Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 284 άτομα (31 μέλη και 253 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Mου εχουν πει οτι θα επιστρεψει,ειναι σε διακοπες
Η αληθεια ειναι οτι εφυγε απο το σπιτι (μας)  :) χωρις να μ ενημερωσει,ουτε καν ενα τηλεφωνο :)
Επισης αλλη κοπελα,με την οποια συνευρισκομαι προσφατα,αλλα αρκετα συχνα,με μπερδεψε τις προαλες με αλλο συναγωνιστη,απο την αρχη μεχρι το περας της συνεδριας,ακομη και κατα τη διαρκεια της συζητησης που ακολουθησε μετα!
Κοινως,παρολο το τρομερο σεξ,που νομιζω οτι τις κανω,περνω τελειως απαρατηρητος  :)
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Mου εχουν πει οτι θα επιστρεψει,ειναι σε διακοπες
Η αληθεια ειναι οτι εφυγε απο το σπιτι χωρις να μ ενημερωσει,ουτε καν ενα τηλεφωνο :)
δινει το τηλεφωνο της σε πελατες???
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
πως ειναι αυτη εμφανισιακα;; εγω μπηκα χθες το πρωι και μου συστηθηκε ως Σονια!! Πολυονυμο εχει γινει μου φαινεται! Οχι τιποτα αλλο, δεν ξερω τι ονομα να γραψω στην κριτικη. Αν ειναι παντως μια μελαχροινη πιτσιρικα με ωραιο σχετικα προσωπο, τοτε λεμε την ιδια! Χαρακτηριστικο της οτι εχει ενα υφος σαν τη Μεγαλη Παρασκευη! (τυφλα να εχει η Αννα με το βλεμμα θλιμενου ροφου)
Το Σάββατο μεσημέρι αυτή που λέω δούλευε στο Κολωνου 27 υπόγειο.Αλλάζει συνεχώς τα ονόματα της για να μπερδεύει τον κόσμο.Το ύφος της είναι περισσότερο μάγκικο θα έλεγα.Eμφανισιακά είναι κοντή,λεπτή και μελαμψή με νόστιμο πρόσωπο και σώμα.


Εύγε για ακόμα μία φορά! Ήσουν καταιγιστικός! Συνέχισε να γράφεις με το ίδιο "χυτό" στυλ γραφής!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
δινει το τηλεφωνο της σε πελατες???

δεν είναι η μόνη. Και εμένα μου έχουν προσφέρει μια-δύο φορές τηλ για να με ενημερώνουν σε ποιό μαγαζί θα είναι. Δεν θέλω να πώ ποια, επίσης δεν τα δέχτηκα καθότι δεν θέλω να έχω πάρε-δώσε, εκτός μπουρδέλου.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.673
Πόντοι
22.785
το έχω παρατηρήσει και γω αυτό με τα πιτσιρίκια , κυρίως στο μαγαζί της Αλεξανδρας .. ηθελα να ηξερα , μπαινουν και γαμανε ??? παντως πλακα ειχε μια μερα ενας πιτσιρικας που λεει στην αλεξανδρα , δεν ειμαι εγω , ο φιλος μου που ειναι εξω ειναι απλα ντρεπεται να μπει και του λεει η αλεξανδρα , και πως θα με γαμησει αμα ντρεπεται ????  :2funny: :2funny: :2funny:
ΔΆΣΚΑΛΕ ΕΊΣΑΙ γνώστής έχης τήν πληροφορία. :dancing:
ΤΣΑΡΚΆΡΗΣ μέ ΤΖΈΗΜΣ... :rockon: :rockon: :rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.536
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.536
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.536
Πόντοι
46.232

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
ΔΆΣΚΑΛΕ ΕΊΣΑΙ γνώστής έχης τήν πληροφορία. :dancing:
ΤΣΑΡΚΆΡΗΣ μέ ΤΖΈΗΜΣ... :rockon: :rockon: :rockon:

εσενα σου προτείνω αυριο να πάρεις ενα κάλο πρωινό και βιταμίνες και μετά να πας
1) για μια βασιλική πίπα στην μιλφάρα Ευα- Σονια την θεά στο Βεργας
2) στα καπάκια να πας απέναντι στην ανώμαλη και εκφυλη Ουκρανη μιλφ Πωλίνα και να την πάρεις απο όλες τις τρύπες...

το δρόμολόγιο αυτό το έκανα συχνά το περάσμένο χειμώνα με πολύ καλά αποτελέσματα!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.673
Πόντοι
22.785
εσενα σου προτείνω αυριο να πάρεις ενα κάλο πρωινό και βιταμίνες και μετά να πας
1) για μια βασιλική πίπα στην μιλφάρα Ευα- Σονια την θεά στο Βεργας
2) στα καπάκια να πας απέναντι στην ανώμαλη και εκφυλη Ουκρανη μιλφ Πωλίνα και να την πάρεις απο όλες τις τρύπες...

το δρόμολόγιο αυτό το έκανα συχνά το περάσμένο χειμώνα με πολύ καλά αποτελέσματα!
ΘΑ ΓΊΝΗ,ΚΌΛΑΣΗ ή μιλφάρά.... ΚΟΛΑΣΗ ΛΕΜΕ...Zerrrrrroudako :cum: :cum: :cum:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
ξαναγραφω γιατι εκοψα καταλαθος το μυνημα…
οσο αφορα τη τσατσα της αλκαμενους 117…….πηγαινω περιπου μια φορα καθε βδομαδα να τσεκαρω για τυχον νεες αφιξεις..αλλα πετυχαινω μονιμως τις ιδιες κοπελες τις οποιες εχω τιμισει με πολυ μετριες εντυπωσεις…η τσατσα ομως εκει ειρωνεια….οποτε και να περνας μου λεει απλα κοιτας και δε μπαινεις…εχω μπει δυο φορες με καρολινα και δυο με χριστινα..αλλα δεν εντυπωσιαστηκα καθολου…και αντι να σεβαστει οτι ειμαι εκει πανω απο δεκα χρονια πελατης και εχω καταθεσει πολλα ευρω..και της το εχω επανανηλημενα τονισει αυτο…εκεινη το δικο της κακο και ειρωνικο υφος……με το που μπαινω μεσα αμεσως παααλι εσυ…ναι της λεω πειραζει ερχομαι να δω αν ηρθε καποια καινουρια κοπελα…και με μισητο απαξιωτικο υφος απαντα οποια και να φερω δε θα μπεις…..το βιολι της δηλαδη…καλα δε καταλαβαινει οτι οι περισσοτεροι απο εμας εχουμε χτισει το συγκεκριμενο μαγαζι????ειπα το παραπονο μου……. τη γνωμη σας…
θα σκεφτομαστε δηλαδη να κανουμε τη τσαρκα μας?
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
ξαναγραφω γιατι εκοψα καταλαθος το μυνημα…
οσο αφορα τη τσατσα της αλκαμενους 117…….πηγαινω περιπου μια φορα καθε βδομαδα να τσεκαρω για τυχον νεες αφιξεις..αλλα πετυχαινω μονιμως τις ιδιες κοπελες τις οποιες εχω τιμισει με πολυ μετριες εντυπωσεις…η τσατσα ομως εκει ειρωνεια….οποτε και να περνας μου λεει απλα κοιτας και δε μπαινεις…εχω μπει δυο φορες με καρολινα και δυο με χριστινα..αλλα δεν εντυπωσιαστηκα καθολου…και αντι να σεβαστει οτι ειμαι εκει πανω απο δεκα χρονια πελατης και εχω καταθεσει πολλα ευρω..και της το εχω επανανηλημενα τονισει αυτο…εκεινη το δικο της κακο και ειρωνικο υφος……με το που μπαινω μεσα αμεσως παααλι εσυ…ναι της λεω πειραζει ερχομαι να δω αν ηρθε καποια καινουρια κοπελα…και με μισητο απαξιωτικο υφος απαντα οποια και να φερω δε θα μπεις…..το βιολι της δηλαδη…καλα δε καταλαβαινει οτι οι περισσοτεροι απο εμας εχουμε χτισει το συγκεκριμενο μαγαζι????ειπα το παραπονο μου……. τη γνωμη σας…
θα σκεφτομαστε δηλαδη να κανουμε τη τσαρκα μας?
καλησπερα σε ολους προκειτε για μια τρισαθλια και κακοηθεστατη ηλιθια τσατσα τη χειροτερη που εχω δει ποτε ειναι για σφαλιαρες μακρια απο τετοιες
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
καλα λες....γουσταρω να μπει στην μεση η πουτανα και να αρχιζει να τσιριζει  :2funny: :2funny:

πιο πολύ φαντάζομαι υπερκάλτ σκηνικό σε μπουρδέλο με ξύλο ανάμεσα στους πελάτες και την πουτάνα να τσιμπουκώνει και τους δύο στο σαλόνι για να τα ξαναβρούν ενώ η τσατσά θα φωνάζει επειδή της μαγάρισαν τα έπιπλα του σαλονιού.
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
ρε εσύ αν μπορείς βαλτα με σειρα οπως τα βαζει ο φανουρης...τα κειμενα σου ειναι κουραστικά στην αναγνωση..μετα απο καποιο σμειο βαριέσαι να τα διαβαζεις... 
Ο Φανούρης όπως είπα χρησιμοποιεί άλλο στυλ γραφής,καλά κάνει.
Πάντως θα διορθώσω την σειρά (εύκολο),απλά επειδή όταν γαμάω
τρώω πολύ μετά,ξεραίνομαι στον ύπνο.
Την άλλη μέρα που την γράφω παρέα με τον ανδρικό μου καφέ
(και όχι τους πούστικους που αρχίζουν από "φρε")  :2funny:
την γράφω όπως μου έρθει.
Γιάυτό είναι και "χυτή". :grin:
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Το Σάββατο μεσημέρι αυτή που λέω δούλευε στο Κολωνου 27 υπόγειο.Αλλάζει συνεχώς τα ονόματα της για να μπερδεύει τον κόσμο.Το ύφος της είναι περισσότερο μάγκικο θα έλεγα.Eμφανισιακά είναι κοντή,λεπτή και μελαμψή με νόστιμο πρόσωπο και σώμα.

Εύγε για ακόμα μία φορά! Ήσουν καταιγιστικός! Συνέχισε να γράφεις με το ίδιο "χυτό" στυλ γραφής!
Εσύ και γενικώς κάποιοι άλλοι είστε αγαπημένοι μου.
Με κάποιους άλλους πάλι έχω συνάψει "ομερτά"
και είμαστε μακριά κι αγαπημένοι.
Συνέχισε να γράφεις,βαρέθηκα να ακούω μαλακοσενάρια
περί ανέμων και υδάτων.
Αν δεν μιλήσω με κάποιον,πόρισμα δεν βγάζω.
Ευχαριστώ γενικώς όποιον γράφει ενημέρωση.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
:offtopic: :offtopic: ρε παίδες μήπως ξέρετε μεχρι τι ώρα κρατάει η 3η βάρδια στην φυλής??νομιζω μεχτι 7-8 το πρωι αλλα δεν ειμαι σιγουρος...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom