Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 140 άτομα (4 μέλη και 136 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Ναι! πράγματι!
Σε ένα νόμισμα υπάρχουν πάντα (ή σχεδόν) πάντα δυο όψεις!!! 
 

sexotak

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
29
Like
3
Πόντοι
10
Βραδυνή βόλτα στη φυλής απο τις 23:30 μέχρι περίπου τις 12:30, με λίγο σχετικά κόσμο:
Φυλής 92: μια νταρντανοειδής καστανή με σπαστά μαλιά.
Μονής προδρόμου υπόγειο: Αν θυμάμαι καλά μια ξανθούλα, σχετικά ομορφουλα
Μονής Προδρόμου στη μεταλλική σκαλα: Μπαίνω και ακούω φωνή απο μέσα Κλειστά ειναι, αλλάζει βάρντια...
Φυλής 71Α: Μια Μόνικα Ιταλίδα κατά τη Τσατσά, κάπως γεματούλα στο σώμα.
Φυλής 86Β: Μπήκα αλλά δε θυμαμαι...
Φυλής 86Α: Μια ξανθιά αν θυμάμαι με άσπρες κάλτσες στυλ νοσοκόμα που βγήκε στο σαλίνι και έστησε κόλο για να τον δούμε...
Φυλής 84Β 1ος όροφος: Η μελαχρινή Σαμάνθα
Φυλής 84Β 2ος όροφος (αν είχε και άλλο όροφο έπρεπε να βάλουν και ασανσερ...): Μια ξανθιά, με σκουλαρίκια στα χείλει και πολλά τατου, ωραίο σωμα , έκφυλο, αλλά κάπως σαν μαστουρωμένη μου φάνηκε στο σαλόνι.
Φυλής 84Α: Μια καστανόξανθη, γυμνόστηθη, με λίγο μεγάλο κόλο, οχι πολύ μεγαλη σε ηλικία, μοιάζει με νεαρή νοικοκυρά. Ο τσατσος είπε οτι σε λίγη ώρα θα άλλαζε βάρδια (γύρω στις 12 δηλαδή)
Φυλής 69 επάνω: Μια Χριστίνα, ελληνίδα κατά την τσατσά η οποία έδιωχνε τους αλλοδαπούς αφού η κοπέλα ηταν ντόπια... Μελαχρινή, με λίγο σχιστά μάτια, και ωραίο σώμα. Ωραίο πιπίνι θα το έλεγα
Φυλής 67Β: Μπήκα, η κοπέλα στο δωμάτιο και αργούσε, ενώ η τσατσά έσβησε το φώς και έλεγε σε όσους ερχόντουσαν μετά κλεινουμε. Δεν περίμενα να δω..
Φυλής 80: Μελαχρινή Μαρία με τατού πάνω απο τον κόλο. Είναι η γνωστή Μαρία που ακούγεται εδω μέσα; Την είδα κάπως κουρασμένη πάντως και έφυγα
Φυλής 61 υπόγα: Τότε έπιανε βάρδια απο τι κατάλαβα. Η τσατσα τη ρώτησε είσαι ετοιμη να σε παρουσιάσω; Μια καστανή με κατσαρά μαλιά, ψηλή με κάπως μεγαλο κόλο
Φυλής 66Δ: Στην πρωτη βόλτα μια μελαχρινή πολύ γλυκούλα με ωραίο σώμα, κάνει και 69, χαμογελαστή. Έφυγα αλλά γύρισα να την τιμήσω. Η βάρδια είχε αλλάξει μετά τις 12 με μία άλλη μελαχρινή ρουμάνα ονόματι Ελίζα. Της έμιαζε κάπως, και αυτή μελαχρινή γλυκούλα, κοντοπούτανο θα την έλεγα, μετ ψιλοτάκουνα. Κάπου μπερδέυτικα με την προηγούμενη κάπου η ώρα είχε περάσει και πέρασα. Μάπα το κορίτσι. Δεν άξιζε καθόλου. Θα γράψω κριτική.
Φυλής 54Α: Μια ξανθιά κάπως νταρντάνα, με μεγάλους βύζους. Της λέω θα κάνω μια βολτίτσα και θα ξανάρθω αν είναι. Μου λέει δεν την κάνεις τη βόλτα στο δωμάτιο!!
Φωκάιας 25Α: Η κλασσική μελαχρινή που δουλέυει συνήθως εκεί. όχι άσχημη αλλά ουτε κάτι το σούπερ..
Στη Φωκαίας ήταν ανοιχτά και τα απένταντι (ο λαβύρινθος και το διπλανό πάνω κάτω), αλλά βαρέθηκα να μπώ. Όλα τα άλλα κλειστά.
Διδύμου 16Α: Μια 45αρα ονόματι Μαριάνα, με ξανθό κοντό φουντωτό μαλλί. Για τους λάτρης των μεγάλης ηλικίας ίσως όχι κακό.
Διδύμου 18Β (υπόγειο): Μια καστανή, όχι τόσο μιλφ για τα δεδομένα του οίκου, αλλά όχι και πιτσιρίκα. Μακρύ μαλλί, γεματούλα στο σώμα με μεγάλο κόλο. Είπε όνομα η τσατσά αλλά δεν το συγκράτησα. Έδινε και κουλόυρι στα 20€
Τα διπλανά 18Α και 20 κλειστά.
Διδύμου 8Β: Μια μελαχρινή ομορφούλα, γυμνόστηθη με ωραίο σωματάκι. Σκέφτηκα να περάσω αλλά μου είχε κολήσει το 66Δ και την πάτησα...
Αυτά για απόψε. Και κάτι που με ανυσήχησε λίγο. Λίγος ο κόσμος αλλά αρκετοί αλλοδαποί (μάλλον ρουμάνοι ή κατι τέτοιο) που περιφερόντουσαν στην περιοχή βάζοντας υποψίες. Κάπου πηγαίναν σε σκοτεινά μερη σαν να κρυβόντουσαν, καπου είχαν χωθεί στη Φωκαίας σε κάτι σαν υποστεγα που έχει εκεί. Δεν έκαναν τίποτα βέβαια, αλλά η συμπεριφορά ήταν λίγο περίεργη. Και κοιτόυσαν λιγο περίεργα τους περαστικούς. Μήπως πρέπει να ειμαστε λίγο πιο προσεχτικοί;
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Επίσκεψη το βράδυ στη Δηώ (Καλλιφρονά 12). Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω πόσο μαλάκας είμαι. Περίμενα... 80 λεπτά (κατά λάθος, έγραψα 86 στην κριτική -όπως επίσης τής έβαλα 5, αντί για 1, στη συμμετοχή) να έρθει η "κυρία", για να κάτσει 6 λεπτά και να μου τον παίξει με το χέρι. Μαύρο (τι γίνεται, όλο σε άκυρες πέφτω τον τελευταίο καιρό).
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
126
Like
7.736
Πόντοι
7.885
Συνάδελφε sexotak μια μικρή διόρθωση για να μην μπερδεύουμε και τους καινούριους,η Χριστίνα στο Φ69 το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν πρόκειται για ελληνίδα :sunglasses:.Μπορεί όντως η τσατσάρα να έδιωχνε αλβανοπάκηδες αλλά όσον αφορά την καταγωγή της είναι κάπου από την Πρώην Σοβιετική Ένωση.Μάλιστα θυμάμαι ότι υπήρχε και αντιπαράθεση μεταξύ μελών εδώ μέσα για την χώρα καταγωγής γι αυτό και εγώ το γράφω έτσι  :rolleyes:.'Αλλωστε αν έμπαινες και μέσα :knockinb: :fuck2:,από την συμπεριφορά της και μόνο στο γαμήσι θα καταλάβαινες ότι αποκλείεται να είναι ελληνίδα :tickedoff:
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Σήμερα το πρωί πήγα βόλτα το σκύλο μου και πέρασα από Σχινά και Διδύμου. Κάτι έπαιζε ανοικτό. Πήγα και πρωι πρωι, οπότε μην ανησυχείτε σύντροφοι, κάτι παίζει ανοικτό σήμερα.
 

iord

Μέγας
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.114
Κριτικές
12
Like
14
Πόντοι
4.175
Βραδυνή βόλτα στη φυλής απο τις 23:30 μέχρι περίπου τις 12:30, με λίγο σχετικά κόσμο:

Φυλής 69 επάνω: Μια Χριστίνα, ελληνίδα κατά την τσατσά η οποία έδιωχνε τους αλλοδαπούς αφού η κοπέλα ηταν ντόπια... Μελαχρινή, με λίγο σχιστά μάτια, και ωραίο σώμα. Ωραίο πιπίνι θα το έλεγα

μπορει η τσατσα να λεει ελληνιδα αλλα η ιδια σε μενα φιλε εχει πει οτι ειναι απο καζακσταν -απλος ενημερωτικα το λεω- αν μου εχει πει ψεματα δεν ξερω
 

karaflas1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
φιλε οντος δεν ειναι ελληνιδα απλα εχουνε συνενοηθει με τιν τσατσα να τους λει οτι ειναι ελλινηδα για να μιν πιγαινει με κσενους
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
φιλε οντος δεν ειναι ελληνιδα απλα εχουνε συνενοηθει με τιν τσατσα να τους λει οτι ειναι ελλινηδα για να μιν πιγαινει με κσενους
γιατι ποσες φορες ξενες ριχνουν πορτα σε ξενους τυπε?
εγω εχω πετυχει μαυρη να ριχνει πορτα σε ακυρο,να του λεει στα αγγλικα οτι δεν παει με μαυρους
:2funny: :2funny:
 

ΑΚΗΣ018

Μέγας
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
4.165
μπορει η τσατσα να λεει ελληνιδα αλλα η ιδια σε μενα φιλε εχει πει οτι ειναι απο καζακσταν -απλος ενημερωτικα το λεω- αν μου εχει πει ψεματα δεν ξερω
Επεσα και εγω πανω στο σκηνικο..Μπαινουν 2 πακηδες και τους λεει η τσατσα"Οnly greek,κοπελα ελληνιδα,sorry"..Και μετα εδιωξε η Χριστινα αλλον εναν που μπηκε,και γυρνωντας προς το μερος μου,μου ειπε "δεν μπορω με πακιστανους και αφγανισταν"...Σεβαστη η επιθυμια της κοπελας...
 

karaflas1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
καλα κανουνε και ριχνουνε ακυρο μερικοι απο αυτους βρομανε και μετα μυριζει και η κοπελα και μετα αντε να  :knockinb:
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα ξέρει κανείς ποια δούλευε σήμερα πρωί στο 67 και ποια το βράδυ καθώς και στο 71 κάτω; ευχαριστώ εκ των προτέρων για τι όποιες πληροφορίες.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Καλησπέρα ξέρει κανείς ποια δούλευε σήμερα πρωί στο 67 και ποια το βράδυ καθώς και στο 71 κάτω; ευχαριστώ εκ των προτέρων για τι όποιες πληροφορίες.

ντρεπεσαι να πεις οτι ψαχνεις τη νελλυ
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ευχαριστω που με εβγαλες απο τον κοπο.τελικα ξερεις ποιες δουλευαν στα δυο συγκεκριμενα;
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Επειδη χθες κατεβηκα για την αννα την ρωσιδα απο 71 κατω και δουλευε η λουνα σε ενημερωνω οτι στο 67 δουλευε ενα ρουμανακι και οχι η νελλυ.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Επειδη χθες κατεβηκα για την αννα την ρωσιδα απο 71 κατω και δουλευε η λουνα σε ενημερωνω οτι στο 67 δουλευε ενα ρουμανακι και οχι η νελλυ.

δες καλυτερα τι γραφω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom