Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 337 άτομα (34 μέλη και 303 επισκέπτες)

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
πολυ ωραια κωλαρα εχει αυτη στο φ69β.μεγαλη στρομπουλη πεταχτη χορταστικοτατη φαινεται!!! και ο μεγιστος ειπε ειναι οκ μεσα vfm.

καλο κορμι αλλα εμενα μεσα μου ειχε φανει μετρια
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ναι ρε παιδες και μενα αυτη στο φ65 πανω μου αρεσε περισσοτερο,τι φοβερο μωρο ειναι
αυτο,τι λενε αννα νομιζω...σκετη γλυκα...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Καθαροτατη και απο υπηρεσιες μια χαρουλα...Αν πας σιγουρα δεν θα το μετανοιωσεις.
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Αν λες την Τανια ... Αρχιδια εμενα δεν μου κανει, τυπικουρα με τα ολα της
 

Επισκέπτης
Αν λες την Τανια ... Αρχιδια εμενα δεν μου κανει, τυπικουρα με τα ολα της
που να ξερω ρε πως την λενε???
απλα διαβασα "φ69β ωραιο καστανοξανθο μιλφ με κωλαρα,νομιζω τανια τη λενε,αξιολογοτατο μελος λεει ειναι καλη μεσα." & ρωτησα μηπως ξερεις..
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Πηγαινε να την ξεκολιασεις και τπτ αλλο!!!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
αξιολογοτατο μελος ρε σεις εννοουσα τον πιατσα.τωρα με το λινκ που εδωσε ο στρατηγος ειδα κριτικες κλπ.

παντως αυτος ο κωλος κωλολεει :P
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
ξερει κανενας συναγωνιστης,εαν γυρισε απο την αδεια η βανεσσα??τα "φωτα" σας παρακαλω..
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
και οι μπαγιατικες καλες ειναι νικο.
αν καποιος ψαχνει μια κοπελα μπορει να βλειπει που υπαρχει πιθανοτητα να την πετυχει και σε ποια βαρδια.

οπως εγω που θελω να καρφωσω τη νελλυ αν και ξερω οτι ειναι πολυ μετρια.
εχει ομως κωλαρα

Τι να κάνουμε όμως ???

Πληρώνουμε για τις αδυναμίες μας ...
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αυτή η Αννούλα στο 134 ισόγειο απόγευμα τι ξενέρωτη, θεέ μου, πίπα απο μακριά για να μην την πιάνεις, μια απλή διεκπεραίωση, δεν ξαναπατάω σίγουρα...
 

PSOLOGIVER

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Πρωινές καύλες και 10:00 ακριβώς σε θέση μάχης στη Φυλής.Φωκαίας 25 πάνω ένα ξανθό με κωλαράκι τούμπανο να μου κλείνει την πόρτα της εξόδου για να μπώ μέσα.ΟΚ της λέω αφού θες εσύ κανένα πρόβλημα αλλά επειδή εγώ δεν θέλω δεν θα πληρώσω κιόλας,γιά σένα θα το κάνω της λέω σαν χάρη οπότε μου άνοιξε την πόρτα να φύγω.Φωκαίας 25 κάτω ένα μελαχρινό αξιογάμητο,έτοιμος ήμουν,αλλά φοβόμουν μη φάω φόλα και την έκανα.Η τσατσά μου λέει ,που πας ? μόλις ήρθε από το Ελ.Βενιζέλος,γι΄αυτό γεύγω της λέω μπορεί να έφερε και καμιά γρίπη μαζί της.Φυλής 84 το πάνω νομίζω η Αλίνα μια καστανή με μακριά μαλλιά αδύνατη με τράβαγε και αυτή μέσα.Τι έγινε λέω ή αγάμητες είναι γιατί είναι πρωί,ή αναδουλειά έχει πέσει,ή είμαι πολύ ερωτικός άντρας ! ! Οπότε την κάνω για Φυλής 109 ισόγειο για Βίκυ-Βικτώρια ήταν στη θέση της και έκανα το χρέος μου.Ελαφρώς πεσμένη μου φάνηκε σε σχέση με άλλες φορές αλλά καλά ήταν αν και δυσανασχέτησε λίγο έκανε το καθήκον της.Τα περισσότερα ήταν κλειστά και λιγοστά που ήταν ακόμα ανοιχτά δεν μπήκα καν.Αλήθεια για το μωρό Φωκαίας 25 κάτω μελαχρινό καλό δυάρι στήθος ξέρουμε τίποτα ?
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Φυλής 84 το πάνω νομίζω η Αλίνα μια καστανή με μακριά μαλλιά αδύνατη με τράβαγε και αυτή μέσα.
Μαλακια εκανες που δεν μπηκες... Για μενα αυτη την χρονικη περιοδο στην Φυλης ειναι οτι πιο καυλε, και με τα πιο εντυπωσιακα στησιματα του κορμιου της και βασικα στα 4 ειναι ολα τα λεφτα!!  Οσο περναει ο καιρος τοσο καλυτερη γινεται...
 

PSOLOGIVER

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Την είχα δοκιμάσει αρχές καλοκαιριού (Αλίνα) όχι ότι ήταν άσχημη αλλά δεν με τρέλανε κιόλας,ίσως της ξαναδώσω και άλλη ευκαιρεία.Βασικά λόγω καύλας που είχα έτσι και δεν το ευχαριστιόμουνα με έβλεπα και για δεύτερη κατάθεση στο καπάκι για αυτό ήθελα κάτι σίγουρο για μένα.Αλήθεια η Λαρίσα από Φ67 που έπαιζε τελευταία απογευματινή βάρδια ξέρει κανείς τίποτα ? όπως και μια Ρερέζα από Φωκαίας 25 το πάνω απογευματινή βάρδια ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom