Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (27 μέλη και 232 επισκέπτες)

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
760
Κριτικές
30
Like
4.713
Πόντοι
2.836
Όχι. Κάτι πάει να κάνει από εμφάνιση η Ελένη Δίδυμου αλλά δε θα σου φύγει και το σαγόνι.
Αυτη η Ελένη που λες δεν έχει χαρακτηριστεί υγειονομική βόμβα λόγο ότι ζητά ακα πηδημα από τους πελάτες? Είναι μία μελαχρινή 30+ με πιασιματακια που δούλευε με έναν μαύρο τσατσο σε εναν οικο της Διδύμου????.....αν θυμάμαι καλά.....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.295
Κριτικές
33
Like
29.291
Πόντοι
9.846
Αυτη η Ελένη που λες δεν έχει χαρακτηριστεί υγειονομική βόμβα λόγο ότι ζητά ακα πηδημα από τους πελάτες? Είναι μία μελαχρινή 30+ με πιασιματακια που δούλευε με έναν μαύρο τσατσο σε εναν οικο της Διδύμου????.....αν θυμάμαι καλά.....
Θυμάσαι πολύ καλά και ορθά! Τώρα είναι ξανθιά μελί μαλλιά. Ο συναγωνιστής που ρώτησε ήταν σαφής και η απάντηση μου ακόμα πιο σαφής. Είναι η πιο εμφανίσιμη που να δίνει γκροβερ. Τώρα αν θέλει να κάνει μαλακιτσες μέσα δεν θα τον πάρω από το χεράκι. Άμα βάλει καποτα παντού θα γαμησει τίμια χωρις μα και μου. Έχω φίλους συναγωνιστές που έχουν περάσει σούπερ με την τυπισσα (και δεν κόλλησαν τίποτα αφού φορούσαν λάστιχο και στη πίπα, όχι μόνο στο γαμησι). Εγώ δεν εκφέρω γνώμη προσωπικη. Δεν την έχω πάρει. Μόνο βόλτες στα δέλα, όχι γαμησι, εδώ και πολύ καιρό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
760
Κριτικές
30
Like
4.713
Πόντοι
2.836
Θυμάσαι πολύ καλά και ορθά! Τώρα είναι ξανθιά μελί μαλλιά. Ο συναγωνιστής που ρώτησε ήταν σαφής και η απάντηση μου ακόμα πιο σαφής. Είναι η πιο εμφανίσιμη που να δίνει γκροβερ. Τώρα αν θέλει να κάνει μαλακιτσες μέσα δεν θα τον πάρω από το χεράκι. Άμα βάλει καποτα παντού θα γαμησει τίμια χωρις μα και μου. Έχω φίλους συναγωνιστές που έχουν περάσει σούπερ με την τιπισσα. Εγώ δεν εκφέρω γνώμη προσωπικη. Δεν την έχω πάρει. Μόνο βόλτες στα δέλα, όχι γαμησι, εδώ και πολύ καιρό.
Ούτε εγώ την έχω παρει ποτε.

Να φανταστείς κατά τύχη την είδα πριν 2 χρόνια σε τσαρκα στη Διδύμου με ένα φίλο που έψαχνε μια στην συγκεκριμένη οδο. Έγω πολύ σπάνια κανω τσαρκα στην συγκεκριμένη οδό μονο αν μάθω αν έχουν έρθει νέα κορίτσια....
Η καθε μια μπορεί να κάνει ότι θέλει για τα χρήματα μέσα στο δωμάτιο όταν κλίσει η πόρτα......Ο πελατης όμως πρέπει όμως να σκέφτεται με το πάνω κεφάλι τι θα κάνει.........
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.295
Κριτικές
33
Like
29.291
Πόντοι
9.846
Ούτε εγώ την έχω παρει ποτε.

Να φανταστείς κατά τύχη την είδα πριν 2 χρόνια σε τσαρκα στη Διδύμου με ένα φίλο που έψαχνε μια στην συγκεκριμένη οδο. Έγω πολύ σπάνια κανω τσαρκα στην συγκεκριμένη οδό μονο αν μάθω αν έχουν έρθει νέα κορίτσια....
Η καθε μια μπορεί να κάνει ότι θέλει μέσα στο δωμάτιο όταν κλίσει η πόρτα......Ο πελατης όμως πρέπει όμως να σκέφτεται με τι πάνω κεφάλι τι θα κάνει.....αλλα τι ψάχνουμε αστα......
Η Διδύμου ήταν είναι και θα είναι φημισμένη για πολλές μαλακιτσες. Όχι μόνο τσιμπουκαδικα. Όχι πως αλλού δε γίνεται.... Παντού γίνεται!! Απλά την Ελένη την έδωσαν κάνα δυό εδώ μέσα φόρα παρτίδα κι έβγαλε το όνομα της ακαπωτού. Είναι και τσιγγάνα που αυτές δεν έχουν πουθενά κολλήματα και το παζλ ήταν πολύ εύκολο να το συνθεσεις.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.592
Κριτικές
19
Like
13.840
Πόντοι
3.246
Η Διδύμου ήταν είναι και θα είναι φημισμένη για πολλές μαλακιτσες. Όχι μόνο τσιμπουκαδικα. Όχι πως αλλού δε γίνεται.... Παντού γίνεται!! Απλά την Ελένη την έδωσαν κάνα δυό εδώ μέσα φόρα παρτίδα κι έβγαλε το όνομα της ακαπωτού. Είναι και τσιγγάνα που αυτές δεν έχουν πουθενά κολλήματα και το παζλ ήταν πολύ εύκολο να το συνθεσεις.
Ό,τι και να λέμε εμείς που την έχουμε πάρει ΑΚΑ, η κοπέλα είναι όντως υγειονομική βόμβα! Κι ευτυχώς γλυτώσαμε τα παράσημα, όπως ο Τραμπ γλύτωσε τη σφαίρα! :rockon::ak:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.295
Κριτικές
33
Like
29.291
Πόντοι
9.846
Ό,τι και να λέμε εμείς που την έχουμε πάρει ΑΚΑ, η κοπέλα είναι όντως υγειονομική βόμβα! Κι ευτυχώς γλυτώσαμε τα παράσημα, όπως ο Τραμπ γλύτωσε τη σφαίρα! :rockon::ak:
Το ότι κάνει ακα γαμησια δεν πάει να πει ότι κουβαλάει όλα τα αφροδίσια της αγοράς. Το πιο πιθανό είναι να μην έχει τίποτα! Αυτό ας το ξεκαθαρίσουμε. Αλλά όπως και να έχει το ρίσκο είναι απίστευτο. Ευτυχώς που τα βαριά αφροδίσια κολλάνε δύσκολα, αλλιώς.......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom