Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 269 άτομα (34 μέλη και 235 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Μεσημβρινές επισκέψεις σε ολίγους οίκους μεταξύ των οδών Αχιλλέως και Κωνσταντινουπόλεως, χωρίς να εντοπίσουμε κάτι το ενδιαφέρον (η Ασιάτισσα στο Παιανιέων που μέρα με τη μέρα σφαιροποιείται, η ημεδαπή milf στο Β. Μπενάκη, οι εκδιδόμενες στοματικές κοιλότητες στη Μαραθώνος, και κάποια ναυάγια στην Αχιλλέως).
Το πλέον ενδιαφέρον εκδιδόμενο θήλυ ήταν η Άννα, στον οίκο Κωνσταντινουπόλεως 166Β, με την οποία εν τέλει συνουσιασθήκαμε www.bourdela.tv/content/view/2086/225/#jreview_14730] εδώ [/url]
 

Επισκέπτης
Το απόγευμα στην Αγ.Πέτρου 7 μια ονόματι Σιμόν,μέτρια ως αδιάφορη,δεν πήρα,και στο Φυλής 200 Σαμπρίνα,που δούλευε στο Φ59 απ'ότι μου είπε.Πάντως εμένα μου άρεσε,αν και δεν έχω διαβάσει καλές κριτικές.Άλλη μια φορά που την είχα πάρει στο ισόγειο 59 καλή ήταν.
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Απογευματινη καταθεση στη Σαμανθα, στο Φυλης 84πανω..
Την εχω ξαναπαρει αλλη μια φορα.. ειχα περασει πιο καλα τοτε μαλλον λογω καλυτερης δικης μ διαθεσης.. Γενικα ειναι ξεπετα κ οχι ιδιαιτερως ευχαρη, ωστοσο σημερα κ σε αντιθεση με την αλλη φορα δεχθηκε πισοκολλητο ανεπιφυλακτα κ ετσι το 20ρικο δεν πηγε στραφι.. Δν νομιζω να ξαναπαω παντως
 

Επισκέπτης
Σήμερα Παρασκευή πρωί:
Μ.Προδρόμου 16-Όμορφη λευκότατη μελαγχροινή πουλάδα βυζαρού.Του γάλακτος!.Καινούργια.Κανονικό πρόγραμμα.Κριτική banoutsos.
Φυλής 71 άνω-Μπάρμπορα η γνωστή με το καμουτσίκι ανά χείρας.  
Φυλής 65 κάτω-Αμαλία χουφτώνουσα.
Φυλής 86 άνω-Λάουρα η Ίρις η γνωστή με ακάποτο.
Φυλής 80-Στέλλα.Καστανόξανθη σγουρομάλλα,ολίγον ευτραφής.Δεν έχει ξαναθεαθεί.
Φυλής 59 άνω-Λόρι η άρτι αφιχθείσα Ρουμάνα.Μόνο τα βασικά.
Φυλής 59 κάτω-Σορίνα από το πάνω και από Φ134 ισόγειο.Μελαγχροινό λεπτό πιπινοειδές.
Φυλής 69 κάτω-Τάνια επιστρέψασα.Η γνωστή όμορφη λεπτή προσεγμένη μεγαλοκοπέλα.
Φυλής 134-Ίνκα από Φ59.Έχει κριτική.
Πιπίνου 65-Λίλυ από Κεραμεικού 15 άνω.Έχει κριτική.Μελαγχροινή αδιάφορη εμφανισιακά νεαρή θυμίζουσα Ελληνίδα της δεκαετίας του 1960.Π.χ. Άντζελα Ζήλεια...

Φώκαιας 17 κάτω-Ιωάννα σταθερά,με ακάποτο στα 20 ευρώ.
Φώκαιας 17 άνω-Δεν μπήκα στον κόπο να ανέβω γιατί κατά 99% θα ήταν η επανεξετασθείσα και απορριφθείσα Λάουρα.Αν πήγε κάποιος ας μας πει.
Φώκαιας 19-Τζώρτζια με ακάποτο,ισπανικό και ιταλικό στα 20 ευρώ.

Και Φυλής 134 υπόγειο-Ντόρα σταθερά.Ακούγονται καλά λόγια.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Σήμερα Παρασκευή πρωί:
Μ.Προδρόμου 16-Όμορφη λευκότατη μελαγχροινή πουλάδα βυζαρού.Του γάλακτος!.Καινούργια.Κανονικό πρόγραμμα.Κριτική ...

Ακούγονται καλά λόγια.

Άψογος!  :)
 

Επισκέπτης
Picker,εσύ με είχες ρωτήσει που δούλευε η Έμμα;

Συμπληρωματικά για το πρωί:
Αλκιβιάδου 16Α-Νταϊάνα η Βουλγάρα είπε ο Μαρκαριάν.Σταθερά εκεί τα πρωϊνά.Ακάποτο.Φιλότιμη χωρίς βιασύνες αλλά οι τρεις φορές που την είχα τιμήσει ήταν υπέρ του δέοντος.
Αλκιβιάδου 16Β-Σοφία από Αλκαμένους 113-Περγάμου 27.Ξανθιά όμορφη παχουλή μεγαλοκοπέλα.
Αλκιβιάδου 16Γ-Δεν είχα καμμιά όρεξη να αντικρύσω την Έυα.
Ιάσωνος 1Α-Έλενα.Μελαγχροινή σκουρόχρωμη ευτραφής κοπέλα από Ιάσωνος 44.
Ιάσωνος 1Β άνω αριστερά-Ανκα η Άννα είπε η υπηρεσία.Από το απέναντι.Μόνο τα βασικά.
Ιάσωνος 1Β άνω δεξιά-Ψυγειοκαταψύκτης ΠΙΤΣΟΣ-ΑΝΝΑ-ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ από Φυλής 65 άνω.
Ιάσωνος 1Γ-Μαρία είπε η υπηρεσία.Η γνωστή με το ακάποτο.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Είχα πει (παλαιότερα) ότι ο συνάδελφος jockerx αξίεζει την διάκριση του τιμημένου ...  ;)

Τώρα σημειώνω (μετα λόγου γνώσεως) ότι αξίζει να γίνει Global Moderator  :)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Σημερα το απογευμα μετα απο Μπουρδελοτσαρκα μπηκα και :knockinb: την Τζεσικα που οπως ειπε συνηθως δουλευει στο Στουντιο Αχαρνων 85.Πολυ καλη εγραψα και σχετικη κριτικη στο Φυλης 54Β
 

Επισκέπτης
Picker,εσύ με είχες ρωτήσει που δούλευε η Έμμα;

Οχι, δεν σε ειχα ρωτησει εγω. Περασα αποψε απο Ιασωνος 1Α και δεν ηταν η Σοφια. Ρωτησα την υπηρεσια και μου ειπε οτι θα δουλευει νυχτες και καποια απογευματα. Λυπαμαι που το λεω αλλα το βρισκω λογικο να την υποβιβασουν. Ομολογω οτι αρχισα πριν απο 2-3 μηνες να πηγαινω Μεταξι μονο για παρτη της αλλα φοβαμαι οτι με απογοητευσε. Ισως φταιει ο χωρος, ισως εχει "βαρυνει" η ιδια, παντως δεν ειναι πια η Σοφια που ηξερα απο τη Φυλης. Τυποποιημενο σεξ απο αυτο που το βαριεσαι ευκολα, νιωθεις οτι δεν εχει μερακι γι' αυτο που κανει. Ηταν θεμα χρονου πιστευω να παραγκωνιστει, ποσο μαλλον οταν ζηταει 20 ευρω για τυπικες "μη μου απτου" υπηρεσιες τη στιγμη που στην ιδια περιοχη αλλες κανουν πολυ περισσοτερα με 15 ευρω.  :(
 

Επισκέπτης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ

Εἰς τὸ ἐπὶ τῆς Φ134 ἰσόγειον πορνεῖον ἀπόψε ἤ ΜΟΛΔΑΒΗ ΕΛΕΝΑ, ἄλλως τρελλοκαμπέρω!

Δι'ὁλίγας ἀκόμα ἡμέρας θὰ ἐκδίδεται ἐκεῖ.

ΣΠΕΥΣΑΤΕ!!!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Θα σπεύσουμε...  :)

για να το λες,

κάτι θα ξέρεις  ;)
 

Επισκέπτης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ

Εἰς τὸ ἐπὶ τῆς Φ134 ἰσόγειον πορνεῖον ἀπόψε ἤ ΜΟΛΔΑΒΗ ΕΛΕΝΑ, ἄλλως τρελλοκαμπέρω!

Δι'ὁλίγας ἀκόμα ἡμέρας θὰ ἐκδίδεται ἐκεῖ.

ΣΠΕΥΣΑΤΕ!!!!

Ρουμανα ειναι μωρε... Ρε την ατιμη, παλι Αθηνα ειναι? Σου ειπε αν θα φυγει και ποτε?
 

Επισκέπτης
Θὰ ἀποχωρήσῃ "σὲ λῖγες μέρες" κατὰ δήλωσιν
 

Επισκέπτης
Θὰ ἀποχωρήσῃ "σὲ λῖγες μέρες" κατὰ δήλωσιν

Τη βλεπω να επιστρεφει μονιμα... Και τον περασμενο μηνα την ειχα επισκεφτει 2 φορες στο μπουρδελακι της Παιωνιου αλλα επειδη τη λατρευω δεν ηθελα να το μοιραστω.  :cheesy:
 

anestis(1)

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
67
Κριτικές
19
Like
4
Πόντοι
10
Παιδια εχτες μετα απο βραδυνη τσαρκα στο μεταξουργειο,ειδα οτι μου εχουν παραβιασει το αμαξι,εσπασαν το τζαμι και εκλεψαν το τσαντακι μου, ειχα παρκαρει στην Μεγ Αλεξανδρου. Και δεν ημουν μονο εγω ο ατυχος,ειχαν ανοιξει αλλα 4 αμαξια, Μερικοι περαστικοι ειπαν οτι ειδαν καποιους μελαγχρινους μαλλον κουρδους! Τι να πω ρε παιδια?! Προσεξτε με τους μαλακες..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom