Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 246 άτομα (24 μέλη και 222 επισκέπτες)

Dimk12

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Όλη η φυλής λατινες έχει γεμίσει κάντε μια βόλτα τσάμπα είναι
Αδερφέ μου τρεις μέρες τώρα πηγαίνω πρωί γιατί απόγευμα είναι δύσκολο και δεν βρίσκω τίποτα και απλά ρωτάω εδώ μήπως ξέρει κανείς τίποτα να πάω στοχευμένα! Άμα ας πούμε είναι απόγευμα επειδή δεν θα έχω χρόνο να πάω στοχευμένα!
Ευχαριστω!
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
19
Like
6.142
Πόντοι
2.036
Αδερφέ μου τρεις μέρες τώρα πηγαίνω πρωί γιατί απόγευμα είναι δύσκολο και δεν βρίσκω τίποτα και απλά ρωτάω εδώ μήπως ξέρει κανείς τίποτα να πάω στοχευμένα! Άμα ας πούμε είναι απόγευμα επειδή δεν θα έχω χρόνο να πάω στοχευμένα!
Ευχαριστω!

Κοίτα, όπως έχει ειπωθεί πολλές φορές, ειδικά οι Λατίνες δεν έχουν συνήθως σταθερό πρόγραμμα/σπίτι/βάρδια, αλλάζουν συχνά και την μία μέρα είναι την άλλη όχι, αν πετύχεις κάποια 1-2 φορές στο ίδιο σπίτι ίδια βάρδια θα είναι για λίγες μέρες μόνο.
 
Εγγρ.
15 Ιουλ 2024
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
85
Πόντοι
0
Φίλε Dimk12 πρωινά οντως ούτε εγώ έχω πετύχει Λατίνα στη φυλλης, αλλά στο Μεταξουργείο. Βραδινές βάρδιες είναι γεμάτη η φυλλης από τις απόγονες των Κονκισταδορων
 

panta_sikomenos1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2024
Μηνύματα
28
Like
151
Πόντοι
0
Ρε μυστες μου εχει δει κάνεις απο εσάς το μάτι σας την Νατάσα που δούλευε περδικας 3 Μεταξουργείο που κάποιες φορές δουλευανε μαζι με την Νταρια μια αδύνατη κοπελίτσα μελαχρινή
 

Karfwmenos

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2020
Μηνύματα
20
Like
26
Πόντοι
0
Ρε μυστες μου εχει δει κάνεις απο εσάς το μάτι σας την Νατάσα που δούλευε περδικας 3 Μεταξουργείο που κάποιες φορές δουλευανε μαζι με την Νταρια μια αδύνατη κοπελίτσα μελαχρινή
Εάν θυμάμαι η κοντή ήτανε πρωί Κολωνού σε αυτό με την σκάλα δεν θυμάμαι νούμερο εάν θυμούνται οι παλιοί (περάστε και πάνω πολύ καλό σεχ)
 

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
91
Like
684
Πόντοι
80
Ρε παιδιά καμία λατίνα Μουναρα που θα βρω;
Δεν με νοιάζουν υπηρεσίες
Καλησπερα, αν διαβασεις μια λεπτομερη ενημερωση θα βρεις αυτο που θες. Αφου δεν διαβασες ,Δοκιμασε φυλης 71 ισογειο και οροφο 11 00-17 00 για αρχη , εχει ομορφα ξεπετολατινακια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.088
Πόντοι
46.232
Αδερφέ μου τρεις μέρες τώρα πηγαίνω πρωί γιατί απόγευμα είναι δύσκολο και δεν βρίσκω τίποτα και απλά ρωτάω εδώ μήπως ξέρει κανείς τίποτα να πάω στοχευμένα! Άμα ας πούμε είναι απόγευμα επειδή δεν θα έχω χρόνο να πάω στοχευμένα!
Ευχαριστω!
Φυλής 61 ,71 & 71α περίπου από τις 1000 -1100,σε όλα τα υπόλοιπα λατινοσπιτα μετά τις 1200-1230 ενώ και σε κάποια όπως το 56 ανοίγει ή γύρω στις 1500 ή στις 1700.Γενικα λατίνες Φυλής και περιξ βρίσκεις στα:
Φυλής 54α ,56 ,66α, 59 κάτω, 59 όροφος, 61 ,86α ,71 ,71α και 105 δεξιά.
Φιλλιπίδου 11α και 11β
Φωκαίας 13 υπόγειο, 13 ισόγειο και 27β πάνω.
αν μου διαφεύγει κάποιο ας συμπληρώσει κάποιος μύστης.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
124
Κριτικές
32
Like
3.255
Πόντοι
2.591
Τριπλή λάτιν κατάθεση σήμερα μεσημέρι σε Φυλής, Φωκαίας και Μεγάλου Αλεξάνδρου!
1)Φυλής 59 Καμέλια. Που δούλευε με την αδερφή της από τον Παναμά στο Φ13 υπόγειο. Σήμερα την παρουσιάσανε σαν Κολομβιανή:dunno:Τρέχα γύρευε...
Πρόσχαρη και φιλική.
Καλούτσικη κατάθεση στα πλαίσια του απλού προγράμματος. Με κάποια αλλά όμως...
2)Φωκαίας 13 Λούνα. Μικρό μελαχρινό λατινάκι με πεταχτό κωλάρι. Πρόγραμμα απλό. Ευγενική. Με πολλή κορτάρισμα και επιμονή έδωσε :assshake:με +10.
Σφιχτό κωλαράκι σα μέγγενη. Ευχαριστήθηκα ξεκώλιασμα :boff:Να σημειώσω ότι μετά από αρκετή επιμονή έδωσε το κωλί της, μην φάνε κάποιοι άκυρο και κράζουνε!
3)Μεγ. Αλεξάνδρου 21 ισόγειο Μπάρμπαρα. Τη πήρα σόλο σήμερα. Καλούτσικη κατάθεση. Με +5 άδειασα στο πρόσωπο της:headbaning2:
Συνέχεια στις κριτικές που θα ανεβάσω...
 

Morty love Jessica

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
153
Κριτικές
28
Like
1.226
Πόντοι
1.011
Αδερφέ μου τρεις μέρες τώρα πηγαίνω πρωί γιατί απόγευμα είναι δύσκολο και δεν βρίσκω τίποτα και απλά ρωτάω εδώ μήπως ξέρει κανείς τίποτα να πάω στοχευμένα! Άμα ας πούμε είναι απόγευμα επειδή δεν θα έχω χρόνο να πάω στοχευμένα!
Ευχαριστω!
Κολωνού 30α erotic prison αναμπελα πρωινή βάρδια μου είπε τίμιο για 10αρικο όμορφο λατινακι επιπέδου φυλής και πάνω
 

xgeo1234

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
169
Like
227
Πόντοι
21
Ρε μυστες μου εχει δει κάνεις απο εσάς το μάτι σας την Νατάσα που δούλευε περδικας 3 Μεταξουργείο που κάποιες φορές δουλευανε μαζι με την Νταρια μια αδύνατη κοπελίτσα μελαχρινή
Η αδύνατη είναι απόγευμα κολ30 2ο όροφο.Την Νατάσα δεν την έχω δει.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.061
Like
6.710
Πόντοι
1.056
Αδερφέ μου τρεις μέρες τώρα πηγαίνω πρωί γιατί απόγευμα είναι δύσκολο και δεν βρίσκω τίποτα και απλά ρωτάω εδώ μήπως ξέρει κανείς τίποτα να πάω στοχευμένα! Άμα ας πούμε είναι απόγευμα επειδή δεν θα έχω χρόνο να πάω στοχευμένα!
Ευχαριστω!
Δοκιμασε και Μεγαλου αλεξανδρου 21 στο Μεταξουργειο
 

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
302
Like
1.201
Πόντοι
201
Ξέρουμε αν γυρίσει η μπιουτι? Η αν παίζει άλλη μαύρουλα
 
Εγγρ.
15 Ιουλ 2024
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
85
Πόντοι
0
Ξεκινάω και σήμερα εκστρατεία από Λαγονήσι προς φυλλης. Αν βρω κάτι καλό (υποκειμενικο εινσι αυτο για ολους μας) θα ενημερώσω
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
905
Κριτικές
192
Like
4.445
Πόντοι
15.775
Καταθεση στην Μιχαελα Φωκαιας 17. Εχει παρει καποια κιλακια παραπανω λιγα προκαταρτικα αλλα καλη πιπα. Στο γαμησι δεν αντεχει πλεον μεγαλες ταχυτητες. Αρχισε η παρακμη και για αυτην υποθετω..
 

Nikoscall

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
34
Like
42
Πόντοι
0
Έχετε να προτείνετε κάτι κοντά σε Ορόρα, Άννα κου η τζανινα;, σε ςμφανιση
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
1.705
Πόντοι
201
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί γίνεται τόσο ντόρος για την Ντάρια.
Σιγά ρε παιδιά.
Την πήρα σήμερα και δεν εντυπωσιάστηκα καθόλου.
Φάτσα πολύ μέτρια, πίπα κάτω του μετρίου, άβυζη και άκωλη.
Πραγματικά μετάνιωσα που δεν πήρα την Βικτώρια που δουλεύαν μαζί.
Επίσης να δώσω τα εύσημά μου στους ιδιοκτήτες του Αγκύρας 9 που έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά στην ανακαίνιση στα δωμάτια τους.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.859
Πόντοι
1.936
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί γίνεται τόσο ντόρος για την Ντάρια.
Σιγά ρε παιδιά.
Την πήρα σήμερα και δεν εντυπωσιάστηκα καθόλου.
Φάτσα πολύ μέτρια, πίπα κάτω του μετρίου, άβυζη και άκωλη.
Πραγματικά μετάνιωσα που δεν πήρα την Βικτώρια που δουλεύαν μαζί.
Επίσης να δώσω τα εύσημά μου στους ιδιοκτήτες του Αγκύρας 9 που έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά στην ανακαίνιση στα δωμάτια τους.
Καλυτερα που δεν πηρες Βικτωρια.Ειναι πατσαβουρα ολικης.Καμμενο εικοσαρικο.
 

eLmatad9r

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
1
Ξέρουμε πότε γυρίζει η Μπιουτι το Αφρικανικό Άτι? Έχουμε πάθει υπογλυκαιμία μύστες!!
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.617
Κριτικές
21
Like
14.312
Πόντοι
4.646
Ξέρουμε πότε γυρίζει η Μπιουτι το Αφρικανικό Άτι? Έχουμε πάθει υπογλυκαιμία μύστες!!
Αφρικανικό αγριογούρουνο είναι! Χοληστερίνη θα πάθεις, έτσι και γυρίσει! :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom