Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 469 άτομα (19 μέλη και 450 επισκέπτες)

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
641
Κριτικές
39
Like
5.239
Πόντοι
2.836
ΔΕν τα ξέρεις καλά. Εδώ 3 εκατομμύρια ζουν με επιδόματα μπορεί και παραπάνω κρίσι και εδω.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
641
Κριτικές
39
Like
5.239
Πόντοι
2.836
Την άλλη εβδομΑΔΑ που θα είμαι ΑΘΗΝΑ πάλι έχω 4-5 μόνιμες που περνάω σούπερ. Μόλις με βλέπουν με χαιρετάνε με τα πόδια ανοιχτά
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
641
Κριτικές
39
Like
5.239
Πόντοι
2.836
Ποιες είναι αυτές;
αγάπη από Λαγουμιτζή, η αδυναμία μου, Ζωή ΟΑΣΙΣ, Αννα Βέργας υπόγειο απέναντι από Μπαρμπορα , Ιζαμπελα με το πρόβλημα στης αμυγδαλές της ,ΜΑΡΙΝΑ απο Μαραθωνος
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Στο μετάξι σού λένε 50 ευρώ για μισή ώρα... Όταν με 20 ευρώ έχεις 20 λεπτά συνεχόμενα ... Δηλαδή είναι σαν να πληρώνεις τα + 10 λεπτά μετά το 20λεπτο , 30 ευρώ...Μα καλά.. πόσο θύματα είναι και πέφτουν στην παγίδα κάποιοι..??? Εγώ προτιμώ να δώσω 20 ευρώ για 20 λεπτά κι αν δεν χύσω κάνω ένα Break και ξαναδίνω άλλα 20 ευρώ για 20 λεπτά οπότε 40 λεπτά = 40 ευρώ κι όχι 30 λεπτά= 50 ευρώ..Έλεος.. Υ.Γ όταν λέω ένα break εννοώ ότι ας πούμε η κοπέλα έχει πελάτες που περιμένουν και πρέπει να πάει ακόμα σε 2 δωμάτια, φαντάσου όμως να μην έχει πελάτες και να σού σκάσει καπάκι 2η φορά νέο 20λεπτο με 20 ευρώ..??? Με κενό 2 λεπτά ανάμεσα ίσα ίσα για να πάρει μια τζούρα απ' το τσιγάρο..?? Συμφέρει...
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
641
Κριτικές
39
Like
5.239
Πόντοι
2.836
Την πίπα που κάνουν οι milf δεν το κάνουν ιο πιτσιρίκες, και Αντιστρόφως οι μικρές είναι ποιο ευκίνητες όταν σπανε την μ΄εση τους για να γαμηθούν το έχω παρατηρήσει επανειλημμένα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Στο μετάξι σού λένε 50 ευρώ για μισή ώρα... Όταν με 20 ευρώ έχεις 20 λεπτά συνεχόμενα ... Δηλαδή είναι σαν να πληρώνεις τα + 10 λεπτά μετά το 20λεπτο , 30 ευρώ...Μα καλά.. πόσο θύματα είναι και πέφτουν στην παγίδα κάποιοι..??? Εγώ προτιμώ να δώσω 20 ευρώ για 20 λεπτά κι αν δεν χύσω κάνω ένα Break και ξαναδίνω άλλα 20 ευρώ για 20 λεπτά οπότε 40 λεπτά = 40 ευρώ κι όχι 30 λεπτά= 50 ευρώ..Έλεος.. Υ.Γ όταν λέω ένα break εννοώ ότι ας πούμε η κοπέλα έχει πελάτες που περιμένουν και πρέπει να πάει ακόμα σε 2 δωμάτια, φαντάσου όμως να μην έχει πελάτες και να σού σκάσει καπάκι 2η φορά νέο 20λεπτο με 20 ευρώ..??? Με κενό 2 λεπτά ανάμεσα ίσα ίσα για να πάρει μια τζούρα απ' το τσιγάρο..?? Συμφέρει...
Σωστά. Φτάνει φυσικά με τα 20 ευρώ να κάθεται όντως 20 λεπτά και να μη σε χαιρετίσει στο τέταρτο γιατί δήθεν τελειώνει ο χρόνος ή επειδή έχυσες.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Σωστά. Φτάνει φυσικά με τα 20 ευρώ να κάθεται όντως 20 λεπτά και να μη σε χαιρετίσει στο τέταρτο γιατί δήθεν τελειώνει ο χρόνος ή επειδή έχυσες.
Εγώ έχω χύσει και στα 13 λεπτά, και κάθισε μαζί μου μέχρι να ολοκληρωθεί ο χρόνος.. Τι κάναμε αυτά τα υπόλοιπα 7 λεπτά...??? Τι άλλο..??? Γλωσσόφιλα..!!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Εγώ έχω χύσει και στα 13 λεπτά, και κάθισε μαζί μου μέχρι να ολοκληρωθεί ο χρόνος.. Τι κάναμε αυτά τα υπόλοιπα 7 λεπτά...??? Τι άλλο..??? Γλωσσόφιλα..!!
Ωραίος, μύστη. Για ποια λες, την Άναμπελ;
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Περιτο να πω ότι στην φυλής,τα πράγματα είναι μια απογοητευση
Όσο δεν ανανεώνεται το ρόστερ θα γίνεται και χειρότερα...ποια να γαμήσεις πλέον στη φυλής?...το κοκαλιάρικο στα όρια της ανορεξίας τη Νέλυ στο φ109?..τη χαζοχαρούμενη Χριστίνα επάνω?... τις ότι ναναι στο φ105?...νταξ για το φ99 δε το συζητάω..εκεί είναι άλλη κατηγορία...την Ηλέκτρα που είναι σαν εξωγήινη...και νομίζεις ότι γαμάς πλαστική κούκλα..ή την Ελένη που την έχει δει καραμουνάρα στο φ67... δίπλα..η Ιζαμπέλα πλέον κοίτα να σε ξεπετάξει....με τη Χριστίνα να κρατά λίγο το επίπεδο ψηλά...απέναντι μονίμως η φόλα Ράνια...και δίπλα της οι Στελοάντζελες...έλεος....Την Άννα στο 59 που είναι με τις ορέξεις της η την άλλη τη φολαρα επάνω..τη πρώην τζασμιν...που δε ξέρει τι είναι το σεξ....τη Κατερίνα στο 72 που και αυτή έχει βαρεθεί από τις βάρδιες και σε πηδάει εντελώς μηχανικά....ή την Έμιλυ δίπλα που έχει βαρεθεί τα τσιμπούκια και σε γαμάει με τα δόντια της...τη βολειμπολίστρια με το αποστηρωμενο βαρετό σεξ πιο δίπλα η την Αλεξάνδρα πού έχει μείνει σκελετός και την Αουρόρα δίπλα που την έχει ψωνίσει..Να πάμε Φωκαίας..με τη Νικόλ στο 13 που αν δε μπαίνεις παραμιλαει..η την Μαρία δίπλα που προφανώς δεν έχει καμία σχέση με τη Μαρία που ήταν Φιλιππίδου...τη Μικαέλα.....καμιιιια σχέση πλέον..βαρέθηκε και αυτή...όλο για φόλες ακούω...ή τη Ρίτα που τοχει κάψει και αυτή...... Ιζαμπέλα...πάνω στο 17..οκ..
Ότι της καυλώσει και εκείνης αν θέλει ..ααννννν περνάς καλά...τις φόλες του 25 α και β??????κάτι Ντιάνες που βγάζουν γλώσσα έξω αντιαισθησιακα για να σε πείσουν...Την Άννα κου...αααλλη αυτή δε ξέρεις τι θα σου ξημερώσει μέσα και τη Μελίνα που της έχει βγει το όνομα από τα παράσημα που μετέφερε...κάτι Εμανουέλες δεινόσαυροι από τα χρόνια εκεί μόνιμα και με μια Βαλέρια που κάπως προσπαθεί να κρατήσει το επίπεδο της Φώκαιας ψηλά...ή την Εύα από Φιλιππίδου που σαλοναρει μες τη καύλα αλλά μέσα καμία σχέση..σου σπάει τα αρχιδια...ή τη Καρολίνα...βαρέθηκε και αυτή..μηχανικό σεξ..πριν 3-4 χρόνια γαμιοταν πολύυυυυ ωραία...την Άννα επάνω τη και καλά πορνοστάρ...έλεος ρε....άλλη παρλαπιπα από εκεί....ή κάτι σονιες βασίλισσες της πίπας που δε μπορείς να αγγίξεις τα μαλλιά τους η το μουνί τους.... Αφεντικά..ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ....
 
Τελευταία τροποποίηση:

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.637
Like
7.586
Πόντοι
1.056
Όσο δεν ανανεώνεται το ρόστερ θα γίνεται και χειρότερα...ποια να γαμήσεις πλέον στη φυλής?...το κοκαλιάρικο στα όρια της ανορεξίας τη Νέλυ στο φ109?..τη χαζοχαρούμενη Χριστίνα επάνω?... τις ότι ναναι στο φ105?...νταξ για το φ99 δε το συζητάω..εκεί είναι άλλη κατηγορία...την Ηλέκτρα που είναι σαν εξωγήινη...και νομίζεις ότι γαμάει πλαστική κούκλα..ή την Ελένη που την έχει δει καραμουνάρα στο φ67... δίπλα..η Ιζαμπέλα πλέον κοίτα να σε ξεπεράσει..με τη Χριστίνα να κρατά λίγο το επίπεδο ψηλά...απέναντι μονίμως η φόλα Ράνια...και δίπλα της οι Στελοάντζελες...έλεος....Την Άννα στο 59 που είναι με τις ορέξεις της η την άλλη τη φολαρα επάνω..τη πρώην τζασμιν...που δε ξέρει τι είναι το σεξ....τη Κατερίνα στο 72 που και αυτή έχει βαρεθεί από τις βάρδιες και σε πηδάει εντελώς μηχανικά....ή την Έμιλυ δίπλα που έχει βαρεθεί τα τσιμπούκια και σε γαμάει με τα δόντια της...τη βολειμπολίστρια με το αποστηρωμενο βαρετό σεξ πιο δίπλα η την Αλεξάνδρα πού έχει μείνει σκελετός και την Αουρόρα δίπλα που την έχει ψωνίσει..Να πάμε Φωκαίας..με τη Νικόλ στο 13 που αν δε μπαίνεις παραμιλαει..η την Μαρία δίπλα που προφανώς δεν έχει καμία σχέση με τη Μαρία που ήταν Φιλιππίδου...τη Μικαέλα.....καμιιιια σχέση πλέον..βαρέθηκε και αυτή...όλο για φίλες ακούω...ή τη Ρίτα που τοχει κάψει και αυτή...... Ιζαμπέλα...πάνω στο 17..οκ..
Ότι της καυλώσει και εκείνης αν θέλει ..ααννννν περνάς καλά...τις φόλες του 25 α και β??????κάτι Ντιάνες που βγάζουν γλώσσα έξω αντιαισθησιακα για να σε πείσουν...Την Άννα κου...αααλλη αυτή δε ξέρεις τι θα σου ξημερώσει μέσα και τη Μελίνα που της έχει βγει το όνομα από τα παράσημα που μετέφερε...κάτι Εμανουέλες δεινόσαυροι από τα χρόνια εκεί μόνιμα και με μια Βαλέρια που κάπως προσπαθεί να κρατήσει το επίπεδο της Φώκαιας ψηλά...ή την Εύα από Φιλιππίδου που σαλοναρειες τη καύλα αλλά μέσα καμία σχέση..σου σπάει τα αρχιδια...ή τη Καρολίνα...βαρέθηκε και αυτή..μηχανικό σεξ..πριν 3-4 χρόνια γαμιοταν πολύυυυυ ωραία...την Άννα επάνω τη και καλά πορνοστάρ...έλεος ρε....άλλη παρλαπιπα από εκεί....ή κάτι σονιες βασίλισσες της πίπας που δε μπορείς να αγγίξεις τα μαλλιά τους η το μουνί τους.... Αφεντικά..ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ....
:kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::(
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.918
Πόντοι
9.846
Όσο δεν ανανεώνεται το ρόστερ θα γίνεται και χειρότερα...ποια να γαμήσεις πλέον στη φυλής?...το κοκαλιάρικο στα όρια της ανορεξίας τη Νέλυ στο φ109?..τη χαζοχαρούμενη Χριστίνα επάνω?... τις ότι ναναι στο φ105?...νταξ για το φ99 δε το συζητάω..εκεί είναι άλλη κατηγορία...την Ηλέκτρα που είναι σαν εξωγήινη...και νομίζεις ότι γαμάει πλαστική κούκλα..ή την Ελένη που την έχει δει καραμουνάρα στο φ67... δίπλα..η Ιζαμπέλα πλέον κοίτα να σε ξεπεράσει..με τη Χριστίνα να κρατά λίγο το επίπεδο ψηλά...απέναντι μονίμως η φόλα Ράνια...και δίπλα της οι Στελοάντζελες...έλεος....Την Άννα στο 59 που είναι με τις ορέξεις της η την άλλη τη φολαρα επάνω..τη πρώην τζασμιν...που δε ξέρει τι είναι το σεξ....τη Κατερίνα στο 72 που και αυτή έχει βαρεθεί από τις βάρδιες και σε πηδάει εντελώς μηχανικά....ή την Έμιλυ δίπλα που έχει βαρεθεί τα τσιμπούκια και σε γαμάει με τα δόντια της...τη βολειμπολίστρια με το αποστηρωμενο βαρετό σεξ πιο δίπλα η την Αλεξάνδρα πού έχει μείνει σκελετός και την Αουρόρα δίπλα που την έχει ψωνίσει..Να πάμε Φωκαίας..με τη Νικόλ στο 13 που αν δε μπαίνεις παραμιλαει..η την Μαρία δίπλα που προφανώς δεν έχει καμία σχέση με τη Μαρία που ήταν Φιλιππίδου...τη Μικαέλα.....καμιιιια σχέση πλέον..βαρέθηκε και αυτή...όλο για φίλες ακούω...ή τη Ρίτα που τοχει κάψει και αυτή...... Ιζαμπέλα...πάνω στο 17..οκ..
Ότι της καυλώσει και εκείνης αν θέλει ..ααννννν περνάς καλά...τις φόλες του 25 α και β??????κάτι Ντιάνες που βγάζουν γλώσσα έξω αντιαισθησιακα για να σε πείσουν...Την Άννα κου...αααλλη αυτή δε ξέρεις τι θα σου ξημερώσει μέσα και τη Μελίνα που της έχει βγει το όνομα από τα παράσημα που μετέφερε...κάτι Εμανουέλες δεινόσαυροι από τα χρόνια εκεί μόνιμα και με μια Βαλέρια που κάπως προσπαθεί να κρατήσει το επίπεδο της Φώκαιας ψηλά...ή την Εύα από Φιλιππίδου που σαλοναρειες τη καύλα αλλά μέσα καμία σχέση..σου σπάει τα αρχιδια...ή τη Καρολίνα...βαρέθηκε και αυτή..μηχανικό σεξ..πριν 3-4 χρόνια γαμιοταν πολύυυυυ ωραία...την Άννα επάνω τη και καλά πορνοστάρ...έλεος ρε....άλλη παρλαπιπα από εκεί....ή κάτι σονιες βασίλισσες της πίπας που δε μπορείς να αγγίξεις τα μαλλιά τους η το μουνί τους.... Αφεντικά..ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ....
Respect!
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
532
Πόντοι
301
Σωστά. Φτάνει φυσικά με τα 20 ευρώ να κάθεται όντως 20 λεπτά και να μη σε χαιρετίσει στο τέταρτο γιατί δήθεν τελειώνει ο χρόνος ή επειδή έχυσες.
Εγώ συναγωνιστές έπαιρνα 2 ουκρανεζες μετάξι την μια 60 ευρώ για μια ώρα και την άλλη 50 ευρώ την ώρα αλλά την δεύτερη αν πήγαινα με άτομα και την περνάμε παρτουζα μας επερνε από 40 ευρώ στο καθένα
Αλλά ήταν πολύ καλές και πολύ δυνατές στο κρεβάτι.Το άσχημο είναι ότι γύρισαν πίσω στην πατρίδα τούς αλλά με το νέο έτος κάποια στιγμή θα επιστρέψουν.
Εγώ από ότι κατάλαβα την τιμολογιακή πολιτική την κανονίζει η τσατσά.
Βέβαια με ξέρουν και μου κάνουν τα χατίρια αφού με την δεύτερη την είχα πάρει παρτουζα με πάνω από 20 άτομα όσο ήταν Αθήνα.
Το θέμα είναι να βάζουμε ένα όριο εμείς εμείς είμαστε οι πελάτες Ε όχι και 50 ευρώ για μισή ώρα στο Μεταξουργείο
Έλεος
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom