Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 251 άτομα (28 μέλη και 223 επισκέπτες)

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.554
Κριτικές
43
Like
8.678
Πόντοι
1.936
Είχες ζητήσει την προηγούμενη φορά να τη γλείψεις για ώρα και μετά δε σε ξαναδεχτηκε;
Πρωτη φορα.Ενταξει δεν ειναι και αναγκασμενη στην τελικη αλλα πιστευω οτι ειναι με τα κεφια της και τις ωρες της.θα ξαναπερασω παντως για επαναληπτικη
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.554
Κριτικές
43
Like
8.678
Πόντοι
1.936
Περασμα απο το Φ 109 ισογ.Ο οροφος κλειστος.Ηταν η Αννα το αλαβανακι.Αδειος ο οικος ,παιζει να ημουν και ο δευτερος πελατης στην βαρδια.Αυτη η κοπελα μ'αρεσει.Απο υπηρεσιες χαλι μαυρο.Οχι βαριεστημενες αλλα αυτο το οτι δςν βελτιωνονται και κλαιγονται μετα απο την αναδουλεια,με ξεπερναει κατα πολυ.Δεν καταλαβαινω με τη λογικη το πρατουν.Να μην δυσαρεστησουν το γκομενο???
Αχυστος δεν εφυγα αλλα μπορει και καλυτερα.Ισως απο τα πιο ομορφα κορμια η Αννουλα αλλα υπηρεσιες μαπα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Πρωτη φορα.Ενταξει δεν ειναι και αναγκασμενη στην τελικη αλλα πιστευω οτι ειναι με τα κεφια της και τις ωρες της.θα ξαναπερασω παντως για επαναληπτικη
Κάτσε μπερδεύτηκα. Την είδες πρώτη φορά και της είπες στο σαλόνι ότι θέλεις να τη γλείψεις για ώρα;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.554
Κριτικές
43
Like
8.678
Πόντοι
1.936
Είχες ζητήσει την προηγούμενη φορά να τη γλείψεις για ώρα και μετά δε σε ξαναδεχτηκε;
Πρωτη φορα.
Αλλα ειναι με της ωρεε της.
Ενταξει...δεν βλεπομαι και πολυ βεβαια και απ'οτι ειδα απο το βλεμμα της ειναι και λιγακι εκλεκτικη στο πελατολογιο.Κριμα...θα μπορουσε να μαζεψει πολυ χαρτι οπως και η ομοσταβλη της Μαριαννα.
 

xgeo1234

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
167
Like
225
Πόντοι
21
Πέρασα το βραδάκι από κολονου 32α πάλι
Ήταν η Λάουρα παλιά γνώριμη από κολονου 11 τόρα ξανθιά.
Την πήρα 30 λεπτά.ουτε πίπα ήθελα ούτε γαμιση.μου τον εγλιψε κάνα πεντάλεπτο τον εχωσα πισοκολιτο ιεραποστολικό δε μου έλεγε τίποτα.εχω γαμισει τον αμπακα τελευταία.λες και νιοθουν τίποτα,τι νόημα έχει να της τον χοσεις και να πρεσαρεις.αραξα τα υπόλοιπα 20 λεπτά και την είχα ξαολονενη στο πλάι μου να μου τον παίζει χαλαρά.
Αρχίσαμε να λέμε μαλακίες , με τι ασχολουμε από πού είμαι.χαιδευα την κολοτριπιδα της τα Μαλιά της τα μαγουλακια της σαν γνήσιος πορνογερος, χαμογελούσε το Πάπαρι μου είχε γίνει κατάρτι αλλά εμένα μου άρεσε πολύ αυτή η φάση και δεν ήθελα να γαμησω.μεχρι που έχυσα στο τέλος έτσι κοιτώντας την στα μάτια είχα ένα πολύ έντονο οργασμό.
Θα με ποιτε αγαπουλη το ξέρω.πριν κάνα μήνα γαμουσα σαν κτήνος και τις έβριζα.
Η ψυχίατρος μου μου έγραψε τέσσερα κουτιά ψυχοφαρμακα θα τα πάρω και βλέπουμε.
Στον κόσμο των ναυαγίων τινω να γίνω ο Τιτανικός.
Σιγνομη αν σας κούρασα .
Καλό βράδυ.
Ποσα για το μισάωρο;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.299
Κριτικές
33
Like
29.372
Πόντοι
9.846
Κοίτα, είναι πολύ ωραίο πιπίνι και δεν έχει και λέπρα, ούτε βρωμάει (βασικά το άρωμα της μένει για ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΏΡΑ το έχουν πει και άλλοι, οπότε αν έχετε γυναίκα σπίτι, μην πάτε, ούτε με ντους δεν φεύγει εντελώς), αλλά να μην γράφουμε μόνο τα καλά η μόνο τα κακά ...
Το άρωμα κι αν ήταν αρνητικό!!!! Losse - losse situation δηλαδή!!
 

Sentinel beast

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2024
Μηνύματα
14
Like
42
Πόντοι
0
Βοηθήστε είναι ανάγκη το έχουμε ρωτήσει πολλοί εδώ μέσα αλλά δεν έχουμε πάρει απάντηση αν ξέρει κανείς καμιά κοπέλα με τριχωτό αιδιο σε οίκο.. είτε μικρή είτε μεγάλη σε ηλικία. Καλή συνέχεια σε όλους.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Reuzel

tonos1122

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
17
Like
10
Πόντοι
0
αν και δεν τη θυμάμαι μελαχρινή, εδώ και χρόνια Ιάσωνος 44β μεσαίο όροφο 2η βάρδια
εισαι σιγουρος οτι ειναι η αδυνατη που δουλευε στο κολονου 27 πρασινη πορτα αυτη που εκανε τα παντα?
 
Τελευταία τροποποίηση:

tonos1122

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
17
Like
10
Πόντοι
0
αν και δεν τη θυμάμαι μελαχρινή, εδώ και χρόνια Ιάσωνος 44β μεσαίο όροφο 2η βάρδια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

για δες αυτη ειναι σιγουρα?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.554
Κριτικές
43
Like
8.678
Πόντοι
1.936
Δευτερη καταθεση στην πρωινη βαρδια κατα τις 15:30 στην Αναστασια του Αγκυρας 12 το δεξι.
Ξανθια μπλιου μπλιου με μπυροκυλι,ωραια βυζια 2αρια και παχουλο μουνακι.Ασχημη δεν τη λες αλλα καλη για το μεσο ορο της περιοχης και ειδικα του καταστηματος της αλυσιδας που ειναι σχεδον ολες γριες.
Ωραιο μπουκιτσι,ρουφηχτο,πλουσια γλωσσοφιλα με μια υποψια χυσιλας αλλα δεν μυρισα λιστεριν.Ειναι καθαρη ομως η πουτανα.Σςξ σαν τα σκυλια στα 4 με πολλα βογγιτα και τελειωμα με μαλακια στο στοματακι της αφου ειχα τον αχυστο.Στα μειον το στησιμο στα 4 που κανει αφου καμπουριαζει λιγο για να μημ την ξεμουνιαζει ο κοσμακης.Ωραιο 20αρικο,απολαυστικο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom