Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 411 άτομα (54 μέλη και 357 επισκέπτες)

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
760
Κριτικές
30
Like
4.715
Πόντοι
2.836
Όχι. Κάτι πάει να κάνει από εμφάνιση η Ελένη Δίδυμου αλλά δε θα σου φύγει και το σαγόνι.
Αυτη η Ελένη που λες δεν έχει χαρακτηριστεί υγειονομική βόμβα λόγο ότι ζητά ακα πηδημα από τους πελάτες? Είναι μία μελαχρινή 30+ με πιασιματακια που δούλευε με έναν μαύρο τσατσο σε εναν οικο της Διδύμου????.....αν θυμάμαι καλά.....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.295
Κριτικές
33
Like
29.293
Πόντοι
9.846
Αυτη η Ελένη που λες δεν έχει χαρακτηριστεί υγειονομική βόμβα λόγο ότι ζητά ακα πηδημα από τους πελάτες? Είναι μία μελαχρινή 30+ με πιασιματακια που δούλευε με έναν μαύρο τσατσο σε εναν οικο της Διδύμου????.....αν θυμάμαι καλά.....
Θυμάσαι πολύ καλά και ορθά! Τώρα είναι ξανθιά μελί μαλλιά. Ο συναγωνιστής που ρώτησε ήταν σαφής και η απάντηση μου ακόμα πιο σαφής. Είναι η πιο εμφανίσιμη που να δίνει γκροβερ. Τώρα αν θέλει να κάνει μαλακιτσες μέσα δεν θα τον πάρω από το χεράκι. Άμα βάλει καποτα παντού θα γαμησει τίμια χωρις μα και μου. Έχω φίλους συναγωνιστές που έχουν περάσει σούπερ με την τυπισσα (και δεν κόλλησαν τίποτα αφού φορούσαν λάστιχο και στη πίπα, όχι μόνο στο γαμησι). Εγώ δεν εκφέρω γνώμη προσωπικη. Δεν την έχω πάρει. Μόνο βόλτες στα δέλα, όχι γαμησι, εδώ και πολύ καιρό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
760
Κριτικές
30
Like
4.715
Πόντοι
2.836
Θυμάσαι πολύ καλά και ορθά! Τώρα είναι ξανθιά μελί μαλλιά. Ο συναγωνιστής που ρώτησε ήταν σαφής και η απάντηση μου ακόμα πιο σαφής. Είναι η πιο εμφανίσιμη που να δίνει γκροβερ. Τώρα αν θέλει να κάνει μαλακιτσες μέσα δεν θα τον πάρω από το χεράκι. Άμα βάλει καποτα παντού θα γαμησει τίμια χωρις μα και μου. Έχω φίλους συναγωνιστές που έχουν περάσει σούπερ με την τιπισσα. Εγώ δεν εκφέρω γνώμη προσωπικη. Δεν την έχω πάρει. Μόνο βόλτες στα δέλα, όχι γαμησι, εδώ και πολύ καιρό.
Ούτε εγώ την έχω παρει ποτε.

Να φανταστείς κατά τύχη την είδα πριν 2 χρόνια σε τσαρκα στη Διδύμου με ένα φίλο που έψαχνε μια στην συγκεκριμένη οδο. Έγω πολύ σπάνια κανω τσαρκα στην συγκεκριμένη οδό μονο αν μάθω αν έχουν έρθει νέα κορίτσια....
Η καθε μια μπορεί να κάνει ότι θέλει για τα χρήματα μέσα στο δωμάτιο όταν κλίσει η πόρτα......Ο πελατης όμως πρέπει όμως να σκέφτεται με το πάνω κεφάλι τι θα κάνει.........
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.295
Κριτικές
33
Like
29.293
Πόντοι
9.846
Ούτε εγώ την έχω παρει ποτε.

Να φανταστείς κατά τύχη την είδα πριν 2 χρόνια σε τσαρκα στη Διδύμου με ένα φίλο που έψαχνε μια στην συγκεκριμένη οδο. Έγω πολύ σπάνια κανω τσαρκα στην συγκεκριμένη οδό μονο αν μάθω αν έχουν έρθει νέα κορίτσια....
Η καθε μια μπορεί να κάνει ότι θέλει μέσα στο δωμάτιο όταν κλίσει η πόρτα......Ο πελατης όμως πρέπει όμως να σκέφτεται με τι πάνω κεφάλι τι θα κάνει.....αλλα τι ψάχνουμε αστα......
Η Διδύμου ήταν είναι και θα είναι φημισμένη για πολλές μαλακιτσες. Όχι μόνο τσιμπουκαδικα. Όχι πως αλλού δε γίνεται.... Παντού γίνεται!! Απλά την Ελένη την έδωσαν κάνα δυό εδώ μέσα φόρα παρτίδα κι έβγαλε το όνομα της ακαπωτού. Είναι και τσιγγάνα που αυτές δεν έχουν πουθενά κολλήματα και το παζλ ήταν πολύ εύκολο να το συνθεσεις.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.592
Κριτικές
19
Like
13.847
Πόντοι
3.246
Η Διδύμου ήταν είναι και θα είναι φημισμένη για πολλές μαλακιτσες. Όχι μόνο τσιμπουκαδικα. Όχι πως αλλού δε γίνεται.... Παντού γίνεται!! Απλά την Ελένη την έδωσαν κάνα δυό εδώ μέσα φόρα παρτίδα κι έβγαλε το όνομα της ακαπωτού. Είναι και τσιγγάνα που αυτές δεν έχουν πουθενά κολλήματα και το παζλ ήταν πολύ εύκολο να το συνθεσεις.
Ό,τι και να λέμε εμείς που την έχουμε πάρει ΑΚΑ, η κοπέλα είναι όντως υγειονομική βόμβα! Κι ευτυχώς γλυτώσαμε τα παράσημα, όπως ο Τραμπ γλύτωσε τη σφαίρα! :rockon::ak:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.295
Κριτικές
33
Like
29.293
Πόντοι
9.846
Ό,τι και να λέμε εμείς που την έχουμε πάρει ΑΚΑ, η κοπέλα είναι όντως υγειονομική βόμβα! Κι ευτυχώς γλυτώσαμε τα παράσημα, όπως ο Τραμπ γλύτωσε τη σφαίρα! :rockon::ak:
Το ότι κάνει ακα γαμησια δεν πάει να πει ότι κουβαλάει όλα τα αφροδίσια της αγοράς. Το πιο πιθανό είναι να μην έχει τίποτα! Αυτό ας το ξεκαθαρίσουμε. Αλλά όπως και να έχει το ρίσκο είναι απίστευτο. Ευτυχώς που τα βαριά αφροδίσια κολλάνε δύσκολα, αλλιώς.......
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.464
Κριτικές
1.272
Like
226.725
Πόντοι
46.232
τώρα live


Κολωνού 53 κλειστό.

Κολωνού 48 νέο Ειρήνη ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με πεσμένα 3.5αρια βυζια, τατουάζ πάνω από το δεξί στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και ολΕύα ξανθό γκρανι χοντρο με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.


Κολωνού 48 Νικόλ ξανθιά κοπέλα χοντρή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Νίκη μελαχρινή μιλφ μέ το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα μέ πιασίματα, 2 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 ισόγειο Ντίνα δηλαδή Ντίνος ο Σπανιολος από Ιάσωνος 27α ,με μελαχρινό καρέ μαλλί, σώμα μέ πιασίματα, 2αρι συν σιλικονατο βυζι, με κωλαράκι.

Κολωνού 47 όροφος Τζούλια γκιλφ με καστανο σκούρο μαλλί, παχουλη με 4.5αρια βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα Τζέσικα, μελαχρινή ψηλή κατσαρομαλλα νταρντανα με 3.5αρι βυζί απλό πρόγραμμα.

Κολωνου 45 διάδρομος ευθεία κλειστό.

Κολωνού 32α Αντζελινα χοντρουλα με κάστανο μαλλί, 4αρι συν βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και Μαρίνα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32γ Βαλεντινα λατίνα, μελαχρινή (χωρις γυαλάκια σήμερα ) πάρα πολύ μακρύ μαλλί, ψηλή νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, πάρα πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32β Μόνικα, μελαχρινή κοντή λατίνα μιλφ με κανονικό σώμα, 2.5αρι συν σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β 1ος όροφος Άννα κλειστό.

Κολωνού 30β 2ος όροφος Μαξιμ καστανή νταρντανα λατίνα, με 2 5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30α Μπέλα η μελαχρινή Ρουμάνα, με πολύ μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά, γυαλάκια , ωραίο κανονικό σώμα 2αρι στητο βυζι ,Ελένη ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 2αρι συν βυζι και Ανναμπέλα μελαχρινή λατινα, σώμα με πιασιματα, κωλαρα μεγάλο τατουάζ στο, σχεδόν 3αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11β Μαργαρίτα μελαχρινή χοντρή, με 2.5αρι συν βυζι , απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α ισόγειο Γιάννα κοκκινομάλλα νταρντανοχοντρη με 3.5αρι βυζί, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.464
Κριτικές
1.272
Like
226.725
Πόντοι
46.232
συνέχεια live

Ιάσωνος 2α & 2β κλειστά.

Ιάσωνος 1α Μαρίνα, καστανή μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι , σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1β αριστερά Κλεοπάτρα γκιλφ με καστανο κοντό καρέ μαλλί, νταρντανοχοντρη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Ιάσωνος 1β δεξιά Μαργαρίτα ξανθιά χοντρή γκιλφ με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και μασαζακι.

Ιάσωνος 1γ Λαρα ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 20α Λουνα καστανή λατινα , παχουλη, με μεγάλο κωλο με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Αλινα η ξανθοκαστανη ψηλή Ουκρανεζα από Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο ,μέ κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, τατουάζ στον αριστερό αστράγαλο, σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 20β Σαμανθα καστανή λατίνα σώμα με πιασίματα, λατινοκωλαρα, 2 5αρι βυζι, σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 20γ Νικόλ μελαχρινή λατίνα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζί, τατουάζ στο αριστερό μπούτι και ένα που πιάνει σχεδόν το πίσω μέρος του δεξιού της ποδιού, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιασωνος 19α Ντιαννα ξανθοκαστανη πολύ χοντρή μιλφ με 2.5αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 19β κλειστό.

Λεωνιδου 28 όροφος κλειστό.

Λεωνιδου 28 ισόγειο Ελένη η χοντρη ξανθιά μιλφ με το κοντό μαλλί από το Ιάσωνος 27,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικο.

Ιάσωνος 27 κλειστό.

Ιάσωνος 30α Μαρία καστανή κοπέλα, με ψιλοκανονικο σώμα, 2.5αρι σχεδόν βυζι, πιρσινγκ στον αφαλό, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 30β Έλενα(Λόλα) ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 31α Γκαμπριέλα μελαχρινή κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κοντουλα με κανονικό σώμα, 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα,δοκιμάστηκε θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Ιάσωνος 31α ευθεία κλειστό

Ιάσωνος 31β κλειστό.

Ιάσωνος 32 όροφος κλειστά.

Ιάσωνος 32 διαδριμος δεξιά κλειστο.

Ιάσωνος 32 διάδρομος Λορα, πρώην Ελένη πρώην Λίλιαν,μελαχρινή μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη και στο δεξί μπράτσο, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 36 Χριστίνα ξανθοκαστανη παχουλη με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 37 & 37α κλειστά.

Ιάσονος 39(1) Γιάννα/Άννα μιλφ με καστανο μαλλί νταρντανοπαχουλη με 2αρι συν βυζι, αρκετά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39(2) κλειστό.

Ιάσονος 39(3) κλειστό.

Ιάσονος 39(4) Σαλομέ(η) η υπηρεσία την παρουσίασε από την Ιταλία, καστανή κοπέλα σώμα με πιασιματακια, 2 5αρι βυζι, διάφορα μικρά τατουάζ κυρίως στα χέρια, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39 (5) Χριστίνα , με καστανοξανθο μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ στο πήχη του δεξιού χεριου κυρίως , απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39(6) Μαρία , μαυρουλα με κανονικό ωραίο σώμα 1.5αρι βυζι, ωραίο κωλαράκι , απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44 Αφροδίτη μελαχρινή νταρντανα λατίνα με πάρα πολύ μακρύ μαλλί, 2 5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44 νέο κλειστό.

Ιάσωνος 44β ισόγειο δεξιά Στέλλα από Μεγαλου Αλεξάνδρου και Περδικκα 1 όροφος , κοπέλα με καστανοκοκκινο μαλλί πιασμένο σε δύο κοτσίδες, λεπτό σώμα 1.5-2αρι βυζί, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44β μεσαίο όροφος Σοφία , ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 44β νέο αριστερά όροφος κλειστό.

Ιάσωνος 46 Κατερίνα ξανθοκαστανη μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Καρίνα μελαχρινή μιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό

Ιάσωνος 46β Αννουλα ξανθιά κοπελίτσα με το μαλλί πιασμένο πάνωκότσο, λεπτό κορμί, ωραίο κωλαράκι,μικρό βυζι ,τατουάζ ανάμεσα στο βυζάκια, σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 46α κλειστό.

Ιάσωνος 43 Σανέλ ξανθιά ψηλή μιλφ, με κανονικό πολύ ωραίο σώμα, 2αρι συν σιλικονατο βυζι, τατουάζ ανάμεσα στα βυζια, απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα στα 15 ευρώ και Ελένη ξανθιά γκιλφ με κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και φυσικά το εμπλουτισμενο πρόγραμμα της.
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
580
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Καλησπέρα συναγωνιστές,ξέρει κάποιος αν δουλεύει σήμερα η Μαριάννα απο διδύμου 22?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom