννα στα studio της οδου Κασσανδρας.
Κατερινα, Φριντα στην Βριλησσου

Απο εκει και περα το ποια σου αρεσει σε εμφανιση ειναι δικο σου θεμα........
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εγω δεν εχω την διαθεση να παραπληροφορησω κανενα γιατι δεν εξυπηρετω και κανεναν. Γραφω απλως την γνωμη μου με βαση οσα συνεβησαν μεταξυ εμενα και αυτης. Δεν αποκλειω το γεγονος σε αλλους πελατες να αποδιδει καλυτερα αν και μια τοσο μεγαλη αποκλιση θα με εξεπλητε. Αλλοστε οποιος δει τις συνολικες κριτικες θα δει και αλλον συναγωνιστη με την ιδια γνωμη με αυτα που γραφω.Στην τελικη, ο καθενας μπορει να κανει ελευθερα την επιλογη του.

Ουτε και εγω περασα τοσο καλα με την Μαρινα.
Yπαρχει και η σχετικη κριτική.
Αυτο φυσικα δεν αναιρει, οτι αλλοι συναγωνιστες ενδεχομενως να εχουν περασει super.
 

Depth meter

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


Ουτε και εγω περασα τοσο καλα με την Μαρινα.
Yπαρχει και η σχετικη κριτική.
Αυτο φυσικα δεν αναιρει, οτι αλλοι συναγωνιστες ενδεχομενως να εχουν περασει super.
Ουτε και εγω περασα τοσο καλα με την Μαρινα.
Yπαρχει και η σχετικη κριτική.
Αυτο φυσικα δεν αναιρει, οτι αλλοι συναγωνιστες ενδεχομενως να εχουν περασει super.
:thumbsup:
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Kαλησπερα :)

Μεχρι τις 7 το πρωι θα εχουμε την Αμαντα στο στουντιο :)

Απο τωρα και μεχρι τις 7 το πρωι θα βρισκεται η Αμαντα στο στουντιο :)  :-*





 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
μίνι τσάρκα στο βουνό της αγάπης επί της οδού βριλησσου...

βριλησσου 55: η ζλατα όπως μου παρουσίασε η υπηρεσία την κοπέλα εκθειάζοντάς την υποσχόμενη ότι θα περάσω πολύ καλά κτλ κτλ. Ξανθιά με μεγάλο στήθος και τα μαλλιά πιασμένα κότσο με ένα κόκκινο(?) σετ εσωρούχων... είχε πολλά κέφια και έκανε πολλά αστειάκια μαζί με την υπηρεσία όπου στα 2 λεπτά που έκατσα γελάσαμε αρκετά! σημειωτέον, δεν είχε κόσμο.

βριλησσου 42: ανοίγει ο γνωστός κύριος της υποδοχής και μου παρουσιάζει την Φρίντα. όμορφη κοπελίτσα με γλυκό πρόσωπο, ξανθιά με μικρό αλλά στητό στήθος! βγήκε τόπλες να μας υποδεχτεί. στο σαλόνι γινόταν πανικός αλλά σχεδόν όλοι αποχωρήσαμε, αν και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έφυγαν και οι υπόλοιποι μαζί μου!!

βριλησσου 46: σχεδόν όσοι φύγαμε πήγαμε μπουλούκι δίπλα όπου είχε περισσότερο κόσμο από ότι στο 42 :o
μου έκανε εντύπωση ότι στην tv αντί για ντοκιμαντέρ αναπαραγωγής έπαιζε champions league! όσο για την κοπέλα, πολύ όμορφη στο πρόσωπο με μεγάλο και στητό από ότι φαινόταν στήθος. ίσως σιλικόνη αλλά δεν μπορώ να ξέρω, δεν έπιασα! αστειευόμενη και τραγουδώντας είπε να κάνουμε υπομονή και όλοι θα περάσουμε αλλά όπως ήμασταν κάναμε μεταβολή και έξω...

βριλησσου 36: ανοίγει η πόρτα, προσοχή παιδιά γιατί η πόρτα ανοίγει προς τα έξω και αν δεν ήταν προσεκτική η ευγενική υπηρεσία θα την έτρωγα στην μάπα  :grin:. όσο για την κοπέλα... δεν νομίζω να χρειάζονται λόγια. για πολλούς μόνο το όνομα πενυ θα τους πει πολλά. για όσους δεν ξέρουν.. πανέμορφο πρόσωπο, ξανθιά με πολύ προσεγμένο μαλλί. προσωπικά μου άρεσε πολύ, στήθος μεγάλο και στητό από σιλικόνη. η τσάρκα είχε ήδη τελειώσει εδω μιας και μπήκα πρώτα στην πενυ αλλά έκανα βόλτα μετά να δω τι παίζει!

Υ.Γ. είναι η πρώτη μου ενημέρωση οπότε να είστε επιεικείς μαζί μου!
:grin:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
μίνι τσάρκα στο βουνό της αγάπης επί της οδού βριλησσου...

βριλησσου 55: η ζλατα όπως μου παρουσίασε η υπηρεσία την κοπέλα εκθειάζοντάς την υποσχόμενη ότι θα περάσω πολύ καλά κτλ κτλ. Ξανθιά με μεγάλο στήθος και τα μαλλιά πιασμένα κότσο με ένα κόκκινο(?) σετ εσωρούχων... είχε πολλά κέφια και έκανε πολλά αστειάκια μαζί με την υπηρεσία όπου στα 2 λεπτά που έκατσα γελάσαμε αρκετά! σημειωτέον, δεν είχε κόσμο.

βριλησσου 42: ανοίγει ο γνωστός κύριος της υποδοχής και μου παρουσιάζει την Φρίντα. όμορφη κοπελίτσα με γλυκό πρόσωπο, ξανθιά με μικρό αλλά στητό στήθος! βγήκε τόπλες να μας υποδεχτεί. στο σαλόνι γινόταν πανικός αλλά σχεδόν όλοι αποχωρήσαμε, αν και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έφυγαν και οι υπόλοιποι μαζί μου!!

βριλησσου 46: σχεδόν όσοι φύγαμε πήγαμε μπουλούκι δίπλα όπου είχε περισσότερο κόσμο από ότι στο 42 :o
μου έκανε εντύπωση ότι στην tv αντί για ντοκιμαντέρ αναπαραγωγής έπαιζε champions league! όσο για την κοπέλα, πολύ όμορφη στο πρόσωπο με μεγάλο και στητό από ότι φαινόταν στήθος. ίσως σιλικόνη αλλά δεν μπορώ να ξέρω, δεν έπιασα! αστειευόμενη και τραγουδώντας είπε να κάνουμε υπομονή και όλοι θα περάσουμε αλλά όπως ήμασταν κάναμε μεταβολή και έξω...

βριλησσου 36: ανοίγει η πόρτα, προσοχή παιδιά γιατί η πόρτα ανοίγει προς τα έξω και αν δεν ήταν προσεκτική η ευγενική υπηρεσία θα την έτρωγα στην μάπα  :grin:. όσο για την κοπέλα... δεν νομίζω να χρειάζονται λόγια. για πολλούς μόνο το όνομα πενυ θα τους πει πολλά. για όσους δεν ξέρουν.. πανέμορφο πρόσωπο, ξανθιά με πολύ προσεγμένο μαλλί. προσωπικά μου άρεσε πολύ, στήθος μεγάλο και στητό από σιλικόνη. η τσάρκα είχε ήδη τελειώσει εδω μιας και μπήκα πρώτα στην πενυ αλλά έκανα βόλτα μετά να δω τι παίζει!

Υ.Γ. είναι η πρώτη μου ενημέρωση οπότε να είστε επιεικείς μαζί μου!
:grin:
Σιδηροκεφαλος, για αρχη καλος...Στο Β46 συγκρατησες το ονομα της κοπελας?...Στο Β55 της Ζλατας το στηθος ειναι ωραιο και σιλικονατο!!
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
μεσημεριανο περασμα γυρω στις 14:30, απο το βουνο μια και δουλευα γαλατσι.ξεκινημα απο Β42 με μαργκο,καλη εντυπωσιακη,ευγενικη αλλα βαριεστημενη υπηρεσια.
συνεχεια με Β46 που αν κι η υπηρεσια ηταν πολυ ευγενιη κερασε νερακι μια κι η κοπελια αγκωμαχουσε διπλα, δεν μου ειπε κανονομα.ωραιος και καθαρος χωρος..
τελος περασμα απο Β55 μηπως κι ηταν το αστερι εκει μια που περναγα αλαλ βρηκα αλεξια κι εφυγα..αυτα..
καλο θα ηταν οι υπηρεσιες στο βουνο εκει ψηλα να μην βαριουνται τοσο να παρουσιαζουν ονομα και κοπελες,προγραμμα κτλ γιατι μονο αυτες χανουν!!ας το προσεξουν αυτο!!!! ;)
α περασα κι απο το 36..φαντασου δεν το θυμηθηκα καν... :birdman:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Σιδηροκεφαλος, για αρχη καλος...Στο Β46 συγκρατησες το ονομα της κοπελας?...Στο Β55 της Ζλατας το στηθος ειναι ωραιο και σιλικονατο!!
χαχα. ευχαριστω!
να σημειώσω οτι η ενημέρωση ειναι για την απογευματινή βάρδια. δεν ξέρω γιατι αλλα δεν με αφήνει να κάνω edit το post!

δεν το ειπε το ονομα στο 46. απο οσο διαβαζω και απο τον αλλο συναγωνιστη ουτε εκει ανεφερε και αυτος πηγε το μεσημερι οποτε μαλλον ειναι τακτικη της συγκεκριμενης υπηρεσιας η του στουντιο γενικα εαν δεν ηταν η ιδια υπηρεσια και μεσημερι και απογευμα..

οσο για την ζλατα φαινοταν σιλικονη αλλα την ειδα απο μακρια και δεν προσεξα πολυ! την αλλη στο 46 την ειδα απο κοντα μιας και ηρθε πανω μου  :grin:

ααα και ενα σχολιο...
δεν ξερω αν φταιω εγω και ημουν τυχερος ή ηταν γενικο το φαινομενο αλλα οπου πηγα με υποδεχθηκαν με χαμογελο και οι υπηρεσιες αλλα και οι κοπελες που ολες ειχαν κεφια και εκαναν και πλακιτσα..  :grin:
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
ααα και ενα σχολιο...
δεν ξερω αν φταιω εγω και ημουν τυχερος ή ηταν γενικο το φαινομενο αλλα οπου πηγα με υποδεχθηκαν με χαμογελο και οι υπηρεσιες αλλα και οι κοπελες που ολες ειχαν κεφια και εκαναν και πλακιτσα..  :grin:
θα τις ειχε βαρεσει ο ηλιος κι η βαριεστημαρα λογω ωρας στο κεφαλι..ψιλοευγενικες σαν υπηρεσιες,οκ αλλα καθολου παρουσιαση κοπελας και προγραμματων... :sunglasses:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
χαχα. ευχαριστω!
να σημειώσω οτι η ενημέρωση ειναι για την απογευματινή βάρδια. δεν ξέρω γιατι αλλα δεν με αφήνει να κάνω edit το post!

δεν το ειπε το ονομα στο 46. απο οσο διαβαζω και απο τον αλλο συναγωνιστη ουτε εκει ανεφερε και αυτος πηγε το μεσημερι οποτε μαλλον ειναι τακτικη της συγκεκριμενης υπηρεσιας η του στουντιο γενικα εαν δεν ηταν η ιδια υπηρεσια και μεσημερι και απογευμα..

οσο για την ζλατα φαινοταν σιλικονη αλλα την ειδα απο μακρια και δεν προσεξα πολυ! την αλλη στο 46 την ειδα απο κοντα μιας και ηρθε πανω μου  :grin:

ααα και ενα σχολιο...
δεν ξερω αν φταιω εγω και ημουν τυχερος ή ηταν γενικο το φαινομενο αλλα οπου πηγα με υποδεχθηκαν με χαμογελο και οι υπηρεσιες αλλα και οι κοπελες που ολες ειχαν κεφια και εκαναν και πλακιτσα..  :grin:
Σωστος :rockon: :rockon: :rockon:....
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
θα τις ειχε βαρεσει ο ηλιος κι η βαριεστημαρα λογω ωρας στο κεφαλι..ψιλοευγενικες σαν υπηρεσιες,οκ αλλα καθολου παρουσιαση κοπελας και προγραμματων... :sunglasses:
ναι. αυτό είναι λάθος!
αν και στην αρχή προσπαθεί να σε ψυχολογήσει και λίγο αν θα μπείς ή όχι για να σου πει τα προγραμματα μετα!
σε αυτο τις καταλαβαίνω διότι δεν μπορείς να λές το προγραμμα σε όλους. αν βλέπεις τον άλλο οτι δεν του άρεσε η κοπέλα πιο το νόημα να πείς το πρόγραμμα;

χαίρομαι που συμφωνείς! :grin:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Άντε να ποστάρω και εγώ κάτι!!!!!
Πρώτο και τελευταίο!!!!
Βριλησσού 36, η Πένυ!!!!
Πολύ καλή, γλώσσα ροδάνι, μουνί κοτσάνι!!!!
Μπράβο στον κορίτσαρο!!!!!!
Κορίτσαρε, καλή χρυσή είσαι, εκθεσούλα δεν γράφω.....δεν την χρειάζεσαι, τουλάχιστον από εμένα!!!!
VFM και καθόλου δικπεραιωτική!!!!!
Αλλά ρε πούστη μου σιγά την κρίση που έχουμε!!!!
Όλη η Αθήνα πέρασε.....τι διάολο....το ρίξαμε στο γαμήσι όλοι!!!!!
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Άντε να ποστάρω και εγώ κάτι!!!!!
Πρώτο και τελευταίο!!!!
Βριλησσού 36, η Πένυ!!!!
Πολύ καλή, γλώσσα ροδάνι, μουνί κοτσάνι!!!!
Μπράβο στον κορίτσαρο!!!!!!
Κορίτσαρε, καλή χρυσή είσαι, εκθεσούλα δεν γράφω.....δεν την χρειάζεσαι, τουλάχιστον από εμένα!!!!
VFM και καθόλου δικπεραιωτική!!!!!
Αλλά ρε πούστη μου σιγά την κρίση που έχουμε!!!!
Όλη η Αθήνα πέρασε.....τι διάολο....το ρίξαμε στο γαμήσι όλοι!!!!!

Σπάνιο και συλεχτικο ποστάρισμα!! Θα ανοίξω thread! "Ο γέοπας πήγε σε στούντιο"   :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:  ;) ;) ;)
 

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.661
Like
48
ΣΗΜΕΡΑ  8/4

ΠΕΙΡΑΙΩΣ  193
ΠΑΜΕΛΑ  -  ΑΦΡΟΔΙΤΗ  -  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΚΗΦΙΣΟΥ 30
ΒΑΝΕΣΣΑ  -  ΜΑΡΙΑ  -  ΧΡΙΣΤΙΝΑ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom