Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 77 άτομα (4 μέλη και 73 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.094
Κριτικές
52
Like
17.445
Πόντοι
10.686
Ρε σεις όταν βλέπετε κάποια κοπέλα κ το μεταφέρεται εδώ ας γίνεστε λίγο πιο συγκεκριμένοι.... πέστε τι χρώμα μαλλιού έχει , τι σωματότυπο κάνα ιδιαίτερο χαρακτηριστικό, αλλιώς τι πιο απλό από το όνομα της, πάντως εδώ και ένα 10 ήμερο απογευματα δουλεύει η Νταρια από το Μεταξουργείο

ΥΓ γενικά μιλάω
Κατέβηκα κι εγώ να δω,δεν είναι η Ντάρια, δουλεύει μια νεαρή μελαχρινή με καλό κορμί, όνομα δεν άκουσα αλλά κι αυτή κάτι μου θυμίζει, εκτός κι αν βγαίνουν όλες από το ίδιο καλούπι και χάνουμε την μπάλα με τον καιρό...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232
Κατέβηκα κι εγώ να δω,δεν είναι η Ντάρια, δουλεύει μια νεαρή μελαχρινή με καλό κορμί, όνομα δεν άκουσα αλλά κι αυτή κάτι μου θυμίζει, εκτός κι αν βγαίνουν όλες από το ίδιο καλούπι και χάνουμε την μπάλα με τον καιρό...
Άρα μπορεί να είναι η Νικόλ που ανέφερε κάποιος τύπος πιο πίσω σε νέο οίκο.... Πρέπει να βρω χρόνο να κατέβω να δω με τα μάτια μου αλλά έχω πήξει αυτές τις μέρες
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.094
Κριτικές
52
Like
17.445
Πόντοι
10.686
Άρα μπορεί να είναι η Νικόλ που ανέφερε κάποιος τύπος πιο πίσω σε νέο οίκο.... Πρέπει να βρω χρόνο να κατέβω να δω με τα μάτια μου αλλά έχω πήξει αυτές τις μέρες
Για το μόνο που μπορώ να διαβεβαιώσω είναι ότι δεν είναι η Νικόλ από Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 κάτω, η... αγάπη του εξωθεσμικού πλέον μύστη (φόλα και ξεπέτα σε μένα, τι να κάνουμε, τυχερά είναι αυτά...).
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
935
Κριτικές
31
Like
9.964
Πόντοι
3.436
Παει αρκετος καιρος που πηγα με Αλβανιδα...αυριο που θα κατεβω Φυλης κ περιξ, περα απο την Αννα Φ59 και την Εντζι Φ86β οι οποιες εχουν δοκιμαστει γνωριζει κανεις καμια αλλη Αλβανιδα υποψηφια για δοκιμη εκει στην γυρω περιοχη (οχι Μεταξουργειο)?
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.219
Πόντοι
9.846
Ρε σεις όταν βλέπετε κάποια κοπέλα κ το μεταφέρεται εδώ ας γίνεστε λίγο πιο συγκεκριμένοι.... πέστε τι χρώμα μαλλιού έχει , τι σωματότυπο κάνα ιδιαίτερο χαρακτηριστικό, αλλιώς τι πιο απλό από το όνομα της, πάντως εδώ και ένα 10 ήμερο απογευματα δουλεύει η Νταρια από το Μεταξουργείο, θυμάσαι αν είχε τατουάζ στον αριστερό μηρό κ πάνω από το αριστερό στήθος?

ΥΓ γενικά μιλάω
Έχεις δίκιο, το μόνο που μπορώ να σου πω είναι ότι δεν την έχω ξαναδεί. Κι έχω μεγάλη εμπειρία στους οίκους και στην περιοχη. Θα δεις που πιθανον κι εσυ να μην την έχεις ξαναδεί. Θα μας πεις όταν πας. Εσυ θα λυσεις το "μυστήριο του οίκου Φ13 Υπόγας..."....!
 

kostasN99

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2018
Μηνύματα
91
Like
189
Πόντοι
0
Παει αρκετος καιρος που πηγα με Αλβανιδα...αυριο που θα κατεβω Φυλης κ περιξ, περα απο την Αννα Φ59 και την Εντζι Φ86β οι οποιες εχουν δοκιμαστει γνωριζει κανεις καμια αλλη Αλβανιδα υποψηφια για δοκιμη εκει στην γυρω περιοχη (οχι Μεταξουργειο)?
Ευα 3η βαρδια στο φυλης 86β
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Άρα μπορεί να είναι η Νικόλ που ανέφερε κάποιος τύπος πιο πίσω σε νέο οίκο.... Πρέπει να βρω χρόνο να κατέβω να δω με τα μάτια μου αλλά έχω πήξει αυτές τις μέρες
Η Νικόλ από Λιοσίων 73 είναι, τη ρώτησα και μου το επιβεβαίωσε.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.094
Κριτικές
52
Like
17.445
Πόντοι
10.686

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232
Η Νικόλ από Λιοσίων 73 είναι, τη ρώτησα και μου το επιβεβαίωσε.
έχουμε μπερδέψει τα μπούτια μας.... Ο συναγωνιστής @Επιρρεπής πιο πάνω γράφει ότι το μόνο που μπορεί να διαβεβαίωσει είναι ότι δεν είναι η Νικόλ...
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Το μυστήριο του Φωκαίας 13 υπόγειο λύθηκε. Κατέβηκε ο καταδρομέας Hell για πάρτη σας.

Είναι η Ναταλία η πιπίνα από το Μετάξι Ιάσονος 39 μολ και μέγα αλέκου 22 για 1-2 μέρες που είχε πάει.

Κατάθεση στη μοσχομυριστή Ντιάνα που με προέτρεψε να βγάλω όλες τις κάβλες μου στο μουνάκι της.
Πάω να φύγω γιατί με βλέπω αλλά -20 αν κάτσω και άλλο λίγο.

Επίσης, Φώκαιας 25 όροφος , σαλοναρε η Σοφία. Κατάμαυρη κοπέλα με πιασίματα και μεγάλο κωλο.
 

stroumf13

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
92
Κριτικές
3
Like
202
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τι παίζει στην Παρασιου 36?
ευχαριστω
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Ξέρει κανείς τι παίζει στην Παρασιου 36?
ευχαριστω
ΔΕΥΤΕΡΑ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ-ΚΥΡΙΑΚΗ = Μονικα μιλφ καλοδιατηρημενη
ΤΡΙΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΣΑΒΒΑΤΟ= Μαρια "τρελλοκοτσιδου" gilf καλοστεκουμενο
Ολα αυτα στο 1ο οροφο
Ο σμυρνης σε προσφατη τσαρκα του ειπε οτι δουλευει και ο 2ος οροφος με την νικη απο αλκιβιαδου.
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
η υπηρεσια την λεει ¨γιαννα¨...εκανα το λαθος (λογω στηθους) και τη πηρα...στηθος 4-4,5 βαρυ, γεματο, παλαμογεμιστρικο, εκφραστικα γαλανα ματια, συμπαθητικο εως ωραιο γεματο προσωπο....αλλα τα ωραια τελειωνουν εκει...εχει μεγαλη κοιλια (φοραγε ριχταρι και δεν την προσεξα καλα στο σκοτος) , σωμα ατσουμπαλο μονοκομματο σαν ψυγειο διπορτο...στα δια ταυτα προσπαθει να σε ικανοποιησει με προκαταρκτικα που ξεκινουν και σταματουν με παιχνιδακια με το στηθος της (ισπανικη, τριψιμο παντου και βυζαμαλακια)..χυσιμο στο στηθος...κανει λεει επιλεκτικα ελευθερο στοματικο (και καλα) και that's all folks...για δευτερη φορα
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
199
Κριτικές
1
Like
1.068
Πόντοι
201
Το μυστήριο του Φωκαίας 13 υπόγειο λύθηκε. Κατέβηκε ο καταδρομέας Hell για πάρτη σας.

Είναι η Ναταλία η πιπίνα από το Μετάξι Ιάσονος 39 μολ και μέγα αλέκου 22 για 1-2 μέρες που είχε πάει.

Κατάθεση στη μοσχομυριστή Ντιάνα που με προέτρεψε να βγάλω όλες τις κάβλες μου στο μουνάκι της.
Πάω να φύγω γιατί με βλέπω αλλά -20 αν κάτσω και άλλο λίγο.

Επίσης, Φώκαιας 25 όροφος , σαλοναρε η Σοφία. Κατάμαυρη κοπέλα με πιασίματα και μεγάλο κωλο.
νικολ μου ειπε η τσατσα παντα για πρωινη βαρδια
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
νικολ μου ειπε η τσατσα παντα για πρωινη βαρδια
Για απόγευμα μιλάω. Στην δεύτερη βάρδια ήταν η Ναταλία που αναφέρω.
Είδαν την κοπέλα τώρα το απόγευμα μερικά μέλη και δεν ήξεραν αν ήταν εντελώς καινούργια κοπέλα ή όχι.

Από το μετάξι και αυτή. Πάνε οι πιπίνες μας με 10€. :stretcher:
 
Τελευταία τροποποίηση:

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Το μυστήριο του Φωκαίας 13 υπόγειο λύθηκε. Κατέβηκε ο καταδρομέας Hell για πάρτη σας.

Είναι η Ναταλία η πιπίνα από το Μετάξι Ιάσονος 39 μολ και μέγα αλέκου 22 για 1-2 μέρες που είχε πάει.

Κατάθεση στη μοσχομυριστή Ντιάνα που με προέτρεψε να βγάλω όλες τις κάβλες μου στο μουνάκι της.
Πάω να φύγω γιατί με βλέπω αλλά -20 αν κάτσω και άλλο λίγο.

Επίσης, Φώκαιας 25 όροφος , σαλοναρε η Σοφία. Κατάμαυρη κοπέλα με πιασίματα και μεγάλο κωλο.
Tην Καλησπερα Φιλε Hell...οπως το ειπες...λυθηκε το μυστηριο....αν μου επιτρεπεις εισαι ο Βοηθος του Τιτανα Smirni.....
υσ.απο τους αλλους Φιλους ζηταω ταπεινα συγγνωμη αλλα μου βγαζανε κατι τετοιο.....
 

Συνημμένα

  • p03dq1gg.jpg
    p03dq1gg.jpg
    64,8 KB · Εμφανίσεις: 36
  • Holmes-and-Watson-international-poster.jpg
    Holmes-and-Watson-international-poster.jpg
    84,8 KB · Εμφανίσεις: 41

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Tην Καλησπερα Φιλε Hell...οπως το ειπες...λυθηκε το μυστηριο....αν μου επιτρεπεις εισαι ο Βοηθος του Τιτανα Smirni.....
υσ.απο τους αλλους Φιλους ζηταω ταπεινα συγγνωμη αλλα μου βγαζανε κατι τετοιο.....
Είμαι το πορνοξωτικό των Χριστουγέννων, βοηθός του Άγιου πορνοΒασίλη με τα καυτά δώρα @n.smirni76 :2funny::2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom