Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 490 άτομα (25 μέλη και 465 επισκέπτες)

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.833
Πόντοι
7.185
παρακαλω οποιος συντροφος ψωλαρας πετυχει αουρορα απο φυλης να κανει την καλη να ενημερωσει
δεν είναι ως συνήθως στο Φυλής 54Β ; Μήπως είναι στις μέρες τις; στην χειρότερη τώρα που γυρνάνε οι περισότερες από διακοπές μήπως έφυγε αυτή για λίγο για διακοπές;
 

Einai sto domatio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
484
Πόντοι
21
Εχω καιρο να παω αδερφε και χθες που πηγα δεν ητανε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δεν είναι ως συνήθως στο Φυλής 54Β ; Μήπως είναι στις μέρες τις; στην χειρότερη τώρα που γυρνάνε οι περισότερες από διακοπές μήπως έφυγε αυτή για λίγο για διακοπές;
Μακαρι να γυρισει αυριο ?
 

zataraq

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
126
Πόντοι
0
Παίζει σε κάνα οίκο καμιά μαυρουλα; Ένας φίλος μου ενδιαφέρεται
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.898
Κριτικές
47
Like
17.559
Πόντοι
7.135
Χτεσινοβραδυνό πρόχειρο πέρασμα από μετάξι

ΜπουρδέλοΚοπέλαΠεριγραφή ΚοπέλαςΠρόγραμμαΣχόλια
κολωνου 23 βΝικημελαχροινό σγουρό μαλλί, με παραπανίσια κιλά πλέοννορμάλ
κολωνού 32βανοιχτό αλλά δεν τσέκαρα
κολωνού 45 δεξιάδεν συγκράτησαξανθό ντραντανοπαχουλό gilf 3αρι βυζίνορμαλ
κολωνού 45 αριστεράτατιάναΞανθό κοντό milf αδύνατο, έμοιαζε με 2μισάρι βυζί με το σουτιέννορμαλτην θυμάμαι μελαχοιρνή με μικρότερο βυζί ίσως για τρίτη φορά σε 2 μήνες να με ξεγελά το σουτιέν
κολωνού 47ανοιχτό το ισόγειο ρώτησα κάποιους που βγαίναν αναφέρανε μέσο όρο ηλικίας τα 9μερα
κολωνού 48 (δεξιά)ΣτέλλαΞανθό κοντό αδύνατο milf με αθλητικό στυλακι ντυμένο με μαύρο φουστανάκινορμαλτο στάμπαρα για μετά από ζέσταμα αλλά έκλεισε σχετικά νωρίς και δεν πρόλαβα
κολωνού 48α (αριστερά)Μαρία και ΝατάσαΜαρία καστανόξανθη milf σχεδον μοντελέ σώμα μετριου αναστήματος 2+ βυζί
Νατάσσα κατάξανθη milfogilf σχετικά ψηλή 2,5+ βυζί
νορμαλ, παρτούζα, ρώτησα για ταυτόχρονη πίπα φώναξε η νατάσσα 30 ευρώ (?!?!)
Μ.Αλεξάνδρου 21 ΚάτωΒαλέριακαστανομάλλα μέτριο αναστήματος νεαρούλα, κάμποσα πιασιματάκια 2,5 βυζίνορμάλ + μασάζ
Πέρδικα 1Πάολαξανθιά ψηλή ντραντρανοπαχουλή 20φεύγα 2μισάρινορμάλ
Μ.Αλεξάνρου 28α δεξιάδεν συγκράτησαμελαχροινό μικρό, σχετικά κοντό, 1μισάρι βυζί λίγα πιασιματάκια έντονο μποιροκοίλινορμάλ
Πέρδικα 3ΧριστίναΞανθιά milf αρκετά παχουλή 3,5+ φυσικό βυζί μέτριο ύψός πρωοπάκι για πίπεςΝορμάλτην είχα χάσει σχεδόν 3 χρόνια και είπε ότι είναι εκεί και στο δίπλα 2 χρόνια. Θεσσαλονικία δήλωνε πάντα
Ιάσονος 43Στέλλα και Αλεξάνδρατσιγκανο-πρεζό milf kai fild αντιστοιχα το ένα κοντό το άλλο μέτριο , αδύνατα με 1,5 βυζίμια νορμαλ και τελειωτικό σε στήθος μια full
Ιάσονος 46Βανοιχτό αλλά δεν τσέκαρα
Ιάσονος 46ανοιχτό αλλά δεν τσέκαρα
Ιάσονος 44Β ΔεξιάBeautyΆφρο, 3,5 βυζί και καμπύλες πιασίματανορμάλ
Προνομόλδεν τσέκαρα μέσα, απ έξω τα μισά φώτα σβηστά 2 υπηρεσίες στην αυλη βαράγανε μύγες, καπνίζαν τα λέγανε
Ιάσονος 30αΖωήΑδύνατη μέτριο-κοντή 1 κι ένα στραγάλι βυζί με λίγο κοιλιτσανορμάλΜοιάζει να έχασε ήδη τα κοιλά της καραντίνας λίγο κοιλιτσα της έχει μίνει ακόμα
Ιάσονος 32α Πάνωανοιχτό αλλά δεν τσέκαρα
Ιάσονος 32α Βάθος κήποςΛάουρα Βίκυ20 φεύγα και οι 2 ίσως και λίγο παραπάνω μέτρια τα πάντανορμάλ
Ιάσονος 20Γδεν συγκράτησαξανθό μέτριου αναστήματος milf 1,5 βυζίνορμάλ
Ιάσονος 20ΑΔανάηΣκελετίκό άβυζο gilffull
Ιάσονος 16 όροφοςΛόριΜελαχροινό αρκετά ντραντανοπαχουλό 3άρι βυζί ψηλή 20φεύγανορμάλ
Ιάσονος 16 ισόγειοδεν συγκράτησαΨηλή ξανθιά αδύνατη milf 2,5 πλαστικόνορμάλσαλονάριζε φυλής με άλλο όνομα πριν λίγο καιρό.
Η υπηρεσία ήταν μικρότερη με ράστα μαλιά αλλά πολύ ξινή, απότομη, βαριεστημένη
Ιάσονος 1Γδεν είπεψηλή νταρτνάνα gilf 2-2,5 βυζίδεν είπε
Ιάσονος 1Β Δεξιάδεν είπεμέτριο ύψος καστανόξανθο μίλφ μέτριο σώμα με κοιλιά πιθανότατα γκαστρομένης, 2+ βυζίδεν είπε
Ιάσονος 1Β Αριστεράδεν είπεκοντό καστανόξανθο milf με 2άρι βυζί κανονικό σώμανορμάλ
Ιάσονος 2Βανοιχτό αλλά δεν τσέκαρα
respect φιλε εισαι σουπερ
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.898
Κριτικές
47
Like
17.559
Πόντοι
7.135
θα κανουμε λοιπον και evaluation και στατιστικη οποτε θα εχουμε καιτην απολυτη εικονα
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.524
Κριτικές
14
Like
3.657
Πόντοι
6.495
Να ρωτήσω κάτι. Στις ενημερώσεις του Σμύρνη , τώρα και του kav69, μερικοί οίκοι είναι με bold. Κατά λάθος, προτεινόμενοι ή ετιμήθησαν από τους γραφοντες?
Thanks
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.898
Κριτικές
47
Like
17.559
Πόντοι
7.135
θα κανουμε λοιπον και evaluation και στατιστικη οποτε θα εχουμε καιτην απολυτη εικονα

Να ρωτήσω κάτι. Στις ενημερώσεις του Σμύρνη , τώρα και του kav69, μερικοί οίκοι είναι με bold. Κατά λάθος, προτεινόμενοι ή ετιμήθησαν από τους γραφοντες?
Thanks
εγω δεν εκανα καμια ενημερωση και δεν πρεπει να περνω ευσημα αλλος συναγωνιστης το εκανε
 
  • Like
Αντιδράσεις: nick9x

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.098
Πόντοι
46.232
Να ρωτήσω κάτι. Στις ενημερώσεις του Σμύρνη , τώρα και του kav69, μερικοί οίκοι είναι με bold. Κατά λάθος, προτεινόμενοι ή ετιμήθησαν από τους γραφοντες?
Thanks
αυτόματα γίνεται δε ξέρω το γιατί, γράφω την ενημέρωση και όταν πατάω το κουμπί δημοσίευση απάντησης κάποια εμφανίζονται με bold χωρίς να τα έχω μαρκάρει
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.403
Πόντοι
456

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Μου κάνει εντύπωση που χει λίγες κριτικές κ γενικώς σιγή ιχθύος

Ναι τη κρατούν καβάτζα για τις "ιδιαίτερες"υπηρεσίες της.... συμβαίνει αυτό και με άλλες που δεν έχουν πολλές κριτικές.
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.403
Πόντοι
456

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.081
Πόντοι
27.261
αυτόματα γίνεται δε ξέρω το γιατί, γράφω την ενημέρωση και όταν πατάω το κουμπί δημοσίευση απάντησης κάποια εμφανίζονται με bold χωρίς να τα έχω μαρκάρει
μαλλον εχουν ξεχασει (τα αφεντικα) να βαλουν τα tags.
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
258
Κριτικές
16
Like
1.670
Πόντοι
6.240
Να ρωτήσω κάτι. Στις ενημερώσεις του Σμύρνη , τώρα και του kav69, μερικοί οίκοι είναι με bold. Κατά λάθος, προτεινόμενοι ή ετιμήθησαν από τους γραφοντες?
Thanks
Απλα οταν εναν οικο τον γραφεις ακριβως οπως ειναι στην λιστα του bourdela.com τον κανει αυτοματα link το forum.
Δεν ειναι απλα bold αμα πατησεις πανω ανοιγει την σελιδα του οικου.
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.617
Κριτικές
21
Like
14.352
Πόντοι
4.646
Σύντομη μεσημεριανή ενημέρωση από το δυσώδες Μετάξι:

Ξεκίνημα τσάρκας από το Πορνομώλλ, όπου κατέθεσα χωρίς να επισκευθώ άλλον
οίκο. Κι αυτό διότι με το που ανέβηκα στο πάνω δεξιά ανακοινώθηκε η αγαπημένη μου
υπηρεσία: ΤΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ!!! :rockon:
Τσιμπουκάκι, μουνάκι, κωλαράκι και ΟΧΙ 69...:angry:
Τέσπα, αυτά προσέφερε η Ρίτα ένα κοντοπούτανο εμφάνισης 5/10.
Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να δούλευε προ καιρού στο Ιάσωνος 23 και
μου την είχε προτείνει ο μύστης Νάσος Αθανασιάδης, καθώς ήξερε ότι
είμαι λάτρης του γυναικείου κώλου. :kissass2:
Προκαταρκτικά 0 και πίπα σε πεσμένο μόρια. Σε απόπειρά μου για
κωλοδάχτυλο μου είπε ότι αυτό δεν περιλαμβάνεται στα ελεύθερα πιασίματα... :angry:
-Στήσου στα 4.
-Έτσι θα έκανα.
-Θέλω μόνο κώλο.
-Το πρόγραμμα είναι τσιμπουκάκι, μουνάκι και μετά κωλαράκι. :headbang:
Το βάζω για 5 πουτσιές στο μουνί, το οποίο είχε ελαφριά μυρωδιά ψαρίλας. :vomit:
-Τώρα βάλτο κώλο.
-Τί? Έτσι?
-Βάλε το λιπαντικό και πάμε για κώλο.
-Καλά, καλά. Γάμα ρε, δεν μπορείς?
Έσφιγγε το ''αραχνοειδές'' και ''συγκαμένο'' κωλοτρυπίδι της για να αποφύγει το πρωκτικό.
Κι εκεί που δεν το περίμενε της τον έχωσα απότομα και τα έχασε λίγο. :rockon:
Γαμάω, χύνω και συνεχίζω για τιμωρία της. :rockon:
-Ευχαριστώ!
-Γιατί μωρό μου?
-Ξέρεις να με γαμάς καλά! Την επόμενη φορά θα σου κόψω την πούτσα. :jerking:
Επειδή βαρέθηκα, γάμησα λίγο ακόμα και βγήκα από τον κώλο της.
-Είσαι πολύ μικρός για να γαμάς. Είσαι 18?
-Και πόσο θα έπρεπε να είμαι? 100?
-Είμαι στα μπουρδέλα 4 χρόνια κι έχω δει πολλά.
-Κι εγώ γαμάω 9 χρόνια στα μπουρδέλα. Και με 10 ευρώ σε πήρα από στόμα, μουνί και κώλο. :zfuck:
Τα υπόλοιπα δεν με νοιάζουν. Γειά σου!
Συμπερασματικά, η κοπέλα προσπαθεί να φολιάσει και να αποφύγει με τάχα τσαντίλα
το πρωκτικό. Για μένα η φάση θύμιζε βιασμό, αν και η ίδια γούσταρε κι προσποιούνταν την τάχα
θιγμένη. Οπότε αξίζει για όσους θέλουν να ''τιμωρήσουν'' ένα άτακτο πορνίδιο του 1,5 μέτρου
που δίνει το κωλοτριπίδι του με το στανιό. Οι υπόλοιποι ΜΑΚΡΙΑ! :woldman:
Αυτά...:hi:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους.....ενημερωση κατοπιν εορτης.....σφηνακι ενημερωση λογο ακεφιας....χτες λαικη απογευματινη....
Τροφωνιου 13....Νατασα και Ειρηνη
Τροφωνιου 13 οροφος......μια γεματουλα αδιαφορη....
Τροφωνιου 11....μια γεματη βυζου αδιαφορη....
Διδυμου 27.....Βικτωρια.....δεν την ειχα ξαναδει....συμπαθητικη....δεν ξερω γιατι αλλα ειχε μονο μια κοπελα.....
Διδυμου 7......μια Τζωρτζια......η γνωστη μαλλον....βαριομουνα να περιμενω και εφυγα....
Διδυμου 8....η Λιλιαν.....συμπαθητικη παρουσια....γλυκεια μπορω να πω.....με χαμογελακι....
Ελλης 3 ...η Αμφισσα....με συνεχομενα δωματια.....δοκιμαστηκε μετα απο ενημερωσεις συναγωνιστων....ουτε κρυο...ουτε ζεστη.....μονο πιπα.....να φευγουν τα χοντρα.....ειχε κατσει και σε μια "εμβρυακη σταση"....να μην μπορω να πιασω τιποτα.....ξενερωσα.....
Φωκαιας 27α...υπογειο...η υπηρεσια μου παρουσιασε την Νταιανα.....ενα "Ζουμπα".....εκανε και την καυλιαρα παναθεμα το.....
Λιοσιων 79β.....ηθελα να της δωσω μια ευκαιρια αλλα ο τροπος της με ξενερωσε......παμε για αλλα....
Καλα να περνατε Κυριοι .....και ισως την αλλη φορα να εχει πιο πλουσια ενημερωση........
Υσ.Κοσμο την ωρα που περασα δεν ειχε....νεκρα.....οι κοπελες με εξαιρεση την Λιλιαν αγελαστες......
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.098
Πόντοι
46.232
Την Καλησπερα στους Φιλους.....ενημερωση κατοπιν εορτης.....σφηνακι ενημερωση λογο ακεφιας....χτες λαικη απογευματινη....
Τροφωνιου 13....Νατασα και Ειρηνη
Τροφωνιου 13 οροφος......μια γεματουλα αδιαφορη....
Τροφωνιου 11....μια γεματη βυζου αδιαφορη....
Διδυμου 27.....Βικτωρια.....δεν την ειχα ξαναδει....συμπαθητικη....δεν ξερω γιατι αλλα ειχε μονο μια κοπελα.....
Διδυμου 7......μια Τζωρτζια......η γνωστη μαλλον....βαριομουνα να περιμενω και εφυγα....
Διδυμου 8....η Λιλιαν.....συμπαθητικη παρουσια....γλυκεια μπορω να πω.....με χαμογελακι....
Ελλης 3 ...η Αμφισσα....με συνεχομενα δωματια.....δοκιμαστηκε μετα απο ενημερωσεις συναγωνιστων....ουτε κρυο...ουτε ζεστη.....μονο πιπα.....να φευγουν τα χοντρα.....ειχε κατσει και σε μια "εμβρυακη σταση"....να μην μπορω να πιασω τιποτα.....ξενερωσα.....
Φωκαιας 27α...υπογειο...η υπηρεσια μου παρουσιασε την Νταιανα.....ενα "Ζουμπα".....εκανε και την καυλιαρα παναθεμα το.....
Λιοσιων 79β.....ηθελα να της δωσω μια ευκαιρια αλλα ο τροπος της με ξενερωσε......παμε για αλλα....
Καλα να περνατε Κυριοι .....και ισως την αλλη φορα να εχει πιο πλουσια ενημερωση........
Υσ.Κοσμο την ωρα που περασα δεν ειχε....νεκρα.....οι κοπελες με εξαιρεση την Λιλιαν αγελαστες......
στο 79β η γνωστή μιλφογκιλφ Άντζελα?
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
στο 79β η γνωστή μιλφογκιλφ Άντζελα?
Φιλε Smirni.....δεν την ξερω .....μαλλακι μεχρι τους ωμους....καλο κορμι μπορω να πω...τσιμπουκοχειλα....μιλφακι.....αξιζει η αξιζε???φουλ προγραμμα με κωλο.....αν ημουνα οπαδος του Κωλου ισως περναγα.....
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
285
Κριτικές
46
Like
3.599
Πόντοι
11.020
Δεν γράφω συχνά αλλά η κατάσταση έχει φτασει στο απροχώρητο. Τον τελευταίο μήνα επισκέπτομαι συχνά τα 17 αρια της φωκαιας. Κάθε φορά η τσατσα ακριβώς στο δεκάλεπτο αρχίζει κ φωνάζει το όνομα της κοπέλας. Και εάν δεν βγει αμέσως φωνάζει ανά λεπτό. Η κατάσταση είναι εκνευριστική. Και η δικαιολογία που ακούω κάθε φορά όταν κάνω παράπονα σαν τακτικός πελάτης είναι ότι τους ελέγχουν από τις κάμερες και τους βάζουν χέρι.
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
47
Like
7.312
Πόντοι
5.646
Δεν γράφω συχνά αλλά η κατάσταση έχει φτασει στο απροχώρητο. Τον τελευταίο μήνα επισκέπτομαι συχνά τα 17 αρια της φωκαιας. Κάθε φορά η τσατσα ακριβώς στο δεκάλεπτο αρχίζει κ φωνάζει το όνομα της κοπέλας. Και εάν δεν βγει αμέσως φωνάζει ανά λεπτό. Η κατάσταση είναι εκνευριστική. Και η δικαιολογία που ακούω κάθε φορά όταν κάνω παράπονα σαν τακτικός πελάτης είναι ότι τους ελέγχουν από τις κάμερες και τους βάζουν χέρι.
Τους ελέγχουν για χρόνο;Δηλαδή πόσο είναι το όριο; Δεκάλεπτο;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom