Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 233 άτομα (29 μέλη και 204 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Αυτη παχύνει κ η κολητη της η Χριστίνα στο Φ65Α έχει γίνει ρουκέτα με κωλαρακι ποίημα.....
Έχω καιρό να την πετύχω την Χριστίνα. Λογικά θα ήταν σε κάποιο από τα 65άρια απέναντι, αλλά δεν πήγα.
Γνώμη μου, αλλά εμφανισιακά η καλύτερη από 65άρια και 84άρι ισόγειο, είναι η Ντιάνα...και μη σου πω και υπηρεσίες...
Βγάζει έναν επαγγελματισμό όπως έχω ξαναπεί αλλά το κάνει σωστά, χωρίς να πρήζει μπάλες.
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
602
Like
1.864
Πόντοι
206
Τελικά ρε παίδες θα πει κανείς που δουλεύει ο τραβελοτσατος που κάνει παρτούζες με την κοπέλα;
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.885
Πόντοι
1.431
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του σάιτ. Πριν λίγο γύρισα από βόλτα Φυλής και πέριξ. Μπήκα σε όλα. Δεν είδα κάτι διαφορετικό από αυτά που γράφονται κάθε μέρα.
Η μόνη για εμένα νέα ύπαρξη, είναι στο Φιλιππίδου 11 ισόγειο. Ρομινα νομίζω,καστανοξανθη, γύρω στα 30-35, λεπτό σώμα, στήθος 2, λίγο χαλαρό μου φάνηκε, όπως επίσης και ο κωλος της. Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό,69, και τα υπόλοιπα λάιτ.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Αυτή η Μιλένα ρε μάγκες γλυφει δίχως αύριο .
Την Πέμπτη το απόγευμα με έγλυφε πάνω από 10 λεπτά από τα πόδια μέχρι τα αρχιδια !!!
Και όχι μόνο... γουστάρει να σε βιάζει με τη γλώσσα της....και όποιος αντέξει.
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
397
Κριτικές
46
Like
2.442
Πόντοι
3.172
Τελικά πήγα και γάμησα μόλις Σαμπίνα...κάνει αγκαλιές κτλ μεσα..πίπα με προφυλακτικό δίνει έμφαση στο κεφαλάκι..στενο μουνάκι ..δεν βαρεσε πόρτα η τσατσά..πρέπει να βάλει το ελεύθερο στοματικό
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του σάιτ. Πριν λίγο γύρισα από βόλτα Φυλής και πέριξ. Μπήκα σε όλα. Δεν είδα κάτι διαφορετικό από αυτά που γράφονται κάθε μέρα.
Η μόνη για εμένα νέα ύπαρξη, είναι στο Φιλιππίδου 11 ισόγειο. Ρομινα νομίζω,καστανοξανθη, γύρω στα 30-35, λεπτό σώμα, στήθος 2, λίγο χαλαρό μου φάνηκε, όπως επίσης και ο κωλος της. Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό,69, και τα υπόλοιπα λάιτ.
Ρομίνα :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: spor48

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
25
Like
1.898
Πόντοι
2.537
Κουτοπόνηρη τσατσά με εξόργισε, με αποτέλεσμα να βγω απ' το δωμάτιο και να ζητήσω τα λεφτά μου πίσω.
Είχα πάει πρωινιάτικα στο Διδύμου 8 να ρίξω έναν πούτσο στην Ελένη που παλιότερα μου είχε αφήσει θετικότατες εντυπώσεις.
"Περίμενε λιγάκι να καθαρίσω το δωμάτιο" λέει η γριά, αφήνοντας να εννοηθεί ότι θα περάσω με την κοπέλα αμέσως μετά.
Συνειδητοποιώ ότι προηγείται άλλος πελάτης και η αναμονή μου δεν σχετίζεται με τον καθαρισμό του δωματίου (δεν σφουγγάρισε ή κάτι τέτοιο, δλδ θα μπορούσα να μπω αμέσως και να την περιμένω εκεί), απλώς η γριά ήθελε να με καβατζώσει αφήνοντάς μου την εντύπωση ότι θα γαμήσω άμεσα.
Τελοσπάντων, η Ελένη διασχίζει το σαλόνι λέγοντάς μου κάτι σε στυλ "τώρα, έρχομαι" αλλά καταλαβαίνω ότι πάει σε άλλον πελάτη κι όχι πχ στο μπάνιο για να ετοιμαστεί. Ρωτάω την τσατσά, λίγο πριν μπω στο δωμάτιο, αν υπάρχει και 2ος πελάτης πριν από μένα (και μετά απ' αυτόν που ήδη γαμούσε στα ενδότερα). Με διαβεβαιώνει ότι είμαι μόνο εγώ και η κοπέλα θα έρθει άμεσα· μάλιστα μου το είπε και δεύτερη φορά, κλείνοντάς μου το μάτι: "θα σου 'ρθει απευθείας!"
Καθώς όμως περιμένω εκεί μέσα με τα σώβρακα, ακούω να προμοτάρει τις δυο κοπέλες στο σαλονάρισμα -δλδ την Ελένη και τη Βερόνικα- και να λέει ότι θα περάσουν για παρτούζα. Εκεί τα παίρνω κρανίο, ξαναντύνομαι, βγαίνω απ' το δωμάτιο, ζητάω τα λεφτά μου πίσω και γίνομαι καπνός.
ΥΓ. Είχα καύλες αποβραδίς και πήγα απευθείας Διδύμου με το που ξύπνησα, σαν να 'χω πάρει βιάγκρα. Παρα ταύτα επικράτησε το πάνω κεφάλι, που μου ζητούσε να θυσιάσω ένα καλό πήδημα μόνο και μόνο για λόγους αξιοπρέπειας. Επειδή δε μπορεί να σε φτύνουν κι εσύ να παριστάνεις πως βρέχει. Πελάτες είμαστε στο κάτω-κάτω, όχι αγαπητικοί για να κάνουμε τους μαλάκες στην κάθε μυθομανή και ανισόρροπη κωλόγρια.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.681
Πόντοι
4.546
Αγορια καλησπερα αυριο θα ειμαι διαθεσιμη απο τις 6 το απογευμα μεχρι τις 5 το πρωι... ορεξατη στο Βεργας 7, πανω! :rose::rose::jealous:
Καθημερινες απο τις 11 το βραδυ εως τις 5 το πρωι (εκτος Τριτης)

ΔΕΝ σου είπα να ΜΗΝ φτιάξεις λογαριασμό;;;;;;
Σκόπιμα το κάνεις;;;;;;
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.568
Like
11.444
Πόντοι
2.406
Παιδιά έχει χαθεί το μέλος τζων Σμιθ αν τον εχει δει κάποιος ας ενημερώσει
Μοιάζει με. Τον Μπραντ Πιτ, κατά δήλωσή του, ηλικία 35, πολύ εύπορος με ακριβό ντύσιμο
Εθεάθη τελαυταια φορά σε λεοφωρειο Αθήνα Κισιναου Μολδαβίας
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.093
Κριτικές
52
Like
17.431
Πόντοι
10.686
Τελικά πήγα και γάμησα μόλις Σαμπίνα...κάνει αγκαλιές κτλ μεσα..πίπα με προφυλακτικό δίνει έμφαση στο κεφαλάκι..στενο μουνάκι ..δεν βαρεσε πόρτα η τσατσά..πρέπει να βάλει το ελεύθερο στοματικό
Τελικά υπέκυψες στην περιέργεια... :wink:
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
397
Κριτικές
46
Like
2.442
Πόντοι
3.172

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.276
Κριτικές
33
Like
29.156
Πόντοι
9.846
Φυλής 86Β κλειστό. (Έντζυ, λείπεις μωρή...) :cry:

Φυλής 84Β Η Άννα η Ταιλανδή, με γελάκια και έντονα eye contact στο σαλόνι, αλλά μέσα δεν θα με αφήσει να σταυρώσω μπάσιμο στο μουνί της.
Δεν την έχω πάρει ακόμα. Σήμερα ήμουν κοντά, θα γελάγαμε τουλάχιστον.

Φυλής 84Α η Ράνια, με σερί δωμάτια. Έχει ψιλοπλαδαρέψει ο κωλαρίνος της.

Φυλής 71Α, η Ρωξάνα. Την έχω ξαναδεί. Κοντό μαλλί, αλλά το πρόσωπο δεν παλεύεται....σόρρυ.

Φυλής 69Β, η Λάνα το κοντό στρουμφάκι. Αν ήταν η Βίκυ εκεί, ίσως περνούσα. Ίσως.

Φυλής 59 όροφος ανοιχτά μετά από καιρό. Σαλόναρε Λατίνα μιλφ με όνομα Ιζαμπέλα, από Πουέρτο Ρίκο.
40άρα με σιλικόνες, κλασσικό λάτιν κορμί με καμπύλες, σκυλέ φάτσα, μελαχρινή. Ήταν σε στούντιο πιο πριν και σήμερα μάλλον ήταν η πρώτη της μέρα στον όροφο του 59.

Αυτά χύστες. Να γαμάτε σαν σκυλιά.
Πλαδαρεψε ο κωλος της Ρανιας και έστρωσε ο κωλος της απεναντι Χριστίνας τώρα που έχασε 4 - 5 κιλάκια. Οι αλήθειες να λέγονται καρδιακε μου φίλε. Καλά έκανες και το επισήμανες. Παρολαυτα δεν έχω παρει καμια από της δυο, μαλακια έχω κάνει;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.542
Κριτικές
43
Like
8.589
Πόντοι
1.936
Τελικά ρε παίδες θα πει κανείς που δουλεύει ο τραβελοτσατος που κάνει παρτούζες με την κοπέλα;
Φιλιππιδου 11 οροφος κοιταξε.Τον ειχα πετυχει πρωινη βαρδια.Περισσοτερο λογια ειναι ομως.
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
932
Κριτικές
30
Like
9.879
Πόντοι
3.436
Πλαδαρεψε ο κωλος της Ρανιας και έστρωσε ο κωλος της απεναντι Χριστίνας τώρα που έχασε 4 - 5 κιλάκια. Οι αλήθειες να λέγονται καρδιακε μου φίλε. Καλά έκανες και το επισήμανες. Παρολαυτα δεν έχω παρει καμια από της δυο, μαλακια έχω κάνει;
ωωωωπα οι πλαδαροι πισινοι ειναι το φετιχ μου...να στε καλα μαγκες που την επισημανατε για να την τιμησω.....
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
745
Κριτικές
30
Like
4.673
Πόντοι
2.836
Έχω καιρό να την πετύχω την Χριστίνα. Λογικά θα ήταν σε κάποιο από τα 65άρια απέναντι, αλλά δεν πήγα.
Γνώμη μου, αλλά εμφανισιακά η καλύτερη από 65άρια και 84άρι ισόγειο, είναι η Ντιάνα...και μη σου πω και υπηρεσίες...
Βγάζει έναν επαγγελματισμό όπως έχω ξαναπεί αλλά το κάνει σωστά, χωρίς να πρήζει μπάλες.
Συμφωνώ απόλυτα η Ντιάνα είναι ένα καυλορουμανακι που γυρίζουν πολλά κεφάλια για την πάρτι της. Το καλοκαίρι πριν εξαφανιστεί ο συνδυασμός ξανθό μαλλί πορτοκαλι εσώρουχα καποιες φορες κ με φούξια ή πορτοκαλί νυχάκια που φωσφοριζαν στις λάμπες υπέρυθρου των οικων που δούλευε....σε καλούσε σαν φάρος μέσα στο λιμάνι δηλαδή στο δωμάτιο χαχαχα. Έτσι με κάλεσε κ μένα 3 φορές!!! Τώρα έγινε μελαχρινή έμαθα αλλά δεν την πέτυχα μετά την επιστροφή της....
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056
Αγορια καλησπερα αυριο θα ειμαι διαθεσιμη απο τις 6 το απογευμα μεχρι τις 5 το πρωι... ορεξατη στο Βεργας 7, πανω! :rose::rose::jealous:
Καθημερινες απο τις 11 το βραδυ εως τις 5 το πρωι (εκτος Τριτης)

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Πλαδαρεψε ο κωλος της Ρανιας και έστρωσε ο κωλος της απεναντι Χριστίνας τώρα που έχασε 4 - 5 κιλάκια. Οι αλήθειες να λέγονται καρδιακε μου φίλε. Καλά έκανες και το επισήμανες. Παρολαυτα δεν έχω παρει καμια από της δυο, μαλακια έχω κάνει;
Με Ράνια δεν έχω περάσει, κάθε φορά κάτι με φρενάρει, σήμερα ήταν ο πιο πλαδαρός κώλος σε σχέση με το παρελθόν, αλλά και τα 3-4 σερί δωμάτια που είχε και περιμένανε.
Με Χριστίνα που έχω εμπειρία δυό-τρεις φορές, μην περιμένεις παπάδες στο δωμάτιο, αν σ'αρέσει ο πάτος της , όρμα, μπορεί να δει το six pack και να αρχίζει να βαράει μαλακία, που ξέρεις. :walkingpenis:
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Εγώ πηγαίνω φυλής και παίρνω και τσατσά και πόρνη με εικοσαρικακι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom