Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 236 άτομα (31 μέλη και 205 επισκέπτες)

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
751
Πόντοι
366
Συναγωνιστες βοηθεια!! Εχει κανενας καποια εικονα που βρισκεται η katy απο τριγγετοαλυσιδα είτε καποιο τηλεφωνο! Θα με σωζατε.. μηπως παιξουμε λιγο μπαλιτσα στην επερχομενη καραντινα.
Ευχαριστω!

Στη πατρίδα της είναι τυπε οπότε δε νομίζω να γυρισει μέχρι να λήξει η καραντινα
 

truman

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Χωρίς να ζητάω συγκεκριμένες πληροφορίες για ευνόητους λόγους, αν κάποιος πάει φυλής θα βρει τίποτα ή χαμένος χρόνος;
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Αφού η ενημέρωση τέζαρε αλλά το νήμα δεν πρέπει να μουχλιάσει, θα γράψω 20 εκδιδόμενες Μεταξουργείου
που κατά την ταπεινή μου άποψη παρέχουν καλές υπηρεσίες :boff: αλλά απουσιάζουν ή σταμάτησαν
λόγω της κατάστασης. Σημείο αναφοράς ας βάλω κάποιο πρόσφατο μπουρδέλο που εργάστηκαν.

1 - Νάντια ξανθό πιπίνι από Κολωνού 11 ισόγειο
2 - Ελένη καστανή προμιλφ από Κολωνού 53
3 - Χριστίνα μελαχρινό πιπίνι από Λεωνίδου 28 όροφος
4 - Χριστίνα ξανθιά μιλφ από αριστερό Κολωνού 48
5 - Τατιάνα ξανθιά μιλφ από Ιάσωνος 2 όροφος
6 - Μαρίνα καστανόξανθη μιλφ από Ιάσωνος 2 όροφος
7 - Τζοάννα ξανθιά μιλφ από Κολωνού 45 πρώτο μέσα δεξιά
8 - Νατάσα καστανομελαχρινή μιλφ από αριστερό Κολωνού 48
9 - Φωτεινή προτζίλφ από Ιάσωνος 44 μεσαίο σκάλες
10 - Σοφία ξανθιά μιλφ από Ιάσωνος 44 μεσαίο σκάλες
11 - Νατάσα ξανθιά μιλφ από αριστερό Ιάσωνος 46
12 - Νάντια μελαχρινό πιπίνι από δεξί παλιό Κολωνού 15
13 - Ελένη καστανομελαχρινή μιλφ από Κολωνού 47 όροφος
14 - Βαλέρια καστανό πιπίνι από ισόγειο Μεγ. Αλεξάνδρου 21
15 - Μαρία μελαχρινή μιλφ από Μεγ. Αλεξάνδρου 28 κουρτινάτο
16 - Μαρίνα μελαχρινή προτζίλφ από αριστερό Ιάσωνος 1
17 - Σάντρα μελαχρινή μιλφ από Καλλέργη 33
18 - Ρίτα ξανθιά μιλφ από δεξί Περδίκκα 3
19 - Ειρήνη μελαχρινή μιλφ από παλιό Μεγ. Αλεξάνδρου 28
20 - Νατάσα ξανθιά μιλφ από Ιάσωνος 2 όροφος

Τώρα αν ξέχασα και καμιά, ένα μυαλό έχω χειμώνα καλοκαίρι!

(δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποια μπουρδέλα, τα κοκκινίζει το σύστημα αυτόματα)

:rockon:
Tτη Καλησπερα μου φιλε TNT....ωραιο θεματακι ανοιξες...να περναει ωραια η ωρα.....εσυ εισαι λιγο πιο μεσα στα πραγματα....εγω λογο αποστασεως δεν .....κανε και ενα αφιερωμα σε σκληρες καταστασεις....σε στυλ Ζανα...Πωλινα..Αντριανα...για ηλικιες και υπηρεσιες αναλογου εμπειριας.....Καλα να περνας....
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Χωρίς να ζητάω συγκεκριμένες πληροφορίες για ευνόητους λόγους, αν κάποιος πάει φυλής θα βρει τίποτα ή χαμένος χρόνος;

Τιποτα φιλε, ολα νεκρα, εκανα μια βολτα χτες , και απλα απογοητευτικα!:P :( :confused:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Μάγκες κανένα μπουρδελάκι παίζει ανοιχτό στην καραντίνα;
Ή θα μας πάει ο κούκος αηδόνι με τις βίζιτες και τα κρυφά στούντιο;
Εγώ δεν την παλεύω αν δε γαμήσω 3-4 φορές τη βδομάδα τρελλαίνομαι, αλλά με 50αρες και 100άρες δε με παιρνει με καμία Παναγία.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Μάγκες κανένα μπουρδελάκι παίζει ανοιχτό στην καραντίνα;
Ή θα μας πάει ο κούκος αηδόνι με τις βίζιτες και τα κρυφά στούντιο;
Εγώ δεν την παλεύω αν δε γαμήσω 3-4 φορές τη βδομάδα τρελλαίνομαι, αλλά με 50αρες και 100άρες δε με παιρνει με καμία Παναγία.

Μονο στο Μεταξι φιλε , εχει καποια που δουλευουν στη ζουλα αν αντεχεις βεβαια τη βρομα απο τα πακια και τα πρεζονια!:confused::P :shit:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Μάγκες κανένα μπουρδελάκι παίζει ανοιχτό στην καραντίνα;
Ή θα μας πάει ο κούκος αηδόνι με τις βίζιτες και τα κρυφά στούντιο;
Εγώ δεν την παλεύω αν δε γαμήσω 3-4 φορές τη βδομάδα τρελλαίνομαι, αλλά με 50αρες και 100άρες δε με παιρνει με καμία Παναγία.

Μονο στο Μεταξι φιλε , εχει καποια που δουλευουν στη ζουλα αν αντεχεις βεβαια τη βρομα απο τα πακια και τα πρεζονια!:confused::P :shit:

Δεν έχω θέμα, καβλώνω κιόλας, αλλά μου πε μία πουτάνα ότι δε βάζουν Έλληνες.
Ισχύει η μαλακίες μου πε για να με κρατήσει πελάτη;
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Μάγκες κανένα μπουρδελάκι παίζει ανοιχτό στην καραντίνα;
Ή θα μας πάει ο κούκος αηδόνι με τις βίζιτες και τα κρυφά στούντιο;
Εγώ δεν την παλεύω αν δε γαμήσω 3-4 φορές τη βδομάδα τρελλαίνομαι, αλλά με 50αρες και 100άρες δε με παιρνει με καμία Παναγία.

Μονο στο Μεταξι φιλε , εχει καποια που δουλευουν στη ζουλα αν αντεχεις βεβαια τη βρομα απο τα πακια και τα πρεζονια!:confused::P :shit:

Δεν έχω θέμα, καβλώνω κιόλας, αλλά μου πε μία πουτάνα ότι δε βάζουν Έλληνες.
Ισχύει η μαλακίες μου πε για να με κρατήσει πελάτη;


:think:
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
747
Κριτικές
131
Like
6.999
Πόντοι
17.576
Μάγκες κανένα μπουρδελάκι παίζει ανοιχτό στην καραντίνα;
Ή θα μας πάει ο κούκος αηδόνι με τις βίζιτες και τα κρυφά στούντιο;
Εγώ δεν την παλεύω αν δε γαμήσω 3-4 φορές τη βδομάδα τρελλαίνομαι, αλλά με 50αρες και 100άρες δε με παιρνει με καμία Παναγία.

Μονο στο Μεταξι φιλε , εχει καποια που δουλευουν στη ζουλα αν αντεχεις βεβαια τη βρομα απο τα πακια και τα πρεζονια!:confused::P :shit:

Δεν έχω θέμα, καβλώνω κιόλας, αλλά μου πε μία πουτάνα ότι δε βάζουν Έλληνες.
Ισχύει η μαλακίες μου πε για να με κρατήσει πελάτη;


:think:
μαλακίες σου είπε....
 

tatagliamario(1)

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2020
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Αν ξέρει κανείς μήπως κάνει τίποτα η Εβελίνα από Αχαρνών 85 αυτές τις μέρες θα ήμουν ευγνώμων
Ευχαριστώ
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Μάγκες κανένα μπουρδελάκι παίζει ανοιχτό στην καραντίνα;
Ή θα μας πάει ο κούκος αηδόνι με τις βίζιτες και τα κρυφά στούντιο;
Εγώ δεν την παλεύω αν δε γαμήσω 3-4 φορές τη βδομάδα τρελλαίνομαι, αλλά με 50αρες και 100άρες δε με παιρνει με καμία Παναγία.

Μονο στο Μεταξι φιλε , εχει καποια που δουλευουν στη ζουλα αν αντεχεις βεβαια τη βρομα απο τα πακια και τα πρεζονια!:confused::P :shit:

Δεν έχω θέμα, καβλώνω κιόλας, αλλά μου πε μία πουτάνα ότι δε βάζουν Έλληνες.
Ισχύει η μαλακίες μου πε για να με κρατήσει πελάτη;


:think:
μαλακίες σου είπε....

Only Pakistanis, Bangladesh, Arabs κτλ. αυτός είναι ο "στόχος" των νταβατζήδων του Μεταξουργείου εδώ και χρόνια...
Το εύκολο & γρήγορο χρήμα..!!!!!
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.299
Πόντοι
1.011
Όποιος δε βαριέται ας στείλει κ απο δω κανα pm για ανοιχτά μαγαζιά κατά τις μέρες καραντίνας.
 

jonakos25

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2020
Μηνύματα
11
Like
19
Πόντοι
0
Μάγκες εχω μια ερώτηση η χριστίνα απο φωκαιας 27Α δουλεύει ακόμα κανονικά εκεί; (μέχρι να μας κλείσουν πάλι...)
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.080
Κριτικές
123
Like
50.969
Πόντοι
27.261
Καθως πηγαινω για δουλεια (08.00) περναω απο κωνσταντινουπολεως 166.
Σημερα ειναι η δευτερη μερα στα καπακια, που βρισκω την πορτα ανοιχτη και τα φωτα κλειστα.
Οποιος δε βαριεται να παει να κανει check.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Μάγκες κανένα μπουρδελάκι παίζει ανοιχτό στην καραντίνα;
Ή θα μας πάει ο κούκος αηδόνι με τις βίζιτες και τα κρυφά στούντιο;
Εγώ δεν την παλεύω αν δε γαμήσω 3-4 φορές τη βδομάδα τρελλαίνομαι, αλλά με 50αρες και 100άρες δε με παιρνει με καμία Παναγία.

Μονο στο Μεταξι φιλε , εχει καποια που δουλευουν στη ζουλα αν αντεχεις βεβαια τη βρομα απο τα πακια και τα πρεζονια!:confused::P :shit:

Δεν έχω θέμα, καβλώνω κιόλας, αλλά μου πε μία πουτάνα ότι δε βάζουν Έλληνες.
Ισχύει η μαλακίες μου πε για να με κρατήσει πελάτη;


:think:
μαλακίες σου είπε....

Only Pakistanis, Bangladesh, Arabs κτλ. αυτός είναι ο "στόχος" των νταβατζήδων του Μεταξουργείου εδώ και χρόνια...
Το εύκολο & γρήγορο χρήμα..!!!!!

Ο κάθε ξένος ενδιαφέρεται περισσότερο για τους συμπατριώτες του παρά για τους Έλληνες!

Ξένη πουτάνα μου είπε πρόσφατα ότι οι ξένοι ιδιοκτήτες των μπουρδέλων θεωρούν τους Έλληνες πολύ μαλάκες και θα προτιμούσαν να μην τους έχουν πελάτες αλλά να κάθονται σπίτι τους και να παίζουν με το πουλάκι τους όπως συνηθίζουν να κάνουν!

Μήπως έχουν δίκιο;
 

orion4xxx

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2018
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
59
Πόντοι
0
Ρε τι παθαμε, μας επιασαν στον υπνο!!!! Χαμπαρι δεν πηρα οτι κλεισανε τα σπιτια...!!! Ειπα και γω σημερα πρωι να παω για ενα τελευταιο... και παρε να χεις... ολα κλειστα!!! ....Ε ρε και χασαμε τη Βαλερια απο Φωκαιας.... μηπως κανεις κανα τηλ?
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Ρε τι παθαμε, μας επιασαν στον υπνο!!!! Χαμπαρι δεν πηρα οτι κλεισανε τα σπιτια...!!! Ειπα και γω σημερα πρωι να παω για ενα τελευταιο... και παρε να χεις... ολα κλειστα!!! ....Ε ρε και χασαμε τη Βαλερια απο Φωκαιας.... μηπως κανεις κανα τηλ?

Θα σου δωσω μια πληροφορια φιλε μου, στην προηγουμενη καραντινα, δουλευε το μπουρδελακι στη μαραθωνος το μεσαιο( στον οροφο πανω) αν ξερεις απο κει, με κλειστη πορτα βεβαια, θα κανω μια καταδρομικη αυριο, ισως, να λειτουργει παλι στη ζουλα!:rockon::woldman:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Tτη Καλησπερα μου φιλε TNT....ωραιο θεματακι ανοιξες...να περναει ωραια η ωρα.....εσυ εισαι λιγο πιο μεσα στα πραγματα....εγω λογο αποστασεως δεν .....κανε και ενα αφιερωμα σε σκληρες καταστασεις....σε στυλ Ζανα...Πωλινα..Αντριανα...για ηλικιες και υπηρεσιες αναλογου εμπειριας.....Καλα να περνας....

Ενημερωτικά η μεσαία (αν κι από μούρη δεν...) εκτός από υπερφούλ :thumbsup: έκανε τρομπόνι με αναδίπλωση γλώσσας

και παλμικούς σπασμούς στην ψωλή. Έμεινε γνωστό στην μπουρδελογλώσσα ως το "ηλεκτροφόρο χέλι". :sunglasses:

Γράψε μου κάποιες που θες και θα φροντίσω σύντομα. Μπαίνω λίγο πιο αραιά τώρα γιατί στένεψαν οι κώλοι

και σκέφτομαι πως θα βρω τρόπο να συναντώ κόσμο χωρίς να φάω πρόστιμο.



:rockon:
 

Συνημμένα

  • source.gif
    source.gif
    2,6 MB · Εμφανίσεις: 22
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom