Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 298 άτομα (28 μέλη και 270 επισκέπτες)

Επισκέπτης
        Το γνωστό κοινότυπο δείγμα ξιπασμένης σπαστικιάς τσατσάς του
                                           ΦΥΛΗΣ 109 ΚΑΤΩ
η συγκεκριμένη είναι απο τις χειρότερες που κυκλοφορούν (και η τσατσά και η κοπέλα)
Αναφερόμουν στην τσατσά και μόνο.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Σε ποιόν οίκο στη Φυλής δουλεύει η Ξένια, που δούλευε πρόσφατα στο  Αχαρνών 106;
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Σε ποιόν οίκο στη Φυλής δουλεύει η Ξένια, που δούλευε πρόσφατα στο  Αχαρνών 106;


Στο Φυλής 109 κάτω τα απογεύματα.

Καλή σου τύχη, θα την χρειαστείς.
Καλύτερα πάρε την Βικτώρια του Hot Scorpio που παίζει εκεί τα πρωινά.
 

papaflesas

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Εχθές το πρωί στο 200 ήταν μια Ντόρα.Ωραία κοπέλα,την έχει τεστάρει κάποιος;
Στο 134 υπόγειο ήταν μια μέτρια,αλλά η Τσα² επιμένει πολύ και με εκνευρίζει...Στο ισόγειο μια καλή με πολλά τατουάζ,στον όροφο μια κάτω του μετρίου.Στο Αγ.Πέτρου 7 ήταν η Αλίνα την οποία δοκίμασα και αξίζει.20 ετών από τη χώρα του Δράκουλα.Στα άλλα δεν πήγα λόγω έλλειψης χρόνου.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
η συγκεκριμένη είναι απο τις χειρότερες που κυκλοφορούν (και η τσατσά και η κοπέλα)
Άμα η Μαρια η βουλγαρα ειναι απο τις χειροτερες και επιπλο,τοτε ΠΟΙΑ ειναι καλη??
Εγω δεν νομιζω οτι παιζουν πολλες καλυτερες απο αυτην,θα την χαρακτηριζα εξαιρετικη.Το μονο της ''παραξενο'' ειναι οτι σιγουρα ΠΙΝΕΙ.
 

Επισκέπτης
Στο Φυλής 109 κάτω τα απογεύματα.

Καλή σου τύχη, θα την χρειαστείς.
Καλύτερα πάρε την Βικτώρια του Hot Scorpio που παίζει εκεί τα πρωινά.
Kαι η οποία Βικτώρια είχε κάνει καλό ξεκίνημα αλλά χάλασε.
Χειρόπιπα της πλάκας, κόντρα λεκάνη και άρνηση να κάνει πίπα (με καπότα εννοείται) από την στιγμή που ο πούτσος μπει στο μουνί.
Είχα ξενερώσει τόσο πολύ (ΦΥΛΗΣ 200), της έλεγα να μην κάνει το γνωστό κόλπο λούφας-κόντρα λεκάνη και δεν μ'άκουγε, που σταμάτησα και της είπα να κάνει πίπα.Αρνήθηκε γιατί ο πούτσος είχε μπει στο μουνί.Σαν τις μαλακισμένες Ελλεϊνίδες 1980-1990.
Έβγαλα την εισαχθείσα στο μουνί της καπότα και έβαλα μια άλλη δική μου για να κάνει πίπα:Κοροϊδία!!!.ΠΙΠΑ ΓΙΑ OSCAR ΕΙΡΗΝΗΣ ΣΤΟΝ ΟΜΠΑΜΑ!!!.Ψευτόπιπα.
Ήταν η δεύτερη φορά με την Βικτώρια.Το μέτρο σύγκρισης καταλυτικό και αδυσώπητο:
Η πρώτη φορά.Ήταν μια άλλη Βικτώρια.Πύραυλος!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
το πρωι στη φυλης

80 η μαριαννα,μελαχροινο που αν δεν ειχε 4αρες βυζαρες θα περναγε απαρατηρητη

84 πανω η ελενα απο ουκρανια που παιζει 86 πανω απογευμα.ωραιο προσωπο,τελειο κορμι αλλα μαπα γαμησι.

86 πανω μια καστανη μετριοτητα.

86 κατω μελαχροινος κοντος μουναρος.φοβερο κορμι και τσαχπινια στο  σαλονι αλλα οτο χειροτερο γαμησι μεσα.αλεξανδρα απο ισπανια λεει.

71 κατω η μουναρα κατια με νεα σιλικον βυζια.τωρα βρισκεται στη κασσανδρας.πολυ μετριο γαμησι,ουτε το 20αρικο δεν δικαιολογει.

69 πανω η γνωστη χριστινα.

69 κατω ενα μελαχροινο μπαζο

67 η ναταλι,,ωραιο κορμι και προσωπο  αλλα μπορει να σας  κοψει τον πουτσο με τα δοντια.

65 κατω μια ψηλη μελαχροινη μετριοτητα

109 η βικτωρια.πολυ ωραιο το ατιμο.

μονης προδδρομου κατω μα μελαχροινη νεα στη δουλεια.αδυνατη και ντεκαβλε.

φωκαιας 17 πανω η λολιτα.αποστεωμενο

25 πανω μελαχροινο με ωραιο σωμα.

25 κατω μελαχροινο κοντο τριμπαζο.

22 πανω μελχαροινο νεο στη δουλεια,μετριο και ανευρο εντελως  και πολυ βιαστικη τσατσα για κλωτσιες.

22 κατω η μονικα με τα αστερακια,πετιτ μωρο ομορφο με ωραιο σωμα.εχει αρκετες κριτικες στο 67
 

Seldom

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
85
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστές σήμερα το βράδυ πέρασα από Αγαθουπόλεως 54 για να βρω τη Βανέσα αλλά έμεινα με το … στο χέρι, γιατί η ευγενέστατη τσατσά μου είπε ότι έφυγε για Βουλγαρία και δεν ξέρει το ποτέ θα γυρίσει.
Πήγα και εγώ και έπνιξα τον … στην Αννούλα που είναι στη Φυλής 65Α
Καλά πέρασα αλλά … σαν την Βανέσα καμιά
 

Επισκέπτης
Χθεσινή πρωϊνή εξόρμηση:
Κολοκυνθούς 38 κάτω (καινούργιο).Ξανθό, κοντό,λεπτό, αγέλαστο πιπίνι με μικρό βυζί.
                    Ελεύθερο στοματικό στα 20 ευρώ.Δεν είπε τελειωτικό.
                    Η τσατσά αρνήθηκε να πει το όνομα.
                    antisthenis, είναι η Ιρίνα;

Κολοκυνθούς 38 πάνω.Ξανθή χαμογελαστή νταρντάνα χωρίς πολλά παχάκια με ευρεία περιφέρεια που υπόσχεται όμως καλή διαμόρφωση κωλομερίων στα τέσσερα.Ελεύθερο στοματικό στα 20 ευρώ.Δεν είπε τελειωτικό.Απόλυτε, ποια είναι αυτή;

Φυλής 71 πάνω-Μπάρμπορα
Φυλής 71 κάτω-Κάτια η Τσέχα που αποφεύγει να γαμηθεί κανονικά, επιστρέψασα μετά της Βουλγάρας (χρονομετρούσας την παραμονή στο δωμάτιο) τσατσάς με το κοντό μαλλί και τα γυαλιά:"ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ ΜΟΝΟ ΕΙΝΑΙ, ΔΕΝ ΤΟ ΞΈΡΕΙΣ;".
Αλλά, ΜΟΥΝΑΡΟΣ!!!.Ετσι μού'ρθε να μπω μέσα αλλά φυσικά κρατήθηκα.Την είχα πηδήξει και με τσατσά αυτήν την χρονομετρούσα το πεντάλεπτο τσατσά.Στα 5 λεπτά βάραγε συνέχεια την πόρτα με δύναμη σαν να κλείστηκε στο ανσανσέρ!

Μονής Προδρόμου υπόγειο.Μαριάννα, καινούργια κατά τον ευγενή τσάτσο.
Μελαγχροινή ωραία χαμογελαστή πιπίνα με ωραίο σωματάκι και 69.

Φυλής 67-Ναταλί η πουτσοφάγος
Φυλής 84 πάνω-Έλενα μου είπε.Ξανθό λεπτοκαμωμένο χαμογελαστό με σκέρτσα και κουνήματα.
Φυλής 86 πάνω-Βαλεντίνα.Ωραία καστανή ψηλή με λίγο μεγαλύτερη περιφέρεια
              από το κανονικό.
Φυλής 80-Μαριάννα η Βυζαρού-τσιμπουκοχειλού με την ψευτόπιπα επικεντρωμένη 
        στην βάλανο.Κρίμα τα τσιμπουκόχειλα...
Φυλής 92-Σάντρα η Ισπανίδα.Ψηλή, μελαγχροινή με σωστές αναλογίες σώματος και ωραίο κώλο.
        Μετά από το μπουρδέλο της Φυλής 59, φαίνεται οτι σταθεροποιείται
        Φυλής 92.
Φώκαιας 22 υπόγειο-Μόνικα, το γνωστό ξανθό πιπίνι.
Φώκαιας 22 πάνω-Σεβδά στο όνομα και καινούργια κατά την τσατσά.Κοντό μελαγχροινό  σκουρόχρωμο πιπίνι.Συναγωνιστής που βγήκε, μου είπε οτι  δεν ήξερε να κάνει τίποτα και έβαλε κατ'ευθείαν καπότα σε πεσμένο πούτσο.

Πιπίνου 65-Αλμπίνα.Πρωϊνή χτες.Μελαγχροινό πιπινοειδές με λεπτό ωραίο
           σώμα και ωραία τσιμπουκόχειλα.Κακές υπηρεσίες σύμφωνα με
           αξιόπιστο μέλος.             

 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
σημερα λεω να παω για καταθεση.
αλλα μυστηρια μερα η κυριακη.
πολλες απο της κοπελες μας εχουν ρεπο και το ποιες θα ειναι στο ποστο τους αποτελει ενα θεμα....
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
τιμησα αντριαννα διδυμου 18.πολλη καλη η τυπισα!!
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, συναγωνιστές. Έχω καιρό να γράψω, γιατί δεν είχα πάρει κατι αξιόλογο, ούτε κάτι απαράδεκτο για να σας το κοινοποιήσω. Αυτό, μέχρι σήμερα. Πήγα στο καινούριο, Κολοκυνθούς 38 λίγο πριν, κατά τις 22:00. Ήταν μία Ροξάνα. Μελαχρινή, μικροκαμομένη, με ωραίο κολαράκι και καλούτσικο βυζί. Το πρόγραμμα περιλάμβανε και κουλουράκι. Αν και δε με ενθουσίασε και την έκοβα μούφα τη δουλειά, ο μαλάκας, μπήκα. Δε θα πω πολλές λεπτομέριες, μόνο ότι ήταν κωμοδίνο, δε μιλούσε γρι ελληνικά, και ήταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ. Να φανταστείτε, δεν έχυσα, παρ'όλο που είχα να γαμήσω 4 μέρες. Στα 6-7 λεπτά η καριόλα η τσατσά χτύπησε την πόρτα. Μόλις το άκουσε η άλλη, εξαφανίστηκε. Βγαίνοντας, της τα είπα ευγενικά της τσατσάς, και αυτή απλά μου είπε "έτσι μου έχουν πει να κάνω". Μαύρο στο συγκεκριμένο. 
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ελα ρε φιλε,τι λες τωρα,κωλοκυνθους δε βαραγανε ποτε πορτα...παει χαλασε η φαση λεμε,μπουτικ και εκει...παντως οτι οι κοπελες εκει δε μιλουν γρι ελληνικα αυτο ειναι δεδομενο πλεον...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Καλησπέρα, συναγωνιστές. Έχω καιρό να γράψω, γιατί δεν είχα πάρει κατι αξιόλογο, ούτε κάτι απαράδεκτο για να σας το κοινοποιήσω. Αυτό, μέχρι σήμερα. Πήγα στο καινούριο, Κολοκυνθούς 38 λίγο πριν, κατά τις 22:00. Ήταν μία Ροξάνα. Μελαχρινή, μικροκαμομένη, με ωραίο κολαράκι και καλούτσικο βυζί. Το πρόγραμμα περιλάμβανε και κουλουράκι. Αν και δε με ενθουσίασε και την έκοβα μούφα τη δουλειά, ο μαλάκας, μπήκα. Δε θα πω πολλές λεπτομέριες, μόνο ότι ήταν κωμοδίνο, δε μιλούσε γρι ελληνικά, και ήταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ. Να φανταστείτε, δεν έχυσα, παρ'όλο που είχα να γαμήσω 4 μέρες. Στα 6-7 λεπτά η καριόλα η τσατσά χτύπησε την πόρτα. Μόλις το άκουσε η άλλη, εξαφανίστηκε. Βγαίνοντας, της τα είπα ευγενικά της τσατσάς, και αυτή απλά μου είπε "έτσι μου έχουν πει να κάνω". Μαύρο στο συγκεκριμένο. 
δηλαδη ξεφευγει απτα στανταρντ που ολοι αγαπησαμε στο κλασσικο της κωλο-κυνθους,κακο του κεφαλιου τους
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα συναγωνιστες,αυτη η Μαρινα στο Φ109Α τι λεει απο υπηρεσιες,ειναι καλη η της ξεπετας και αυτη?Αν καποιος γνωριζει κατι ασ απαντησει και τι βαρδια δουλευει thanks.
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Είναι άραγε η Μαρίνα που δούλευε παλιά στο Καλύμνου 36????
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom