Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 215 άτομα (28 μέλη και 187 επισκέπτες)

Jason Lee Son

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
197
Κριτικές
5
Like
558
Πόντοι
301
Καλύτερα να γαμησει κάποιος την σκυλίτσα πάρα την ψοφια Σαμπινα , τα έχουμε χιλιοπει και δεν χρειάζεται να τα λέμε η Σαμπινα είναι Ψοφια ,Ανεραστη και Αχρηστη , είναι για να ξεκαβλωνει πιτσιρίκια στο 5λεπτο, και 30ηδεε και 40ηδες ναυάγια που δεν μπορουνε να φανε έξω τέτοια μωράκια οπότε πάνε και σαλιαριζουν να πάρουν μέτριες υπηρεσίες απ την βασίλισσα της φολας
..... παλιότερα ίσως και να αξιζε 2 παραβολα που ήταν φρέσκια κ ορεξατη πλέον ούτε για 10ρικο στο Μεταξυ , πόσο μαλακές βέβαια υπάρχουν και περιμένουν 40 λεπτά στο δωμάτιο και η άλλη στο κουζινακι να σκρολαρει και να ανεβάζει ΤικΤοκ και άσε τον Μαλακά να περιμενει , 0 επαγγελματισμος την πληρώνουν τα ναυάγια να βάζει βενζινες με τον γκόμενά και να πηγαίνουνε βόλτες , Αυτοί είστε Αυτοί είναι οι πελάτες της φολιτσας της Βεργας , καλά να περνανε τα παιδιά καλές βενζινες στο ζεύγος .....
Το αποκλείεις κάποιος να περνάει καλά μαζί της;
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
284
Κριτικές
1
Like
1.723
Πόντοι
201
Μερικά φωταγωγημένα
Διδύμου 22 πάνω Στέλλα ,κάτω Μαριάννα, 20 Ντιάνα.
Φώκαιας 17 πάνω Κλεοπάτρα, 13 Σύλβια, 7 και 9 αντίστοιχα Στέλλα και Κατερινάκι.
Φιλιππίδου πάνω Καρολίνα, κάτω Βαλέρια.
Και Φυλής 66 Δ Μαιρούλα, 59-61- 72- 74 δεν μπήκα αλλά ανοιχτά, 65 πάνω Κάτια και Κορίννα, κάτω οι δύο Χριστίνες, και 84Α η Ντιάννα.
.
Γύρισε η Χριστίνα με τα τατουάζ ;
 

Jason Lee Son

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
197
Κριτικές
5
Like
558
Πόντοι
301
Λέω να κατέβω να τιμήσω τη Βανέσα, ξέρει κανείς αν είναι στο πόστο της;
 

Milfomaniac

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
151
Like
19.501
Πόντοι
32.478

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Δεν ξέρω τη να γαμησω . Καμία πρόταση. Με εχουν πιάσει τα ψυχολογικά μου και έχω ανάγκη να γαμησω. Έλεγα να πάω ηλεκτρα αλλά αν δεν δίνει κωλο και με ζαλίσει θα ξενέρωσω. Καμία πρόταση για βραδινή; Επισης θα πηγαίνατε ξανά με ηλεκτρα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ρε μάγκες η φωτεινή από Διδυμου 27 λέει τίποτα? υπάρχουν κριτικές αλλά είναι παλιές
Είναι καλή, πάνε
 

Milfomaniac

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
151
Like
19.501
Πόντοι
32.478
Πρωινή κατάθεση στην Πάολα Διδύμου 48 κατά τις εντεκάμιση. Μπαίνει στο δωμάτιο και μου λέει ότι έχει έρθει ένας τύπος γύρω στα 40 με 45 ο οποίος έρχεται κάθε μέρα και προσπαθεί να τον αποφύγει γιατί αργεί να τελειώσει αλλά αυτός δεν χαμπαριάζει. Κάθε μέρα εκεί είναι. Σε περίπτωση που διαβάζει να το έχει υπόψιν του γιατί δεν αποκλείεται να τον παρατήσει στο δωμάτιο κάποια στιγμή και να φύγει. Δεν μου το είπε αυτό, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
 

VirginSteele

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
76
Like
507
Πόντοι
20
Πρωινή κατάθεση στην Πάολα Διδύμου 48 κατά τις εντεκάμιση. Μπαίνει στο δωμάτιο και μου λέει ότι έχει έρθει ένας τύπος γύρω στα 40 με 45 ο οποίος έρχεται κάθε μέρα και προσπαθεί να τον αποφύγει γιατί αργεί να τελειώσει αλλά αυτός δεν χαμπαριάζει. Κάθε μέρα εκεί είναι. Σε περίπτωση που διαβάζει να το έχει υπόψιν του γιατί δεν αποκλείεται να τον παρατήσει στο δωμάτιο κάποια στιγμή και να φύγει. Δεν μου το είπε αυτό, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
Διδύμου 48;;;Κατά που πέφτει αυτό;
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
374
Κριτικές
14
Like
1.807
Πόντοι
431
Πρωινή κατάθεση στην Πάολα Διδύμου 48 κατά τις εντεκάμιση. Μπαίνει στο δωμάτιο και μου λέει ότι έχει έρθει ένας τύπος γύρω στα 40 με 45 ο οποίος έρχεται κάθε μέρα και προσπαθεί να τον αποφύγει γιατί αργεί να τελειώσει αλλά αυτός δεν χαμπαριάζει. Κάθε μέρα εκεί είναι. Σε περίπτωση που διαβάζει να το έχει υπόψιν του γιατί δεν αποκλείεται να τον παρατήσει στο δωμάτιο κάποια στιγμή και να φύγει. Δεν μου το είπε αυτό, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
Μόνη ήταν ή με την Άντζελα ;
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.259
Πόντοι
731
Δυδυμου 27 Φωτεινη και Αμιρα και Φυλης 69β Ελενη και Εμυ νεαρη ωραια παρουσια
Ωραίος τυπε.. έσπευσα να την δω την Εμη μίας και ήμουν εκεί κοντά..
Όντως φρεσκαδουρα και με ύφος που σε κερδίζει στο σαλόνι.
Μπήκα για δοκιμή αν και αποστειρωμενο..

μπήκε γελώντας με ενα τύπο που την ήξερε με άλλο όνομα σε άλλο μαγαζί.... ρώτησα σε ποιο καί δεν μου είπε..
Τα μασούσε ότι δουλεύει αραιά και που..
Ο n.smirni ίσως ξέρει..

Πίπα μέτρια και επιφανειακή..
Στήθος μικρό και όχι στυτο, έχει και λίγο κοιλιά με ψιλό ραγαδες..
Ωραία πόδια που τα ανοίγει σωστά, δεν λέει όχι στις αλλαγές και τον τρώει αδιαμαρτύρητα.
Στα τέσσερα στήνετε καλά με ανοιχτά πόδια και μαξιλάρι στην κοιλιά.
Καλή αίσθηση το μουνιτης, στην αρχή... που με το ζόρι κρατήθηκα.. μετά έμπαινα αέρα..
έτσι τα κράτησα..
Μίας και ήθελα να τα πετάξω πάνω στην Ντάρια άγκυρας 9 για δεύτερη φορά μέσα στο απόγευμα.. πώς με καυλώνουν η γαμπουλες και τα δαχτυλακια τόν ποδιών της..
και εκεί έχυσα..

Παρόλα που με καυλωσατε τόσο πολύ με Σαμπίνα το πρωί δεν μπορούσα να περιμένω να πάει 23:00 έπρεπε να ταξιδέψω
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
667
Κριτικές
11
Like
6.034
Πόντοι
1.336
Δεκάδες σελίδες για την Ηλέκτρα
Να διαβάζω πως δίνει κώλους, δουλεύει με γραφεία

Μπουρδελιαριδες να την ψάχνουν, να την σχολιάζουν

Λέω δεν γίνεται κατι καλό θα κάνει..πήγα και την πήρα..


ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ΡΕ?
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.259
Πόντοι
731
Δεκάδες σελίδες για την Ηλέκτρα
Να διαβάζω πως δίνει κώλους, δουλεύει με γραφεία

Μπουρδελιαριδες να την ψάχνουν, να την σχολιάζουν

Λέω δεν γίνεται κατι καλό θα κάνει..πήγα και την πήρα..


ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ΡΕ?
Έτσι...
Αλλά περί ορεξεως κολοκυθόπιτα..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom