Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 264 άτομα (29 μέλη και 235 επισκέπτες)

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Στα έλεγα δυστυχώς..
Η ανναμπελ έχει καταπιεί το μισή Νιγηρία από σπέρμα κοπρόσκυλο μου δυστυχώς..ότι μορφή και Αν έχεις ο στόχος της είναι να σου κολλήσει ότι πιο πολύ από πάρασημο υπάρχει ορμοντας να σε φασωσει σαν ρομπότ.
Παλιά μόλις την ειχαν γνωρίσει οι Πακιστανοί στην αρχή της πρώτης αυστηρής καραντίνας,τότε που μας άνοιγαν έγκληματικες και ευχάριστες αλβανικές μορφές την πόρτα οι Πακιστανοί κάναν μπλόκο με τα παπια τους για να την χύσουν μεσα στα δόντια.
Είναι χυσοτενεκες και βρωμερη θέλει προσοχή μόνο παρκάρισμα με τα αρχιδια κεφάλι και χύσιμο προσεκτικά χωρίς να βρεις στόμα με το πουτσοκεφαλο.
Το θέμα είναι να μην την γαμήσει καν κάποιος πλήρης αποφυγή, τι προσοχή...??? Με το που σε κοιτάξει κολλάς αστέρια Συνταγματάρχη...!!!!
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
278
Κριτικές
1
Like
1.637
Πόντοι
201
Αυτή η Όλγα που δουλεύει αυτή την εποχή Διδ. 22 ειναι η ίδια χοντρούλα Όλγα που δούλευε Πιπίνου ;
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
284
Κριτικές
46
Like
3.563
Πόντοι
11.020
Μήπως κάποιος κύριος πέρασε από Φώκαιας?
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Το θέμα είναι να μην την γαμήσει καν κάποιος πλήρης αποφυγή, τι προσοχή...??? Με το που σε κοιτάξει κολλάς αστέρια Συνταγματάρχη...!!!!
Εννοείτε όχι γαμηση αδερφέ το έχω πει και πιο πάνω και γενικά Μεταξουργείο εγώ συνηθίζω να πηγαίνω μόνο για τσιμπούκι ώστε να βγάλω την ανωμαλία μου άσχετα αν δω μια κοπέλα που μου αρέσει πολύ τότε θα την σκίσω.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Το μοναδικό απάγκιο στο Μεταξουργείο για μένα: Λάουρα Κολωνού 11α, Βαλέρια Κολωνού 32α άντε να βάλω και την Νίκη από Περδίκκα 1 το Outsider..Που είσαι ρε Γιασμίν γαμώ την ατυχία μου..??? Ξόφλησα..
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.681
Πόντοι
4.546
Καλημέρα συνάδελφοι.
Μαραθώνος 59 πάνω στις σκάλες, πέρα από την φόλα που έφαγα, η κοπέλα έχει κάτι που έμοιαζε με κονδυλώματα.
Το είδα όταν την είχα στα 4.
Έχω γράψει κριτική. Για την γενικότερη φόλα.λογικα θα ανέβει εντός της ημέρας.

Ευτυχώς που ανέβασες κριτική τύπε μου ΜΗΝ ξεφύγει από κάποιους που ενδιαφέρονται και ΔΕΝ το χαν πάρει πρέφα....
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
 
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
81
Like
70
Πόντοι
0
Μάγκες, η Ιζαμπέλλα με το μεγάλο κώλο από Φ65β και Φ84α ξέρετε τι πρόγραμμα ακολουθεί; Πότε είναι στο ένα και πότε στο άλλο;
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
284
Κριτικές
46
Like
3.563
Πόντοι
11.020
17αρια κ 19 κ 27
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.221
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Εύα καστανή με λεπτά πόδια, σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Γιάννα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, απλό πρόγραμμα ποδολαγνεια και αυταρχικό

Φυλής 69β & 69α κλειστά.

Φυλής 67 Ελένη ξανθιά μιλφ με κανονικό ωραίο σώμα σιλικονατες τορπίλες τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη και χειλάκια δεξιά χαμηλά στο στομάχι, απλό πρόγραμμα και Ηλέκτρα με κάστανο σκούρο μακρύ μαλλί, σώμα με πιασίματα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.

Φυλής 86β Άντζελα καστανοξανθη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια από τη περιφέρεια και κάτω, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Λάουρα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι ωραία κωλαρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84β Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 84α κλειστό.

Φυλής 65β Χριστίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α, 61, 59 & 74 αριστερά κλειστά.

Φυλής 74 δεξιά Ελενα ξανθιά νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φυλής 72 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 66δ, 66α & 56 κλειστά.

Φυλής 54β Ορορα καστανοξανθο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α κλειστά.

παντελώς άδεια η πιάτσα στη Φυλής στη Φωκαίας έβλεπες και κανέναν ...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom