Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 218 άτομα (23 μέλη και 195 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Βλέπεις ησυχια στην Φυλης και λες ωραια θα γαμήσω με ησχυχία!Μπαινεις στο δωμάτιο ,και οσο περιμένεις να ερθει η κοπέλα,μπουκάρουν στο σαλόνι μια παρέα πιτσιρικάδες που δεν εχουν φυσικά σκοπό να πληρώσουν,και σου γαμάνε την ησυχία!Τις προάλλες ακουσα μια παρέα να βγαινει απο το υπογειάκι που δουλευει Νικολέτα ,Τζούλια,Βικυ,να χαζογελάνε και να λένε ..σιγα μην δώσω 20 ευρω αφου εχω γκόμενα...!Αφού εχεις γκόμενα κάτσε σπίτι και σεβάσου αυτους που πληρώνουν ,και δεν εχουν ορεξη να σε ακουν απο το δωμάτιο! :headbang:

Τυπε και τα Χριστουγεννα έτσι γινεται και γενικα οποτε κλείνουν τα σχολεία. Δικιο έχεις σε αυτο απολυτο αμα ο άλλος δεν έχει σκοπο να κανει κατι τουλαχιστον να μην τρολλαρει τους αλλους που θελουν να κάνουν.

 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
τυπε οσες φορες εχω μπει στο μπουρδελακι της αλεξανδρα παντα θα εχει μια παρεα απο πιτσιρικαδες και παντα η αλεξανδρα θα καυλαντιζει με έναν απο αυτου..
kIng τωρα αυτό το λες για να με τσαντισεις κιάλο  :headbang:;Nαι ξερω τη κάνει η Αλεξάνδρα,και βασικά αυτην ενουσα μαζι με Βικυ τζουλια,Η νικολετα ειναι αλλου!Απο εκει βγαίναν προχτές 6 ατομα νομίζω!Αν ελειπαν οι παρέες με τα καυλαντίσματα ξέρεις πόσο γαμάτα θα ταν;
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
τυπε οσες φορες εχω μπει στο μπουρδελακι της αλεξανδρα παντα θα εχει μια παρεα απο πιτσιρικαδες και παντα η αλεξανδρα θα καυλαντιζει με έναν απο αυτου..

έτσι είναι και αυτή η τσατσά γιατί δεν τους διώχνει , είναι που είναι μια σκατούλα το μπουρδελάκι , μαζεύει και τα πιτσιρικια , τα οποια κάθονται και γελάνε και η αλεξανδρα απο την αλλη καυλαντίζει με τα μικρά , θα μου πεις ιδια ηλικια πανω κατω πρεπει να εχουν ... όταν την ρώτησα μου είπε με στυλ , << είμαι 19 στα 20 , μωρό μου >> !!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
έτσι είναι και αυτή η τσατσά γιατί δεν τους διώχνει , είναι που είναι μια σκατούλα το μπουρδελάκι , μαζεύει και τα πιτσιρικια , τα οποια κάθονται και γελάνε και η αλεξανδρα απο την αλλη καυλαντίζει με τα μικρά , θα μου πεις ιδια ηλικια πανω κατω πρεπει να εχουν ... όταν την ρώτησα μου είπε με στυλ , << είμαι 19 στα 20 , μωρό μου >> !!
barely legal στην πραγματικοτητα τυπε :grin:
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Προχτές πηγα Λεωνιδου 28.Καποια στιγμη και ενώ ειχα φύγει η κοπέλα απο το δωμάτιο,παίζαν κατι βλαμενα στο σαλόνι και εσπρωχνε για πλακα ο ενας τον αλλον και καταλήξαν και οι δυο μεσα στο δωμάτιο μαζί μου.Πάλι καλά που είχα σχεδόν ντυθει.Οτσατσος τοτε τους εδιωξε όλους,και εγω εφυγα με νευρα απο το μαγαζί!
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Βλέπεις ησυχια στην Φυλης και λες ωραια θα γαμήσω με ησχυχία!Μπαινεις στο δωμάτιο ,και οσο περιμένεις να ερθει η κοπέλα,μπουκάρουν στο σαλόνι μια παρέα πιτσιρικάδες που δεν εχουν φυσικά σκοπό να πληρώσουν,και σου γαμάνε την ησυχία!Τις προάλλες ακουσα μια παρέα να βγαινει απο το υπογειάκι που δουλευει Νικολέτα ,Τζούλια,Βικυ,να χαζογελάνε και να λένε ..σιγα μην δώσω 20 ευρω αφου εχω γκόμενα...!Αφού εχεις γκόμενα κάτσε σπίτι και σεβάσου αυτους που πληρώνουν ,και δεν εχουν ορεξη να σε ακουν απο το δωμάτιο! :headbang:

που να καταλάβουν μωρέ τα μικρά , η τσατσα πρεπει να τους στειλει στον αγυριστο ... τις προαλλες σε ενα απο τα φωκαιας με το που ειδε τα πιτσιρίκια η τσα τους λεει δρόμο είστε ανηλικοι , ερχονται για ματι και για να σπασουν πλακα !! Ο αλλος αφου εχει γκομενα ας κατσε να βαλει δαχτυλο στην κοπελα του και ας αφησει τις εξυπναδες ή αν θελει ας παει στα μπουρδελα να γαμησει με τον παππου του και να πληρωσει το εισιτήριο ο ιδιος ο παππους όπως είχα δει σε ενα ντελο στην φυλης
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Βλέπεις ησυχια στην Φυλης και λες ωραια θα γαμήσω με ησχυχία!Μπαινεις στο δωμάτιο ,και οσο περιμένεις να ερθει η κοπέλα,μπουκάρουν στο σαλόνι μια παρέα πιτσιρικάδες που δεν εχουν φυσικά σκοπό να πληρώσουν,και σου γαμάνε την ησυχία!Τις προάλλες ακουσα μια παρέα να βγαινει απο το υπογειάκι που δουλευει Νικολέτα ,Τζούλια,Βικυ,να χαζογελάνε και να λένε ..σιγα μην δώσω 20 ευρω αφου εχω γκόμενα...!Αφού εχεις γκόμενα κάτσε σπίτι και σεβάσου αυτους που πληρώνουν ,και δεν εχουν ορεξη να σε ακουν απο το δωμάτιο! :headbang:

Αν είναι να κρίνουμε τους πιτσιρικάδες με τα δικά μας κριτήρια σωθήκαμε.
Για εμένα, στην ηλικία που είναι, καλά κάνουν όσο και να μου τη σπάνε.
Ίσως γιατί και εγώ το ίδιο μαλακισμένο ήμουν.
Το θέμα είναι να μην είσαι στα 30 και να κάνεις τα ίδια, αλλά να ξέρεις γιατί πας πλέον.
Τέλος πάντων κάθε πράγμα στον καιρό του.
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
Ρε παίδες, μια Κατερίνα μιλφού στο εξηκίου 18Γ (μπλε πόρτα) νταρντανοειδές ξανθιά με βυζάρες τι ρόλο βαράει?
την έχει πάρει κανείς?
 

xKevinxD1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά πήγα με μια ξανθιά, σγουρά μαλλιά όχι μακριά, ψηλή με μεγάλο στήθος <<Λιοσίων 79Β>>
πρέπει να ήταν ρωσίδα και ήταν αρκετά καλή, ξέρεις κανένας το όνομα της;;; (PM)
Eίχα πάει το πρωί μια από αυτές τις 'μέρες.
Πρόσφατα...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Μινι ενημερωση από φωκαιας
17 ξενια,η καστανη ομορφη κοπελα που δουλευε παλιοτερα στην αλυσιδα 84-86
19 ρωξανη
25α αννα η πολωνεζα,καστανη συμπαθητικη κοπελα με καλο κορμι.Πολλοι περναγαν,κανενας δεν εμπαινε απ ότι καταλαβα,με βαση τον εκνευρισμο που ειχαν
24 γκαμπρειελα,μελαγχροινη λατιν τουρμπο χυμωδης καλλονη,για πολλα ……………Η υπηρεσια μου ειπε οτι τρωγεται με τα χερια,οχι απλως να τη κοιταζω,θα πρεπει ομως να τρωγεται και με την ησυχια μας,και οχι γρηγορα η' λαιμαργα,με βαση τη μοναδικη φορα που τη πηρα
27α η ειρηνη του μπεμπα..Η κοπελα με ρωτησε γεματη  αγωνια,ποια είναι η κατασταση της υγειας του μπεμπα και αν  νοσηλευεται σε καποιο θεραπευτηριο μετα τη δευτερη συμπλοκη που ειχε με τον delicatessen,προκειμενου να τον επισκεφτει..
Της ειπα να μην ανησυχει,καθοτι ο μπεμπας ειναι ειδικα εκπαιδευμενος για επικινδυνες αποστολες
Aποχαιρετωντας την,εκπληκτος διαπιστωσα ενα δακρυ να κυλα στο ομορφο προσωπο της
27 οροφος μπαρμπαρα,όπως ακουσα από τις σκαλες να φωναζει ο αρης απ το σαλονι
27 ισογειο αθηνα,καταθεση προσχεδιασμενη προκειμενου ν αντικαταστησει την ελλειψη της βαλεριας και της νταιανας από αλκαμενους και φυλης 136
Δυνατο και παθιαρικο γαμησι,αφου η κοπελα μου βγαζει τον αγριο μου εαυτο,  με αψογη συμμετοχη και συμπεριφορα
Φιλια και χαδια μ εντονο παθος στα ορθια,ιεραποστολικα,στα ορθια,στη καρεκλα και παλι στα ορθια.Τι άλλο να ζητησει κανεις..

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.673
Πόντοι
22.785
Μινι ενημερωση από φωκαιας
17 ξενια,η καστανη ομορφη κοπελα που δουλευε παλιοτερα στην αλυσιδα 84-86
19 ρωξανη
25α αννα η πολωνεζα,καστανη συμπαθητικη κοπελα με καλο κορμι.Πολλοι περναγαν,κανενας δεν εμπαινε απ ότι καταλαβα,με βαση τον εκνευρισμο που ειχαν
24 γκαμπρειελα,μελαγχροινη λατιν τουρμπο χυμωδης καλλονη,για πολλα ……………Η υπηρεσια μου ειπε οτι τρωγεται με τα χερια,οχι απλως να τη κοιταζω,θα πρεπει ομως να τρωγεται και με την ησυχια μας,και οχι γρηγορα η' λαιμαργα,με βαση τη μοναδικη φορα που τη πηρα
27α η ειρηνη του μπεμπα..Η κοπελα με ρωτησε γεματη  αγωνια,ποια είναι η κατασταση της υγειας του μπεμπα και αν  νοσηλευεται σε καποιο θεραπευτηριο μετα τη δευτερη συμπλοκη που ειχε με τον delicatessen,προκειμενου να τον επισκεφτει..
27 οροφος μπαρμπαρα,όπως ακουσα από τις σκαλες να φωναζει ο αρης απ το σαλονι
27 ισογειο αθηνα,καταθεση προσχεδιασμενη προκειμενου ν αντικαταστησει την ελλειψη της βαλεριας και της νταιανας από αλκαμενους και φυλης 136
Δυνατο και παθιαρικο γαμησι,αφου η κοπελα μου βγαζει τον αγριο μου εαυτο,  με αψογη συμμετοχη και συμπεριφορα
Φιλια και χαδια μ εντονο παθος στα ορθια,ιεραποστολικα,στα ορθια,στη καρεκλα και παλι στα ορθια.Τι άλλο να ζητησει κανεις..
Καί μέ σφιχτο μουνάκι ..... να συμπληρώσω !!!!! :rockon:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
...
27 ισογειο αθηνα,καταθεση προσχεδιασμενη προκειμενου ν αντικαταστησει την ελλειψη της βαλεριας και της νταιανας από αλκαμενους και φυλης 136
...

...όπως λέμε "I Want a New Drug"

 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
στο μετάξι γίνεται της κακομοίρας ,
ε οχι της κακομοιρας προχθες που πηγαμε σχεδον σε ολα τα μπουρδελα που μπαίναμε μονοι μα ημασταν..εκτος αν εννοεις τα πρεζονια που σουλατσαραν ελυθερα..
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Καλά φίλε Ghostrider, δεν είσε από εδώ ? από που είσε? Να μην κουράζεσαι , πήγαινε στην πλατεία Συντάγματος , στο πάνω μέρος θα δείς ένα μεγάλο κτήριο , εκεί να πάς. 
Πηγα Φυλης σε εκεινο που ειναι διπλα ακριβως απο το βενζιναδικο στην αρχη της Φυλης. Στην δευτερη πρασινη πορτα απο αριστερα.

Κοκινομαλλα, ωραιο μουνι αλλα συμπεριφορα 0. Βαριεστημενη μαλακια με διαλειμματα για να φτιαξει τα μαλλια της στον καθρεφτη(!!!), πιπα 4 δευτερολεπτα ψευτικη, με το χερι μπροστα οτι και καλα ρουφαει. Αρνηθηκε να μου παρει κανονικη. Με βαζει να τη γαμησω με τη πουτσα πεσμενη και κραταει το προφυλακτικο με το χερι της. Της λεω οτι τη θελω στα τεσσερα, αντε παλι οχι. Της το εχωσα, τελειωσα σε πεντε δευτερολεπτα και σηκωθηκα να φυγω.

Βιαζομουν πολυ αλλιως θα ειχα φυγει στη πιπα. Εριξα μια ματια καθως εφευγα αν ειχε κοσμο στην αναμονη για να κανω χαλαστρα στο κωλομαγαζο τους αλλα ηταν αδεια.

Εχω τσαντιστει. Απο εδω και περα κομμενες οι μαλακιες με τα χρηματα μου. Αν δεν κανουν "τσιμπουκακι, πισοκολλητο, ελευθερα πιασιματα" θα ντυνομαι και θα κανω σαματα.

Το αλλο μπουρδελακι που μου αρεσε εχει κλεισει υποθετω για διακοπες. Γαμω την Ελλαδα μου μεσα! Που στο διαολο θα βρω ενα σωστο μπουρδελο?????????????????????? >:(
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom