Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 338 άτομα (50 μέλη και 288 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Jason Str παίζεται μπαλίτσα όπως Lockdown 1...για να φύγουν τα χοντρά μόνο..καμιά δεκαριά είναι.

Mύστη Tony xx, έχω την εντύπωση ότι το σύστημα προσαρμόστηκε άμεσα στις ανάγκες των πελατών.
Έστω με προσωπικό ασφαλείας όπου οριακά χύνεις! Δεν βλέπω όμως να κάνει το ίδιο η Κολωνού.
Πάντα την είχε δει κάπως εκείνη η πλευρά. :2funny: Ας περιμένουμε την απάντηση της πάντα ενδιαφέρουσας Μεγ.Αλεξάνδρου
μιας που Κεραμικού, Ακομινάτου, Λεωνίδου, Καλλέργη είναι μόνο για να κάνουν τσισάκια.
Λιοσίων όλη για κρέμασμα όπως αναμενόταν ενώ στην Φυλής έχουν συμβούλιο. Δεν βλέπω φως! :confused:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Είπα να προνοήσω και ζήτησα τηλέφωνο από ένα στανταράκι μου στο Μετάξι. Της είπα για ξενοδοχείο ή σπίτι μου, πόσα θέλει, και μου απάντησε "δώσε ό,τι θέλεις, το θέμα είναι να τη βγάλουμε" - το σημειώνω αυτό για κάτι 200άρια που ακούγονταν στην προηγούμενη καραντίνα. Μου είπε ακόμη ότι δεν έχει χαρτιά, πρέπει να είναι πολύ προσεκτική στις μετακινήσεις και ότι αν θέλω θα μπορούσα να την επισκεφθώ στο μπουρδέλο γιατί εκεί μένει :confused:

Τα 200άρια ήταν δίχτυα για άσχετους μήπως και τσιμπούσαν. Άσε που δεν αφορούσε καμία από Μεταξουργείο. :2funny:
Καλή περίπτωση η δική σου. Σου είπε ότι σου είπε γιατί έτσι την βολεύει για δικούς της λόγους. Εσύ στην ψώλα σου.
Ότι λέει, εσύ κούνα κεφάλι με ναι αλλά πες της ξανά αυτό που θες.
Προτείνω μια ώρα χρόνο με κάποια έξτρα (απαίτησε μπόνους) και πες της για ξενοδοχείο να πας σαν άνθρωπος
αφού είναι στανταράκι σου όπου θα πληρώσεις εσύ φυσικά.
Προτείνω τίμια τιμή 50άρικο να πάρει και της τρως περίπου ένα δεκάλεπτο γιατί είσαι 5 πελάτες μαζί.
Αλλά για μια στιγμή :confused: στο μπουρδέλο δεν θα σουλουπωνόταν αν είχε πελάτες;
άρα ουσιαστικά δεν της τρως και τίποτα φοβερό. :sunglasses:
Αν δεν δεχτεί και την έχεις μεγάλη ανάγκη να πας, πήγαινε μπουρδέλο με 5 δίευρα και ασ'την να κάνει παιχνίδι αυτή.

:rockon:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Jason Str παίζεται μπαλίτσα όπως Lockdown 1...για να φύγουν τα χοντρά μόνο..καμιά δεκαριά είναι.

Mύστη Tony xx, έχω την εντύπωση ότι το σύστημα προσαρμόστηκε άμεσα στις ανάγκες των πελατών.
Έστω με προσωπικό ασφαλείας όπου οριακά χύνεις! Δεν βλέπω όμως να κάνει το ίδιο η Κολωνού.
Πάντα την είχε δει κάπως εκείνη η πλευρά. :2funny: Ας περιμένουμε την απάντηση της πάντα ενδιαφέρουσας Μεγ.Αλεξάνδρου
μιας που Κεραμικού, Ακομινάτου, Λεωνίδου, Καλλέργη είναι μόνο για να κάνουν τσισάκια.
Λιοσίων όλη για κρέμασμα όπως αναμενόταν ενώ στην Φυλής έχουν συμβούλιο. Δεν βλέπω φως! :confused:

Κι όμως μύστη ΤΝΤ60, στην Κολωνού παιζόταν μπάλα στα 2 κωλο-μβιανόσπιτα εξ λατινικής Αμερικής, Δεν μπήκα δεν ρώτησα, είδα όμως άτομα να μπαινοβγαίνουν.
Είναι λογικό βέβαια, η κολωνου είναι πιο πολυσύχναστος δρόμος για τα μπλε σώματα, οπότε και ο κίνδυνος μεγαλύτερος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Αφού η ενημέρωση τέζαρε αλλά το νήμα δεν πρέπει να μουχλιάσει, θα γράψω 20 εκδιδόμενες Μεταξουργείου
που κατά την ταπεινή μου άποψη παρέχουν καλές υπηρεσίες :boff: αλλά απουσιάζουν ή σταμάτησαν
λόγω της κατάστασης. Σημείο αναφοράς ας βάλω κάποιο πρόσφατο μπουρδέλο που εργάστηκαν.

1 - Νάντια ξανθό πιπίνι από Κολωνού 11 ισόγειο
2 - Ελένη καστανή προμιλφ από Κολωνού 53
3 - Χριστίνα μελαχρινό πιπίνι από Λεωνίδου 28 όροφος
4 - Χριστίνα ξανθιά μιλφ από αριστερό Κολωνού 48
5 - Τατιάνα ξανθιά μιλφ από Ιάσωνος 2 όροφος
6 - Μαρίνα καστανόξανθη μιλφ από Ιάσωνος 2 όροφος
7 - Τζοάννα ξανθιά μιλφ από Κολωνού 45 πρώτο μέσα δεξιά
8 - Νατάσα καστανομελαχρινή μιλφ από αριστερό Κολωνού 48
9 - Φωτεινή προτζίλφ από Ιάσωνος 44 μεσαίο σκάλες
10 - Σοφία ξανθιά μιλφ από Ιάσωνος 44 μεσαίο σκάλες
11 - Νατάσα ξανθιά μιλφ από αριστερό Ιάσωνος 46
12 - Νάντια μελαχρινό πιπίνι από δεξί παλιό Κολωνού 15
13 - Ελένη καστανομελαχρινή μιλφ από Κολωνού 47 όροφος
14 - Βαλέρια καστανό πιπίνι από ισόγειο Μεγ. Αλεξάνδρου 21
15 - Μαρία μελαχρινή μιλφ από Μεγ. Αλεξάνδρου 28 κουρτινάτο
16 - Μαρίνα μελαχρινή προτζίλφ από αριστερό Ιάσωνος 1
17 - Σάντρα μελαχρινή μιλφ από Καλλέργη 33
18 - Ρίτα ξανθιά μιλφ από δεξί Περδίκκα 3
19 - Ειρήνη μελαχρινή μιλφ από παλιό Μεγ. Αλεξάνδρου 28
20 - Νατάσα ξανθιά μιλφ από Ιάσωνος 2 όροφος

Τώρα αν ξέχασα και καμιά, ένα μυαλό έχω χειμώνα καλοκαίρι!

(δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποια μπουρδέλα, τα κοκκινίζει το σύστημα αυτόματα)

:rockon:

 

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
171
Like
275
Πόντοι
21
Ρε μάγκες ακόμα δεν ανακοίνωσαν τίποτα περί κλεισίματος αν θα γίνει από Παρασκευή αύριο αναμένουμε το διαγγελμα του βλάκα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.080
Κριτικές
123
Like
50.969
Πόντοι
27.261
μαγκες rdv σε κανα μηνα+ ...αλεβουζαν :sunglasses: :cheesy:
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Βλεπω χαλαρο το κλιμα, οποτε καταλαβαινω οτι δεν κλεινουν ακομη τα σπιτια ...
Η κυβέρνηση αυτό που δείχνει σχετικά με τα μπουρδελα είναι ότι για κάποιο λόγω τα θέλει ανοιχτά κ κάνει το κορόιδο,
το περνάει στο ντούκου..
Αν ήθελε να τα κλείσει θα τα έκλεινε, θα είχε τις διμοσιευσεις τα φεκ έτοιμα τυπωμενα,
όπως όταν είναι να παρει λεφτά από τους πολίτες,
άμεσα όλα έτειμα...
Όταν είναι να δώσει αργεί..
Για τώρα όσο μπωρει το τρεναρει, αν αργότερα της βάλουν χέρι κ ζοριστεί θα τα κλείσει..
Συμφωνώ. Φρόντισα και πήρα τηλέφωνο ;-)
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Σε κάνα μήνα ?...Μακάρι.. αλλά μάλλον δεν ... Συνηθίσαμε τον φόβο από την κρίση και μετά ,, και τώρα κανουν τις προβες τους - διεθνώς ,,,
Προ μηνών γραφοταν ότι ο πλανήτης θα είναι αβίωτος το 2030 - Τελικά θάναι από πολύ πιο νωρίς...:confused:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Είπα να προνοήσω και ζήτησα τηλέφωνο από ένα στανταράκι μου στο Μετάξι. Της είπα για ξενοδοχείο ή σπίτι μου, πόσα θέλει, και μου απάντησε "δώσε ό,τι θέλεις, το θέμα είναι να τη βγάλουμε" - το σημειώνω αυτό για κάτι 200άρια που ακούγονταν στην προηγούμενη καραντίνα. Μου είπε ακόμη ότι δεν έχει χαρτιά, πρέπει να είναι πολύ προσεκτική στις μετακινήσεις και ότι αν θέλω θα μπορούσα να την επισκεφθώ στο μπουρδέλο γιατί εκεί μένει :confused:

Τα 200άρια ήταν δίχτυα για άσχετους μήπως και τσιμπούσαν. Άσε που δεν αφορούσε καμία από Μεταξουργείο. :2funny:
Καλή περίπτωση η δική σου. Σου είπε ότι σου είπε γιατί έτσι την βολεύει για δικούς της λόγους. Εσύ στην ψώλα σου.
Ότι λέει, εσύ κούνα κεφάλι με ναι αλλά πες της ξανά αυτό που θες.
Προτείνω μια ώρα χρόνο με κάποια έξτρα (απαίτησε μπόνους) και πες της για ξενοδοχείο να πας σαν άνθρωπος
αφού είναι στανταράκι σου όπου θα πληρώσεις εσύ φυσικά.
Προτείνω τίμια τιμή 50άρικο να πάρει και της τρως περίπου ένα δεκάλεπτο γιατί είσαι 5 πελάτες μαζί.
Αλλά για μια στιγμή :confused: στο μπουρδέλο δεν θα σουλουπωνόταν αν είχε πελάτες;
άρα ουσιαστικά δεν της τρως και τίποτα φοβερό. :sunglasses:
Αν δεν δεχτεί και την έχεις μεγάλη ανάγκη να πας, πήγαινε μπουρδέλο με 5 δίευρα και ασ'την να κάνει παιχνίδι αυτή.

:rockon:

Σωστός, εγώ σκεφτόμουν 50άρικο στο σπίτι, αλλά ήδη ξεκινήσανε και δουλεύουνε κάποια σπίτια και υποθέτω ότι θα είναι σε κάποιο από αυτά :(
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Νομίζω ότι πρέπει να περάσουμε σε ανταλλαγή πληροφοριών. Κάτι σαν τα αυτοκόλλητα Panini.

:2funny:

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Μια γαμάτη υπηρεσία που θα έπρεπε να έχουν τα μπουρδέλα, είναι να δέχονται ντουέτα πελάτων (άνδρας-γυναίκα)

και να γίνεται παρτούζα με την εκδιδόμενη. Καυλώσατε έτσι; ωραίο σκηνικό αυτό αλλά δύσκολο.

:bounce-glasses:





 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Έχω δει μια γυναίκα που επισκέφτεται μπουρδέλα. Μια χοντρούλα είναι δε μπορεί να μην την έχει πάρει το μάτι κανενός, την έχω δει τουλάχιστον δυο τρεις φορές.
Μια φορά ρώταγε και για μια συγκεκριμένη κοπέλα αν δούλευε.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.484
Κριτικές
1.272
Like
227.363
Πόντοι
46.232
Μια γαμάτη υπηρεσία που θα έπρεπε να έχουν τα μπουρδέλα, είναι να δέχονται ντουέτα πελάτων (άνδρας-γυναίκα)

και να γίνεται παρτούζα με την εκδιδόμενη. Καυλώσατε έτσι; ωραίο σκηνικό αυτό αλλά δύσκολο.

:bounce-glasses:
κι όμως... πριν χρόνια παιζόταν τέτοιο σκηνικό στο Φυλής 109α με έναν συναγωνιστή που πήγαινε με διαφορετικές παρτενέρ για 3-4φορες
 

labradora22

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2019
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρεις κανεις αν Χωματιανού 11β ειναι ανοιχτο?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.080
Κριτικές
123
Like
50.969
Πόντοι
27.261

WhiteMamba6

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2017
Μηνύματα
23
Like
8
Πόντοι
0
Συναγωνιστες βοηθεια!! Εχει κανενας καποια εικονα που βρισκεται η katy απο τριγγετοαλυσιδα είτε καποιο τηλεφωνο! Θα με σωζατε.. μηπως παιξουμε λιγο μπαλιτσα στην επερχομενη καραντινα.
Ευχαριστω!
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
191
Like
4.402
Πόντοι
15.775
Την Κυριακη κατεθεσα σε 2 μπουρδελα στο Μεταξουργειο, Ιασωνος 30 το πανω στην Ζωη και Κεραμεικου 13 στην Κορινα. Η Ζωη ειναι milfaki με μικρο στηθος απο Αλβανια, κανει γερη πιπα, γαμιεται καλα και εχει χαβαλε. Η Κορινα ειναι η γνωστη απο Φυλης εφαγε γερο ξεκωλιασμα. Μην μασατε ειναι γερο σκαρι αντεχει..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.080
Κριτικές
123
Like
50.969
Πόντοι
27.261
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom