Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 295 άτομα (34 μέλη και 261 επισκέπτες)

Kostas21_

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2019
Μηνύματα
63
Like
40
Πόντοι
0
Η εβελινα απο περγαμου μεχρι τι ωρα δουλευει;
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλησπέρα. Απόψε κατά τις 7 πέρασα μια βόλτα από Φυλής. Τελικά μπήκα στην Φιλιππίδου 11 στο πάνω. Εκεί για δεύτερη φορά συνάντησα την Άννα. Μάλλον πρόκειται για γυφτάκι που ψευδίζει κιόλας. Με διασκέδασε λίγο με τις μαλακίες, αν και δεν είχα και πολλά κέφια λόγω προσωπικών προβλημάτων. Πώς μου ήρθε και τη ρώτησα από πού είναι. Και ενώ το καλοκαίρι μου είπε ότι είναι από την Καλαμάτα, τώρα μου είπε ότι είναι Ελληνοιταλίδα. Εκεί γέλασα.
- Από την Κυψέλη είσαι ;ομορφούλα της λέω.
- Είμαι μισή μισή.
- Α, ωραία. Capisci bene l'italiano? της λέω.
Εκεί να δείτε φάτσα, ύφος. Εγώ τυχαίνει να ξέρω κάποιες φράσεις λόγω επαγγελματικής ενασχόλησης με Ιταλούς κάποτε. Για μια στιγμή ξεροκατάπιε. Δεν ήξερε τι να πει. Εν τω μεταξύ το είπα μιμούμενος ότι μιλάω άπταιστα Ιταλικά.
Γυρίζει τότε και λέει:
- Εγώ καταλαβαίνω Ιταλικά, αλλά δεν μπορώ να τα μιλήσω.
Εκεί ήταν που μου έφτιαξε το κέφι.
Τελικά βρε παιδιά πέρα από την ικανοποίηση που έχουμε με τις κοπέλες αυτές, έχουν και την πλάκα τους. Εγώ πολλές φορές διασκεδάζω με τις βλακείες που λένε. Και πάνω στο γαμήσι και στην κουβεντούλα που κάνουμε.
Τώρα σε ό,τι αφορά την υπηρεσία; Η πίπα που έκανε η Ιταλίδα από την Κυψέλη ήταν ένα τίποτα. όλο μου τον γαργαλούσε με τη γλώσσα και κανονική πίπα δεν έπαιρνε. Τελικά μου σηκώθηκε και της ζήτησα να την γαμήσω, ήθελα να τελειώνω.
Δεν παραπονιέμαι, ούτε πρόκειται να χαλαστώ με τις χάλια υπηρεσίες από τη γειτόνισσα την "Ιταλίδα". Απλά δεν θα ξαναπάω. Άσε που την επόμενη φορά ποιος ξέρεις από πού θα μας έρθει, από ποια γωνιά της γης...
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Παρεμπιπτόντως, την Ντιάνα δεν την πέτυχα πουθενά στην Αλυσίδα Φώκαιας Φιλιππίδου. Μάλλον ή την έκανε ή όπως είπε ο φίλος smyrni δουλεύει τρίτη βάρδια. Πάντως οι τσατσάδες μαλακίες λέγανε. Παπαριές του κώλου. Λες και είμαστε ηλίθιοι. Τέλος πάντων.
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Παρεμπιπτόντως, την Ντιάνα δεν την πέτυχα πουθενά στην Αλυσίδα Φώκαιας Φιλιππίδου. Μάλλον ή την έκανε ή όπως είπε ο φίλος smyrni δουλεύει τρίτη βάρδια. Πάντως οι τσατσάδες μαλακίες λέγανε. Παπαριές του κώλου. Λες και είμαστε ηλίθιοι. Τέλος πάντων.
Μπρο προχθές την γάμησε ένας φίλος μου απλά είναι 3η βάρδια και αντί από κάτω που δούλευε είναι στο ίδιο δίπλα πάνω
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
φιλε τι επαθα τελικα, εβγαλα επιχειλιο ερπη και μυκητες στα ουλα μου, πηγα σε δερματολογο και μου ειπε οτι ειναι απο το στοματικο σεξ που εκανα. Ειχες δικιο τι επαθα γαμω την τυχη μου. και μου εδωσε αντιβιοση για 20 μερες και μια κρεμα για τα χειλια. Οποτε απο εδω και περα τερμα το στοματικο στην Ανναμπελ, μονο χυσιμο απο αποσταση οπως ειπε και ο αλλος συναγωνιστης
Στα έλεγα δυστυχώς..
Η ανναμπελ έχει καταπιεί το μισή Νιγηρία από σπέρμα κοπρόσκυλο μου δυστυχώς..ότι μορφή και Αν έχεις ο στόχος της είναι να σου κολλήσει ότι πιο πολύ από πάρασημο υπάρχει ορμοντας να σε φασωσει σαν ρομπότ.
Παλιά μόλις την ειχαν γνωρίσει οι Πακιστανοί στην αρχή της πρώτης αυστηρής καραντίνας,τότε που μας άνοιγαν έγκληματικες και ευχάριστες αλβανικές μορφές την πόρτα οι Πακιστανοί κάναν μπλόκο με τα παπια τους για να την χύσουν μεσα στα δόντια.
Είναι χυσοτενεκες και βρωμερη θέλει προσοχή μόνο παρκάρισμα με τα αρχιδια κεφάλι και χύσιμο προσεκτικά χωρίς να βρεις στόμα με το πουτσοκεφαλο.
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
297
Κριτικές
6
Like
517
Πόντοι
301
Καλησπέρα συναγωνιστές
5.40 με 6.00θα είμαι φυλής και Φώκαιας όποιος συναγωνιστής θέλει να πάμε για τρίο μου λέει ή συναντιομαστε εκεί
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.681
Πόντοι
4.546
φιλε τι επαθα τελικα, εβγαλα επιχειλιο ερπη και μυκητες στα ουλα μου, πηγα σε δερματολογο και μου ειπε οτι ειναι απο το στοματικο σεξ που εκανα. Ειχες δικιο τι επαθα γαμω την τυχη μου. και μου εδωσε αντιβιοση για 20 μερες και μια κρεμα για τα χειλια. Οποτε απο εδω και περα τερμα το στοματικο στην Ανναμπελ, μονο χυσιμο απο αποσταση οπως ειπε και ο αλλος συναγωνιστης

Έλα ρεεέεεεε τύπε σιγά ΔΕΝ μασάς εσύ με επιχείλιο, μύκητες και αλλού τέτοιου είδους πταίσματα.. από μανιτάρια και πάνω το ξανά συζητάμε....
*Περαστικά εύχομαι.
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
115
Like
1.523
Πόντοι
201
(Μετά από αυτές τις συζητήσεις που κανουμε βλέπω όλοι οι συναγωνιστές να αδειάζουν από τα ράφια των Σουπερμάρκετ και φαρμακείων όλα το Listerine και Betandine)!! :2funny: :headbang2::eyebrows::dancing:
Εγώ πίνω μια Fanta με ανθρακικό 0.80€ και είμαι ο.κ... που λεφτά για Listerine :tooth:
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
115
Like
1.523
Πόντοι
201
Εχθές αργά το βράδυ είχε κάποιες ανησυχίες το γεωτρύπανο μου. Πήρα λοιπόν τους δρόμους της ηδονής. Φόρεσα σαγιονάρα έβαλα και λίγο φούμο να μοιάζω με Πάκι μήπως σταθώ τυχερός...Φλς στα 100αρια τα γνωστά μπάζα: Κατερίνα και Νικόλ νομίζω, το μικρό πού ντρέπεται να κάνει πασαρέλα με ελ. στομ. Δίπλα στον όροφο ένα milf μελαχρινό σχετικά καλό επίσης με Ελ.στομ. αλλά μου φάνηκε ότι το ξυπνήσαμε το κορίτσι' Καλά λέω τον πούλο... Στην κεντρική αγορά το Αντζελακι (κοντοπουτανο) που δεν γλύφει δίδυμα...ναι καλά λέω Λος Πούλος... Πηγαίνω Φωκ. 9 στην υπογα 'Έμιλυ' εντάξει καλό λέω αλλά δοκιμασμένο, κατηφορίζω... πρίν φτάσω στο σπιτάκι που δουλεύει η Πάολα είναι ανοιχτό το υπόγειο~ για να δούμε λέω.. ένα μελαχρινό καλό αλλά λαστιχωτο program: Τι θες μου λέει με 20€ ελ.στομ. τελειωτικό? Ναι ξέχασα λέω την επόμενη φορά θα έχω κανένα εκατομμύριο λες και θα γαμησω την Κλεοπάτρα. Φωκ 27 υπογα το Μινιόν η Ντιάνα και η Νέλλη η δεύτερη με τελείωμα εκεί που πρέπει ? αλλά δεν μου έβγαζε καύλα. Βέργας 3 είχε ένα καλό για πιπινοφαγους αλλά λαστιχωτο μπουκι ?. Στο εμετουργειο το μόνο γαμευσιμο ήταν η Βίκυ στον ουρανοξύστη που δουλεύει η Αναμπελα στο βάθος ισόγειο.Κουρασμενο μου φάνηκε την έκανα με ελαφρά μη φάω φόλα. Με το που βγαίνω σκίζεται και η σαγιονάρα :confused: . Γαμω την πουτανα μου λέω με την πουτσα και την σαγιονάρα στο χέρι έμεινα βραδιάτικα...
 

Slenderdancer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2018
Μηνύματα
113
Κριτικές
18
Like
427
Πόντοι
291
Καλημέρα συνάδελφοι.
Μαραθώνος 59 πάνω στις σκάλες, πέρα από την φόλα που έφαγα, η κοπέλα έχει κάτι που έμοιαζε με κονδυλώματα.
Το είδα όταν την είχα στα 4.
Έχω γράψει κριτική. Για την γενικότερη φόλα.λογικα θα ανέβει εντός της ημέρας.
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Πάω τώρα να πετάξω φλοκια δεν αντέχω άλλο.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.276
Κριτικές
33
Like
29.158
Πόντοι
9.846
Τι εγκληματικες αυθαιρεσίες είναι αυτες που γραφεις!
Παντα σαπούνι στο πλύσιμο της πουτσας!
Με σκετο νερό δεν απομακρυνεις τα μικρόβια!
Αν έχεις θεμα με τα σαπούνια,παρε ενα αγνο πράσινο σαπούνι
Δεν γράφω αυθαιρεσίες αδερφέ. Ότι γράφω είναι 100% σωστό. Όταν κάνουμε μπάνιο γενικά, οχι μετά το γαμήσι, πλενουμε το πουλι μας με νερό σκέτο. Όταν κάνουμε μπανιο μετά το γαμήσι η ακα τρομπονι ναι το πλενουμε με ήπιο και ουδέτερο σαπουνι. Αν πλενεις το πουλι σου κάθε μέρα με σαπουνι τότε θα χαλάσεις το ph της βαλανου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Δεν γράφω αυθαιρεσίες αδερφέ. Ότι γράφω είναι 100% σωστό. Όταν κάνουμε μπάνιο γενικά, οχι μετά το γαμήσι, πλενουμε το πουλι μας με νερό σκέτο. Όταν κάνουμε μπανιο μετά το γαμήσι η ακα τρομπονι ναι το πλενουμε με ήπιο και ουδέτερο σαπουνι. Αν πλενεις το πουλι σου κάθε μέρα με σαπουνι τότε θα χαλάσεις το ph της βαλανου.
Σωστό το έχω πάθει και εγώ...και ο δερματολόγος μου έκοψε τα σαπούνια.... μόνο σκέτο χλιαρό νερό...και αν γίνεται καθόλου σαπούνια.
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
Μπρο προχθές την γάμησε ένας φίλος μου απλά είναι 3η βάρδια και αντί από κάτω που δούλευε είναι στο ίδιο δίπλα πάνω
Ποια Ντιάνα λέτε τη ρωσσιδα ξανθούλα?αυτή ψάχνω κ γω..ποιο από πάνω λες?
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Παίδες... επειδή βλέπω να ξανακλεινουμε... παίζει κάποιος να έχει το τηλ της Άννας από Φ59;...... αν ναι ένα μήνυμα παρακαλώ.... δυστυχώς δεν μπορώ να κατέβω τσάρκα για διάφορους λόγους ... ευχαριστώ εκ των προτέρων....
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
941
Κριτικές
12
Like
2.641
Πόντοι
736
Κάνα καλό πορνιδιο αυτή την ώρα φυλής, δυδιμου, λιοσίων που να τιμάει τα λεφτά και να μην πρίζει τις ήδη πρισμενες μπάλες? Ξέρω ότι δουλεύει στην ΔΔ η Βικτωρια και λέω να δοκιμάσω κάνα άλλο φρούτο. Μην το πάμε για Γάμο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom