Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 286 άτομα (34 μέλη και 252 επισκέπτες)

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
ρε παιδες τι ωρα τελειώνει η τριτη βαρδια στην φυλης..
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
ρε παιδες τι ωρα τελειώνει η τριτη βαρδια στην φυλης..
Σε λίγο αρχίζει πάντως,δεν έχει ωράριο σταθερό για να κλείσει.
Δημόσιο είναι;  :2funny: αυθαίρετα υπολόγισε κατά τις 5 (όταν αραιώσει ο κόσμος).
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Σε λίγο αρχίζει πάντως,δεν έχει ωράριο σταθερό για να κλείσει.
Δημόσιο είναι;  :2funny: αυθαίρετα υπολόγισε κατά τις 5 (όταν αραιώσει ο κόσμος).
καποιος μου ειχε πει στις 8 αρα μουφα η πληροφορια του :jerking: :jerking:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
επαναλαμβανω η φυλης πιανει αραχνες...

το απογευμα περασα και ζητημα να μασταν 3 που καναμε βολτα  :2funny:
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
ξεκίνησα για Νταιαννα στο φυλής 56 αλλά τελικά κατόπιν προτροπής συναγωνιστή κατέληξα στην Αντριαννα στο διδύμου 7. Δεν θα αναφερθώ σε λεπτομέρειες αλλα η κοπέλα αξίζει με τα χιλια.... Νταιαννα - Αντριάννα - Χριστίνα είναι σίγουρα 3 καλές περιπτώσεις που τιμάνε το 20αρικο κ δεν κάθονται με χρονοδιακόπτη στο δωμάτιο όπως κάποια που έχει πάρει πούλο τωρα....ονόματα δεν λέμε....
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Είπαμε όχι άλλα off topic και κουτσομπολίστικα φίλε scooby. Μην ασχολείστε με γραφικά σκουπίδια παρακαλώ.
Αγαπητέ admin σαν αρχαιότερος αλλά και εμπειρότερος που είστε σε τέτοια θέματα σίγουρα
έχετε μία σεβαστή γνώμη,ωστόσο επειδή έχω ανάγκη για να νιώθω άνετα να ακολουθώ
τον πιο ισχυρό κανόνα του σάιτ (περί διασκέδασης) οφείλω να πω κάτι.
Προφανώς αφού δεν ονομάτισα όπως και πολύ σωστή και ευγενική βρίσκω και την στάση σας
να μην ονοματίσετε και εσείς,απλά να αναφέρω (για να σας ξεκαθαρίσω το τοπίο)
ότι σε τηλεφωνική επικοινωνία με τον admin του άλλου σάιτ εξέλαβα την διαβεβαίωση
ότι ο συγκεκριμένος σαν ιδιότητα αλλά και σαν και μέλος δεν είχε ανάμιξη σε τίποτα
από την υπάρχουσα "βαβούρα".
Τον πιστεύω λοιπόν και απλά θεωρώ ότι βάση της δυνατότητας να "μπουκάρει" σε κάθε σάιτ
όποιος θέλει και να λέει ότι θέλει,είναι αναμενόμενο να δημιουργούνται παρεξηγήσεις.
Συνεχίζουμε λοιπόν στο θέμα δυναμικά και χωρίς κανένα παρατράγουδο στην πορεία.
Γνωρίζουμε όλοι πως κάποια θέματα είναι ευαίσθητης φύσης και δεν πρέπει να γράφονται
ούτε καν από δολιοφθορείς και μάλιστα δημοσίως.
Θα παρακαλούσα θερμά να μείνει αυτό το ποστ προς γνώση και συμμόρφωση.
Σας ευχαριστώ και συγνωμη για το οφ-τόπικ.
:grin:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
στο μεταξι έχει κόσμο πάντως στη φυλής ούτε γάτα

στο μετάξι γίνεται της κακομοίρας , φυλής είναι ερημιά ... ο κοσμός ζητάει φτηνό σεξ , να γαμήσει,  να χαρει βρε αδελφέ !!! Βέβαια σαν περιοχές καμία σχέση , η φυλής είναι σε υψηλό επίπεδο σε σχέση με το μετάξι
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Βλέπεις ησυχια στην Φυλης και λες ωραια θα γαμήσω με ησχυχία!Μπαινεις στο δωμάτιο ,και οσο περιμένεις να ερθει η κοπέλα,μπουκάρουν στο σαλόνι μια παρέα πιτσιρικάδες που δεν εχουν φυσικά σκοπό να πληρώσουν,και σου γαμάνε την ησυχία!Τις προάλλες ακουσα μια παρέα να βγαινει απο το υπογειάκι που δουλευει Νικολέτα ,Τζούλια,Βικυ,να χαζογελάνε και να λένε ..σιγα μην δώσω 20 ευρω αφου εχω γκόμενα...!Αφού εχεις γκόμενα κάτσε σπίτι και σεβάσου αυτους που πληρώνουν ,και δεν εχουν ορεξη να σε ακουν απο το δωμάτιο! :headbang:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Βλέπεις ησυχια στην Φυλης και λες ωραια θα γαμήσω με ησχυχία!Μπαινεις στο δωμάτιο ,και οσο περιμένεις να ερθει η κοπέλα,μπουκάρουν στο σαλόνι μια παρέα πιτσιρικάδες που δεν εχουν φυσικά σκοπό να πληρώσουν,και σου γαμάνε την ησυχία!Τις προάλλες ακουσα μια παρέα να βγαινει απο το υπογειάκι που δουλευει Νικολέτα ,Τζούλια,Βικυ,να χαζογελάνε και να λένε ..σιγα μην δώσω 20 ευρω αφου εχω γκόμενα...!Αφού εχεις γκόμενα κάτσε σπίτι και σεβάσου αυτους που πληρώνουν ,και δεν εχουν ορεξη να σε ακουν απο το δωμάτιο! :headbang:
τυπε οταν λενε για γκομενα αυτα τα μαλακισμενα ξερει τι εννοουν? :grin:
image.ashx

 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Βλέπεις ησυχια στην Φυλης και λες ωραια θα γαμήσω με ησχυχία!Μπαινεις στο δωμάτιο ,και οσο περιμένεις να ερθει η κοπέλα,μπουκάρουν στο σαλόνι μια παρέα πιτσιρικάδες που δεν εχουν φυσικά σκοπό να πληρώσουν,και σου γαμάνε την ησυχία!Τις προάλλες ακουσα μια παρέα να βγαινει απο το υπογειάκι που δουλευει Νικολέτα ,Τζούλια,Βικυ,να χαζογελάνε και να λένε ..σιγα μην δώσω 20 ευρω αφου εχω γκόμενα...!Αφού εχεις γκόμενα κάτσε σπίτι και σεβάσου αυτους που πληρώνουν ,και δεν εχουν ορεξη να σε ακουν απο το δωμάτιο! :headbang:
oι γνωστοι ματακιδες τυπε που πανε για μπανιστηρι
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
τυπε οταν λενε για γκομενα αυτα τα μαλακισμενα ξερει τι εννοουν? :grin:
image.ashx


Ναι ίσως εχεις δικαιο!  :grin: Αλλά ομως πρέπει να σταματησουν οι κοπέλες να τους δινουν δικαίωμα.Ετσι θα ερχονται συνέχεια..μονο για καυλάντισμα.Στο Φ65 πχ,σπάνια εχω πετύχει ησυχία !
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Ναι ίσως εχεις δικαιο!  :grin: Αλλά ομως πρέπει να σταματησουν οι κοπέλες να τους δινουν δικαίωμα.Ετσι θα ερχονται συνέχεια..μονο για καυλάντισμα.Στο Φ65 πχ,σπάνια εχω πετύχει ησυχία !
τυπε οσες φορες εχω μπει στο μπουρδελακι της αλεξανδρα παντα θα εχει μια παρεα απο πιτσιρικαδες και παντα η αλεξανδρα θα καυλαντιζει με έναν απο αυτου..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom