Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (7 μέλη και 60 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Πήγα 9 το πρωί , την βρήκα!

Δεν είχε κόσμο !

Ομως ο κωλος είναι κάπως, νομίζω ότι δεν προσοχή την διατροφή της.
Δεν ενθουσιάστηκα με το θέαμα, καθόλου σφιχτό σώμα, κωλος περίεργος όχι ωραίος, κοιλιτσα μεγαλη. Και το λέω εγώ που μου αρέσουν οι μεγαλύτερες ηλικίες, εδώ κάτι πάει λαθπς! Ισως να κόψει το φαγητό; Όπως και να εχει ας είναι χαρούμενη εύχομαι! Ισως δεν κάνει για εμένα , σε άλλους να κάνει!
Γούστα είναι αυτά συναγωνιστή.Εγω παντός μόλις άδειασα στην μουναρα της!
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Γούστα είναι αυτά συναγωνιστή.Εγω παντός μόλις άδειασα στην μουναρα της!
Ακριβώς φιλε μου! Γούστα είναι αυτά! Η γυναίκα μπορεί να είναι εξαιρετική μέσα και γενικά! Εύχομαι να είναι καλά !
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
τώρα live

Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Εύα μελαχρινή σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι, πιρσινγκ στη μύτη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β Λανα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, συνεχίζει τη παράδοση και σαλοναρει με παντοφλακια , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.Τιμήθηκε θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Φυλής 69α & 67 κλειστά. .

Φυλής 86β Άντζελα καστανοξανθη κοπέλ, σώμα με πιασιματακια από τη περιφέρεια και κάτω,2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α κλειστό.

Φυλής 84β Άννα μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους με λεπτό κορμί, 1.5αρι συν βυζι,τατουάζ κάθετα στη σπονδυλική στήλη, τατουάζ κάτω χαμηλά στο πόδι, πιρσινγκ στον αφαλό, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84α Ντιαννα με καστανό πια μαλλί από ξανθό, με κανονικό σώμα ωραίο κωλαράκι 2.-2.5αρι καλοφτιαγμενο βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65β Χριστίνα ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι και Τζούλια μελαχρινή πολύ κοντή πολύ λεπτή με 1.5αρι συν πολύ στητο βυζι, πιρσινγκ στον αφαλό, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,κανουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φυλής 65α Άννα Μαρία μελαχρινό κοντοπουτανο με λεπτό ωραίο κορμί, ωραίο κωλαράκι, 1.5αρι βυζι,τατουάζ δεξιά στα πλευρά και χαμηλά στο δεξί πόδι και Κορινα μελαχρινή πάλι, λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα και χειλάκια στο δεξί κωλομερι,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Τανια/Τατιάνα (από το 27β όροφος) ξανθοκαστανη με ωραίο κανονικό κορμί, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στη κοιλίτσα.

Φιλιππιδου 11β Άννα(ι) η πορνοσταρ, ξανθοκαστανη με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κατω Εβελινα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα νταρντανα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, χοντρή με 3.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά Άννα μελαχρινή παχουλη με 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 72αρια & 66δ κλειστά.

Φυλής 66α Σοφία μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με το μεγάλο τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος που φτάνει μέχρι τον ώμο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 56 & 54αρια κλειστά.
Πηγες μηπως και περγαμου ;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232
επίσης στο Περδικκα 3α αριστερά(που έχει είσοδο και από Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α δεξιά) δουλεύει η Καρίνα από Κολομβία μελαχρινή νταρντανοπαχουλη κολομβιανη με ίσιο μαλλί 2.5αρι συν βυζι, μικρά τατουάζ, απλό πρόγραμμα δούλεψε 2-3 μέρες Διδύμου 18 υπόγειο για δύο μέρες Φυλής 84 πιο πριν για 2 μέρες Αλκιβιάδου 16α και ακόμα πιο πριν σε κάποιο στούντιο της Κασσάνδρας.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.820
Πόντοι
3.246
επίσης στο Περδικκα 3α αριστερά(που έχει είσοδο και από Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α δεξιά) δουλεύει η Καρίνα από Κολομβία μελαχρινή νταρντανοπαχουλη κολομβιανη με ίσιο μαλλί 2.5αρι συν βυζι, μικρά τατουάζ, απλό πρόγραμμα δούλεψε 2-3 μέρες Διδύμου 18 υπόγειο για δύο μέρες Φυλής 84 πιο πριν για 2 μέρες Αλκιβιάδου 16α και ακόμα πιο πριν σε κάποιο στούντιο της Κασσάνδρας.
Μύστη, νομίζω ότι στη Δίδυμου έδινε κώλο! Μήπως δίνει και στο Μετάξι με έξτρα κασέρι? Αν ναι, κάνω μεταβολή κι επιστρέφω να τη γαμησω!:zfuck:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232
Μύστη, νομίζω ότι στη Δίδυμου έδινε κώλο! Μήπως δίνει και στο Μετάξι με έξτρα κασέρι? Αν ναι, κάνω μεταβολή κι επιστρέφω να τη γαμησω!:zfuck:
ναι το ξέρω, εδώ ο κυρ Στέλιος ανακοίνωσε απλό
 

ScaRD

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
0
συνέχεια live

Φωκαιας 7 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 13αρια κλειστά.

Φωκαιας 17α Ναταλί η ξανθοκαστανη πιτσιρικά με το γλυκό πρόσωπο, κανονικό σώμα σώμα πεταχτο κωλαράκι, 1.5αρι βυζι και Κλεοπάτρα/ Παολα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 3-3.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17β Ειρήνη /Στέλλα, καστανοξανθη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ χαμηλά στο στομάχι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 19 & 24 κλειστά.

Φωκαιας 25α Τζέσικα η "Ελληνίδα Θεσσαλονικια " του @Tsarkofilos ξανθιά λεπτή με 3.5αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 27α κάτω Καρολίνα ξανθιά με ψιλοκανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω Βαλέρια μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι συν βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Κατερίνα ξανθιά κατσαρομαλλα παχουλη με πράσινα μάτια 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικο.
Smirni ειχα παει πριν καιρο στην Καρολινα και μου ειπε δεν κανει πια τελειωτικο, και οτι το εχει κοψει εδω και καιρο. Μαλλον θα κανει επιλεκτικα πια.
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
569
Like
2.109
Πόντοι
206
συνέχεια πάντα live

Αγκυρας 12β Αντριαννα ξανθό γκρανι νταρντανοπαχουλη με σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Αγκυρας 12α Μαρία μελαχρινή μιλφ με κοντό μαλλί, κανονικό σώμα 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Αννα ξανθιά ψηλή μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Αγκυρας 9 κλειστό.

Έλλης 3 Ειρήνη ξανθιά γκιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό

Διδύμου 7αρια & 8α κλειστά.

Διδύμου 8β Βερονικα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Ελένη ξανθιά με κανονικό σώμα 2.5αρι συν βυζι, ανακοινώνεται και για τις δύο απλό πρόγραμμα αλλά μέσα κάνουν ελεύθερο στοματικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 16 & 18αρια κλειστά.

Διδύμου 20 Ελένη η μελαχρινή κοντή πιτσιρικά Βουλγάρα, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Διδύμου 22 όροφος κλειστό.

Διδύμου 22 ισόγειο Αγγέλα με κάστανο σκούρο μαλλί μέχρι τους ώμους σώμα, με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδυμου 27 Μιλενα καστανή χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι, πολλά τατουάζ στα χέρια καθώς και κάτω από τον αυχένα, πιρσινγκ στη μύτη , σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό,Τανια μέχρι Τετάρτη είναι off...

Αλκιβιάδου 16α & 16β κλειστά.

Αλκιβιάδου 16γ Ειρήνη καστανή μιλφ, σώμα με πιασίματα, σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Αυτή η Μιλένα ρε μάγκες γλυφει δίχως αύριο .
Την Πέμπτη το απόγευμα με έγλυφε πάνω από 10 λεπτά από τα πόδια μέχρι τα αρχιδια !!!
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.747
Πόντοι
1.436
Αγορια καλησπερα αυριο θα ειμαι διαθεσιμη απο τις 6 το απογευμα μεχρι τις 5 το πρωι... ορεξατη στο Βεργας 7, πανω! :rose::rose::jealous:
Καθημερινες απο τις 11 το βραδυ εως τις 5 το πρωι (εκτος Τριτης)
Φίλε, γελάσαμε μία, δύο, πέντε... αλλά έχεις πραγματικά πρόβλημα. :confused:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.983
Κριτικές
33
Like
7.748
Πόντοι
3.886
Σήμερα βράδυ η χειρότερη μέρα για τσάρκα
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
602
Like
1.864
Πόντοι
206
Δεν ειναι και δυσκολο να το βρεις , ακομα και τα πεζοδρομια το ξερουν , αφου σου αρεσουν σαν προκαταρτικα πρωτα τα ανδρικα τσιμουκια και μετα τα γυναικεια , μπραβο ωραια γουστα εχεις !!! πλιαχ . Την αλλη φορα εαν σου αρεσει κανονισε και παρτουζα , δυο σε ενα δεν ξερεις μπορει και να βρεις οτι σου αρεσει !!! πλιαχ

Δεν ειναι και δυσκολο να το βρεις , ακομα και τα πεζοδρομια το ξερουν , αφου σου αρεσουν σαν προκαταρτικα πρωτα τα ανδρικα τσιμουκια και μετα τα γυναικεια , μπραβο ωραια γουστα εχεις !!! πλιαχ . Την αλλη φορα εαν σου αρεσει κανονισε και παρτουζα , δυο σε ενα δεν ξερεις μπορει και να βρεις οτι σου αρεσει !!! πλιαχ .
Αν θες πες μου γιατί τα πεζοδρόμια είναι μουγκα
Για παρτουζα πόσο πάει;
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Καλησπέρα πόρνοι.

Βόλτα μετά το σχόλασμα λίγο πριν τη λήξη της 1ης βάρδιας μαζί με την έναρξη της 2ης.

Μικρή βόλτα από Μεταξουργείο όπου έφυγα άπραγος γιατί δεν βρήκα απολύτως τίποτα.

16:30 Περγάμου 1 όροφος κλειστό, το ισόγειο ανοιχτό αλλά δεν μπήκα καν στο κόπο να περιμένω. Ο δρόμος μύριζε ψαρίλα από την λαική. Καβλωτικό;

Το Φυλής 200 ήταν ανοιχτό, σκέφτηκα να κάνω μία στάση και αν με καβλώσει η Μπέττυ στο σαλόνι να περάσω να μου κάνει ένα ισπανικό αλλά σε ακτίνα 2-3 τετραγώνων δεν υπήρχε πάρκινγκ. Κάνανε και έργα στην Αγαθουπόλεως και γινόταν ψιλοπανικός.

Έξω από Φωκαίας 27 η Κατερίνα η Πολωνέζα έβγαινε ψιλοτρεκλίζοντας, τελείωνε την βάρδια της και βγήκε να πάρει τσιγάρα από το περίπτερο δίπλα.
Η Τζεσικάρα με τις πιπάρες σχόλαγε και αυτή και μέχρι τις 17:30 το φως στο Φωκαίας 25 όροφο έμεινε κλειστό.

Φωκαίας 27 σκαλάκια μόλις είχε ξεκινήσει η Άννα Κου. "Παρθένα θα την πάρεις" μου είπε η τσατσά.
Έφυγα. Για μία φορά καλή ήταν, ίσως στο μέλλον...κάποια στιγμή...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
397
Κριτικές
46
Like
2.442
Πόντοι
3.172
Πήγα να δω στο βέργας 7 Σαμπίνα...την είδα με κανονικά ρούχα...η τσατσά μέσα στην ειρωνία επειδή ρώτησα αν είναι αυτή η κοπέλα...ούτε είπε τι προγράμμα κάνει ;αυτο είναι το ινσταγκραμικο μουνι;γιατί είδα μια γκόμενα κανονική σε σώμα και από εμφάνιση.. τίποτα το ιδιαίτερο..φυσικά και έφυγα
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Φυλής 86Β κλειστό. (Έντζυ, λείπεις μωρή...) :cry:

Φυλής 84Β Η Άννα η Ταιλανδή, με γελάκια και έντονα eye contact στο σαλόνι, αλλά μέσα δεν θα με αφήσει να σταυρώσω μπάσιμο στο μουνί της.
Δεν την έχω πάρει ακόμα. Σήμερα ήμουν κοντά, θα γελάγαμε τουλάχιστον.

Φυλής 84Α η Ράνια, με σερί δωμάτια. Έχει ψιλοπλαδαρέψει ο κωλαρίνος της.

Φυλής 71Α, η Ρωξάνα. Την έχω ξαναδεί. Κοντό μαλλί, αλλά το πρόσωπο δεν παλεύεται....σόρρυ.

Φυλής 69Β, η Λάνα το κοντό στρουμφάκι. Αν ήταν η Βίκυ εκεί, ίσως περνούσα. Ίσως.

Φυλής 59 όροφος ανοιχτά μετά από καιρό. Σαλόναρε Λατίνα μιλφ με όνομα Ιζαμπέλα, από Πουέρτο Ρίκο.
40άρα με σιλικόνες, κλασσικό λάτιν κορμί με καμπύλες, σκυλέ φάτσα, μελαχρινή. Ήταν σε στούντιο πιο πριν και σήμερα μάλλον ήταν η πρώτη της μέρα στον όροφο του 59.

Αυτά χύστες. Να γαμάτε σαν σκυλιά.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
750
Κριτικές
30
Like
4.690
Πόντοι
2.836
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom