Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια...με την κάυλα που έχω τώρα...θα τα πούμε...

.aaaa ρε τα νέα παιδιά...εγώ τώρα θα είχα φύγει θα είχα γαμήσει και θα είχα γυρίσει να θρεντάρω...τελικά αυτά τα πιτσιρίκια έχουν εθισμό στο κομπιούτεερρρ :'(
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Που στο καλο ειναι το καρεα 30?Δεν το βρισκω εδω να δούμε τι έχει.Θα παω να του κανω και εγω παρεα
 

Επισκέπτης
Αυτή είναι η Αλίσσα του Βριλλησού 55 που πριν δούλευε στην Ιάσωνος;
Solidarity, σηκώθηκες, ντύθηκες κι έφυγες....
Έκανες και καμμιά άλλη ενέργεια;
ναί,άναψε τον θερμοσίφωνα και πήρε τηλέφωνο την κοπελιά του να του φτιάξει περγαμόντο :2funny:
pathos gia ta temachia, παρεμποδίζεις την ακροαματική :woldman: διαδικασία!
Σε θέλω ξύπνιο...να σου κόβει...να βλέπεις μακριά...μην τυφλώνεσαι από το pathos σου! :2funny:
Η ενέργεια καθενός αποενοχοποιημένου ανθρώπου είναι να ζητήσει επιστροφή χρημάτων και φυσικά να τα λάβει.Είναι αυτονόητο.
Υπάρχουν όμως πολλοί άνθρωποι που νοιώθουν ένοχοι για κάποια αιτία που δεν κατάλαβαν ποτέ...και νοιώθουν φόβο για διεκδικήσεις σε τέτοια περιβάλλοντα.
Ο δε συναγωνιστής Solidarity δεν ανέφερε τίποτα για επιστροφή χρημάτων:"...σηκωθηκα, ντυθηκα κι εφυγα."
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Που στο καλο ειναι το καρεα 30?Δεν το βρισκω εδω να δούμε τι έχει.Θα παω να του κανω και εγω παρεα

καρέα είναι η συνεχεια της οδού ηλιουπόλεως η οποία ξεκινά από τον άη δημήτρη και κταλήγει στην καλλιρόης μετονομαζόμενη από την διασταύρωση της ηλία ηλιού ως καρέα...ουσιαστικά είναι πολύ κοντά στο club 22(παράλληλος δρόμος από πάνω αριστερά όπως είσαι στις αρχές της βουλιαγμένης και πάς για γλυφάδα) και επίσης πολύ κοντά στο Α'νεκροταφείο και στο Πολύ γνωστό half note(το jazz club όπου έχει πάιξει και ο dizzy gilespie :dancing:)
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 5/12

Κασσανδρας 3(κατω): Βικυ- Μιχαελα- Ευα
Κασσανδρας 3(πανω): ? - Μελινα- Ιρενα
Κασσανδρας 4: Ρενατα- Μονικα- Αλεξια
Κασσανδρας 6: Κατια- Αννα η Σερβα- Μιχαελα

Θησεως 40(πανω): Τζουλι-Τζουλι
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.176
Like
3.101
Πόντοι
506
Σημερα Βριλησσου 57  :-* Φριδα-Αφροδιτη-Αλισα  :-* :-* :-*
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
σημερα Αγ. Μελετιου 27 Κατερινα- Βαλεντινα- Νικι :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

OLMECA

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρουμε που αλλού παιζει η Βαλεντίνα του Βριλλισού 46?
 

l want sex

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Kαρεα 30...μεγαλη νικη...σαρααααααααααααα...ακολουθει κριτικη! :fuck2:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Πριν απο λιγο..
Βριλλησου 57
Αφροδιτη με την τουμπαναριακη εμφανιση και το ξεπετε σερβις
Βριλλησου 55
Κατερινα πιο καυλα απο ποτε με τα μυωπικα γυαλακια της!Φοβερο σερβις για ακομα μια φορα :rockon:
 

OLMECA

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
τόσο καλή είναι μεσα?εξωτερικώς μιά χαρά είναι το κορίτσι,αλλά εμένα μου έκανε κλίκ ξενέρας...

Μια χαρά ειναι, μερικές φορές το παρακάνει με τα ψέυτικα αχ-βαχ αλλα ποτέ δεν με εχει "ξεπετάξει"
Στα σύν οι φυσικές βυζάρες της
Τελικα ξερει κανείς αν δουλεύει και κάπου αλλού?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μια χαρά ειναι, μερικές φορές το παρακάνει με τα ψέυτικα αχ-βαχ αλλα ποτέ δεν με εχει "ξεπετάξει"
Στα σύν οι φυσικές βυζάρες της
Τελικα ξερει κανείς αν δουλεύει και κάπου αλλού?

αν έχει άχ-βάχ είναι η ύστατη ξενέρα...οπότε καλύτερα θα ήτο το ξεπέτασμα....
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 6/12

Κασσανδρας 3(κατω): Μονικα- Ευα- Ευα
Κασσανδρας 3 (πανω): Αθηνα- Αλεξια- Αθηνα
Κασσανδρας 4: Τζανινα- Τζουλι- Μονικα
Κασσανδρας 6: Ρενατα- Κατια- Ιρενα
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.144
Πόντοι
5.595
pathos gia ta temachia, παρεμποδίζεις την ακροαματική :woldman: διαδικασία!
Σε θέλω ξύπνιο...να σου κόβει...να βλέπεις μακριά...μην τυφλώνεσαι από το pathos σου! :2funny:
Η ενέργεια καθενός αποενοχοποιημένου ανθρώπου είναι να ζητήσει επιστροφή χρημάτων και φυσικά να τα λάβει.Είναι αυτονόητο.
Υπάρχουν όμως πολλοί άνθρωποι που νοιώθουν ένοχοι για κάποια αιτία που δεν κατάλαβαν ποτέ...και νοιώθουν φόβο για διεκδικήσεις σε τέτοια περιβάλλοντα.
Ο δε συναγωνιστής Solidarity δεν ανέφερε τίποτα για επιστροφή χρημάτων:"...σηκωθηκα, ντυθηκα κι εφυγα."

Σορρυ παιδια, παρεξηγηση. Τα λεφτα εννοειται πως τα πηρα, σιγα μην τους αφηνα 50 ευρω που γαμιομαστε στη δουλεια να το βγαλουμε. Η τσατσα ξυνισε βεβαια, ψελισε οτι η κοπελα ερχεται, αλλα εγω ειχα παρει ηδη το 50αρικο.
Δε με ενοχλει να περιμενω 10 λεπτα, αλλα οφειλει να με ενημερωνει οτι εχει αλλον (που εγω πιστευω οτι απλα βαριοταν αφου την ακουγα να κοβει βολτες απ'εξω).
Επισης οφειλουν να εχουν ντους, δεν ειμαστε σε μπουρδελο στο μεταξουργειο, ελεος.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom