Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 233 άτομα (26 μέλη και 207 επισκέπτες)

Madador

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2024
Μηνύματα
32
Like
76
Πόντοι
0
Τελευταία φορά που την είχα πετύχει 6/10 είχε ανακοινωθεί το κλασσικό της,ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.
Τελευταία φορά που την είχα πετύχει 6/10 είχε ανακοινωθεί το κλασσικό της,ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικο

Τελευταία φορά που την είχα πετύχει 6/10 είχε ανακοινωθεί το κλασσικό της,ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.
Ναι κυ
Τελευταία φορά που την είχα πετύχει 6/10 είχε ανακοινωθεί το κλασσικό της,ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικο

Όποιος περάσει από Διδυμου 27 ας ενημερώσει κ εμάς
Πριν λίγο κλειστό
 

Madador

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2024
Μηνύματα
32
Like
76
Πόντοι
0

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
132
Κριτικές
4
Like
658
Πόντοι
301
Λοιπόν Δυδιμου 22 Ειρήνη με πολύ κόσμο Άγκυρας 9 Ρόσα και αλινα και 12 Ήρα και Αναστασία νομιζω
Λοιπόν κανονίστε να το ξεμουνιασετε το κορίτσι και να σταματήσει πάλι.ααα και χρόνια πολλά για την ημέρα.
 

Einai sto domatio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
110
Like
496
Πόντοι
21
Μύστη, δυστυχώς όλοι στηρίζουμε και τρέφουμε το πορνικό κύκλωμα. Εκεί το χρήμα είναι εξ ορισμού μαύρο.
Πάντως, ο @DmtrsxXx μας κέρασε μια πεντανόστιμη τούρτα από το Bread Factory για τη γιορτή του! :kiss-mark:

Το πορνικο κυκλωμα το στηριζουμε για πολλους λογους, αλλα η λεπτη γραμμη μεταξυ τραγικινγκ και θελησης για δουλεια απο μεριας της ιεροδουλης ειναι κατι που σκεφτομαι, δεν θα ηθελα σε καμια περιπτωση να παω με μια γυναικα χωρις να το θελει και ας ειναι πουτανα.
Υπαρχει καποιος που εχει τις αναλογες σκεψεις και αν ναι τι λυση θα προτεινατε;

Υγ, ωραιες τουρτες το μπρεντ φακτορι εικονικα οτι θες στο φτιαχνουν, η γευση κατω των προσδωκιων,
σαν την αουρορα ενα πραγμα που πλεον απο υπηρεσιες εχει χαλασει αλλα παραμενει μουναρα
 

Madador

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2024
Μηνύματα
32
Like
76
Πόντοι
0
Το πορνικο κυκλωμα το στηριζουμε για πολλους λογους, αλλα η λεπτη γραμμη μεταξυ τραγικινγκ και θελησης για δουλεια απο μεριας της ιεροδουλης ειναι κατι που σκεφτομαι, δεν θα ηθελα σε καμια περιπτωση να παω με μια γυναικα χωρις να το θελει και ας ειναι πουτανα.
Υπαρχει καποιος που εχει τις αναλογες σκεψεις και αν ναι τι λυση θα προτεινατε;

Υγ, ωραιες τουρτες το μπρεντ φακτορι εικονικα οτι θες στο φτιαχνουν, η γευση κατω των προσδωκιων,
σαν την αουρορα ενα πραγμα που πλεον απο υπηρεσιες εχει χαλασει αλλα παραμενει μουναρα

Το πορνικο κυκλωμα το στηριζουμε για πολλους λογους, αλλα η λεπτη γραμμη μεταξυ τραγικινγκ και θελησης για δουλεια απο μεριας της ιεροδουλης ειναι κατι που σκεφτομαι, δεν θα ηθελα σε καμια περιπτωση να παω με μια γυναικα χωρις να το θελει και ας ειναι πουτανα.
Υπαρχει καποιος που εχει τις αναλογες σκεψεις και αν ναι τι λυση θα προτεινατε;

Υγ, ωραιες τουρτες το μπρεντ φακτορι εικονικα οτι θες στο φτιαχνουν, η γευση κατω των προσδωκιων,
σαν την αουρορα ενα πραγμα που πλεον απο υπηρεσιες εχει χαλασει αλλα παραμενει μουναραξεχασα

Λοιπόν Δυδιμου 22 Ειρήνη με πολύ κόσμο Άγκυρας 9 Ρόσα και αλινα και 12 Ήρα και Αναστασία νομιζω
Ξέχασα να πω Ο Τσάτσος Έδιωξε Πακιστανούς και έναν Αφρικανό Εγώ την είδα εμένα δεν μου άρεσε εμφανισιακά Γούστα είναι αυτά και έφυγα
 

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
188
Like
480
Πόντοι
21
Διδύμου 22 η Ειρήνη "καινούργια" κοπέλα σύμφωνα με τον τσατσο. Έμπαιναν μπαρμπαδια έβγαιναν μπαρμπαδια, 5 δωμάτια μπροστά μου δεν είχα τόσο χρόνο στη διάθεσή μου. Μπήκε και ένα τυπάς με λευκή καλτσουλα τρελαμενος όντα πελάτης της κατά τα λεγόμενα του, τους δωσα τη σειρά και έφυγα. Πιο πολύ πήγα να δω το μωρό, όντως ωραίο κοντό με τέλειο βυζακι, μακάρι να είχα χρόνο να το δοκιμαζα. Αλλά ρε παιδιά είδα ένα κρεββάτι της κακιάς ώρας πως γαμανε σε 3 πόντους στρώμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom