Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 274 άτομα (25 μέλη και 249 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.496
Πόντοι
46.232
Αχ δε θυμάμαι τώρα αν είχε τατουάζ. Μια ψηλή, καστανή με ωραία μάτια είναι. Στο Λιοσίων 73 είχε εμφανιστεί πρόσφατα κάπου τον Απρίλιο
Ναι κατάλαβα με τα μπλε μάτια, αυτή έχει τατουάζ στη κλειδα του αριστερού χεριού χεριού κάτι γραμματα κ μια μικρή καρδούλα στο δεξί, μάλιστα, άρα λύσαμε το ποια είναι, εκκρεμεί το μυστήριο με το νέο οίκο που αναφέρθηκε...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Ναι κατάλαβα με τα μπλε μάτια, αυτή έχει τατουάζ στη κλειδα του χεριού κάτι γραμματα κ μια μικρή καρδούλα
Όταν την είχα πάρει στο Λιοσίων ήταν αρκετά ψυχρή. Τώρα εμφανώς πιο ευδιάθετη και δεκτική στο γλειφομούνι, αλλά δυστυχώς δεν άφησε στοματόφιλα.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056
Ναι κατάλαβα με τα μπλε μάτια, αυτή έχει τατουάζ στη κλειδα του αριστερού χεριού χεριού κάτι γραμματα κ μια μικρή καρδούλα στο δεξί, μάλιστα, άρα λύσαμε το ποια είναι, εκκρεμεί το μυστήριο με το νέο οίκο που αναφέρθηκε...
Δουλευε κ στο Κολ23Ανακτορο πριν κλεισει???

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Ναι κατάλαβα με τα μπλε μάτια, αυτή έχει τατουάζ στη κλειδα του αριστερού χεριού χεριού κάτι γραμματα κ μια μικρή καρδούλα στο δεξί, μάλιστα, άρα λύσαμε το ποια είναι, εκκρεμεί το μυστήριο με το νέο οίκο που αναφέρθηκε...
Την Καλησπερα μου Τιτανα Smirni....σιγα να μην σου ξεφευγε ποια ειναι....στην αλλη ηξερες μεχρι και το σχημα απο το ''νινι'' της...σχεδιακι κλπ.....περασα την αλλη φορα απο την Λιοσιων 73....και ειχε κατι σεντονια που μου αρεσανε....κατι λουλουδατα.....μηπως ξερεις απο που τα πηρανε????
 

Συνημμένα

  • tumblr_mwyzpuKB5a1riatpto3_r1_250.gif
    tumblr_mwyzpuKB5a1riatpto3_r1_250.gif
    874,1 KB · Εμφανίσεις: 26

gamaomilfares

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
182
Πόντοι
280
Υπογειο εχει η πολυκατοικια στο Φωκ13,το Φωκ15 εχει Ισογειο κ 1ο οροφο:glasses:
Αλλωστε πριν λιγο καιρο ηταν στο Φωκ13Υπ η Νταρια.

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
Ούτε ταχυδρόμοι τέτοιες γνώσεις!!!!!
 

gamaomilfares

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
182
Πόντοι
280
Υπάρχουν στανταράκια

Ειρήνη Φωκαιας 19

Μαρίνα Φιλιππιδου 11α

Τανια και Μιλένα Διδυμου 27

Φωτεινή Φυλής 109β

Μπαρμπορα Βέργας 6α

Αννα Ιωαννίνων 3

Βαλερία Φωκαίας 27Β

Ειρήνη Μεγάλου Αλεξάνδρου 28α αριστερά

Τατιάνα Ιάσωνος 1γ

ΕΠΙΣΗΣ

Σαμπίνα Βέργας 7

Μαρίνα Φωκαίας 17 ή 19

Ειρήνη ( άλλη Ειρήνη) Φυλής 66 α

Αλίσια Φυλής 67

Ιζαμπέλλα Φυλής 54 , μαζί με Αλεξάνδρα

Ναταλί και Μιχαέλα Φωκαίας 17

Ρίτα Κολωνού 32

άλλη Ρίτα Φωκαίας 19

και άλλες !
RESPECT
 

gamaomilfares

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
182
Πόντοι
280
Οχξ τεράστιο είναι αλλά φαίνεται το όνομα μου από πάνω να το στείλει σε καμία μητέρα που κάνω μάθημα ρεζιλισ πράγματα
Τυχερός είσαι τότε. Μπορεί να το δει καμιά μαμά να θέλει να το αρμέξει....
 

gamaomilfares

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
182
Πόντοι
280
Κριτική πως γράφουμε
Πας στα μπουρδέλα και από κάτω στην αναζήτηση,εκεί που γράφει εισάγετε τοποθεσία γραφεις την οδό. Μόλις φορτώσει ο χάρτης από κάτω πάς στην οδό που είναι το μπουρδέλο και πατάς πάνω στην κόκκινη κουκίδα. Μόλις βρεις ακριβώς οδό και αριθμό πατάς πάνω του και σου ανοίγει το συγκεκριμένο που θες. Εχει όλα τα κορίτσια που δουλεύουν εκεί συγκεντρωμένα και σε παρένθεση δίπλα στο όνομά του έναν αριθμό. Είναι οι κριτικές γι αυτές. Κάτω από τις κοπέλες σε κόκκινο πλαίσο υπάρχει ένα κουτάκι που γράφει, γράψε νέα κριτική. Πατάς εκεί και γράφεις την κριτική σου. Δυσκολεύτηκα κι εγώ να το βρω όταν έκανα εγγραφή.
 

gamaomilfares

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
182
Πόντοι
280
Η συγκεκριμένη Ελένη στο κολονου 53 με τα κοντά μαλλιά η αδύνατη πριν κάποιο καιρό εχω την εντύπωση ότι ήταν στο μεγάλου Αλεξάνδρου 28α αριστερά πρωί αλλά είχε μακριά μαλλιά κ τώρα τα έκοψε...
Αν ειναι έτσι ας το επιβαιβεωσουν κ οι περισσότερο περπατιαρηδες
Αυτή είναι αλλά είναι λίγο μυστήρια γενικά νομίζω. Μια φορά πριν χρόνια την είχα πάρει παρτούζα με Την Λίνα , το γκιλφάκι με το κοντό ξανθό μαλλί. Δεν ήθελε να στηθεί στα 4 να την πάρω πισωκολητό. Μόνο όταν της είπα φύγε και θα γαμήσω πάλι την Λίνα έκατσε. Και όταν την χαστούκιζα στα κωλομέρια, με χτυπούσε κι αυτή για να σταματήσω. Μιά αλλη φορά την πήρα μόνη της και φωναζε, τι ψωλαρα είναι αυτή πονάω, και όταν της είπα σιγά μωρή κανονική είναι, το γύρισε και είπε ίσως επειδη είχα να γαμηθώ καιρό πονάω. Γενικά από την συγκεκριμένη δεν εχω καλή εμπειρία γι αυτό και δεν ξαναπάω. Μπορεί να είναι και η ιδέα μου, αλλά δεν με φτιάχνει μετά από αυτά.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.220
Πόντοι
9.846
Φωκαιας 13 αριστερό υπόγειο. Προ ολίγου, έπρεπε να παει ο Διανοούμενος να τσεκάρει, νέο κοριτσι, καλουλα φάτσα, καλυτερο κορμάκι. Ήταν δεν ήταν 20 καλοκαιριων. Την είδα διστακτική και πολυ ντροπαλη. Έφυγα επειδή με στεναχωρησε το βλέμμα της. Ρεμαλια με ρεγουλα! Είχε και ωραία δαχτυλακια και πεδιλακια γαμω το κεφάλι μου γαμω....! Μερικές φορές έτσι την παταω, στεναχωριέμαι αμα βλέπω τόσο αθώο βλέμμα, τόσο μικρουλες. Σορρυ μάγκες.

Ας με επιβεβαίωσει ο αρχιμυστης του Bou, @n.smirni76, αν έχει ξαναπεράσει από τη δουλειά αυτή γενικά. Εγώ δεν την έχω ξαναδεί.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Φωκαιας 13 αριστερό υπόγειο. Προ ολίγου, έπρεπε να παει ο Διανοούμενος να τσεκάρει, νέο κοριτσι, καλουλα φάτσα, καλυτερο κορμάκι. Ήταν δεν ήταν 20 καλοκαιριων. Την είδα διστακτική και πολυ ντροπαλη. Έφυγα επειδή με στεναχωρησε το βλέμμα της. Ρεμαλια με ρεγουλα! Είχε και ωραία δαχτυλακια και πεδιλακια γαμω το κεφάλι μου γαμω....! Μερικές φορές έτσι την παταω, στεναχωριέμαι αμα βλέπω τόσο αθώο βλέμμα, τόσο μικρουλες. Σορρυ μάγκες.
Μελαχρινή, μελαμψή; Μήπως ήταν η Ντάρια ρε Διανοούμενε;
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Δοκιμάστηκε η Εντζυ στο Φυλής 86Β,προσωπικά δεν έμεινα ευχαριστημένος,ναι μεν είναι μες την καλή χαρά,μιλάει καλά Ελληνικά,καλό σώμα,μέτριο προς καλό το προσωπο, ομως ουτε στοματοφιλο δεν άφησε,τι είναι αυτά μου λέει ερωτευμένοι είμαστε,αντε προκοψαμε λέω,δαχτυλο επουδενη δεν αφήνει,τι να πω,επειδή έχει και δυο παιδια αποτι είπε,προσέχει,τσιμπουκι με προφυλακτικό,δεν γλύφει μπάλες,δεν κάνει ενολιγης προκαταρκτικα,δεν είναι για μένα για δεύτερη φορά,δεν διαθέτει ολόκληρο το πακέτο που θα σε κανει να βγεις από το δωμάτιο με χαμόγελο και ευχαριστημένος.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.496
Πόντοι
46.232
Φωκαιας 13 αριστερό υπόγειο. Προ ολίγου, έπρεπε να παει ο Διανοούμενος να τσεκάρει, νέο κοριτσι, καλουλα φάτσα, καλυτερο κορμάκι. Ήταν δεν ήταν 20 καλοκαιριων. Την είδα διστακτική και πολυ ντροπαλη. Έφυγα επειδή με στεναχωρησε το βλέμμα της. Ρεμαλια με ρεγουλα! Είχε και ωραία δαχτυλακια και πεδιλακια γαμω το κεφάλι μου γαμω....! Μερικές φορές έτσι την παταω, στεναχωριέμαι αμα βλέπω τόσο αθώο βλέμμα, τόσο μικρουλες. Σορρυ μάγκες.

Ας με επιβεβαίωσει ο αρχιμυστης του Bou, @n.smirni76, αν έχει ξαναπεράσει από τη δουλειά αυτή γενικά. Εγώ δεν την έχω ξαναδεί.
Ρε σεις όταν βλέπετε κάποια κοπέλα κ το μεταφέρεται εδώ ας γίνεστε λίγο πιο συγκεκριμένοι.... πέστε τι χρώμα μαλλιού έχει , τι σωματότυπο κάνα ιδιαίτερο χαρακτηριστικό, αλλιώς τι πιο απλό από το όνομα της, πάντως εδώ και ένα 10 ήμερο απογευματα δουλεύει η Νταρια από το Μεταξουργείο, θυμάσαι αν είχε τατουάζ στον αριστερό μηρό κ πάνω από το αριστερό στήθος?

ΥΓ γενικά μιλάω
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.094
Κριτικές
52
Like
17.445
Πόντοι
10.686
Η μιχαελα επεστρεψε ??
Πριν από λίγο μπήκα να τσεκάρω και η Εύα διαφήμιζε άλλη κοπέλα, καλό κορμί και όμορφη αλλά κατέθεσα αλλού, στη Ρωσίδα Ρίτα στο Φωκαίας 19, ακολουθεί κριτική.
Φωκαίας 17 πάνω η Ειρήνη έδινε πόνο στο δωμάτιο.
Φυλής 86 κάτω είδα τη φρεσκοαναφερόμενη Έντζυ, μελαχρινή μιλφ με λεπτό κορμί και ωραίο χαμόγελο, πελάτες πλήρωναν πριν βγει από το δωμάτιο.
Φυλής 67 η Αντίνα και η ψηλή, ξανθιά Αλίσια.
Φυλής 69 κάτω η Ρωξάνη, δεν θυμάμαι πού την πετύχαινα.
Φωκαίας 15 δεν υπάρχει σαν οίκος συνουσίας, ή πλάκα κάνει αυτός που το έγραψε ή έκανε λάθος εκ παραδρομής
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom