Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 354 άτομα (42 μέλη και 312 επισκέπτες)

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
ή απλά τον κόλλησε κάποια ίωση ή κρύωμα που πέρασε και εκείνη. στο στόμα να μεταδοθεί κάτι εκτός από έρπη, είναι πάρα πολύ δύσκολο γιατί το σάλιο έχει αντισώματα. το πουλάκι σας να προσέχετε πιο πολύ. η ουρήθρα είναι ευαίσθητη και πύλη εισόδου για κάθε είδους μικρόβιο....
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.076
Κριτικές
123
Like
50.943
Πόντοι
27.261
Παιδια καλημερα.Ειχα ρωτησει για κανα πιπινι σε Φυλης ή εκει γυρω αλλα δεν ειχα γραψει βαρδια.Με συγχωρειτε...1η ή 2η ενδιαφερομαι.Επισης για Ρακελ αν εχουμε καποιο νεο.Σας ευχαριστω

πανε checkαρε ΑΝΤΖΕΛΑ απο φυλης 86 ισογειο.
μικρουλη, γλυκουλι με σιλικονατα βυζια (καλοσχηματισμενα ευτυχως) απο βουλγαρια. αμα βγαλει και τα τακουνια νομιζεις οτι ειναι στρουμφακι.
τη δοκιμασα και καθως τη γαμαγα νομιζα οτι ο πουτσος μου θα τη σκισει στα 2 επειδη φαινοταν τεραστιος σε σχεση με το κωλαρακι της που την ειχα στα 4.
εκανε μορφασμους πονου και βλεποντας το τη γαμαγα στο ρελαντι, γιατι δεν ηθελα να την πιεσω απο την πρωτη φορα. θα ξαναπαω για ενα 2ο check παντως να δω αν τραβαει.
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
330
Κριτικές
11
Like
2.885
Πόντοι
731
Τσατσα σε γνωστο οικο που εκανε χρυσες δουλειες πριν μερικους μηνες,  ετυχε να μου πιασει συζητηση οσο περιμενα τη κοπελα να βγει να τη δω.


Επισης εχω δει περιστατικα να ειναι μεσα αραβαφωνος και η κοπελα να πεταγεται εξω μετα απο ωρα απο το δωματιο πανικοβλητη. Ειδικα μια φορα ειδα μια να βγαινει και να παιρνει απο ντουλαπακι κατι ασπρα μπουκαλακια και  πηγε τουαλετα τρεχοντας... Γιατι να βγει πανικοβλητη; Σπασαν τα νερα ας πουμε;



εμενα μου ειχε τυχει στο μεταξουργειο οσο περιμενα στο σαλονι να βγαινει η κοπελα εξω τρεχοντας και να πηγαινει στο κουζινακι...μετα απο λιγο βγαινει ενας πακις απο το δωματιο και πεταγετε η τσατσα απο το κουζινακι και του λεει με εντονο υφος:  ''γιατι κανεις βλακειες ε ?'' αυτος δεν απαντησε καν και εφυγε με γρηγορο ρυθμο ...γυρνα στην τσατσα και της λεω τι εγινε ? μου απανατει ηταν η κοπελα στα 4 και εβγαλε το προφυλακτικο και μπηκε ετσι μεσα και η κοπελα το πηρε χαμπαρι μετα γιατι δεν το καταλαβε στην αρχη ....σηκωθηκα και εφυγα
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Φυλ/street 65β.Α'βαρδια- λιγο πριν την μπορα.Η γνωστη σονια απ'την τρανσυλβανια.Ξεπροβαλε μεσα απο το ημιφως και μου θυμισε μια απο τις νεες ερωμενες του δρακουλα.Αυτη την φορα με επεισε και περασα μεσα για ενα φακ-τεστ.Το πνευστο ακαπελα,με χτυπηματακια της γλωσσας πανω στη βαλανο και φλαπα-φλουπα με χερι.Την ωρα της πιπας-εξω-αποχαιρετησε και ενας αγαπουλιτσας μεσηλικας απο προηγουμενη συνεδρια, λεγοντας:<<γειαα σου σονιαα!!>> Πηγα να του απαντησω,η κυρια δεν μπορει να μιλησει τωρα ειναι μπουκωμενη.Σταση στα 4 και η θεα της αρκετα καλη, τρυπημενο γκροβερ αλλα δεν το δινει,θα το χαιρονται αλλοι.Αν δεν κανω λαθος,υπηρχε και ενα βιντεακι της παλιοτερα(κατεβηκε βεβαια)που επαιζε με γκολντεν-ρέιν.-Αποχωρησα με μετριες εντυπωσεις.Για μια φορα καλη ειναι.  :sunglasses:
 

vitsiozos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
125
Like
350
Πόντοι
21
Αλλοίμονο στις ιερόδουλες που τις υποχρεώνουν οι νταβατζήδες-αφεντικά να πηγαίνουν με Ασιάτες και Αφρικάνους, οι οποίοι κουβαλούν ένα σωρό σοβαρές αρρώστιες και προσπαθούν να τις μεταδώσουν με κάθε τρόπο και σε εμάς τους Έλληνες!
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/Themes/bou-highclass/images/warnmute.gif[/img[/URL]] [color=orange]Καμία ενημέρωση έχεις να κάνεις;[/color]
[/quote]Σιγά μην υπάρχει και καμιά συνωμοσία από ξένα κέντρα ενάντια στους Έλληνες να μας μεταδώσουν τις ασθένειές τους. Άκου "προσπαθούν με κάθε τρόπο". Τι άλλο θα διαβάσουμε εδώ μέσα
 

Επισκέπτης
Τσατσα σε γνωστο οικο που εκανε χρυσες δουλειες πριν μερικους μηνες,  ετυχε να μου πιασει συζητηση οσο περιμενα τη κοπελα να βγει να τη δω.

Μου ειπε αυτολεξει οτι ολοι σχεδον εκεινοι οι αραβοφωνοι, ζητανε απο τα κοριτσια ελευθερο σεξ χωρις προφυλαξεις και επισης ειναι και πολυ βιαιοι μαζι τους. Επισης και αρκετοι ελληνες ζητανε ελευθερο σεξ χωρις καποτες αλλα εκεινοι δεν ειναι τοσο βιαιοι. Οι ελληνες θελουν περισσοτερο να γαμανε κωλο αλλα ζητανε και απο την κοπελα διαφορα κασκαντερικα. Μου ειπε αυτολεξει επιπλεον οτι οταν οι δουλειες δεν πανε καλα, τους βαζουμε μεσα και τους αραβοφωνους γιατι πως αλλιως θα βγαλουν τα λεφτα της ημερας.

Επισης εχω δει περιστατικα να ειναι μεσα αραβαφωνος και η κοπελα να πεταγεται εξω μετα απο ωρα απο το δωματιο πανικοβλητη. Ειδικα μια φορα ειδα μια να βγαινει και να παιρνει απο ντουλαπακι κατι ασπρα μπουκαλακια και  πηγε τουαλετα τρεχοντας... Γιατι να βγει πανικοβλητη; Σπασαν τα νερα ας πουμε;

Τωρα για την τυπισσα που την επαθε ο Norden, αν το επαθε οντως απο εκεινη, τοτε βγαλτε τα συμπερασματα μονοι σας.
παντου μπαινουν και οι αραβες και ολοι
 

Επισκέπτης
Πρωινη Μεταξι: Κολωνου 11 ισογειο Ρωσιδι ψηλο ξανθο χαμογελαστο. Ανω του μεσου ορου της περιοχης κατα πολυ.

Ιασωνος 32 ορφ: Πατριτσια μιλφ γαλανοματα με αρμονικες πλουσιες καμπυλες. Τσατσος ο συμπαθητικος σοβιετικος τυπακος απο Βεργας.

Κολωνου 30 ισγ. Η γνωστη αρτια εμφανισιακα Νταρια. Περασε με δυο μικρους αφγαν - μαλλον ανηλικους. Εμαθαν τις παρτουζες και οι προσφυγες.
 

Επισκέπτης
Προχθές στο σαλονι του 65 κάτω μπηκανε 2 πρεζάκια και ο τσάτσος δεν τα έδιωξε.
Στο δε 67 η πορτα ειναι ορθάνοιχτη η τσατσα φωνάζει στο 5λεπτο και οποιος περνάει απεξω σε βλέπει κανονικά οτι εισαι μέσα.

Ειναι αυτες καταστασεις; ποια κεντρικα και ιστοριες για αγριους.
Μπολντη δε με νοιαζει ποιος με βλεπει γιατι δεν ειμαι ουτε παντρεμενος ουτε ενστολος (παρα τις φημες οτι δουλευω για την ΕΥΠ). Το πενταλεπτο τεινει να γινει ο νεος Νομος λογω της αρνησης μας να κοψουμε οριστικα τα μπουρδελα. Οριστε βαζω και τον εαυτο μου μεσα. Υπαρχουν στουντιο πιυ πληρωνεις 40 ευρω για 20 λεπτα. Μια ή αλλη με Φυλης δλδ.

Η καταγγελια που κανεις για την αλυσιδα Φ65 ειναι παρα πολυ σοβαρη. Εκει δουλευει η δημοφιλης Σονια και κατι καινουριες
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
193
Κριτικές
4
Like
519
Πόντοι
21
πανε checkαρε ΑΝΤΖΕΛΑ απο φυλης 86 ισογειο.
μικρουλη, γλυκουλι με σιλικονατα βυζια (καλοσχηματισμενα ευτυχως) απο βουλγαρια. αμα βγαλει και τα τακουνια νομιζεις οτι ειναι στρουμφακι.
τη δοκιμασα και καθως τη γαμαγα νομιζα οτι ο πουτσος μου θα τη σκισει στα 2 επειδη φαινοταν τεραστιος σε σχεση με το κωλαρακι της που την ειχα στα 4.
εκανε μορφασμους πονου και βλεποντας το τη γαμαγα στο ρελαντι, γιατι δεν ηθελα να την πιεσω απο την πρωτη φορα. θα ξαναπαω για ενα 2ο check παντως να δω αν τραβαει.

Ποια βάρδια φίλε μου;
 

haker301978(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
194
Κριτικές
54
Like
638
Πόντοι
361
Υπάρχει κάτι καλό σε πρωινή βάρδια στο 20αρικο για κώλο; Λέω να κατέβω αύριο πρωί  :zfuck:
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
412
Like
734
Πόντοι
81
δυστυχως πλεον οποιος παει μεταξι ειναι υποψηφιος για πολλα παρασημα ...οχι και οτι η φυλης παει πισω ...
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.002
Πόντοι
17.885
δυστυχως πλεον οποιος παει μεταξι ειναι υποψηφιος για πολλα παρασημα ...οχι και οτι η φυλης παει πισω ...

ναι ουουουου! να φανταστείς εγώ που πάω Μετάξι, στο τέλος κάθε βδομάδας με φωνάζει ο Παυλόπουλος να γευματίσουμε παρέα, να του πω από κοντά τις κριτικές μου live, μιας και στο site υπάρχουν πολλοί σαν εσένα! (ναι ναι η "αγία" Φυλής) και να πάρω και ένα παράσημο! ΕΧΩ ΣΤΟ ΣΠΊΤΙ ΜΟΥ ΠΛΈΟΝ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΌ ΡΆΦΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΛΆ ΠΑΡΆΣΗΜΑ ΠΟΥ ΈΧΩ ΜΑΖΈΨΕΙ. Γελοίε! Σιφσαρο και τάνες ΟΥΣΤ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Μπολντη δε με νοιαζει ποιος με βλεπει γιατι δεν ειμαι ουτε παντρεμενος ουτε ενστολος (παρα τις φημες οτι δουλευω για την ΕΥΠ). Το πενταλεπτο τεινει να γινει ο νεος Νομος λογω της αρνησης μας να κοψουμε οριστικα τα μπουρδελα. Οριστε βαζω και τον εαυτο μου μεσα. Υπαρχουν στουντιο πιυ πληρωνεις 40 ευρω για 20 λεπτα. Μια ή αλλη με Φυλης δλδ.

Η καταγγελια που κανεις για την αλυσιδα Φ65 ειναι παρα πολυ σοβαρη. Εκει δουλευει η δημοφιλης Σονια και κατι καινουριες
Χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα τι άλλο θα διαβάσουμε χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα δουλεύεις για την ΕΥΠ,
Μάγκες κάτι άσχετο πριν λίγη ώρα βρέθηκα στον κινηματογράφο Νιρβάνα ψηλά στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας για να δω την ταινία ενήλικες στο δωμάτιο με τον κεντρικό ήρωα Βαρουφάκη έτυχε να είναι ο ίδιος εκεί να παρακολουθήσει την προβολή παρέα με την γυναίκα του σούπερ Μιλφαρα ούτε σε 100χρονια θα εμφανιζόταν στην πιάτσα τέτοιο κομμάτι.

Κατά τα άλλα νωρίτερα το μεσημεράκι έπεσα στην Φιλική ζεστή αγκαλιά της σούπερ Μιλφογκιλφαρας Θείας Ελένης Καλύμνου 36, πάλι καλά που υπάρχουν και αυτές να ξεδινουμε λιγάκι τιμάει το 20€ο μέχρι τελευταίο δευτερόλεπτο
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα τι άλλο θα διαβάσουμε χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα δουλεύεις για την ΕΥΠ,
Μάγκες κάτι άσχετο πριν λίγη ώρα βρέθηκα στον κινηματογράφο Νιρβάνα ψηλά στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας για να δω την ταινία ενήλικες στο δωμάτιο με τον κεντρικό ήρωα Βαρουφάκη έτυχε να είναι ο ίδιος εκεί να παρακολουθήσει την προβολή παρέα με την γυναίκα του σούπερ Μιλφαρα ούτε σε 100χρονια θα εμφανιζόταν στην πιάτσα τέτοιο κομμάτι.

Κατά τα άλλα νωρίτερα το μεσημεράκι έπεσα στην Φιλική ζεστή αγκαλιά της σούπερ Μιλφογκιλφαρας Θείας Ελένης Καλύμνου 36, πάλι καλά που υπάρχουν και αυτές να ξεδινουμε λιγάκι τιμάει το 20€ο μέχρι τελευταίο δευτερόλεπτο
Καλησπέρα. Η Ελένη που αναφέρεις δούλευε παλαιότερα Διδύμου; Τι ώρες την βρίσκουμε;
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Αλκαμενους εχει καιρο να ακουστει καποια ενημερωση. Δουλευει καποια αξιολογη παρουσια εκει απο κατηγορια μιλφ;;
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
908
Κριτικές
13
Like
2.420
Πόντοι
736
Έχουμε κάτι αξιόλογο για τώρα?? Είναι η βερονικα Φώκαιας?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom