Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 269 άτομα (34 μέλη και 235 επισκέπτες)

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Πέρα απ΄τη μορφή κειμένου και το ότι κι οι δύο αναφέρετε πολλές πληροφορίες για τις πουτάνες,καμία σχέση. :grin: Ο scooby είναι πολύ ρομαντικός κι έχει φοβερή πένα.

Φοβερο πληκτρολογιο θες να πεις
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Θα συμφωνήσω σε όλα μαζί σου scooby αναφορικά με την Ροζαλίντα.
....................................................
Παρόλα αυτά η συγκεκριμένη έχει μεγάλη πουτανιά που δύσκολα βρίσκεις στα σπιτάκια.
Έχει από τα πιο καθαρά "λευκά" ματιών που υπάρχουν στην πιάτσα.
Είναι κριτήριο (και) αυτό!  :grin:
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Σκούμπυ διαβάζοντας τις ενημερώσεις σού αισθάνομαι σαν να της έχω γράψει εγώ ο ίδιος καθώς είναι πανομοιότυπου στύλ! Ένα μεγάλο μπράβο απο μένα!
Ευχαριστώ όλους σας όπως και εσένα βέβαια!
"Λιώνω" με την έκφραση "στο δεκάρικο".....μου θυμίζει παλιές εποχές σε λούνα-παρκ του τύπου
3 κρίκοι ένα τάλ(α)ρο. :grin:
Θα ανοίξω όταν γυρίσω από τα μπάνια μου ένα μικρό θρεντ με τις αγαπημένες μου εκφράσεις (όλων σας)
εδώ μέσα που μου έχουν μείνει χαραγμένες.
Εύχομαι καλό καλοκαίρι σε όλους σας!

Καθαρές κουβέντες+γρήγορες αποφάσεις+βρώμικα γαμήσια+αυθεντικοί χώροι=Μεταξουργείο

Έκαστος εφ’ω ετάχθη... :grin:
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Πέρα απ΄τη μορφή κειμένου και το ότι κι οι δύο αναφέρετε πολλές πληροφορίες για τις πουτάνες,καμία σχέση. :grin: Ο scooby είναι πολύ ρομαντικός κι έχει φοβερή πένα.
Καλά το πήγες σφίχτη μου αλλά το "ρομαντικός" τι το ήθελες;
Απλά διαφορετική οπτική γωνία πες,όπως έχει πει κι ο "μασέλας" Γεωργίου.......
.......για να αντιληφθείς ένα τυχαίο γεγονός στην μέση του "δρόμου" καλά
ανεβαίνεις στην ταράτσα και κοιτάς κάτω γιατί αν καθήσεις μαζί με τους άλλους όλοι βλέπετε το ίδιο.

Δόξα και τιμή στον Σλαβιάνκα......μούσκουλα,θεληματικό πηγούνι και αρρενωποί τραπεζοειδείς.
Μυαλό,ενέργεια,αργό μάσημα τροφής και έκρηξη αδρεναλίνης.
Άσε και τρίχα όμως να γίνεις πρωτόγονος!
:dancing:

Τα λέμε............
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
χθεσινη 2η βαρδια.ΒΕΡΓΑΣ 2,Χριστινα ψηλολιγνη ξανθια με τραβηχτικα χαρακτηριστικα μικρο στηθος κι ομορφα ποδια,αλλα ραθυμη..απεναντι στο 3 η Ζανα,μογγολοειδης μορφη και στο διπλα μια κοντουλα μονοκομματη αδιαφορη.ΕΞΗΚΙΟΥ 18 στο ανακαινισμενο η Ναταλι με θητεια Διδυμου κ Αλκαμενους,με το χαρακτηριστικο στρογγυλο πηγουνι και το στησιμο της θελκτικης της κωλαρας μετα 2 κουνηματων αριστερα δεξια..ΑΛΚΑΜΕΝΟΥΣ 113 Μαρινα,με γυαλια απο Αγκυρας κ Διδυμου..ΑΛΚΑΜΕΝΟΥΣ 117,Χριστινα,καταβεβλημενη νεαρη με φουλ προγκραμ καλο κορμι,χυτο βυζι ανεμελο..ισα που στεκοταν ορθια.ΑΓΚΥΡΑΣ 12Α,Ιρενα κοντο μαλλι,καμπυλωτο πουτανε κορμακι και υποσχομενο κωλομαγουλο..στο 12Α Λαουρα,καζοκοειδης προελευσης αδυνατοαδυνατη αφιξη..ΔΙΔΥΜΟΥ 20,Εβελινα πολυ ενδιαφερουσα νεαρη με δυνατο χαμογελο και καυλοραπανοειδες σωμα..στο 16 2 ελκυστικες υπαρξεις μια με κοντο ξανθο μαλλι και στητο πιποειδες κορμι και μια με σπαστο καστανι μαλλακι,καυλωτικους βυζους και τεμπελικο βλεμμα..30 ευρω κι οι 2 μαζι,ανακοινωσε η τσατσα..Τα σεβη μου.
 

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
188
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
χθεσινη 2η βαρδια.ΒΕΡΓΑΣ 2,Χριστινα ψηλολιγνη ξανθια με τραβηχτικα χαρακτηριστικα μικρο στηθος κι ομορφα ποδια,αλλα ραθυμη..απεναντι στο 3 η Ζανα,μογγολοειδης μορφη και στο διπλα μια κοντουλα μονοκομματη αδιαφορη.ΕΞΗΚΙΟΥ 18 στο ανακαινισμενο η Ναταλι με θητεια Διδυμου κ Αλκαμενους,με το χαρακτηριστικο στρογγυλο πηγουνι και το στησιμο της θελκτικης της κωλαρας μετα 2 κουνηματων αριστερα δεξια..ΑΛΚΑΜΕΝΟΥΣ 113 Μαρινα,με γυαλια απο Αγκυρας κ Διδυμου..ΑΛΚΑΜΕΝΟΥΣ 117,Χριστινα,καταβεβλημενη νεαρη με φουλ προγκραμ καλο κορμι,χυτο βυζι ανεμελο..ισα που στεκοταν ορθια.ΑΓΚΥΡΑΣ 12Α,Ιρενα κοντο μαλλι,καμπυλωτο πουτανε κορμακι και υποσχομενο κωλομαγουλο..στο 12Α Λαουρα,καζοκοειδης προελευσης αδυνατοαδυνατη αφιξη..ΔΙΔΥΜΟΥ 20,Εβελινα πολυ ενδιαφερουσα νεαρη με δυνατο χαμογελο και καυλοραπανοειδες σωμα..στο 16 2 ελκυστικες υπαρξεις μια με κοντο ξανθο μαλλι και στητο πιποειδες κορμι και μια με σπαστο καστανι μαλλακι,καυλωτικους βυζους και τεμπελικο βλεμμα..30 ευρω κι οι 2 μαζι,ανακοινωσε η τσατσα..Τα σεβη μου.
καλημερα!!καμια ασιατισα εχει σε κανα μπουρδελο?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
χθεσινη 2η βαρδια.ΒΕΡΓΑΣ 2,Χριστινα ψηλολιγνη ξανθια με τραβηχτικα χαρακτηριστικα μικρο στηθος κι ομορφα ποδια,αλλα ραθυμη..απεναντι στο 3 η Ζανα,μογγολοειδης μορφη και στο διπλα μια κοντουλα μονοκομματη αδιαφορη.ΕΞΗΚΙΟΥ 18 στο ανακαινισμενο η Ναταλι με θητεια Διδυμου κ Αλκαμενους,με το χαρακτηριστικο στρογγυλο πηγουνι και το στησιμο της θελκτικης της κωλαρας μετα 2 κουνηματων αριστερα δεξια..ΑΛΚΑΜΕΝΟΥΣ 113 Μαρινα,με γυαλια απο Αγκυρας κ Διδυμου..ΑΛΚΑΜΕΝΟΥΣ 117,Χριστινα,καταβεβλημενη νεαρη με φουλ προγκραμ καλο κορμι,χυτο βυζι ανεμελο..ισα που στεκοταν ορθια.ΑΓΚΥΡΑΣ 12Α,Ιρενα κοντο μαλλι,καμπυλωτο πουτανε κορμακι και υποσχομενο κωλομαγουλο..στο 12Α Λαουρα,καζοκοειδης προελευσης αδυνατοαδυνατη αφιξη..ΔΙΔΥΜΟΥ 20,Εβελινα πολυ ενδιαφερουσα νεαρη με δυνατο χαμογελο και καυλοραπανοειδες σωμα..στο 16 2 ελκυστικες υπαρξεις μια με κοντο ξανθο μαλλι και στητο πιποειδες κορμι και μια με σπαστο καστανι μαλλακι,καυλωτικους βυζους και τεμπελικο βλεμμα..30 ευρω κι οι 2 μαζι,ανακοινωσε η τσατσα..Τα σεβη μου.  
 Εννοείς την Εβελίνα του Αγκύρας τα πρωινά ή άλλη κορασίδα;
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
μάλλον της άγκυρας θα εννοεί....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
σούπερ ενημερωσεις απο προφεσορχ και σκουμπυ!!! :rockon:
μπραβο παιδια!!!
πρωινη δική μου κατάθεση στην υπερμιλφαρα Μπετυ στο Τροφονιου 13 οροφος
Απιστευτη γυναικαρα, και πεντακαθαρη! σουπερ περιποιηση και εντυπωση μου εκανε οτι και οταν πηγα και οση ωρα ημουν στο δωματιο και οταν εφυγα δεν ηταν κανει ςαλλος πελατης εκει...αναδουλιες...
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Πρωινή "περιέργεια" και βόλτα σε στοχευμένα σπιτάκια για  "εξακρίβωση στοιχείων" . . .  .

Χωματιανού 11 ισ.: μια ντροπαλή καλύγραμμη μαυρομαλούσα νεαρά.
Το διπλανό κλειστό. Κρίμα , γιατί ήρθα ως εδώ μόνο και μόνο για μια αδυνατούλα που ανέφερε ο n.smirni παλιότερα. . . .

Βουρ για Φυλής:
Φυλ. 71 1ος: η Νέλλυ. Δεν μου έκανε κλικ . . .
Φυλ. 67: μια ξανθούλα (τεχνηέντως) με μελαμψό κορμάκι, χαμογελαστή και ευδιάθετη, θύμιζε βραζιλιάνα σε τσόντα, αλλά το κωλαράκι της δεν ήταν τόσο στητό/τουρλωτό, οπότε δεν . . . . . .

Μιας και δεν βρήκα κάτι αξιαγάμητο από τα καινούργια που κυκλοφορούν, σπάστικα, οπότε είχα όρεξη για μανούρα.
Πήγα λοιπόν στο Φ. 74 για να δω την Ρομπέρτα.

Όντως, λοιπό, το ένα ήταν κλειστό και το δεξί μόνο ανοιχτό. Η τσα2 άρχισε να προλογίζει την κοπέλα και μόλις εμφανίζεται η Ρομπέρτα, λέει και το πρόγραμμα της, όπου κάνει το λάθος (που τόσο περίμενα) να αναφέρει ότι κάνει και 69. Της λέω λοιπόν, ότι δεν κάνει. Δεν με πιστεύει η τσα2, οπότε ρωτάω την Ρομπέρτα στα αγγλικά αν το παρέχει και αποκρίνεται αηδιασμένη πως όχι ! ! ! Τα παίρνει στο η τσα2 που δεν το ήξερε και άρχιζε να της φωνάζει γιατί την αφήνει να το διαφημίζει αφού δεν το κάνει και .. και ... και ....

Έφυγα από τον οίκο με ένα πλατύ χαμόγελο, σαν να γάμησα την καλύτερη μουνάρα.
Άστες να τρώγονται και πήγαινε να φας και εσύ ένα παγωτάκι. Το αξίζεις , άλλωστε . . . .
 

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6
Μιας και δεν βρήκα κάτι αξιαγάμητο από τα καινούργια που κυκλοφορούν, σπάστικα, οπότε είχα όρεξη για μανούρα.
Πήγα λοιπόν στο Φ. 74 για να δω την Ρομπέρτα.

Όντως, λοιπό, το ένα ήταν κλειστό και το δεξί μόνο ανοιχτό. Η τσα2 άρχισε να προλογίζει την κοπέλα και μόλις εμφανίζεται η Ρομπέρτα, λέει και το πρόγραμμα της, όπου κάνει το λάθος (που τόσο περίμενα) να αναφέρει ότι κάνει και 69. Της λέω λοιπόν, ότι δεν κάνει. Δεν με πιστεύει η τσα2, οπότε ρωτάω την Ρομπέρτα στα αγγλικά αν το παρέχει και αποκρίνεται αηδιασμένη πως όχι ! ! ! Τα παίρνει στο η τσα2 που δεν το ήξερε και άρχιζε να της φωνάζει γιατί την αφήνει να το διαφημίζει αφού δεν το κάνει και .. και ... και ....

Έφυγα από τον οίκο με ένα πλατύ χαμόγελο, σαν να γάμησα την καλύτερη μουνάρα.
Άστες να τρώγονται και πήγαινε να φας και εσύ ένα παγωτάκι. Το αξίζεις , άλλωστε . . . .

Αυτή η Ρομπέρτα αν και καβλάκι είναι άβγαλτη. Δεν κάνει προκαταρκτικά αλλά δεν χρειάστηκαν η αλήθεια είναι , γιατί όντας πιπινιλάτρης καύλωσα με το που την είδα. Στο σεξ δεν αντέχει σφυροκόπημα αν και συμμετείχε ενώ η συμπεριφορά της είναι γενικά gfe. Σήμερα πάντως πήγα για την Άννα αλλά έλειπε. Λείπει καιρό ? 
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Έχει δει κανείς ένα video στο internet με την Αλιονα απο διδύμου  που κάνει γλυφοκολάδα ?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Απογευμα στη φυλης ,τ οποιο κυλησε πολύ ομορφα χαρη στη συντροφια που προεκυψε στη διαρκεια της ενημερωσης ,από συναγωνιστη, που για μενα είναι αδελφος
200 η ελενα του bakalhs πιθανον,κοντο καστανο μαλλι,κανονικο σωμα και υψος.Εχω την εντυπωση ότι προκειται για την ελενη από μαγνησιας 11 με τις θετικες εντυπωσεις για τις υπηρεσιες της.Εμφανισιακα παντως θα ελεγα ότι είναι μετρια
136 ειρηνη,η ξανθια mlf που εχει δουλεψει και αλκιβιαδου 16α και φωκαιας 24 στο λαβυρινθο.Κυριο χαρακτηριστικο η γαμψη της μυτη,καλο σωμα
134 υπογειο η ξανθουλα τζεσικα και μια καστανη κοπελα με κοιλιτσα,πλαδαρο κορμι και α-σεξουαλικη αυρα,εμφανιση γυφτοπουλας
134 οροφος τζουλια,κοντοπουτανη κατσαρομαλλα με σφριγηλο πληθωρικο κορμι
109 ισογειο αννα πιτσος,αρκετα ελκυστικη και προσεγμενη σημερα
109 οροφος μαλλον τζουλια όπως μου ανεφερε αγνωστος συναγωνιστης
71 ισογειο στεφανια
71 οροφος νελι,καλο  κορμακι,γλυκο προσωπο,ωραιο  προστυχο βλεμμα,φουλ προγραμμα
69β μελαμψη κοπελα με καλο κορμι,μαυρα μακρια κατσαρα μαλλια,ισως η μαγδα
69α λαικο προσκυνημα στο σαλονι,γυρω στα οχτω ατομα,πιθανον για την χριστινα.Επαληθευεται τελικα αυτό που εχω νοιωσει να συμβαινει στα κεντρικα της φυλης..οι κοπελες με πολύ καλες υπηρεσιες είναι τελικα δυσευρετες,κοινως σπανιζουν
67 τζουλια με φουλ προγραμμα
65β εμμανουλα,η λεπτη μελαγχροινη τσιγγανορουμανα με το δυνατο κορμι
56 η νταιανα του billy 13
54β ντενισα,αρκετη ωρα στο δωματιο,θετικο αυτό
Διδυμου
8α λη η κινεζουλα,πιο πολύ εφερνε σε ταυλανδη,λεπτο σκουρομελαγχροινο κοντοπουτανο
8β λωρη
7β νικολετα,πολύ ωραιο κορμι και τελικα ακυρο αυτό που ανεφερα περι τεραστιου tattoo στο μηρο,προφανως ηταν προσωρινο
16α συλβια
18 υπογειο  αννουλα,καστανοξανθη τροφαντη κοπελα με φοβερα γαλαζοπρασινα ματια και ωραιο προσωπο,αλλα πολλα παραπανισια κιλα ωστοσο
18 ισογειο λαουρα,μελαγχροινη αλβανικης προελευσης mlf που εχει δουλεψει βεργας 3 και μαραθωνος 59,με λευκη επιδερμιδα και κανονικο ζουμερο σωμα
20 λαουρα επισης,λεπτη καστανη κοπελα την οποια ειχα δει και αγκυρας 12β,παρουσια λιγων ημερων στη φυλης
Ελλης 3 αλεξανδρα,κλασσικη ελληνιδα mlf της δεκαετιας του 80 με την ευγενικη πουτανιαρικη ομιλια εκεινης της εποχης,που σου εδινε υποσχεσεις ότι θα περασεις ομορφα στο δωματιο.Καστανη ,στα 45+ μ επιεικια και σωμα αξιοπρεπες,κανονικο,αναλογο της ηλικιας της.Για καποιο λογο μου εκανε κλικ
Αχαρνων 85 η μαργαριτα του zero
Φωκαιας 27 υπογειο η ομορφη βικτωρια

 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
επιβεβαιωνω για τη Χριστινα απο το φυλης 69 οτι το τιμαει το 20αρικο κ με το παραπανω.... μπραβο της κ ας παραδειγματιστουν καποιες που την εχουν δει ντιβες.....
 

ladiesterminator

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2013
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Απογευμα στη φυλης ,τ οποιο κυλησε πολύ ομορφα χαρη στη συντροφια που προεκυψε στη διαρκεια της ενημερωσης ,από συναγωνιστη, που για μενα είναι αδελφος
200 η ελενα του bakalhs πιθανον,κοντο καστανο μαλλι,κανονικο σωμα και υψος.Εχω την εντυπωση ότι προκειται για την ελενη από μαγνησιας 11 με τις θετικες εντυπωσεις για τις υπηρεσιες της.Εμφανισιακα παντως θα ελεγα ότι είναι μετρια
136 ειρηνη,η ξανθια mlf που εχει δουλεψει και αλκιβιαδου 16α και φωκαιας 24 στο λαβυρινθο.Κυριο χαρακτηριστικο η γαμψη της μυτη,καλο σωμα
134 υπογειο η ξανθουλα τζεσικα και μια καστανη κοπελα με κοιλιτσα,πλαδαρο κορμι και α-σεξουαλικη αυρα,εμφανιση γυφτοπουλας
134 οροφος τζουλια,κοντοπουτανη κατσαρομαλλα με σφριγηλο πληθωρικο κορμι
109 ισογειο αννα πιτσος,αρκετα ελκυστικη και προσεγμενη σημερα
109 οροφος μαλλον τζουλια όπως μου ανεφερε αγνωστος συναγωνιστης
71 ισογειο στεφανια
71 οροφος νελι,καλο  κορμακι,γλυκο προσωπο,ωραιο  προστυχο βλεμμα,φουλ προγραμμα
69β μελαμψη κοπελα με καλο κορμι,μαυρα μακρια κατσαρα μαλλια,ισως η μαγδα
69α λαικο προσκυνημα στο σαλονι,γυρω στα οχτω ατομα,πιθανον για την χριστινα.Επαληθευεται τελικα αυτό που εχω νοιωσει να συμβαινει στα κεντρικα της φυλης..οι κοπελες με πολύ καλες υπηρεσιες είναι τελικα δυσευρετες,κοινως σπανιζουν
67 τζουλια με φουλ προγραμμα
65β εμμανουλα,η λεπτη μελαγχροινη τσιγγανορουμανα με το δυνατο κορμι
56 η νταιανα του billy 13
54β ντενισα,αρκετη ωρα στο δωματιο,θετικο αυτό
Διδυμου
8α λη η κινεζουλα,πιο πολύ εφερνε σε ταυλανδη,λεπτο σκουρομελαγχροινο κοντοπουτανο
8β λωρη
7β νικολετα,πολύ ωραιο κορμι και τελικα ακυρο αυτό που ανεφερα περι τεραστιου tattoo στο μηρο,προφανως ηταν προσωρινο
16α συλβια
18 υπογειο  αννουλα,καστανοξανθη τροφαντη κοπελα με φοβερα γαλαζοπρασινα ματια και ωραιο προσωπο,αλλα πολλα παραπανισια κιλα ωστοσο
18 ισογειο λαουρα,μελαγχροινη αλβανικης προελευσης mlf που εχει δουλεψει βεργας 3 και μαραθωνος 59,με λευκη επιδερμιδα και κανονικο ζουμερο σωμα
20 λαουρα επισης,λεπτη καστανη κοπελα την οποια ειχα δει και αγκυρας 12β,παρουσια λιγων ημερων στη φυλης
Ελλης 3 αλεξανδρα,κλασσικη ελληνιδα mlf της δεκαετιας του 80 με την ευγενικη πουτανιαρικη ομιλια εκεινης της εποχης,που σου εδινε υποσχεσεις ότι θα περασεις ομορφα στο δωματιο.Καστανη ,στα 45+ μ επιεικια και σωμα αξιοπρεπες,κανονικο,αναλογο της ηλικιας της.Για καποιο λογο μου εκανε κλικ
Αχαρνων 85 η μαργαριτα του zero
Φωκαιας 27 υπογειο η ομορφη βικτωρια
δυνατη ενημερωση  :rockon:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
200 η ελενα του bakalhs πιθανον,κοντο καστανο μαλλι,κανονικο σωμα και υψος.Εχω την εντυπωση ότι προκειται για την ελενη από μαγνησιας 11 με τις θετικες εντυπωσεις για τις υπηρεσιες της.Εμφανισιακα παντως θα ελεγα ότι είναι μετρια

η ίδια είναι καθώς τα δύο αυτά μαγαζιά ανοίκουν στην ίδια αλυσίδα. Όντως μέτρια εμφανισιακά αλλά το αντισταθμίζει με καλή απόδοση στο δωμάτιο και πολύ καλή συμπεριφορά. Επίσης μπορεί να φέρνει τα πόδια της πίσω από το κεφάλι και να την γαμήσεις και έτσι.  :rockon: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom