Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (4 μέλη και 69 επισκέπτες)

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.617
Κριτικές
21
Like
14.316
Πόντοι
4.646
Τριπλή λάτιν κατάθεση σήμερα μεσημέρι σε Φυλής, Φωκαίας και Μεγάλου Αλεξάνδρου!
1)Φυλής 59 Καμέλια. Που δούλευε με την αδερφή της από τον Παναμά στο Φ13 υπόγειο. Σήμερα την παρουσιάσανε σαν Κολομβιανή:dunno:Τρέχα γύρευε...
Πρόσχαρη και φιλική.
Καλούτσικη κατάθεση στα πλαίσια του απλού προγράμματος. Με κάποια αλλά όμως...
2)Φωκαίας 13 Λούνα. Μικρό μελαχρινό λατινάκι με πεταχτό κωλάρι. Πρόγραμμα απλό. Ευγενική. Με πολλή κορτάρισμα και επιμονή έδωσε :assshake:με +10.
Σφιχτό κωλαράκι σα μέγγενη. Ευχαριστήθηκα ξεκώλιασμα :boff:Να σημειώσω ότι μετά από αρκετή επιμονή έδωσε το κωλί της, μην φάνε κάποιοι άκυρο και κράζουνε!
3)Μεγ. Αλεξάνδρου 21 ισόγειο Μπάρμπαρα. Τη πήρα σόλο σήμερα. Καλούτσικη κατάθεση. Με +5 άδειασα στο πρόσωπο της:headbaning2:
Συνέχεια στις κριτικές που θα ανεβάσω...
Ξεροχυνω με πρωκτικό :zfuck: και χυσομαπιδι :2on1:, εκτός προγράμματος! Είμαι σίγουρος ότι το είχες τόσο ανάγκη, όσο αυτές το χρήμα! :rockon:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
69.988
Πόντοι
41.129
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί γίνεται τόσο ντόρος για την Ντάρια.
Σιγά ρε παιδιά.
Την πήρα σήμερα και δεν εντυπωσιάστηκα καθόλου.
Φάτσα πολύ μέτρια, πίπα κάτω του μετρίου, άβυζη και άκωλη.
Πραγματικά μετάνιωσα που δεν πήρα την Βικτώρια που δουλεύαν μαζί.
Επίσης να δώσω τα εύσημά μου στους ιδιοκτήτες του Αγκύρας 9 που έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά στην ανακαίνιση στα δωμάτια τους.

Εχει γεμίσει αγαπουληδες και προμοτορες το νημα τηπε...
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
279
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
Ρε παίχτες επειδή απέχω αρκετό καιρό απ' το άθλημα και το χω χάσει λίγο , υπάρχει τίποτα κοντά σε υπηρεσίες κ εμφάνιση σαν της λάνας από Βέργας 7 , γτ είχα μάθει ότι σταμάτησε .
Έψαξα λίγο προς τα πίσω στο φόρουμ αλλά μόνο μια στο χωματιανου πρωι ταίριαζε ....
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
480
Κριτικές
206
Like
11.412
Πόντοι
31.613
Ευχαριστώ καταρχάς τους smirni και ,arxonta tou skotous για τις πληροφορίες σχετικά με Ναταλί
Πέρασα σήμερα από Φώκαια 19 και μου λέει η τσατσά έχει δύο βδομάδες που έφυγε.
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
480
Κριτικές
206
Like
11.412
Πόντοι
31.613
Κατά δεύτερον πέρασα από Άγκυρας 9 για παρτουζα με Ντάρια και Βικτώρια και επειδή έγινε μια σχετική κουβέντα και ανέβηκαν και κριτικές ανεβάζω κριτική της παρτουζα όπου λέω την γνώμη μου πάντα.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
798
Κριτικές
34
Like
5.283
Πόντοι
2.836
Ευχαριστώ καταρχάς τους smirni και ,arxonta tou skotous για τις πληροφορίες σχετικά με Ναταλί
Πέρασα σήμερα από Φώκαια 19 και μου λέει η τσατσά έχει δύο βδομάδες που έφυγε.
Πολύ καλή στα prive κ απο εμφάνιση Ρουκετα.
4 φορές την έχω πάρει....1 στο Φωκαίας 19 κ 3 στο Λ73Β.

Τσέκαρε κ στα 73αρια στουντιελα Λιοσιων μήπως πήγε εκεί ίδιο αφεντικό τα έχει.....μην λέει μπούρδες η 2τσα οτι κ καλά έφυγε για Ρωσία.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom