Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 196 άτομα (16 μέλη και 180 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846
Δε νομίζω ότι υπάρχει πουτάνα που δεν παίρνει λαθρο και πάκια. Πολλοί από αυτούς παίρνουν και τηλέφωνα από τα κορίτσια. Μία μου είπε ότι προτιμά να πηγαίνει με αυτούς γιατί είναι πιο καθαροί και ότι οι έλληνες είναι όλοι γέροι, χοντροί και βρωμιάρηδες.
Το μόνο σίγουρο είναι ότι:

1ον: Όλοι οι Πέρσες χύνουν γρήγορα.

2ον: Έχουν κάνει περιτομή και φαίνονται πολύ πιο εύκολα τα τυχόν δερματικά αφροδίσια καθώς και πλένεται καλύτερα η περιοχή.

3ον: Δεν έχουν παράξενες απαιτήσεις ούτε έχουν τα δικά μας βίτσια - παραξενιές.

4ον: Είναι μικροτσουτσουνοι

Βέβαια έχουν και πολλά αρνητικά οπως:

1ον: Είναι σκατοφατσες και σιχαμεροι σαν όψη.

2ον: Βρωμάνε στην πλειοψηφία
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846
Κατάντια οι συγκεκριμένες να περνουν πακια ......
Ποια είναι καλύτερη στο δωμάτιο από τις δύο? Γιατί από εμφάνιση αξίζουν κ οι δύο κοπέλες.....
Κατ'εμε μέτριο πρόσωπο και οι δύο, αλλά καλά κορμιά. Ο οίκος είναι πάντα καθαρός όπως και τα δωμάτια. Επίσης έχουν και πολύ φως που για εμένα είναι προαπαιτούμενο. Όσο για τις υπηρεσίες τους και οι δύο είναι καλές. Η Αντριάνα κάνει ακα πίπα, η Αλεξάνδρα το έχει σαν έξτρα σε οποιους θέλει, αν θέλει. Η Αντριάνα έχει ιδιαίτερη χρήση της γλώσσας σαν κόμπρα που θέλει να σε γλύφει παντού. Η Αλεξάνδρα είναι πιο κλασσατη. Χαμένος δεν θα πας. Το τιμάνε το 20αρικο. Εγώ πάντως δίνω κάλυμμενη πίπα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846
Δε νομίζω ότι υπάρχει πουτάνα που δεν παίρνει λαθρο και πάκια. Πολλοί από αυτούς παίρνουν και τηλέφωνα από τα κορίτσια. Μία μου είπε ότι προτιμά να πηγαίνει με αυτούς γιατί είναι πιο καθαροί και ότι οι έλληνες είναι όλοι γέροι, χοντροί και βρωμιάρηδες.
Υπάρχουν φίλε μου πολλες που δεν παίρνουν Περσες. Αλλά και πολλές που παιρνουν.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.266
Πόντοι
46.232
Σχετικά με την Τζέσσικα που ειπώθηκε πιο πάνω από τον φίλο συναγωνιστή. Επειδή και εγώ ήμουν από αυτούς που έγραψα καλά λόγια για την συγκεκριμένη. Την έχω τιμήσει καμιά 10αριά φορές. Σε όλες ήταν άψογη. Δεν έχω κάτι να της προσάψω. Η πίπα της είναι από τις καλύτερες για εμένα και με λίγο χέρι. Δεν έχω λόγο να αμφισβητήσω τον παλικάρι που πήγε. Σε καμία περίπτωση όμως δεν δέχομαι τους χαρακτηρισμούς. Το ότι εγώ πέρασα καλά με
Θα συμφωνήσω απόλυτα, αφήνω από κάτω και κριτική μου από το Σεπτέμβριο που εξηγώ τα διάφορα περι Ελληνίδας θεσαλονικιας κλπ
επιπρόσθετα να πω τελευταία φορά τη πήρα πρίν κάνα 2μηνο και ήταν ακόμη μια φορά πολύ καλή όπως είχα γράψει τότε στην ενημέρωση μου αλλά για 2η σερί φορά δε δέχτηκε να τελειώσω στις βυζάρες της ,την έχω πάρει περίπου 15 φορές , τις δύο πρώτες μάς φορές ήταν γενικά μέτριες συνεδρίες ,συνέχισα όμως να πήγαινω διότι μου άρεσε και άρχισα να περνάω πολύ καλά,τέλος η τελευταία σου πρόταση το αν περνάει κάποιος καλά δε σημαίνει ότι θα περνάει ο καθένας νομίζω είναι γνωστό σε όλους και πάρα πολλά τα παραδείγματα για διάφορες κοπέλες που έχουν γραφτεί απο συναγωνιστές,να περνάτε καλά
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
798
Κριτικές
34
Like
5.301
Πόντοι
2.836
Κατ'εμε μέτριο πρόσωπο και οι δύο, αλλά καλά κορμιά. Ο οίκος είναι πάντα καθαρός όπως και τα δωμάτια. Επίσης έχουν και πολύ φως που για εμένα είναι προαπαιτούμενο. Όσο για τις υπηρεσίες τους και οι δύο είναι καλές. Η Αντριάνα κάνει ακα πίπα, η Αλεξάνδρα το έχει σαν έξτρα σε οποιους θέλει, αν θέλει. Η Αντριάνα έχει ιδιαίτερη χρήση της γλώσσας σαν κόμπρα που θέλει να σε γλύφει παντού. Η Αλεξάνδρα είναι πιο κλασσατη. Χαμένος δεν θα πας. Το τιμάνε το 20αρικο. Εγώ πάντως δίνω κάλυμμενη πίπα.
Κ εγω μόνο με σκούφο πίπα σε οικους....
Ευχαριστώ για τις info!!
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
125
Κριτικές
33
Like
3.321
Πόντοι
2.591
Μεσημεριανή κατάθεση την Πέμπτη στο πολυκατάστημα Ι39 με την νεοαφιχθείσα Άννα. Η κοπέλα είναι νορμάλ εμφανισιακά για τα δεδομένα του Μεταξουργείου και έχει μεγάλο στήθος. Πρόγραμμα απλό.
Στο σεξ είναι νορμάλ και είναι δεκτική στην αύξηση ρυθμού. Πίπα μέτρια και δέχτηκε να κάνει ελ.στοματικό με +5€.
Γενικά, θα τη χαρακτήριζα μέτρια προς καλούτσικη, για τα ασφυκτικά πάντα δεδομένα του Μεταξουργείου.
Η μυρωδιά της κατουρλίλας στην Ιάσωνος σε συνδυασμό με τη ζέστη είχε κάνει την ατμόσφαιρα αποπνικτική. Άναψα τον καπνό στην πίπα μου προσπαθώντας να ομορφύνω την όλη φάση.
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
924
Κριτικές
15
Like
2.085
Πόντοι
2.477
Μία μου είπε ότι προτιμά να πηγαίνει με αυτούς γιατί είναι πιο καθαροί και ότι οι έλληνες είναι, χοντροί και βρωμιάρηδες.
Τωρα συνειδητοποιω γιατι δεν περναω καλα, επειδη ειμαι χοντρος!
Αλλα ειμαι καθαρος.
 

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
129
Κριτικές
13
Like
740
Πόντοι
311
Καλημέρα στην παρέα
Εχθές έκανα μια βόλτα μετά από καιρό στην φυλής απόγευμα και μου είπαν 2 κοπέλες στο σαλοναρισμα στο αυτί ( γουστάρεις ρομάντζο) τι έγινε λέω τώρα το ανακοινώνουν κιόλας;;;
Η εγώ κατάλαβα λάθος κάτι άλλο θέλουν να πούνε.
Τελικά δεν πέρασα με καμία από αυτές τις δύο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.266
Πόντοι
46.232
Καλημέρα στην παρέα
Εχθές έκανα μια βόλτα μετά από καιρό στην φυλής απόγευμα και μου είπαν 2 κοπέλες στο σαλοναρισμα στο αυτί ( γουστάρεις ρομάντζο) τι έγινε λέω τώρα το ανακοινώνουν κιόλας;;;
Η εγώ κατάλαβα λάθος κάτι άλλο θέλουν να πούνε.
Τελικά δεν πέρασα με καμία από αυτές τις δύο
Προφανώς και τις παρεξήγησες τις κοπέλες,συλλεκτριες είναι και θα ήθελαν να βγάλουν κάνα φράγκο παραπάνω...:angel:
Screenshot_20240608_095650.jpg
Screenshot_20240608_095717.jpg
Screenshot_20240608_095820.jpg
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.063
Like
6.730
Πόντοι
1.056
Πρόσφατα πέρασα με την Στέφανη (λιοσίων 73 πρώην μιμή από κολωνού..), μου χε λείψει η κωλαρα της..,δεν εντυπωσιάστηκα, πολύ μέτριες υπηρεσίες.. για εικοσάρικο δεν αξίζει, δεν την ξαναγαμάω..!
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
677
Κριτικές
3
Like
3.267
Πόντοι
446
Σοφία μιαα μικρούλα μουναρα απο φυλης 71 καλό?
Πολύ καλη εχω γραψει και πιο πίσω. η τσα2 ανακοινωσε οτι με εξτρα δινει και κωλαρακι, κ μιλαμε για τρομερο κωλαρακι..τωρα αν ισχυει δεν ξερω. παντως πολυ ωραιο κορμί κ πολυ ευχάριστη. Το μονο μειον το πολυ τζελ στο νιμου της.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
642
Κριτικές
39
Like
5.239
Πόντοι
2.836
Καλημέρα στην παρέα
Εχθές έκανα μια βόλτα μετά από καιρό στην φυλής απόγευμα και μου είπαν 2 κοπέλες στο σαλοναρισμα στο αυτί ( γουστάρεις ρομάντζο) τι έγινε λέω τώρα το ανακοινώνουν κιόλας;;;
Η εγώ κατάλαβα λάθος κάτι άλλο θέλουν να πούνε.
Τελικά δεν πέρασα με καμία από αυτές τις δύο
?
 

Sidefucker

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2024
Μηνύματα
13
Κριτικές
5
Like
114
Πόντοι
0
@n.smirni76 ξέρουμε πότε δουλεύει η Χριστίνα στο Μ.Α.25 στο μεταξι;
 

Sidefucker

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2024
Μηνύματα
13
Κριτικές
5
Like
114
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές, έχουμε κάποια πληροφορία για το Ιάσωνος 31 ποτέ ανοίγει;
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Καλημέρα στην παρέα
Εχθές έκανα μια βόλτα μετά από καιρό στην φυλής απόγευμα και μου είπαν 2 κοπέλες στο σαλοναρισμα στο αυτί ( γουστάρεις ρομάντζο) τι έγινε λέω τώρα το ανακοινώνουν κιόλας;;;
Η εγώ κατάλαβα λάθος κάτι άλλο θέλουν να πούνε.
Τελικά δεν πέρασα με καμία από αυτές τις δύο
καλημερα , πες μου αν θέλεις (και) σε προσωπικό μήνυμα , σπιτάκι και όνομα. Για να διαπιστώσω σήμερα τι εννοούσαν .. θα θυσιάστω για εσας βρε μπαγασες
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
μακρυα απο τατιανα απο φυλης 66,εκτος του οτι εχει γινει χειροτερη εμφανισιακα η συμπεριφορα της ειναι το ΙΔΙΟ ΣΚΑΤΕΝΙΑ
μαγκες την ειχα παρει τη τατιανα το 2019,τη βλεπω πριν 1 μηνα στη φυλης χαλια μαυρα,σωματικα παρομοια με τοτε ηταν,αδυνατη δε ηταν ποτε αλλα στο προσωπο αγνωριστη σα γουρουνι σα τη παπ απο το μπομπ σφουγγαρακη εμοιαζε και το 2019 ηταν μετρια εμφανησιακα αλλα τωρα παραεγινε ειλικρινα,αγνωριστη στη φατσα το πως ηταν το 2019 με τωρα,αφου αν δε ελεγε η τσατσα οτι αυτη ειναι η τατιανα απο παλια δε θα τη γνωριζα,εβγαινε συναγωνιστης απο το δωματιο και απορησα μα καλα ποιος παει με αυτην?
 

Συνημμένα

  • spong5.jpg
    spong5.jpg
    49,1 KB · Εμφανίσεις: 19
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom